همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
قابل دانلود هستن ولي روي همون ps4
همين الانم بازياي ps3 جدا از اينكه قابل خريد و دانلود هستن (روي خود ps3) تو تخفيفات هفتگي هم هنوز عناوين ps3 تخفيف ميخوره
میدونم فقط روی ps4 قابل دانلود هستن ولی منظورم اینه که گیم های دیجیتالی خریداری شده رو تا ابد میتونیم دانلود و استفاده کنیم دیگه ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
میدونم فقط روی ps4 قابل دانلود هستن ولی منظورم اینه که گیم های دیجیتالی خریداری شده رو تا ابد میتونیم دانلود و استفاده کنیم دیگه ؟
تا مدت خيلي زيادي قابل دانلود هستن همين بازياي ps3 توي نسل بعد هم احتمال خيلي زياد همچنان قابل دانلود هستن

• Like
Reactions: hunter76 and RohFa

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
دوستان من جدیدا همیشه NAT Type 3 میگیرم اما پینگم بهتر شده

DMZ رو هم تنظیمم کردم داخل مودم مشکلی حل نشد.

کسی می دونه مشکل چطور رفع میشه؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
امروز کنسولم دوباره برای 1 ماه بن شد :|.این کنسول رو از زمان لانچ دارم تا الان 2 بار بن شده. یه بارم پارسال بود نزدیک 3ماه فک کنم بن شده بودم بدون هیچ دلیلی.
رفتم با ساپورت سونی صحبت کردم هیچ دلیلی واسه بن شدن ندارن فقط بیخود 1 ماه کنسولم رفت هوا نمیتونم انلاین شم.هیچ اکانت هکی هم استفاده نکردم فقط پلاس رو
اشتراکی با یکی از دوستام استفاده میکنم.

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
امروز کنسولم دوباره برای 1 ماه بن شد :|.این کنسول رو از زمان لانچ دارم تا الان 2 بار بن شده. یه بارم پارسال بود نزدیک 3ماه فک کنم بن شده بودم بدون هیچ دلیلی.
رفتم با ساپورت سونی صحبت کردم هیچ دلیلی واسه بن شدن ندارن فقط بیخود 1 ماه کنسولم رفت هوا نمیتونم انلاین شم.هیچ اکانت هکی هم استفاده نکردم فقط پلاس رو
اشتراکی با یکی از دوستام استفاده میکنم.
بي دليل كه بن نميكنن بهرحال وقتي ميپرسيد چرا بن كردن يه جوابي ميدن ديگه؟

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام دوستان
چند وقته یسری ایدی لول ۱ توی psn بهم پیام میدن که همشون یچیز میگن انگار ربات هستن.
هرچی بلاک میکنم یکی دیگه میاد
راهی هست از شرشون خلاص شم؟

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
سلام دوستان
چند وقته یسری ایدی لول ۱ توی psn بهم پیام میدن که همشون یچیز میگن انگار ربات هستن.
هرچی بلاک میکنم یکی دیگه میاد
راهی هست از شرشون خلاص شم؟

Sent from my SM-J120F using Tapatalk
برای منم میاد. گاهی درخواست دوستی هم میدن. بلاک میکنم. نمیدونم چیه. شک دارم مربوط به همین هک کردن اکانت ها باشه.

• Like
Reactions: shahriyar_pc

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
برای منم میاد. گاهی درخواست دوستی هم میدن. بلاک میکنم. نمیدونم چیه. شک دارم مربوط به همین هک کردن اکانت ها باشه.
اگه باهاشون چت نکنید و به سوالاتشون جواب ندید مشکلی پیش نمیاد :D
اولین چیزی که ازتون میپرسن اینه که چند سالته! و چه ماهی به دنیا اومدی
برای ریست کردن پسورد و اینجور چیزا این اطلاعات رو میخوان

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
سلام دوستان اگر Season Pass یک بازی را بخرم تمام dlc هاش ازاد میشه مثلا بازی مورد نظر سه تا dlc ده دلاری داره و Season Pass اون 24 دلار هست اگر Season Pass را بخرم همه dlc ها ازاد میشه ممنون میشم پاسخ بدید باسپاس

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان اگر Season Pass یک بازی را بخرم تمام dlc هاش ازاد میشه مثلا بازی مورد نظر سه تا dlc ده دلاری داره و Season Pass اون 24 دلار هست اگر Season Pass را بخرم همه dlc ها ازاد میشه ممنون میشم پاسخ بدید باسپاس
بستگي به بازي داره اصولا اكثر مواقع دي ال سي هايي كه براش منتشر ميشه رو رايگان ميكنه ولي بعضي مواقع هم ممكنه اينكارو نكنه مثلا توي call of duty bo3 سيزن پس دي ال سي zombie chronicles رو پوشش نميده و بايد بابتش دوباره هزينه پرداخت كرد يه تعداد كمي از بازيا اينطوري هستن

• Like
Reactions: farzad_angel

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
سلام من پلاس داشتم و اینفاموس رو گرفتم برای بازی رایگان این ماه تازه وقت شد دیروز 2 3 ساعت بازی کنم حالا امروز که پلاسم تموم شده بازی هم قفل شده میشه قفلو برداشت یا باید حتما پلاس بگیرم

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلام دوستان عزیز
یک سوال داشتم ممنون میشم کمک کنید
دوستم روی اکانت خودش با پی بال هکی بازی خریده و افلاین شده که بن نشه
اگر من ظرفیت دوم اکانتشو بگیرم و انلاین هم بازی کنم دستگاهم امکانش هست بن بشه؟ چون تو اکانت اون خریداری شده و من فقط از ظرفیت دوم اون استفاده میکنم

ممنونم

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
سلام من پلاس داشتم و اینفاموس رو گرفتم برای بازی رایگان این ماه تازه وقت شد دیروز 2 3 ساعت بازی کنم حالا امروز که پلاسم تموم شده بازی هم قفل شده میشه قفلو برداشت یا باید حتما پلاس بگیرم
تا پلاس نگیری قفل باز نمیشه

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان عزیز
یک سوال داشتم ممنون میشم کمک کنید
دوستم روی اکانت خودش با پی بال هکی بازی خریده و افلاین شده که بن نشه
اگر من ظرفیت دوم اکانتشو بگیرم و انلاین هم بازی کنم دستگاهم امکانش هست بن بشه؟ چون تو اکانت اون خریداری شده و من فقط از ظرفیت دوم اون استفاده میکنم

ممنونم
افلاينم باشه در هرصورت اگه قرار باشه بن كنن بن ميشه اكانت رو كنسول اكتيو شده
دركل درمورد پي پال هكي اطلاعي ندارم اما اگه بن ميكنن شما هم بخوايد استفاده كنيد بايد اون اكانتو از سايت دي اكتيو كنيد و رو كنسول خودتون اكتيو كنيد كه بازم ميتونن بن كنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر