FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
آخه چه توقعی دارید هر سال انقلاب ؟
میخواید هر سال انجین رو عوض کنن از نو بکوبن یه ساله بسازن برن بالا ؟
تازه رو FIFA 17 برای اولین بار فراسبایت رو آوردن از هر کسی میپرسیدی بهت میگفت سال دیگه FIFA 18 با همین انجین دقیقا همین شکلی و به صورت کامل شده ریلز میشه
اگر تصور کردید هر سال قراره فاصله دو فیفا به اندازه 16 تا 17 باشه سخت در اشتباهید
چون این نه از نظر بودجه منطقیه نه از نظر زمان ممکنه و نه اصلا کار عاقلانه ایه نه تنها باعث پیشرفت نمیشه بلکه ریسکه یه شکست بزرگ هم همراه داره !!!
من تنها ایرادی که به فیفا میگیرم رسیدگی کمتر به بخش های آفلاین مثل Career که اونم دلیلش مشخصه چون نون تو Ultimate هست سعی میکنن باقی بخش ها زیادم جذاب نباشه که شما اول و آخر کشونده بشین به سمت آلتیمیت

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
من تا پارسال احتمال میدادم که هندیکپ وجود داره ولی الان نود ونه درصد مطمئن هستم که برای حداقل بخش انلاین هندیکپ وجود نداره فقط تو لدر شما وقتی چند دست ببری به رنک های بالاتر میخوری و خوب کلا شوتای کسی که رتبه اش 20000 هست با کسی که 2000 هست خیلی متفاوته
اگر هندی کپ بود اینهمه ادم الان رکوردای بردهای پشت سر هم بیست و سی و چهل نداشتن
کلا هندی کپ احتمالا تو بخش سینگل هست ولی عمرا تو انلاین نیست
البته فیفا بخش روحیه داره که اصلا ربطی به هندیکپ نداره و تا حدودی هم خودتون میتونید تعویض و حفظ و توپ و حتی شوتای از راه دور کنترلش کنید و روحیه تیمی که بهم میریزه رو بالا بیارید
هست، بعضا خودشون هم میگن ولی همونجوری که گفتید کنترل میکننش. چند روز پیش گفتم چه زمان هایی به چشم میاد و باید حواستون جمع باشه. فقط نمیدونم چرا ea قایمش می‌کنه.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

• Like
Reactions: BatiGoal

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
اول از همه حتی دیگه هندیکپم کمکی نمیکنه برایه کسی که بازی بلد نیست یا لاقل دفاع کردن بلد نیست!بازی بقدری تو دفاع چالشی شده که قول میدم اگر با یه آپدیت نخوان خرابش کنن شما پایان فیفا 18 قطعا کچل خواهید شد:D
خیلی سخت شده قشنگ خوده فیفا 12 دیگه شک ندارم!جوری که دوستان تازه کاری که باهم 17 میزدیم بازیا همیشه نزدیک بود امشب این 3 ساعت تریالی که موندو زدیم زیر 7 گل 6 گل نمیخوردن!
وای از اینکه حریفتون فورمیشنشو ادیت کنه اینستراکشنارم درست انتخاب کنه و تاکتیکشم دفولت عدادشو بفهمه چطور درست کنه دیگه هندی کپم هیچ کمکی نمیتونه بکنه مگه اینکه کمتر گل بخوره حریفی که بازی بلد نیست!
دروازبانا خیلی دوست داشتم به خودم به قبولونم که خوبن بد نیستن ولی یه گلایی خوردم یا زدم که خندش میگرفت آدم واقعا نمیشه رو دروازبان زیاد حساب کرد توپو تو دفاع گرفتین گرفتین رسید به دروازبان مگه شانس بیارین گل نخورین امیدی نمیشه زیاد به دروازبان داشت
اینم نیست که هر توپی گل بشه ولی اشتباه دروازبان خیلی بیشتر به چشم میامد
تجربه این 10 ساعتم برایه دفاع اون دفاع کردن 17 فراموش کنید که هرچی کمتر بازیکن عوض کنید موفقترید اینجا برعکسه باید سریع به موقه بازیکن عوض کنید و تا جاییی که میشه فضاهایه خالیرو ببندید حتمی این کارو باید کرد تازه حریفتون قدرم باشه همه اینکارارم بکنید بازم اذیت میشید برایه توپ گیری!
ولی مطمءن میگم بازی چالشی شده شدید باید بافکر بازی کنید و امیدوارم ea بعد از ریلیز بازی با آپدیت نخواد بازیرو تغییر بده چون مطمءنم خیلیا اعتراض خواهند کرد! بینه پلیرا باید تفاوت باشه کسیکه بازیو بلده با کسی که تازه بازیو شروع کرده!
خدا کنه با آپدیت خرابش نکنن.

چقدر خوب واقعا که یه سری چیزارو تا این حد حواست هست و گفتی و واقعا چیزای مهمین تو بازی

این موضوع همه نسخه های فیفا بوده یه مقداری مثلا خوب باشی باید ببری اما اینا اومدن تو فیفا 17 بدون اینکه طرف دفاع بلد باشه کلی بهش حال دادن و در واقع اگه مثلا دسته رو ول هم میکردی دفاع ها خود به خود جوری میموندن یا حتی میرفتن تو پا که توپو میگرفتن این خیلی بد بود..چون 18 دمو رو فقط تونستم با cpu بازی کنم واسم سوال بود تو بخش دو نفره چه خبره ..هر سال این استرسو داریم نزنن خراب کنن..چون همونطور که گفتی باید یه فرقی باشه بین بازیکنا..

درسته یه سری بازیکن جدید رو میخوان بکشونن سمت فیفا و بحث مالی واسشون مهمه اما واقعا لذتو میگیرن از ادم وقتی یه بازی سر و ته نداشته باشه و حتی بهتر باشی هر لحظه استرس اینو داشته باشی یه گل چرت بخوری..
باز تو 18 خیلی به خواسته بازیکنای قدیمی احترام گذاشتن که این کارشون واقعا قابل تحسینه
--------------------
من یه پیشنهاد دارم واستون ..تا اونجایی که نظراتتو خوندم بیشتر سیسن بازی میکنی .. اگه وقتشو داشتی بیا وارد التیمیت شو و بخش فوت چمپیونس رو بازی کن اون زمان میفهمی سیسن معمولی و بقیه بخشای فیفا یه سو تفاهم بوده :D
شاید همه بازیکنا فوت چمپیونس عالی نباشن اما مطمعنن بعد 20 30 تا بازی کم کم 3/4 نفر بهشون میخوری که واقعا هنگ میکنی :D

اصلا سطح div1 سیسن معمولی و التیمیت حتی با اونا قابل مقایسه نیس..قصد جسارت ندارم اما بخدا سیسن div 1 حتی المتیمیت خیلی نوبن ..خیلیی... و بازیای اماتور که واقعا خنده داره
ناراحتی خودم به شخصه رو 17 این بود زهر مارم شد این بخش چون نت قوی ایران همیشه لطف داشته به ما اینم جز همون موارد بود

باز امیدم به اینه رو 18 اوکی شده باشه این بخش که بشه راحت تمرکز کرد روش اما به هر حال اگه نت خوبی داری این قسمتو به هیچ وجه از دست نده

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
هست، بعضا خودشون هم میگن ولی همونجوری که گفتید کنترل میکننش. چند روز پیش گفتم چه زمان هایی به چشم میاد و باید حواستون جمع باشه. فقط نمیدونم چرا ea قایمش می‌کنه.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk
من به هنديكپ تو ١٧ اعتقاد ندارم. تو قبليا خصوصا ١٥ بود. تو ١٥ خيلي شديد بود ولي تو ١٧ به نظر من با يكم دقت خيلي سخته گير هنديكپ بيفتي. بعضي بازيا گلر حريف جدا شاخه يا توپايي كه تو دستاي قبل راحت گل ميشد سخت تر ميرن تو گل ولي ميشه اوكي بود باهاش.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehrdad_1992

کاربر سایت
Jan 1, 2013
141
بله اینم نظر شماس و میتونه درست باشه
ولی خودمم به اندازه شما که مطمءنید نیست تو انلاین هندی کپ ، من همونقدر مطمءنم هست دلایله خودمم دارم مثلا بعض ی بازیا نمیشه که نمیشه!دقیقا هم بعد بردهایه پشت سر هم بوجود میاد!حالا اینکه به حریفه قدر هم میخورید درسته!ولی خیلی وقتا بوده خلافشم پیش اومد من بعد هر برد باخت میرم قسمت فورمیشن ببینم با کی بازی کردم رتبش چقدر بوده چه دیویژنی بود برد باختاش چقدر بوده!خیلی بازیا شده حالا چه بردم یا باختم به طرفی که برد یا باخت دادم حقم نبوده!
منکه نمیتونم قبول کنم که تو آنلاین هندیکپ وجود نداره ولی نظر شما محترم دوست عزیز.
اول از همه حتی دیگه هندیکپم کمکی نمیکنه برایه کسی که بازی بلد نیست یا لاقل دفاع کردن بلد نیست!بازی بقدری تو دفاع چالشی شده که قول میدم اگر با یه آپدیت نخوان خرابش کنن شما پایان فیفا 18 قطعا کچل خواهید شد:D
خیلی سخت شده قشنگ خوده فیفا 12 دیگه شک ندارم!جوری که دوستان تازه کاری که باهم 17 میزدیم بازیا همیشه نزدیک بود امشب این 3 ساعت تریالی که موندو زدیم زیر 7 گل 6 گل نمیخوردن!
وای از اینکه حریفتون فورمیشنشو ادیت کنه اینستراکشنارم درست انتخاب کنه و تاکتیکشم دفولت عدادشو بفهمه چطور درست کنه دیگه هندی کپم هیچ کمکی نمیتونه بکنه مگه اینکه کمتر گل بخوره حریفی که بازی بلد نیست!
دروازبانا خیلی دوست داشتم به خودم به قبولونم که خوبن بد نیستن ولی یه گلایی خوردم یا زدم که خندش میگرفت آدم واقعا نمیشه رو دروازبان زیاد حساب کرد توپو تو دفاع گرفتین گرفتین رسید به دروازبان مگه شانس بیارین گل نخورین امیدی نمیشه زیاد به دروازبان داشت
اینم نیست که هر توپی گل بشه ولی اشتباه دروازبان خیلی بیشتر به چشم میامد
تجربه این 10 ساعتم برایه دفاع اون دفاع کردن 17 فراموش کنید که هرچی کمتر بازیکن عوض کنید موفقترید اینجا برعکسه باید سریع به موقه بازیکن عوض کنید و تا جاییی که میشه فضاهایه خالیرو ببندید حتمی این کارو باید کرد تازه حریفتون قدرم باشه همه اینکارارم بکنید بازم اذیت میشید برایه توپ گیری!
من خودم به شخصه کاملا راضی بودم نمیگم سیمولیشن کامل شده ولی مطمءن میگم بازی چالشی شده شدید باید بافکر بازی کنید و امیدوارم ea بعد از ریلیز بازی با آپدیت نخواد بازیرو تغییر بده چون مطمءنم خیلیا اعتراض خواهند کرد! بینه پلیرا باید تفاوت باشه کسیکه بازیو بلده با کسی که تازه بازیو شروع کرده!
خدا کنه با آپدیت خرابش نکنن.
اول از همه خیلی دمت گرم رفیق که وقت گذاشتی و نظرتو بعد بازی کردن در اختیارمون گذاشتی
و دوم اینکه بازیکنای سرعتی مثل ۱۷ باز شلنگ تخته میتونن جولون بدن تو بازی یا اینکه جلوشو گرفتن،اخه خیلی رو مخ بود این حرکات زیگ زاگی تو ۱۷ ،البته باز نسخه ۱۷ خیلی بهتر شده بود به نسبت ۱۶.
ممنون

• Like
Reactions: navid_x360

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
دوستانی که قصد دارن بازی رو به صورت دیجیتالی بخرن و دنبال شریک می گردن پیام خصوصی بدن.
منم دنبال شریک می گردم برای خرید دیجیتالی.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
من به هنديكپ تو ١٧ اعتقاد ندارم. تو قبليا خصوصا ١٥ بود. تو ١٥ خيلي شديد بود ولي تو ١٧ به نظر من با يكم دقت خيلي سخته گير هنديكپ بيفتي. بعضي بازيا گلر حريف جدا شاخه يا توپايي كه تو دستاي قبل راحت گل ميشد سخت تر ميرن تو گل ولي ميشه اوكي بود باهاش.

فیفا 17 بهترین نسخه نسل 8 بود توی التیمیت....

• Like
Reactions: abt and BatiGoal

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
دوستان سلام كسايي كه خود بازي يا تريال رو بازي كردن در مورد آب و هوا صحبت كنن تاثيرش رو چمن دايناميك شده يا نه
ممنون

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
چقدر خوب واقعا که یه سری چیزارو تا این حد حواست هست و گفتی و واقعا چیزای مهمین تو بازی

این موضوع همه نسخه های فیفا بوده یه مقداری مثلا خوب باشی باید ببری اما اینا اومدن تو فیفا 17 بدون اینکه طرف دفاع بلد باشه کلی بهش حال دادن و در واقع اگه مثلا دسته رو ول هم میکردی دفاع ها خود به خود جوری میموندن یا حتی میرفتن تو پا که توپو میگرفتن این خیلی بد بود..چون 18 دمو رو فقط تونستم با cpu بازی کنم واسم سوال بود تو بخش دو نفره چه خبره ..هر سال این استرسو داریم نزنن خراب کنن..چون همونطور که گفتی باید یه فرقی باشه بین بازیکنا..

درسته یه سری بازیکن جدید رو میخوان بکشونن سمت فیفا و بحث مالی واسشون مهمه اما واقعا لذتو میگیرن از ادم وقتی یه بازی سر و ته نداشته باشه و حتی بهتر باشی هر لحظه استرس اینو داشته باشی یه گل چرت بخوری..
باز تو 18 خیلی به خواسته بازیکنای قدیمی احترام گذاشتن که این کارشون واقعا قابل تحسینه
--------------------
من یه پیشنهاد دارم واستون ..تا اونجایی که نظراتتو خوندم بیشتر سیسن بازی میکنی .. اگه وقتشو داشتی بیا وارد التیمیت شو و بخش فوت چمپیونس رو بازی کن اون زمان میفهمی سیسن معمولی و بقیه بخشای فیفا یه سو تفاهم بوده :D
شاید همه بازیکنا فوت چمپیونس عالی نباشن اما مطمعنن بعد 20 30 تا بازی کم کم 3/4 نفر بهشون میخوری که واقعا هنگ میکنی :D

اصلا سطح div1 سیسن معمولی و التیمیت حتی با اونا قابل مقایسه نیس..قصد جسارت ندارم اما بخدا سیسن div 1 حتی المتیمیت خیلی نوبن ..خیلیی... و بازیای اماتور که واقعا خنده داره
ناراحتی خودم به شخصه رو 17 این بود زهر مارم شد این بخش چون نت قوی ایران همیشه لطف داشته به ما اینم جز همون موارد بود

باز امیدم به اینه رو 18 اوکی شده باشه این بخش که بشه راحت تمرکز کرد روش اما به هر حال اگه نت خوبی داری این قسمتو به هیچ وجه از دست نده

بابا ولش کنین این بنده خدا رو بزارین به کارو زندگیش برسه.... :D

اگه بیای آلتیمیت بازی کنی دیگه طرف هیچ بازی نمیری تا یکسال شایدم بیشتر... از کارو زندکیو خورد و خوراک هم میوفتی :D:D

توی فوت چمپیونز چنان به چالش کشیده میشی...چنان استرسی بهت وارد میشه موقع مسابقات که خودت میمونی... :D

یکی از بچه میگفت من بعد 3 روز فوت چمپوینز ، تا فوت چمپوینز بعدی نیاز به ریکاوری دارم... =)):))

واقعا راست میگفت...من که این اواخر گفتم برم ببینم چی به چیه...وقتی رفتم توش دیگه بیرون نیومدم...توی 3 ماه بالای 1000 تا بازی انجام دادم....دیشب 76مین فوت سیزنم رو بازی کردم.... :-??:-??نمیدونم چجوری ولی بازی کردم... :D:-??

آقا من میگم فوت چمپیونز خیلی خوبه....یه چیزی میگم شما یه چیزی میشنوی...باید حتما تجربش کنی... :)

من اینترنتم گوش شیطون کر خوب بود...توی فوت چمپیونز فقط وقتی به دوستان عزیز و گرامی عرب زبان کشورهای همسایه :| میخوردم با لگ و ضد فوتبالو وقت تلف کردنو این چیزا بر میخوردم...

من 3 بار بیشتر نتونستم توی فوت چمپیونز شرکت کنم ولی خیلی خوب بود....یه جا دیگه گفتم اینجا هم میگم....استرسی که توی فوت چمپیونز موقع نمایش ترکیب تیم مقابلم قبل بازی که یا خدا چه تیمی داره طرف... (چون 9ماه دیر شروع کرده بودم تیمیم قوی نبود و بازیکنام همه معمولی بودن) و موقع بازی داشتم....سر جلسه کنکور نداشتم... :|:-??:D

بعضیاشون خدایی خیلی حرفه ایی بازی میکردن و آدم کف میکرد....یه اشتباه کوچیک میکردی سریع گل رو میزدن... :-t

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
بازی بقدری تو دفاع چالشی شده که قول میدم اگر با یه آپدیت نخوان خرابش کنن شما پایان فیفا 18 قطعا کچل خواهید شد
واقعیت هم همین باید باشه.بنظرم کار درستیه اگه دفاع همینطور باشه
شما در مورد توپ یه توضیحی میدی که درست شده یا نه؟تو دمو واسم خیلی سبکه.اصلا با این وضع نمیتونم کنار بیام.تو نسخه نهایی سنگین شده؟ویدیوهایی که دیدم اینطور به نظر میرسید

• Like
Reactions: navid_x360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر