Free Games with Plus | PS4

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
متاسفانه فکر میکنم باید قید رایگان شدن Child of Light برا آمریکا رو کلا زد :| چون چندین ماه پیش Alienation برا اروپا رایگان شدم امیدوار شدم برا آمریکا هم بشه ولی ظاهرا یک بازی فقط یک بار رایگان میشه حتی اگه فقط روی یک ریجن رایگان شده باشه
انگار مجبورم بخرمش

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من زمانی که شروعش کردم اوایل ریلیزش ، اومدم نظراتو خوندم ، خود امیرحسین AKIBA هم زیاد با گیم پلیش حال نمیکرد :D ، نشستم بازی کردم ، نمیدونم ولی با اون حال مزخرفی که نسبت به گیم پلی نوبتی داشتم تروفیاشو 100 کردم کلی هم حال کردمو نظرم هست توی تاپیکش .

Lara Croft Goهم با اینکه زیاد دیده نمیشه اسمش توی تاپیکا ولی محشره ، موزیکش معماهاش ، بدجور میچسبه . حتما تجربش کنید یا صبر کنید رایگان بشه :D
من با گیم پلیش حال نمیکردم؟ :| :| :| من با گیم پلیش حال نمیکردم؟ :| :| :|
خوبه این همه رفتم بالا منبر که آی ملت بگیریدش! هروقت تخفیف میخورد باز به ملت پیشنهاد میکردم برن سراغش! رو چه حسابی الان میگی با گیم پلیش حال نکردم؟ :|

جدا از اینکه مطمئنا یکی از بهترین بازی های این نسل برام بوده! :x

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
من با گیم پلیش حال نمیکردم؟ :| :| :| من با گیم پلیش حال نمیکردم؟ :| :| :|
خوبه این همه رفتم بالا منبر که آی ملت بگیریدش! هروقت تخفیف میخورد باز به ملت پیشنهاد میکردم برن سراغش! رو چه حسابی الان میگی با گیم پلیش حال نکردم؟ :|

جدا از اینکه مطمئنا یکی از بهترین بازی های این نسل برام بوده! :x
یعنی اشتباه میکنم امیرحسین :|:|:| منو اشتباه ؟ :|:| :tearsofjoy:، حالا غیرتی نشو ، یادمه به سیستم مبارزاتو لول آپ ایراداتی میگرفتی :D آره دوسش داشتی ولی خورده شیشه هم داشتی :-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یعنی اشتباه میکنم امیرحسین :|:|:| منو اشتباه ؟ :|:| :tearsofjoy:، حالا غیرتی نشو ، یادمه به سیستم مبارزاتو لول آپ ایراداتی میگرفتی :D آره دوسش داشتی ولی خورده شیشه هم داشتی :-"
فردا روز هم حتما میای میگی امیر آکیبا با داستان Life Is Strange مشکل داشت! =)) ( و ترانزیستور... و VH ... و Issac )

این تاپیک بازی، مشخصه من چقدر با بازی مشکل داشتم :|
Child of Light

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
فردا روز هم حتما میای میگی امیر آکیبا با داستان Life Is Strange مشکل داشت! =)) ( و ترانزیستور... و VH ... و Issac )

این تاپیک بازی، مشخصه من چقدر با بازی مشکل داشتم :|
Child of Light
خایله خب:|:D ، تکذیب میکنم امیر حسین ملقب به AKIBA یکی از تاپ ترین بازیهای نسلش COLبود ، احتمالا با AKIBAی دیگری اشتباه کردم . چقدر اسپم دادیم امیر ، نگاه آواتارت میکنم خاطره ی E3ها برام تکرار میشه چه برقی توی چشمات بود .

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان 2تا سوال!!!
من همیشه پلاس برا انگلیس میگرفتم اما اینبار بخاطر جیب و ناموجود بودن پلاس انگلیس قیمت خوب مجبور شدم برا پرداخت مبلغ کمتر پلاس امارات گرفتم!!!الان امارات جزو اروپا حساب میشه یا کلا حساب نیمشه؟؟؟؟:-/:-/:-/
سوال دومم اینه آیا میشه بازی رایگان پلاس رو برای یه اکانت گرفت و دانلود و نصبش کرد و رو یه اکانت دیگه بازیش کرد؟؟؟:-/:-/:-/{رو اکانت امارات بگیرم و نصبش کنم و رو اکانت اصلیم که انگلیس هست بازی کنم}

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان 2تا سوال!!!
من همیشه پلاس برا انگلیس میگرفتم اما اینبار بخاطر جیب و ناموجود بودن پلاس انگلیس قیمت خوب مجبور شدم برا پرداخت مبلغ کمتر پلاس امارات گرفتم!!!الان امارات جزو اروپا حساب میشه یا کلا حساب نیمشه؟؟؟؟:-/:-/:-/
سوال دومم اینه آیا میشه بازی رایگان پلاس رو برای یه اکانت گرفت و دانلود و نصبش کرد و رو یه اکانت دیگه بازیش کرد؟؟؟:-/:-/:-/{رو اکانت امارات بگیرم و نصبش کنم و رو اکانت اصلیم که انگلیس هست بازی کنم}
امارات جزو اروپا حساب میشه ؟ :|

بله شما میتونی با یه اکانت که پلاس داره بازی دانلود کنی و رو یه یوزر دیگه بازی کنی ، شما حتی پلاس رو که برای یه یوزر فعال کنی بقیه ی یوزر ها هم میتونن آنلاین بازی کنن از این بابت نگران نباش.

• Like
Reactions: reza_cowboy

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
عناوین این ماه تغییر کردن:
پلی‌استیشن 4:

• inFamous: Second Son
  • Strike Vector Ex
  • We Are Doomed (مشترک با پلی‌استیشن ویتا)
  • Hatoful Boyfriend (مشترک با پلی‌استیشن ویتا)
پلی‌استیشن 3:

• Handball 2016
  • Truck Racer
پلی‌استیشن ویتا:

• We Are Doomed (مشترک با پلی‌استیشن 4)
  • Hatoful Boyfriend (مشترک با پلی‌استیشن 4)

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
امارات جزو اروپا حساب میشه ؟ :|

بله شما میتونی با یه اکانت که پلاس داره بازی دانلود کنی و رو یه یوزر دیگه بازی کنی ، شما حتی پلاس رو که برای یه یوزر فعال کنی بقیه ی یوزر ها هم میتونن آنلاین بازی کنن از این بابت نگران نباش.
منظور یکی بودن ریجن بود داداش:Dآخه من وقتی به رنگهای ریجن ها نگاه میکردم فرانسه رنگ ریجن 3 بود :-??اونجا بود که دیگه به کل شک کردم من کی ام!!!اینجا کجاست!!!

ولی ای کاش اینفیموس و dlc اش رو باهم میدادن که پکیج کامل میشد.....لعنتی dlc هیچ جا گیر نمیاد!!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منظور یکی بودن ریجن بود داداشآخه من وقتی به رنگهای ریجن ها نگاه میکردم فرانسه رنگ ریجن 3 بود اونجا بود که دیگه به کل شک کردم من کی ام!!!اینجا کجاست!!!

ولی ای کاش اینفیموس و dlc اش رو باهم میدادن که پکیج کامل میشد.....لعنتی dlc هیچ جا گیر نمیاد!!!
ريجن ٢ حساب ميشه

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
منظور یکی بودن ریجن بود داداش:Dآخه من وقتی به رنگهای ریجن ها نگاه میکردم فرانسه رنگ ریجن 3 بود :-??اونجا بود که دیگه به کل شک کردم من کی ام!!!اینجا کجاست!!!

dlc قبلا مجانی شده تقریبا دو سال قبل .

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
بازی های اکتبر

Full list:
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4)
Amnesia: Collection (PS4)
RIGS: Mechanised Combat League (PS Plus Bonus – PSVR Required)
That’s You (PS Plus Bonus – PlayLink)
Monster Jam Battlegrounds (PS3)
Hustle Kings (PS3)
Hue (PS Vita & PS4)
Sky Force Anniversary (PS Vita & PS4)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بازی های اکتبر

Full list:
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4)
Amnesia: Collection (PS4)
RIGS: Mechanised Combat League (PS Plus Bonus – PSVR Required)
That’s You (PS Plus Bonus – PlayLink)
Monster Jam Battlegrounds (PS3)
Hustle Kings (PS3)
Hue (PS Vita & PS4)
Sky Force Anniversary (PS Vita & PS4)

اَه اَه این چه وضعشه ! فقط aaa ! یه چند تا ایندی و خاله بازی فری میکردن بازی میکردیم ارزشش خیلی بیشتر از اینا بود ! سونی هم گندزده با این خدماتش
(در راستای ادامه همیشه معترض بودن)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر