BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
کسی خبری داره چه بلایی سره تاینی امده ؟

اول تاینی مجبور شد +19 هارو حذف کنه
بعد که فردا دانلود کلا با خاک یکسال شد
سینما هم مجبور کردند +19 هارو حذف کنه
حالا تاینی هم اپدیت نمیشه !
شایعه شده عوامل سایت دستگیر شدن
سایت film2movie هم خیلی خوبه

• Like
Reactions: TheGodfather

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
شایعه شده عوامل سایت دستگیر شدن
سایت film2movie هم خیلی خوبه
فقط بهترین راه اینه که یه سایت لیچر خوب پیدا کنید بعدم هرچی خواستید توی Private Torrent ها پیدا کنید
__________________________________________________________________________________________

آقا فرق این ورژن های Blu-ray 1080 با این حجم ها چیه ؟

Blu-ray 1080 : 2-3GB
Blu-ray 1080 : 10-11GB
Blu-ray 1080 : 40-50GB

x_xL-):-?~X(

• Like
Reactions: TheGodfather

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من موندم چه طور از Jumanji همچین شتی در آوردن
Jumanji خودش اقتباسی از یک کتاب کودکانه بود و جو تاریکی داشت و در زمان خودش واقعا فیلم منحصر به فردی بود

الان فیلم تبدیل شده به Action/Adventure به همراه مقدار زیادی کمدی!!!!
در واقع نه کارکتر هاش به فیلم اول می خورن، نه ژانر اش، نه فضاش، کلا هیچیش به فیلم اول نمی خوره
صرفا اسم Jumanji روشه برای این که بفروشه
همون قدیمیه هم متا و RTش در حد خط فقره، به واسطۀ خاطرات خوب کودکیه که فکر میکنی "منحصر به فرد بوده"
از تریلرهاش معلومه درجه سنی نوجوان انتخاب کردند که فروش بالا بره !
طرفدارها هم کشک :|
جداقل اسم دیگه میگذاشتند ادم زورش نمیگرفت
قسمت قبلی مگه R-Rated بود؟ اونم PG بوده.

• Like
Reactions: Abolfazl3007

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
سلام...دوستان چند تا فیلم ترسناک میتونید به من معرفی کنید؟ فقط مثل بعضی فیلما که دل و روده طرف بیرون میاد و بیشتر روی تیکه تیکه شدن تک تک اعضای بدن:| تاکید داره نباشه.... مثلا The Conjuring 2 ازون کارای عجیب و غریب خون ریزی نداشت...
هر چی جدید تر باشن بهتر...مثلا واسه قبل 2000 نباشن:D
ممنونم

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Untitled.jpg

آقای آرنولد شوارتزنگر به تازگی اعلام کرده است که قسمت جدید فیلم ترمیناتور هیچ ارتباطی با فیلم Terminator: Genisys نخواهد داشت و به طور کلی آن را نادیده خواهد گرفت.

منبع
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
تصاویری از رابرت دنیرو، جو پشی و مارتین اسکورسیزی سر صحنه فیلمبرداری The Irishman

DKWuq8GWAAUZKay.jpg DKWur1tW4AAI7KF.jpg DKWurcSXUAEQBnA.jpg DKWusRMW4AA0lqc.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Baby Driver رو دیدم واقعا نمیدونم چرا انقدر از این فیلم بد گفتن یـ سریا ولی به نظر به غیر قسمت پایانیش بقیه چیزیاش OK بود و کاملا هم مستحق این ریتی که از کاربرا گرفته هستش ! فیلم چیزی که میخواد بگه رو دقیقا میگه (تو چهار چوبی که خودش تشکیل میده) فیلنامه هم چفت بست لازم رو داره در کل من که لذت بردم ....

آخرین ویرایش:

gamer1999

کاربر سایت
Aug 22, 2016
60
سلام...دوستان چند تا فیلم ترسناک میتونید به من معرفی کنید؟ فقط مثل بعضی فیلما که دل و روده طرف بیرون میاد و بیشتر روی تیکه تیکه شدن تک تک اعضای بدن:| تاکید داره نباشه.... مثلا The Conjuring 2 ازون کارای عجیب و غریب خون ریزی نداشت...
هر چی جدید تر باشن بهتر...مثلا واسه قبل 2000 نباشن:D
ممنونم
شاتر 2004 عالیه فقط نسخه اصلی رو ببینی ساخت تایلند به عقیده من ترس ناب رو باید با سینمای اسیایی شرقی تجربه کرد اگه بخوای سمت فیلم های قدیمیه دیوید کرانبرگ هم میتونی بری

• Like
Reactions: ..Preacher..

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نامیدم کردی :D
8.5 به اون فیلم مسخره؟؟؟
فکر کنم با فیلم های گای ریچی اشنا نیستی..
فوق‌العاده سریع فان اکشن خوب.. مثل man from u.n.c.l.e و snatch...
اما این هرچی جلوتر میرفت ناامیدکننده تر میشد.. سکانس اول که جوک بود اون همه اتمسفر و فضا سازی با اون صحنه خنده دار اخرش..
شخصیت اصلی اصلا شباهتی به ارتور نداره..
کاراکتر تو ماجراجویی شخصیتشو پیدا نمیکنه همون اسکلی میمونه که تو فاحشهخونه بزرگ شده.. شخصیت زن خیلی ضعیف.. خندت میگیره از بازی بدشون..
امسال بازیگر زن جدید همه غیر آمریکایی بازی هم در حد ستایش :D
البته داستان ارتور و مرلین اینقدر گسترده هست که سریال مرلین هم نتونست خوب جمعش کنه..
ولی فیلم خیلی تیکه تیکه هست.. یه کاراکتر یهو مثل اسب بدون معرفی وارد میشه بعدش یکی دیگه :D
البته بازی جود لاو واقعا ستودنی بود:D
نمره من 5
برا من هیچکدوم از این چیزیایی میگی اصلا به چشم نیومد من که خوشم اومد از فیلم :D

• Like
Reactions: arash1996

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
دوستان میخوام نظرم رو راجع به 2 تا از فیلم های هالیوودی که این چند وقت اخیر دیدم باهاتون در میون بگذارم.
اولیش فیلم The Mummy هست. من معمولا اینجور نظر نمیدم و فیلم اگه خوب هم نباشه سعی میکنم نکات مثبتش رو ببینم و تمرکز کنم روش. ولی این فیلم افتضاح بود افتضاح!!!!!!!! تنها دلیلی که وسط فیلم بیخیال دیدنش نشدم فقط تام کروز بود. مومیاییش هم که تو دیوار بود کلا. فقط نقش راسل کرو چی بود دقیقا ؟! چه فایده ای داشت؟! یه جا با خودم گفتم wtf !? الان من دارم مومیایی میبینم یا رزیدنت اویل یا world war z ؟!
دوستانی که دیدن میدونم منظورم کجاست!
الان یونیورسال با این افتضاح استارت دارک یونیورسش رو زده ؟! سالی که نکوست از بهارش پیداست!
مورد بعد آخرین نسخه دزدان دریایی کارائیب هست. این به بدی مومیایی نبود و قابل تحمل بود ولی ولی به شدت ناامید کننده . کرکتر جک اسپارو که کلا محو بود . باربوسا هم به شدت ناامید کننده. کاپیتان سالازار هم اون چیزی که پتانسیلش رو داشت اصلا بهش نرسیده بود و میتونست شخصیت منفی به مراتب بهتری بشه! دو تا کرکتر جوون داستان هم آنچنان خوب از اب در نیومده بودند. خلاصه اگه هنوز ندیدید این نسخه رو آماده باشید که به شدت ناامید بشید بعد دیدنش .
________________________________________________-

یه خبر هم بدم شایعه شده واندر وومن تو فیلم فلش پوینت حضور داره.
تلویحا حضور کاپیتان بلاد کفر :-"B-) و سرباز زمستان و کاپیتان مارول برای اونجرز 4 تایید شده. بازیگرهاشون سر صحنه فیلمبرداری اونجرز4 دیده شدن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر