FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
ما كه سالي همين يه فيفا ميخريم. ٢٣٠ اين طورا با هزينه دانلود در اومد. كسيم نبود شريكي بخرم ولي مشكلي ني:D

Sent from my iPhone using Tapatalk

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
ما جو گیر میشیم سریع بعد از یه مدتی متوجه میشیم چه شرایطی و اپشنهای خوب و ارزونتر وبه صرفه تری رو بدست میاوردیم اگر
کمی صبر میکردیم.
ما هیت این بازی سرگرم کردنه. نا پاییز سال بعد فرصت داریم از این بازی لذت ببریم. با توجه به ارزش پول ما که تو بازار جهانی خیلی پایینه این بازی خیلی گرونتر از حد معمول برای ما اب میخوره. پس بهتر اینه که صبر کنیم.
من قبلنم گفتم چند روز بعد نسخه استاندارد وارد ایران میشه و با قیمت مناسب وارزونتر از دیجیتالی میشه بازیو خرید و صفا کرد

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
منم بازی رو شریکی خریدم...به پای دوتا مون 114 تومن شد بازی.... :Shrewd:

لینکای دانلود بازی ریجن 1 (برا psx) :

پارت شماره 1 - حجم 4 گیگ
پارت شماره 2 - حجم 4 گیگ
پارت شماره 3 - حجم 4 گیگ
پارت شماره 4 - حجم 4 گیگ
پارت شماره 5 - حجم 4 گیگ
پارت شماره 6 - حجم 4 گیگ
پارت شماره 7 - حجم 4 گیگ
پارت شماره 8 - حجم 3.3 گیگ

ولی نمیدونم چرا لینک آپدیت رو برنامه نداد برا دانلود...کسی میدونه ؟؟

اصلا آپدیت برا بازی اومده مگه ؟؟
سه روز طول میکشه تا دانلودش کنم... یا علی :Dload:
وقتی میره جلو دانلود رو بعد پارت دو میده.900 مگه اگر خواستی بگو برات بفرستم

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
وقتی میره جلو دانلود رو بعد پارت دو میده.900 مگه اگر خواستی بگو برات بفرستم

کعمولا بعد اینکه لینکای اصلی بازی رو میداد...لینک آپدیت رو هم میداد ولی هرچی صبر کردم لینک آپدیت رو بهم نداد....

برا نصب بازی دیجیتالی هم اصل دیتا + آخرین آپدیت لازمه حتما برا اینکه دوباره وسط انتقال دیتا نخواد چیزی دانلود کنی...

اگه لینکشو داری برام بفرست...لطفا

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
حتما شما هم 27 سالتونه ؟ :) شما هم بلاک/ایگنور شدید گرامی

گیم اسپات که بهش یک نمره کمتر از پارسال داده
حالا باید ببینیم شما با این تعصبی که به فیفا داری، نظر چهارتا سورس معتبر و شناخته شده برات مهمه یا یکی دوتا فن بوی که هی پست همدیگه رو لایک میکنن :))

شما در جواب نوشته من نوشتی اسپمه ... احمقانه است .. سنت نمیرسه و کلی توهین کردی.

دوستان مسئول که کاری نکردن و گفتم جواب ندم بهتره ولی میبینم انجمن رو پر کردی از اسپم. لطفا تشریف ببر همون بازی کارتونی پسس رو بازی کن و در بخش خودش جشن بگیر. اینجا فقط مربوط به فیفاست. اگر فیفا اینقدر بده اصلا شما چرا میایی این بخش؟ البته این یک مورد روانشانسی خیلی شایع هست. در اصطلاح خودمون میشه همون ضرب المثل گربه دستش به گوشت نمی رسید .... بله فیفا مشکله و‌ بخواهی ازش لذت ببری مغز لازم داره!

در مورد سن و موقعیت گفتی. من فرزندم امسال رفت مدرسه و خودم ۴۱ سالمه و ساکن کانادا هستم.

mehdisizdah

کاربر سایت
Jun 23, 2017
38
دوستان عزیز لطفا به دور از تعصب و دنباله روی واضح و مشخص اینو مشخص کنید
من تقریبا باید 200 300 خرج کنم 18 رو بگیرم انقدر کامنتایه متناقض خوندم هنگ کردم لطفا صریح جواب بدید فیفا 18 چطوره؟فقط از بین این 3 تا گزینه بدتر از 17 مثله 17 یا بهتر از 17؟لطفا فقط بگید بدتر همانند یا بهتر
مثل17(سگش میرزه بهpes)

• Like
Reactions: 947947

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
بچه ها یک سوالی
ظرفیت 3بازی هم اگر داشته باشم رو یک اکانت جدا میتونم روی اکانت اصلی خودم سویچش کنم یا این قابلیت مختص ظرفیت 2هستش؟!

mehdisizdah

کاربر سایت
Jun 23, 2017
38
من که 18 رو گرفتم و امیدوارم هم امسال هم سال بعد FIFA گند بزنه بلکه EA از رو بره FIFA 20 مثه آدم ساختند
دقیقا...معلوم نیست شبِ ساختن یا مارو دس انداختن...هیچوقت شبای فیفا طبیعی نبود...روبروی بارسا(باcpu) بازی میکنی یا روبه روی چلسی هردو یه جور بازی میکنن، یکم ازون حریف اسکولتون یاد بگیرید ...آشغل میده میده بیرون ...ولی تیماش اقلا هر کدوم طبیعت خودشونو دارن...هر سالم داره تغیرای هرچند مسخره اما گسترده میده ...گرافیکشم چشم نواز حتی تو شب...شوتای pesهم هرچقدر غیرمنطقی باشن ولی یه زیبایی وقدرت وهیجان خاص دارن...همینطور برخود هاش(یکم به این ea اعتراض کنیم بد نیست...انگار خیلی هوا برشون داشته)برعکس اینطرفea توی فیفا 18 هم که تا تونستن تغیر ایجاد نننننننکردن...اما........................فیفا با همه ی این کمبود ها بهترین بازیه تاریخه...کافیه یادش بگیری(حتی اگه پیرت کرد)...

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دقیقا...معلوم نیست شبِ ساختن یا مارو دس انداختن...هیچوقت شبای فیفا طبیعی نبود...روبروی بارسا(باcpu) بازی میکنی یا روبه روی چلسی هردو یه جور بازی میکنن، یکم ازون حریف اسکولتون یاد بگیرید ...آشغل میده میده بیرون ...ولی تیماش اقلا هر کدوم طبیعت خودشونو دارن...هر سالم داره تغیرای هرچند مسخره اما گسترده میده ...گرافیکشم چشم نواز حتی تو شب...شوتای pesهم هرچقدر غیرمنطقی باشن ولی یه زیبایی وقدرت وهیجان خاص دارن...همینطور برخود هاش(یکم به این ea اعتراض کنیم بد نیست...انگار خیلی هوا برشون داشته)برعکس اینطرفea توی فیفا 18 هم که تا تونستن تغیر ایجاد نننننننکردن...اما........................فیفا با همه ی این کمبود ها بهترین بازیه تاریخه...کافیه یادش بگیری(حتی اگه پیرت کرد)...
1000 بار گفته شد که تو نسخه نهایی مشکل شب رفع شده حالا شما بیا باز به این قضیه گیر بده
والا من هرچی ویدئو از کسایی که فیفا بازن میرن pes 2018 میزنن میبینم همه گرافیک و برخوردای pes رو مسخره میکردن!
فیفا مشکلش اینه نمیخواد نسخه رو کامل کنه! پیشرفت مورچه ای میره تا نسل بعد! هر چند همین مورچه ایش فرسنگها از به ظاهر رقیب جلوتره!
.........................................
کمتر از 2 روز مونده من دارم دیوونه میشم! تو شرکت میشینم ترکیب میسازم سایت FUTHEAD! فکر کنم همین روزاس اخراجم کنن :D
3 شنبه هم کلا مرخصی میگیرم تیم جمع کنم
راستی این fut draft ارزون شد؟ با 150 پوینت میشه بازی کرد؟

mehdisizdah

کاربر سایت
Jun 23, 2017
38
این یکم برای من عجیبه که گیم پلی بخش های مختلف با هم تفاوت دارن! چرا باید اینطوری باشه؟
اینجوری رو بازی آدم تاثیر میزار
بعید میدونم گیم پلی بخش های مختلف متفاوت باشه...انقدی زحمت نمیدن به خودشون....تلقین شاید...تیما هم هم فرق داره تو آلتیمیت و شیمی زیر 100 و ریتینگای متفاوت تاثیر داره...وئلا گیم پلی گیم پلیه...

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
بچه ها یک سوالی
ظرفیت 3بازی هم اگر داشته باشم رو یک اکانت جدا میتونم روی اکانت اصلی خودم سویچش کنم یا این قابلیت مختص ظرفیت 2هستش؟!
فیفا 17 که میشد سوییچش کنی رو اکانت خودت
ظرفیت 2 رو که راحت میتونی رو اکانت خودت چه افلاین و چه انلاین بازی کنی

• Like
Reactions: S L R

FCB_G18

کاربر سایت
May 12, 2017
169
سلام
خواهشا یکی توضیح بده شریکی بازی خریدن دقیقا چطوریه ؟ ببینید این مراحل میگم ببینید کجا اشتباه میکنم
من الان یه اکانت psn جدید میسازم ماله امریکا بعد توش یه گیفت کارت 60 دلاری میزنم فیفا رو میخرم . حالا بعد ساین اوت کنم و دی اکتیو کنم . بعد حالا تو ps4 طرف اکانتی که توش فیفا 18 رو خریدیم وارد میکنیم و تو قسمت دانلود همه اکانت های روی ps4 اون فیفا 18 اضافه میشه و با psx دیتا رو منتقل میکنیم و نصب شد و بعدش باید چیکار کنیم ؟
من نمیخوام دیگه اکانتی که فیفا توش نصبه رو اون طرف بهش دسترسی داشته باشه . بعد هر دو طرف همزمان میتونن انلاین بازی کنن ؟
ممنون میشم یکی کامل توضیح بده خیلی سرچ کردم جواب ها گنگه

mehdisizdah

کاربر سایت
Jun 23, 2017
38
1000 بار گفته شد که تو نسخه نهایی مشکل شب رفع شده حالا شما بیا باز به این قضیه گیر بده
والا من هرچی ویدئو از کسایی که فیفا بازن میرن pes 2018 میزنن میبینم همه گرافیک و برخوردای pes رو مسخره میکردن!
فیفا مشکلش اینه نمیخواد نسخه رو کامل کنه! پیشرفت مورچه ای میره تا نسل بعد! هر چند همین مورچه ایش فرسنگها از به ظاهر رقیب جلوتره!
داداش کل حرفات درست...برخورداشم مسخرست...خیلیم مسخرست...ولی موتور گرافیکیش طوریه که(و با صدا گذاریای فریبنده) قدرت رو چه تو شوت و چه تو بقیه موارد مثل برخوردا (منظورم کلا فیزیکِ بازیشِ)حس میکنی.... همینطور شب فیفا کلا زشته...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر