راهنمای کــــــــــــامل و قـــــــــــــدم به قــــــــــــدم بازی ها

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
تو بازی Conflict Global Storm
یه جا رسیدم - مه بالا یه مقری میرسی ( بالا ساختمونه ) - 4 تا هدف هست یکی نجات یه مامور
2 تا مخزن اتانول - یکی هم وسط زمین که گرده
من 2 تا انجام میدم این 2 تا مخازن نمیدونم باید چیکار کنم
ممنون میشم راهتماییم کنید

mhmd75

کاربر سایت
Nov 26, 2016
4
به نام خدا

نکتـــه 1 : راهنما های زبان اصلی بازی همراه با عکس و جزئیات زیاد برای کاربرانی که زبان انگلیس ضعیفی دارند بسیار مناسب است .
نکتـــه 2 : دراین راهنما از هیچ یک از منابع فارسی به غیر از خود بازی سنتر استفاده نشده .

نکتـــه 3 : دوستان در صورتی که هر کدوم از راهنمای های فارسی زیر رو در منابع دیگه ای هم دیدین حتما بگین تا پیگیری بشه .

نویسندگان راهنمای های فارسی :

مجتبی سیفیwwewweنویسندگان مقالات بازی سنترreza47

کپی برداری از این راهنما ها فقط با ذکر نام http://forum.bazicenter.com مجاز میباشد .

بخش راهنما به زبان انگلیسی:

A
B
C
D
E
F

G

H
I
J
K
L
M

N
O
P

Q
R

S
T
U

V

W

X

Y
Z

A

B
C

D
E

F

G
H
I
J
K

L
M
N
O
P

Q
R

S
T
U
V
W
X
Y
Z

کپی برداری از این راهنما ها فقط با ذکر نام http://forum.bazicenter.com مجاز میباشد .

لطفا رزیدنت اویل 6 هم بزارید

mohsenamira

کاربر سایت
Sep 10, 2009
44
نام
mohsen
سلام
مرحله فرعی 147 متال گیر 5 که باید بچه سوم رو از روی برج پایین بیاریم چطور انجامش بدم هر دفعه بچه از اون بالا میوفته میمیره(دوتا خرس اولش زیر برج هستن)
باتشکر

Chapar_96

کاربر سایت
Sep 22, 2017
2
سلام خدمت همه عزیزای دل . اقا من جوکرو کشتم ۵۵% هم رفتم جلو اون تست بارداری و هم پیدا کردم ولی تموم نشد برام تا برم تو قسمت بعد ورابرت بیاد برای پیدا کردن زن جوکر تو نقشه هم هیچی نشون نمیده ... فقط اون مرده ۱۰۰% تموم نکردم که تو پشت بوما یع شکل میکشه باید پیداش کرد اونو ۶۰% پرش کردم سه جا پیداش کردم دیگه نمیبینمش ... از همه کسانی که راهنمایی کنن خیلی خیلی تشکر میکنم .

• Like
Reactions: Mahzar2001

mataghavi

کاربر سایت
Nov 20, 2017
3
با سلام
چندتا سوال داشتم امیدوارم کسی بتونه راهنماییم کنه
1- وقتی ی منطقه رو رد میکنیم و تمام ماشینها رو میکشیم اگر دوباره برگردم همه شون زنده شدن،همین مدلیه یا کار خاصی باید انجام داد که من انجام نمیدم؟
2- در قسمت اسلحه ها ،مثلا کمانی که بمب های مختلف رو پرتاب میکنه برای من امکان پرتاب بمب برقی و یخی رو داره نشون میده اگر بخوام بمب آتشی رو هم اضافه کنم چطوری باید انجامش بدم؟ جایگزین یکی از اونا باید بشه یا اضافه میشه؟ از کجا و چجوری؟
همینطور در مورد تله ها
فعلا همینا یادم بود
سپاس که وقت میزارید و جواب میدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر