هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
پس باید لایسنس رو حتما یه بار داشته باشی تا بتونی اجرا کنی، حالا یه نفر میخره بازی رو و بین بقیه به اشتراک میزاره.
تا جایی که یادمه ps3 اینطور نبود و فقط کافی بود فایل pkg رو داشته باشی و راحت خودش لایسنس رو واست میساخت انگار که بازی رو خریده بودی.
در خر صورت این روش خیلی بهتری نسبت به روشهای قبلیه امیدوارم بازیهاش مجددا با این روش ساخته و به اشتراک گذاشته بشه.
ممنون
سلام
فايل pkg اسكايپ رو تست كردم اجرا نشد......درسته يكبار بار بايد فايل لايسنس بازى رو داشته باشيم
ولي اون چيزي كه توى ويديو معلومه طرف لايسنس فايلpkg رو نداره....تو فايل pkg به تنهايي هيچ لايسنسي وجود نداره
تو ويديو به محض اينكه بازى رو با packeg installer نصب كرد و آپديت رو زد بازى اجرا شد
منم هركارى كه تو ويديو انجام داد رو كردم ولى نميدونم چرا اجرا نميشه.....اين جاي سوال داره واسم
به اطلاع همه ى دوستان هم برسونم حدود چهل تا بازى توسط اين ابزار لايسنسشون توليد شده كه توسط ويتامين و ماى دامپ نميشدن
ليست بازيها به همراه لينک دانلود LIST - NoNpDrm dump here! • r/VitaPiracy
نصب هم بسيار راحته اول بازي رو تو اين مسير كپي كنيد “ux0:app”و بعد وارد VitaShell بشيد
حالا به صفحه اول ويتاشل بريد يعني جايي كه پارتيشن هاي ux0 و ur0 هستند
حالا دكمه مثلث رو بزنيد و روي گزينه “Refresh Livearea” بزنيد تا نصب شه
اين مدل بازيها يه بدى هم داره و اون اينكه پلاگين ها و پچ هاي غير رسمي روي اون كار نميكنن

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
فايل pkg اسكايپ رو تست كردم اجرا نشد......درسته يكبار بار بايد فايل لايسنس بازى رو داشته باشيم
ولي اون چيزي كه توى ويديو معلومه طرف لايسنس فايلpkg رو نداره....تو فايل pkg به تنهايي هيچ لايسنسي وجود نداره
تو ويديو به محض اينكه بازى رو با packeg installer نصب كرد و آپديت رو زد بازى اجرا شد
منم هركارى كه تو ويديو انجام داد رو كردم ولى نميدونم چرا اجرا نميشه.....اين جاي سوال داره واسم
به اطلاع همه ى دوستان هم برسونم حدود چهل تا بازى توسط اين ابزار لايسنسشون توليد شده كه توسط ويتامين و ماى دامپ نميشدن
ليست بازيها به همراه لينک دانلود LIST - NoNpDrm dump here! • r/VitaPiracy
نصب هم بسيار راحته اول بازي رو تو اين مسير كپي كنيد “ux0:app”و بعد وارد VitaShell بشيد
حالا به صفحه اول ويتاشل بريد يعني جايي كه پارتيشن هاي ux0 و ur0 هستند
حالا دكمه مثلث رو بزنيد و روي گزينه “Refresh Livearea” بزنيد تا نصب شه
اين مدل بازيها يه بدى هم داره و اون اينكه پلاگين ها و پچ هاي غير رسمي روي اون كار نميكنن
خیلی ممنون از پستتون پس این لینکی که قرار دادین داخل خودش لایسنس داره و راحت نصب میشه؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
خیلی ممنون از پستتون پس این لینکی که قرار دادین داخل خودش لایسنس داره و راحت نصب میشه؟
بله...به راحتى نصب و اجرا ميشن...برنامه اسكايپ و بازىdownwell رو تست كردم و به راحتى اجرا شد

ابزار psvgamesd توسط هكرى به نام motoharu-gosuto منتشر شد
Releases · motoharu-gosuto/psvgamesd · GitHub
اين ابزار شامل يک app و يک plugin هست كه اين اجازه رو به كاربر ميده كه محتويات بازيهاى كارتريج رو تخليه و يا به اصطلاح dump كنه و به كمک ابزار nonpdrm ميشه اجراشون كرد
مزيت اين ابزار اين هست كه بازيهاى فريمور بالاتر از 3.60+ رو ميتونه دامپ كنه ولى بازيهاى دامپ شده 3٠61 به بالا فعلا قابل اجرا روى فريمور 3.60 نيستند
اين ابزار فعلا تنها بازيهاى كارتريج رو ميتونه دامپ كنه ولى در آينده بازيهاى ديجيتالى رو هم دامپ ميكنه
يكى ديگه از مزيت هاى اين ابزار اين هست كه بازيهاى كارتريج رو با فرمت psv دامپ و ذخيره ميكنه درست همانند فايلهاى iso در psp
و همچنين در آينده بازيهاى ديجتالى رو هم با فرمت psd دامپ و ذخيره سازى ميكنه
از مزيت هاى اين دو فرمت اين هست كه بازى به شدت فشرده شده و حجم كمترى از كارت حافظه ى شما رو اشغال ميكنه درست همانند فرمت iso
به نظر ميرسه هكر motoharu-gosuto اين برنامه رو با استفاده از76gb اطلاعات مربوط به
دانگل cobra blackfin ساخته كه اين اطلاعات چند روز پيش توسط گسترش دهنده اين دانگل سر اختلاف با مدير مالى پروژه تو سايتwololo لو رفت
سه تا بازى با فرمت psv منشر شدن
Gravity Rush (US) [PSV-ISO]
MEGA

Sword Art Online - Hollow Fragment (J) [PSV-ISO]
MEGA

Hyperdimension Neptunia PS Vita Full Collection
Hyperdimension Neptunia PS Vita Full Collection Kami.Jigen.Idol.Neptune.PP. - Pastebin.com
خودم تست نكردم

بالاخره معلوم شد طرف چجوري موتور استورم رو نصب و اجرا كرده
اول بايد پلاگين nonpdrm روي كنسول فعال شه بعد فايل pkg بازي موتور استورم رو از اينجا دانلود و نصب كرده
http://ares.dl.playstation.net/cdn/...DTrlrWGOjEAmBmKwz.pkg?product=0087&country=za
بعد هم با استفاده از برنامه uxPKGinstaller.vpk فايل pkg رو نصب كرده
لينک دانلود
MEGA
فقط كافيه فايل pkg بازى موتور استورم رو بعد از دانلود تو اين مسير قرار بديد
ux0:/dlpackage
بعد وارد برنامه uxPKGinstaller.vpk بشيد و فايل رو نصب كنيد
حالا ميشه بازي رو به راحتي اجرا كرد.....پلاگين nonpdrm خودش اتوماتيک وار لايسنس رو توليد ميكنه.......بازيهاي ديگه رو نميدونم بشه با اين روش اجرا كرد ...بايد تست شه

Last edited by a moderator:

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
سلام به نظرتون با این روش والکایری روولوشن ک فریمور ۳.۶۳ میخاد رو میشه اجرا کرد؟
نه نميشه.....فعلا چنين چيزى مطرح نيست......مگر اينكه در آينده بشه بازيهايى كه فريمور بالاتر ميخوان رو روى 3.60 اجرا كرد......ولى اميدوارم كه در آينده اين اتفاق بيفته

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
★310 تا بازی nonpdrm در تورنت
...با نرم افزار تورنت بايد دانلود كنيد
شامل اين Vita_NoNpDrm_Games - Pastebin.com بازيها هست
لينک دانلود تورنت:
https://itorrents.org/torrent/8AA693099E6F07C41A0DF998EC94ABF4487428B2.torrent

key:
BEWZFSZOSFWSPARMPGCQR7NP3WLSCBVUD
ممنون یه سوال برای من پیش اومده
برای عنوان هایی که در حال حاضر نسخه ویتامین هم دارند آیا ارزش داره ما نسخه جدید و بگیریم؟ تفاوتش چیه دقیقا؟ البته تا جایی که شنیدم میشه این بازیها رو مستقیم آپدیت کرد درسته؟ اگه آره دیگه چه تفاوتهایی دارن؟
بعد دیگه مشکل لایسنس هم ندارن کافیه فقط بازی رو کپی کنیم درسته؟

• Like

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
ممنون یه سوال برای من پیش اومده
برای عنوان هایی که در حال حاضر نسخه ویتامین هم دارند آیا ارزش داره ما نسخه جدید و بگیریم؟ تفاوتش چیه دقیقا؟ البته تا جایی که شنیدم میشه این بازیها رو مستقیم آپدیت کرد درسته؟ اگه آره دیگه چه تفاوتهایی دارن؟
بعد دیگه مشکل لایسنس هم ندارن کافیه فقط بازی رو کپی کنیم درسته؟
سلام...بله با اين روش به راحتى ميشه بازيها رو آپديت كرد......به نظرم اگه نسخه ويتامين رو داريد ديگه نسخه nonpdrm رو نگيريد....چون فرق چندانى ندارن مگر اينكه بخواين بازى رو آپديت كنيد يا باگ ها رو برطرف كنيد
معمولا تو نسخه هاى ويتامين و ماي يكسرى باگ تو بازى وجود داره كه اين باگ ها بر اثر بد دامپ شدن بازي ايجاد شده ولى تو نسخه nonpdrm ديگه اين نوع باگها وجود ندارن مثلا خودم بازى ماست وانتد و متال گير ساليد نسخه ويتامين رو دانلود كردم كه يكسري از جاها تو بازي باگ وجود داره ....مثلا يكدفعه صفحه شطرنجى ميشه يا بازى كرش ميكنه ميپره بيرون
البته يه چيزى هم هست ...... اونم اين هست كه تو روش nonpdrm احتمال بن شدن به صفر ميرسه چون بازى به صورت كاملا رسمى اجرا ميشه و ديگه سوني نميتونه بفهمه بازى ها به صورت غيرقانونى اجرا ميشن (البته هنوز كسي با روش هاي قبلي بن نشده)
بازيهايي هم كه ويتامين دامپ نميكرد حالا با اين اجرا ميشن
بازيها مشكل لايسنس ندارن. فقط كافيه آخرين نسخه vitashell نصب باشه و پلاگين nonpdrm هم فعال باشه بعد بازي رو تو ux0 : app كپى كنيد بعد به صفحه اول vitashell برگرديد يعني جايى كه پارتيشن هاي ux0 وur0 و vs0 و .....هستن بعد دكمه مثلث رو بزنيد و بعد هم روى گزينه رفرش بزنيد تا بازى نصب شه.....ديگه نيازى هم به كپى كردن لايسنس نداره

آخرین ویرایش:

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام...بله با اين روش به راحتى ميشه بازيها رو آپديت كرد......به نظرم اگه نسخه ويتامين رو داريد ديگه نسخه nonpdrm رو نگيريد....چون فرق چندانى ندارن مگر اينكه بخواين بازى رو آپديت كنيد يا باگ ها رو برطرف كنيد
معمولا تو نسخه هاى ويتامين و ماي يكسرى باگ تو بازى وجود داره كه اين باگ ها بر اثر بد دامپ شدن بازي ايجاد شده ولى تو نسخه nonpdrm ديگه اين نوع باگها وجود ندارن مثلا خودم بازى ماست وانتد و متال گير ساليد نسخه ويتامين رو دانلود كردم كه يكسري از جاها تو بازي باگ وجود داره ....مثلا يكدفعه صفحه شطرنجى ميشه يا بازى كرش ميكنه ميپره بيرون
البته يه چيزى هم هست ...... اونم اين هست كه تو روش nonpdrm احتمال بن شدن به صفر ميرسه چون بازى به صورت كاملا رسمى اجرا ميشه و ديگه سوني نميتونه بفهمه بازى ها به صورت غيرقانونى اجرا ميشن (البته هنوز كسي با روش هاي قبلي بن نشده)
بازيهايي هم كه ويتامين دامپ نميكرد حالا با اين اجرا ميشن
بازيها مشكل لايسنس ندارن. فقط كافيه آخرين نسخه vitashell نصب باشه و پلاگين nonpdrm هم فعال باشه بعد بازي رو تو ux0 : app كپى كنيد بعد به صفحه اول vitashell برگرديد يعني جايى كه پارتيشن هاي ux0 وur0 و vs0 و .....هستن بعد دكمه مثلث رو بزنيد و بعد هم روى گزينه رفرش بزنيد تا بازى نصب شه.....ديگه نيازى هم به كپى كردن لايسنس نداره
ممنونم و سوال آخرم اینه که قبلا یه برنامه ای بود به اسم Save manager، الان من بخوام بازیم رو به nonpdrm ارتقا بدم چطور باید سیوها رو منتقل کنم؟

• Like

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
ممنونم و سوال آخرم اینه که قبلا یه برنامه ای بود به اسم Save manager، الان من بخوام بازیم رو به nonpdrm ارتقا بدم چطور باید سیوها رو منتقل کنم؟
متاسفانه شدنى نيست.....چون سيو هايي كه از بازيهاى vitamin و mai dumper توسط برنامه save manger گرفته شده؛ رمزگشايى شدن....ولى سيو بازيهاى nonpdrm توسط قفل DRM سونى رمزنگارى شدن....بنابراين سيستم نميتونه سيو هاى ويتامين رو تشخيص بده
اينم يكى از بدى هاى اين روش هست

الان ویتامین هک شده؟
راحت میشه بازی کرد؟
بریم بخریم؟
بله ويتا به صورت كامل هک شده و بازيها بى دردسر اجرا ميشن....فقط تنها فريمور 3.60 و فريمورهاى پايين تر از3.60 كپى خور ميشن..........فريموهاى بالاتر كپى خور نميشن

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
متاسفانه شدنى نيست.....چون سيو هايي كه از بازيهاى vitamin و mai dumper توسط برنامه save manger گرفته شده؛ رمزگشايى شدن....ولى سيو بازيهاى nonpdrm توسط قفل DRM سونى رمزنگارى شدن....بنابراين سيستم نميتونه سيو هاى ويتامين رو تشخيص بده
اينم يكى از بدى هاى اين روش هست
خب یه سوالی اگه الان ما Nonpdrm رو استفاده کنیم و سیو کنیم، بعدا میتونیم از همون سیو استفاده کنیم؟ یا وابسته به اینه که اون نسخه nonpdrm رو کی گرفته ؟ مثلا دو تا ورژن متفاوت از Nonpdrm رو میشه سیوهاش رو منتقل کرد ؟

• Like

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
خب یه سوالی اگه الان ما Nonpdrm رو استفاده کنیم و سیو کنیم، بعدا میتونیم از همون سیو استفاده کنیم؟ یا وابسته به اینه که اون نسخه nonpdrm رو کی گرفته ؟ مثلا دو تا ورژن متفاوت از Nonpdrm رو میشه سیوهاش رو منتقل کرد ؟
اين مورد رو تا حالا جايى بهش اشاره نكردن...ولى قاعدتا نبايد مشكلى پيش بياد......درست مثل اين ميميونه كه از سيوهاتون تو سرويس ابرى ps plus بكاپ بگيريد و بعد از مدتى دوباره بخواييد سيو ها رو برگردونيد رو كنسول ....تو اين روش همه چيز به صورت كاملا رسمى هست.....هر كى كه بازى رو گرفته باشه بازم مشكلى نبايد باشه
اگه منظورتون از دوتا نسخه nonpdrm ريجن مختلف بازى هست ؛ نه نميشه....مثلا اگه يه بازى ريجن us باشه رو نميشه سيو بازى رو تو نسخه eu جا زد

برنامه نصب فونت براى ويتا منتشر شد Releases · cxziaho/fontInstaller · GitHub
بعد از نصب برنامه وارد برنامه بشيد و پلاگين رو نصب كنيد.....بعد فونت ها رو تو اين مسير كپى كنيد ux0:data/font ......فرمت فونت ها بايد ttf و otf باشه.........با بعضى فونتها مشكل داره.....اگه فونت بد نصب شد هنگام بوت شدن كنسول دكمه L رو نگه داريد

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
با سلام
من SD2VITA رو بوردش رو زدم و تست هم کردم، کاملا بدون مشکل اجرا میشه دوستان اگر خودشون دانشش رو دارند میتونن خودشون بوردش رو بزنن و مونتاژ کنن لینک منابعش هم وجود داره. من یه تعدادی هم تو همین بازارچه قرار دادم.
موفق باشید.

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
دوستان راهی برای خرید ps vita میخواستم

من تو نسل قبل هم psp هم ds داشتم
تو این نسل فقط 3ds داشتم ولی دلمو زده دیگه بدم اومد و فروختم
درباره ps vita تحقیق کردم و گیم پلی بازیا و .......... واقعا شاهکاره که تا الان از دستش داده بودم و اشتباه کردم بجا ps vita یه 3ds خریدم

خوب میخواستم بدونم یه ps vita آکبند واقعی ( غیر ریفرش ) گیر میاد؟ قیمتش چنده؟
از کجا که قابل اطمینانه میتونم بخرم؟

رمش چند گیگ و چنده؟ میشه با تبدیلی چیزی رم میکرو اس دی بهش زد؟
کپی خور براش اومده؟ اگر آره انجام میدن و چقدر هزینه اشه
با کپی خور میشه آنلاین بازی کرد؟

بازیا اصلیش چنده؟
و اینکه کنسول باندلش هست؟ چه بالایی ؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر