FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
815
نام
سپهر
والا من نمیدونم بازی اصلی رو هنوز بازی نکردین میگین افتضاحه برا خودتونم حکم صادر میکنین به من توضیح میدی دوست عزیز منی که دارم با فیفا17 انلاین لذت میبرم و به شدت برام چالشیه و سبک بازی ها تو دیویژنای بالا به واقعیت خیلی شبیهه چجوری به خودم بقبولونم بازی تو18 از این رو به این رو شده وافتضاحه و اینقدر پستتون یکطرفست که نتونستم جوابتونو ندم...بابا بازی شاید مشکل فیزیک بازیکنا داشته باشه اما دیگه کل هیجان و جذابیت بازی رو بزارید کنار و بخاطر یه سری مشکلات بگید بدرد نمیخوره جالبه...چه توقعی دارید شما من نمیدونم بازی گیم پلیش به تکامل قابل قبولی رسیده توقع نداشته باشید بیان بازی رو تو یکسال بکوبن و از نو بسازن مگه مغزشون معیوبه ...آره کسی منکر کم کاری شرکت نمیشه که مثلا بعضی فیسا اصلا نساختنشون اصلا یجور توهین به گیمراست ولی هسته گیم پلی که خیلی خوبه و اومئن امسال اون رو بهبود بخشیدن تمام شد رفت!!!!!!
گفتن مشکل نورپردازی حل شده ، والا منکه بیست صفحه تاپیک رو اومدم عقب اما چیزی پیدانکردم... شما یه سورس مطمئن به من معرفی کن که عکسهای بازی اصلی رو آپلود کرده باشه (به کاربرای اینجا اطمینان ندارم و ممکنه عکسی رو با فتوشاپ دستکاری کرده باشن)
پ ن : جسارت نباشه، پستی که نوشتین خیلی طولانی شد، بخاطر همین فقط بخشی که بولد کردمو خوندم
حالا هرکی عقده به دل گرفته میتونه پست مخالف با این حرفها رو لایک کنه :)

آخرین ویرایش:

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
همه چیزفیفا عالیه. امسال کلی پلیرآیدی اضافه کردن. (اونایی که فوتبال دنبال میکنن میدونن)نور رو درست کردن.کریر امکاناتش زیاد شده. تماشاگرا و اتمسفر ورزشگاه ها بهینه شده.همین حالت و حس بازیکنا کلی می ارزه. بعد بازی بعد گل لبخند ها ناراحتی ها. سال پیش به این صورت نبوده امسال اضافه شده. چهار تا گیمپلی ببینید بعد سخن به زبان جاری کنید! چقد باید تغییر کنه. شما اگه کلا با فیفا مشکل داری کسی زورت نکرده بیای بازی کنی. از جای دیگه عصبانی هستی سر فیفا خالی میکنی.
به نظر امسال بهترین فیفای تاریخ ساخته شده. اصلا هم تعصب ندارم رو فیفا. 10 سال پی اس بازه بودم چهار ساله اومدم فیفا.

گفتن مشکل نورپردازی حل شده ، والا منکه بیست صفحه تاپیک رو اومدم عقب اما چیزی پیدانکردم... شما یه سورس مطمئن به من معرفی کن که عکسهای بازی اصلی رو آپلود کرده باشه (به کاربرای اینجا اطمینان ندارم و ممکنه عکسی رو با فتوشاپ دستکاری کرده باشن)
پ ن : جسارت نباشه، پستی که نوشتین خیلی طولانی شد، بخاطر همین فقط بخشی که بولد کردمو خوندم
شما اگه اینقد واست مهمه برو تو یوتیوب کلی گیم پلی هست از بازی. توی تموم ورزشگاه ها. دستکاری هم نشده قطعا!
البته با عرض معذرت . خواستم راهنمایی کنم

Last edited by a moderator:

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
دوستان عزیز لطفا به دور از تعصب و دنباله روی واضح و مشخص اینو مشخص کنید
من تقریبا باید 200 300 خرج کنم 18 رو بگیرم انقدر کامنتایه متناقض خوندم هنگ کردم لطفا صریح جواب بدید فیفا 18 چطوره؟فقط از بین این 3 تا گزینه بدتر از 17 مثله 17 یا بهتر از 17؟لطفا فقط بگید بدتر همانند یا بهتر

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
من تقریبا باید 200 300 خرج کنم 18 رو بگیرم انقدر کامنتایه متناقض خوندم هنگ کردم لطفا صریح جواب بدید فیفا 18 چطوره؟فقط از بین این 3 تا گزینه بدتر از 17 مثله 17 یا بهتر از 17؟لطفا فقط بگید بدتر همانند یا بهتر
دوست عزیز به دور از هر تعصبی چون من گیم رو نسبتا به صورت حرفه ای دنبال میکنم(البته هنو 18 رو بازی نکردم )اما ویدیو ازش دیدم اگر با هسته گیم پلی فیفا کنار میای(که البته گیمرای حرفه ای 90 درصد به نظرم فیفا رو میپسندن بخاطر گیم پلی چالشیش مخصوصا توی سیزن) حتما فیفا 18 رو بخر و بهتر از 17 خواهد بود.اگر هم با هسته گیم پلی اون یکی بازی کنار میای اون رو بخر

آخرین ویرایش:

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
این همه خودتو زجر میدی ....هی میری این اکانت قفل میکنه بر میگردی اون اکانت و .... برا 40 تومن 50 تومن ؟؟ :|

من که قید فیزیکیو زدم دیجیتالی شریکی میخرم به پام 110 تومن یا یکم بیشتر میوفته... gta v رو فروختم و پولش جور شد... :>

تا کی واسیم قیمتش بشه 110 تومن ؟؟
نه عزیز زجری نداره فقط بار اول برای ساختن اکانت این مشکل هستش از دفعات بعدی دیگه راحت میری تو گیم میتونی تست کنین

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
815
نام
سپهر
شما ببین کدوم کاربرا هم PES بازی میکنن هم FIFA بعد خودت متوجه میشی انتقادهایی که نوشتن منصفانه است یا نه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
به نظر من مهمترین مشکل هر دو فوتبال هندیکپ بود! تو فیفا که طرف با دوتا شوت گل میزد من 20 تا شوت هیچ گلی نمیزدم! pes هم دفاع با سرعت 60 به کریس رونالدو میرسید و خیلی راحت هم میرسید!
این نسخه فیفا دفاع رو تقریبا دستی کرده و همین باعث میشه حداقل تو دفاع هندیکپ کم بشه! در نتیجه اگه درست و اصولی دفاع کنی مشکلی نداری

آخرین ویرایش:

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
شما ببین کدوم کاربرا هم PES بازی میکنن هم FIFA بعد خودت متوجه میشی انتقادهایی که نوشتن منصفانه است یا نه
من اصلا کاری به PES ندارم چون به سلیقم نمیخوره البته تا 13 عاشقش بودم شدید اما بحثم در مورد فیفا هست که حتی اگه درصدی از 17 هم بهتر شده باشه برام کافیه

• Like
Reactions: amirroz2012

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
815
نام
سپهر
من قثط تو کف بازیم که بیاد اصلا برام مهم نیست درباره FIFA چی میگن چون همه میدونن FIFA چیه
حتما شما هم 27 سالتونه ؟ :) شما هم بلاک/ایگنور شدید گرامی
من اصلا کاری به PES ندارم چون به سلیقم نمیخوره البته تا 13 عاشقش بودم شدید اما بحثم در مورد فیفا هست که حتی اگه درصدی از 17 هم بهتر شده باشه برام کافیه
گیم اسپات که بهش یک نمره کمتر از پارسال داده
حالا باید ببینیم شما با این تعصبی که به فیفا داری، نظر چهارتا سورس معتبر و شناخته شده برات مهمه یا یکی دوتا فن بوی که هی پست همدیگه رو لایک میکنن :))

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
دوستانی که نمیدونن بخرن یا نه خب نسخه دمو برای شما ساخته شده دیگه!دانلود کنید و بعدش حساب بقیه چیزایی که تو نسخه اصلی هست هم بکنیدو بخرید!
دوستانی هم که خیلی نسبت به امتیاز تصمیم میگیرن هم باید گفت تو هرچیزی پیشرفت نکنی واست به حساب پسرفت میزارن!شاید 18 پیشرفتی نداشته نسبت به 17 و این باعث کمبود نمره میشه!
ولی این باعث نمیشه بازی بدی باشه یا ارزش نداشته باشه!بعنوان مثال مود آلتیمیت تیم خودش اندازه گرافیک و گیم پلی برای من مهمه و خودش منو جذب میکنه برای خرید!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من که 18 رو گرفتم و امیدوارم هم امسال هم سال بعد FIFA گند بزنه بلکه EA از رو بره FIFA 20 مثه آدم ساختند
من برام مهم نیست کی چی میخره یا نمیخره.....منتها دوست عزیز ادم عاقل بازی رو میخره و امیدواره که بازی اشغالی باشه؟! این با عقل جور درمیاد؟! بعد کی گفته فیفا گند زده که شما ژست دلسوزانه گرفتی که ایشالا امسالم گند بزنه سال دیگه گند بزنه که بلکه 20 خوب باشه؟! فکر نمیکنی که مارو مثل خودت فرض کردی؟ بهتر نیست الان که سایت ها نحوه دانلود پچ برای پس گذاشتن بری پچ دانلود کنی؟

• Like
Reactions: guppy and Horror

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
بابا چتونه شماها مگه دعوا دارید؟؟اول اینکه سوال من جنبه تکمیلی داشت واسه اینکه اطمینان پیدا کنم واسه خرید بعدشم کسایی که حوصله جواب دادن ندارن یا سخته براشون لطفا دخالت نکنن که خب دمو رو دان کن انقدر بچه ها اینجا هستن که ادم میتونه از طرز بیانشون صداقت گفته هاشونو باور کنه
در ضمن اون دوستی که هی به همه میگه بلاک ایگنور و از این دری وریا خیلی خودشو جدی گرفته اخه از طرز بیانش مشخصه اصلا این کاره نیست بیچاره فقط میخوات بگه منم هستم

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
کلا تاپیک شده بحثای مزخرف :|
به جای این حرفا دوستایی که نسخه اصلی رو تجربه کردن بیان در مورد موارد جدید یه توضیحی بدن
اون تمریناتی که به حالت Career Mode اضافه شده چیاست کسی چک کرده ؟ میشه سرعت و شتاب بازیکن رو بالا برد تو این نسخه یا نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر