PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
پارسال اگر یادتون باشه در چنین روزهایی ( Outbreak Day ) یه پوستری برای فروش دادن که الی چاقوش رو دست گرفته بود و دورش پروانه میچرخید و ...(که موقع معرفی TLOU II مشخص شد طرح خالکوبیه الی بوده)

حالا امسال هم این طرح جدید رو دادن :

خود Hint را دریابید دیگر:-"

+ تم هم از استور میتونید بخرید:-"
اینا هرسال میخوان پوستر بدن به همین مناسبت؟ :D
پ.ن: چکش جول رو:-SS
پ.ن 2 : تیشرته رو میخوام!:(

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان ممکنه جول هم قابل بازی باشه؟؟اخه حیفه این کاراکتر که تو حاشیه بره و قابل بازی نباشه!!!واقعا هر جور فکر میکنم الی نمیتونه در حد جول باشه از لحاظ استایل و شخصیت.
شاید سیستمی مثل gat رو میخوان پیاده سازی کنن.
بتونیم انتخاب کنیم با کدوم شخصیت بریم.!!
ممکنه همچین چیزی؟؟

• Like
Reactions: THELASTOFUSA_IR

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
با کیفیت بهتر...

اون بخش آتیش رو نگاه کنید سر گرگ/سگ میبینید! حیوون همراه؟ :-"
---
شخصیت قابل بازی انتخابی که امیدوارم نداشته باشه! و بعید هم میدونم داشته باشه!
ولی اینکه مثل نسخه ی قبل،بخشی/بخش هایی با یکی دیگه روایت بشه خوبه! (چون اینجا جوئل هست،عالیه! من جویل میخوام:(( )

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
با کیفیت بهتر...

---
ولی اینکه مثل نسخه ی قبل،بخشی/بخش هایی با یکی دیگه روایت بشه خوبه! (چون اینجا جوئل هست،عالیه! من جویل میخوام:(( )
شاید این گرگی که تو پوستره منظورش اینه که تو این نسخه حیوون ها هم الوده به ویروس شدن شایدم نشونه هرج و مرجیه که تو این نسخه هست
ولی اگه تایید شه که جوئل قابل بازی نیست من که بازی رو با یه دل خون از ناتی داگ بازی میکنم هر چقدرم گیم پلی این بازی واقعه گرایانه و وحشتناک عالی باشه ولی جوئل قابل بازی نباشه اون حس اپیک بودن بازی رو نمیده
هنوز اون لحظه نمایش تریلر رو یادم نمیره که تماشاچیا با دیدن نیم رخ چهره جوئل چه هیجانی از خودشون نشون دادن حتی وقتی صداش رو هم شنیدن دوباره شروع به تشویق کردن ناتی داگ مسلما اینو میدونه ظلم بزرگی به خودش میکنه اگه این شخصیت رو از گیمرا بگیره

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
شاید این گرگی که تو پوستره منظورش اینه که تو این نسخه حیوون ها هم الوده به ویروس شدن شایدم نشونه هرج و مرجیه که تو این نسخه هست
ولی اگه تایید شه که جوئل قابل بازی نیست من که بازی رو با یه دل خون از ناتی داگ بازی میکنم هر چقدرم گیم پلی این بازی واقعه گرایانه و وحشتناک عالی باشه ولی جوئل قابل بازی نباشه اون حس اپیک بودن بازی رو نمیده
هنوز اون لحظه نمایش تریلر رو یادم نمیره که تماشاچیا با دیدن نیم رخ چهره جوئل چه هیجانی از خودشون نشون دادن حتی وقتی صداش رو هم شنیدن دوباره شروع به تشویق کردن ناتی داگ مسلما اینو میدونه ظلم بزرگی به خودش میکنه اگه این شخصیت رو از گیمرا بگیره
شاید تو این مدت نظرشون عوض شده باشه.!!!همون جول باشه!!
شایدم نصف بازی رو با جول ونصف دیگشو با الی بریم اینطوری عالیه.
البته امیدوارم

• Like
Reactions: blechh

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
با کیفیت بهتر...

---
اتفاقا من حس میکنم این مرتبط با این پوسترهایی باشه که توی نسخه قبلی بود، یه جورایی اون پوستر مرتبطه بالاخره به این شماره، چون زیرشم قشنگ نوشته پارت 2
عکسشو ببینید:
latest

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
دوستان به مناسبت روز outbreak نسخه بازسازی شده اخرین ما تخفیف خورده و همچنین تم داینامیک 2 دلاریه بازی هم رایگان شده تا فرصت هست برید بگیریدش تمش خیلی باحاله مخصوصا اهنگاش کل خاطرات ادم زنده میشه

AminMoradiXL

کاربر سایت
Sep 27, 2017
41
من نخوام شماره ۲ این بازی بیاد کیو باید ببینم؟ :))
اینا یه بلایی سر این جوئل میارن این شماره :(
حالا یا کور میشه یا میسوزه یا میمیره. امیدوارم اون ته مایه احساس شرقی که تو شماره اول بود از بین نره. به شخصه اصلی ترین دلیل شاهکار بودن شماره اول برای من، اون صحنه آخر بازی و اون دروغ گفتن بخاطر عشق و اون احساس و عشق عمیقی بود که میگفت وقتی پای کسی که دوسش داری وسطه دیگه هیچی مهم نیست. نه شکنجه کردن افراد، نه جون بقیه آدما، نه پیدا کردن دارو برای درمان بیماری، نه هیچ چیز دیگه. فقط عشق خالص مهمه. چیزی که تو دنیای ماشینی و عقلانی امروز تقریبا فراموش شده
خنک آن قماربازی که بباخت هر چه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
ما شماره یک رو بازی کردیم و ده ها بار بازی کردیم و باعث شد دیگه از هیچ بازی دیگه ای اون لذت کاملو نبریم چون همیشه با لست آو آس مقایسه میکردیم تو ذهنمون. الانم تمام امید و آرزومون بازگشت این بازی و قمار آخره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر