تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
پس یک دور ایتونز و سرویس های مربوط بهش رو حذف کن ریستارت کن و دوباره نصب کن ببین نتیجه میده.
بعد از انجام دادن همه اینها و به نتیجه نرسیدن موضوع رو مطرح کردم :D. همه این راه ها رو رفتم. مشکل هنوز پابرجاست

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
دوستان همگی سلام؛

دیروز متاسفانه یا خوشبختانه (نمیدونم دقیقا از کدوم استفاده کنم) رفتم علاالدین و یه ایفون 7 پلاس 128 گیگ خریدم و حدود 5 میلیون تومن واسم تموم شد. به محض اینکه یکم توو خونه با گوشی کار کردم، متوجه شدم گوشی موقع اجرای بازی Asphalt 8 که میشه گفت سنگین ترین بازی ایفون هستش، یه صدای هیس عجیب و غریبی از خودش تولید میکنه! اولش فکر کردم مشکل از صدای بازی Asphalt هستش! یکم حساس تر شدم و اپ Performance Mobile Test که دیگه همه به عنوان بهترین اپ برای تست Performance توو دنیا قبولش دارن رو دانلود کردم و دیدم بله! زمانی که گوشی توو فشار زیاد قرار میگیره و یا اصطلاحا High Performance میشه، یه صدای هیس عجیبی از خودش تولید میکنه که کاملا از داخل اسپیکر گوشی شنیده میشه و به شدت آزار دهندس! یه سرچ توو اینترنت کردم و دیدم بله این مشکل فقط مخصوص دیوایس من نیست و خیلیا این مشکل رو دارن و کلا سری پلاس این مشکل رو داره! همون لحظه گوشی رو برداشتم رفتم مغازه ی طرف و موضوع رو بهش گفتم! اولش گفت طبیعیه و اینا ولی با توجه به اینکه ازش مهلت تست گرفته بودم زیر بار نرفتم و گفتم گوشی ایراد داره و با دو تا سرچ ساده هم توو نت بهش اثبات کردم مشکل گوشی هست و طبیعی نیست. خلاصه که بعد از کش و قوس های زیاد یه آیفون نو واسم باز کرد و در کمال ناباوری دیدیم اونم همین مشکل رو داره و زمانی که گوشی داغ میشه صدای هیس گوشی کاملا از اسپیکر شنیده میشه. واقعا دلم واسش سوخت چون قسم میخورد که گوشی ها رو نقد خریده و الان واسه مرجوع کردنش کلی داستان پیش میاد. خلاصه که من زیر بار نرفتم و گفتم یه 7 معمولی واسم باز کنه. خوشبختانه 7 معمولی این مشکل رو نداشت و توو فشار صدای خاصی ازش تولید نمیشد و منم با دل چرکینی یدونه 7 معمولی خریدم و اوردم ولی در کل خیلی توو ذوقم خورد! چون اولا که از معمولیش خوشم نمیومد و ناچارا معمولی رو خریدم و دوم اینکه طرف هیچ جوری قبول نکرد پولم رو برگردونه و منم دیدم که اگه کار به دعوا بکشه دیگه باید بیفتیم توو راهروهای دادگاه و این حرفا و خلاصه ختم بخیر شد و دوستانه حلش کردم!

اینو اینجا گفتم که موقع خرید آیفون 7 (مخصوصا پلاس) حتما گوشی رو 15 دقیقه توو فشار بزارین ببینین صدای عجیب و غریبی ازش در میاد یا نه! اگه دیدین صداهای ناهنجار میده گوشی رو نخرین! البته اینم بگم که همه ی پلاس ها این مشکل رو ندارن و یه سریا هم هستن پلاس خریدن و گوشیشون صدای خاصی نمیده و مشکلی نداره.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
  • Like
Reactions: ehsanservat

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,937
نام
آرتین
بابت راهنمایی ممنون.
حتی بعد از 10.1 هم رویه تغییر نکرده. ریست ستینگ هم کردم ایتونز هم دوبار نصب کردم ولی بازم.... .
اینطوری نمیشه نظر داد خب
الان وقتی وصلش میکنی به سیستم پیغامش میاد تو گوشی Trust رو بزنی واسه سیستم ؟
رو لپ تاپ یا PC دیگه ای تستش کردی ؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام. من به دلایل کاری میخوام از اندروید مهاجرت کنم به ios، قصد خرید 7پلاس دارم و از اونجایی که تا حالا با ios زیاد کار نکردم رفتم یه ویدیو beginner guide یک و نیم ساعته توی یوتیـــوب دیدم، تا جایی که متوجه شدم قرار نیست مشکل خاصی داشته باشم. اما در موردی مواردی که باید توی ایران در نظر بگیرم مشکل دارم:
فک کنم برای استفاده رسمی اکانت باید یه کشور غربی باشه؟ و فک کنم به دلایل خاصی معمولا آمریکا رو انتخاب میکنید؟
این تعیین آمریکا فقط با آی پی و وی*پی*ان هست دیگه؟ gps که تاثیری نداره؟
وی*پی*ان من از یه سایتی دارم ولی انگار نمیشه ریخت رو آیفون؟! ولی دستگاه خودش داره انگار؟ میشه مشخصات رو بهش داد و استفاده کرد؟ چطوریه قضیش در کل؟ :D
اگه توصیه یا مورد خاصی هم لازمه بدونم ممنون میشم بگید.

پ.ن: کاملا استاندارد میخوام استفاده کنم و جلبرینگ اینا علاقه ای ندارم بکنم. گفتم شاید برای پاسخ دادن نیاز به دونستنش باشه :D
پیشاپیش ممنون از جوابتون.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بنده یکی از محصولات apple برای بازی کردن میخوام
قابلیت تلفن و تماس و ...... برام مهم نیست - فقط گیم
چه محوصلی برام بهتره؟ قیمت چند در میاد؟

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
بنده یکی از محصولات apple برای بازی کردن میخوام
قابلیت تلفن و تماس و ...... برام مهم نیست - فقط گیم
چه محوصلی برام بهتره؟ قیمت چند در میاد؟
سلام.
2گزینه داری:
Ipad
Ipod touch
اگه از اندازه های خیلی بزرگ خوشت میاد که برو سراغ ایپد.
اگه یه چیزی میخوای که راحت همرات باشه و راحت تو جیب جاشه(glx:tearsofjoy:)ایپاد تاچ رو انتخاب کن.
قیمت هم که با یه سرچ ساده در میاری.
ایپد از مدل های پایین 1تومن شروع میشه تا برو 2.5 اینا.
ایپاد تاچ هم اخرین مدلش 6 میشه که من دسته 2ش رو از 500اینا دیدم

• Like
Reactions: Sega_genesis

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام.
2گزینه داری:
Ipad
Ipod touch
اگه از اندازه های خیلی بزرگ خوشت میاد که برو سراغ ایپد.
اگه یه چیزی میخوای که راحت همرات باشه و راحت تو جیب جاشه(glx:tearsofjoy:)ایپاد تاچ رو انتخاب کن.
قیمت هم که با یه سرچ ساده در میاری.
ایپد از مدل های پایین 1تومن شروع میشه تا برو 2.5 اینا.
ایپاد تاچ هم اخرین مدلش 6 میشه که من دسته 2ش رو از 500اینا دیدم

تو جستجو هایی که تو گوگل کردم Ipod touch بهتر بود
Ipod touch نسل 5 و 4 چطوره؟ خوب و تمیزش چند گیر میاد؟
چون از 200 هزار به بالا دیدم

گیم پد Logitech PowerShell Gamepad برای آپید تاچ نسل 5 که دیجی کالا آورده
https://www.digikala.com/Product/DKP-67277/logitech-powershell-gamepad#!/tab-techspecs/
این ارزش خرید داره؟

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
تو جستجو هایی که تو گوگل کردم Ipod touch بهتر بود
Ipod touch نسل 5 و 4 چطوره؟ خوب و تمیزش چند گیر میاد؟
چون از 200 هزار به بالا دیدم

گیم پد Logitech PowerShell Gamepad برای آپید تاچ نسل 5 که دیجی کالا آورده
https://www.digikala.com/Product/DKP-67277/logitech-powershell-gamepad#!/tab-techspecs/
این ارزش خرید داره؟
نسل 4 که دیگه منسوخ شده و با توجه به اینکه برای بازی میخوای پیشنهادم همچنان هنوز نسل 6 هستش.
من 6رو از 500 به بالا دیدم(به انجمن PTمراجعه کن)
گیم پدش هم مناسب ولی باید ببینی که ابعادش با نسل6(اگه 6و خواستی) سازگار هست یا نه

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام بر دوستان آیپد دار عزیز. من دانشجو هستم و برای کارای دانشجوییم قصد خرید یک تبلت رو دارم
بین iPad و Galaxy tab S3 خیلی موندم
کدوم تبلت رو بیشتر برای pdf خوانی و بالاخص عمل ترجمه فایل های pdf و کتابها و کار با پاورپوینت و مدیریت فایل این مواردی ک عرض کردم توضیه میکنید؟؟ بعد اینکه همه نوع فایل رو میشه ب راحتی با iPad دانلود کرد و توی آیپد ازش استفاده کرد؟
ممنون میشم منو ازین سردرگمی نجات بدید. با تشکر

• Like
Reactions: Sega_genesis

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام بر دوستان آیپد دار عزیز. من دانشجو هستم و برای کارای دانشجوییم قصد خرید یک تبلت رو دارم
بین iPad و Galaxy tab S3 خیلی موندم
کدوم تبلت رو بیشتر برای pdf خوانی و بالاخص عمل ترجمه فایل های pdf و کتابها و کار با پاورپوینت و مدیریت فایل این مواردی ک عرض کردم توضیه میکنید؟؟ بعد اینکه همه نوع فایل رو میشه ب راحتی با iPad دانلود کرد و توی آیپد ازش استفاده کرد؟
ممنون میشم منو ازین سردرگمی نجات بدید. با تشکر
اگر میتونی با برنامه ای مثل iTunes کنار بیای iPad بگیر در غیر اینصورت گلکسی تب ، ایپد انتخاب خوبیه ، فقط اگر میخوای با پاور پوینت کارکنی و کنفرانس بدی ایپد تبدیل لایتینگ به vga یا HDMI ش کمی گرون قیمت هست !

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
اگر میتونی با برنامه ای مثل iTunes کنار بیای iPad بگیر در غیر اینصورت گلکسی تب ، ایپد انتخاب خوبیه ، فقط اگر میخوای با پاور پوینت کارکنی و کنفرانس بدی ایپد تبدیل لایتینگ به vga یا HDMI ش کمی گرون قیمت هست !

بسیار بسیار ممنونم
داداش من همی الانم آیفون دارم و با آیتونز موزیک ها رو انتقال میدم . همون کپی پیست هست فقط اینجا باید اد کنی بعد سینک بزنی

ضمنا داداش من اصلا نمیدونستم تبدیل vga یا hdmi داره . الان ک کفتی بسیار منو خشنود ساختی

من نگرانیم بیشتر از باب مدیریت فایل پی دی اف و اینا هست ک فک کنم با همون آیکلود بین پی سی و آیپد بشه ب اشتراک گذاشت . کاری ک همین الان میکنم

و اینکه نگرانی دومم اینه که نرم افزار Google Translate رو میشه کنار تمامی نرم افزارایی ک میگم باز کرد؟ دقیق نمیدونم این قابلیت Multi window بهش میگن یا Split Screen ...

iBook
PDF Expert
News
Telegram

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر