PlayerUnknown's BATTLEGROUNDS | PC

______

Title: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Genre: Violent, Action, Adventure, Massively Multiplayer, Early Access
.Developer: Bluehole, Inc
.Publisher: Bluehole, Inc
Release Date: 23 Mar, 2017
______

PUBG عنوانی که شما را به تجربه یک Battleroyale مهیج و سرگرم کننده دعوت میکند؛ یک عنوان خوش ساخت از سازنده های ماد معروف BR روی Arma2. بعد از دو مرحله آلفا و یک مرحله بتا در سال گذشته این بازی بالاخره در استیم به صورت Early Access عرضه شد درحالی که Bluehole وعده عرضه ورژن کامل بازی رو در 6ماه بعد از تاریخ عرضه بازی دراستیم داده است.
از همان اولین آلفا بازی طرفداران بسیاری بدست اورد و با این که کدها محدود عرضه میشدن بازی وارد Twitch top5 شد و در بتا استریم ها و بازدیدهاش چند برابر هم شدن. طبیعتا همچین شروعی انتظارات گیمرها رو خیلی بالا برد؛ بازی با ورودش به استیم و عرضه رسمیش به نظر میاد تونسته این توقعات رو براورده کنه و حتی با قدرت زیادی نسبت به رقباش وارد عرصه بشه.

ویژگی های بازی:

• استفاده از آنتی چیت Battleeye
  • ماد های solo(تک نفره) ، duo(دو نفره) ، Squad(چهار نفره) و War(در آینده اضافه خواهد شد)
  • قابلیت Spectate بعد از مرگ درحالت تیمی
  • تنوع اسلحه های بالا در کلاس های مختلف
  • فیزیک و انیمیشن های بسیار خوب و فراتر از یک بازی EA !
  • شخصی سازی کرکتر و سلاح ها

برخی از ویژگی هایی که حتما در آینده به بازی اضافه خواهند شد:
  • سلاح های جدید
  • آیتم های Cosmetic جدید
  • پشتیبانی از مادها
  • اضافه شدن Game Reply
  • map جدید
  • ماد هاردکور(فقط اول شخص)
  • انتخاب اندازه FOV در حالات مختلف

اطلاعات کلی از بازی درحال حاضر:

شخصی سازی کرکتر
b12b3b794ca8a9390277840a6f43990e.jpg
ساختن شخصیت بازی با تنظیمات ساده و چهره های ازپیش طراحی شده انجام میشه. این بخش رو سازنده هایی ساختن که همین قسمت رو توی APB:R درست کرده بودن. لباس اولیه همه شخصیت ها یکسان هست و بعدا با آنلاک کردن یا خریدن لباس های جدید میتونید تغییرشون بدید. همچنین با پرداخت 3000 کردیت بازی(که از بازی کردن بدست میاد) میتونید شخصیتتون رو دوباره سازی کنید.

Pioneer Crates
download (2).jpg
این جعبه ها هم با بدست اوردن کردیت بازی قابل خرید هستن و با هربار خریدن قیمتشون بصورت پلکانی زیاد میشه به این صورت که شما اولین جعبه رو با قیمت 700تا خریداری میکنید،جعبه بعدی 1400 و الی آخر... و البته با هربار بیشتر شدن قیمت جعبه آیتم های کمیاب تری هم میده. محتویات این جعبه ها فقط آیتم های Cosmetic هست و هیچ تاثیری توی گیم پلی نخواهد داشت. همچنین آیتم ها قابل فروش در مارکت استیم هم هستند.
این هم درنظر بگیرید که همه ی آیتم های داخل این جعبه ها توی مپ بازی پراکنده هستن و میتونید هر راند هرکدوم رو پیدا کردید بپوشید ولی همیشه توی اینونتوری شما نمیمونن.

MAP کنونی بازی
Map.jpg

نام این مپ Erangel است و جالب است بدانید که این نام دختر جناب Playerunknown است!
Lootspawn Locations- به طور کلی این نقشه شامل چند military base ، چندین شهر و دهکده و تعدادی ساختمان نام‌دار دیگر است. شانس وجود لوت نظامی مانند اسلحه های پیشرفته یا backpack،vestوhelmet لول بالا دراین مکان ها بسیار بالاست. درشهر ها آیتم های غیرنظامی بیشتر است اما بازهم شانس پیدا کردن AR ها وجود داره. در بعضی ساختمان ها مثل مدرسه ای خرابه یا محوطه ی Gun Range هم همیشه آیتم های خوبی پیدا میشه.
ماشین ها به طور معمول در کنار جاده ها یا داخل پارکینگ یک خانه درشهر اسپان میشوند، قایق ها هم کنار اسکه ها یا ساحل زیر پل ها.

سلاح های کنونی بازی
photo_2017-04-04_09-58-45.jpg

سلاح های کمری،شاتگان ها،Crossbow و دو SMG (بجز تامسون) تقریبا هرجایی احتمال اسپان دارند. ARها در military base ها و با احتمال کمی در شهرها. ازبین sniper rifle ها M24 بسیار کمیاب هست ولی SKS و Kar98 در military base ها پیدا میشوند. AWM و M249 فقط از Airdrop امکان بدست اوردنشون هست.
Health و Stamina
20170403031948_1.jpg

Health bar کرکتر پایین صفحه زیر نوار اسلحه وجود داره. وقتی این بار قرمز باشه(کمتر از 75) با Medkit،Bandage و First aid kit میشه کرکتر رو هیل کرد. بغیر از Medkit که صددرصد جون رو زیاد میکنه دوتای دیگه تا 75 بیشتر پر نمیکنن و هیچ کدومشون وقتی نوار سفید هست قابل استفاده نیستن. برای پر کردن بار از 75 تا 100 باید از Painkiller یا Energy Drink استفاده بشه.

اطلاعات بالا با تغییرات آینده توی آپدیت ها بروز میشوند.

گیم پلی از بازی

آپدیت های بازی
به گفته سازنده های بازی هر هفته با یه آپدیت مشکلات و باگ هاش فیکس میشن، هرماه با یه آپدیت چیزهای جدید اضافه میشه و سرور ها روزانه درحال بهتر شدن و رفع مشکلات هستن تا همونجور که وعده دادن تا 6 ماه آینده بازی از EarlyAccess خارج بشه.

وضعیت کنونی بازی
درکل این بازی با ورود محکم خودش ثابت کرده که یکی از بهترین های این سبک هست و در همین هفته اول عرضش بسیاری از مشکلاتی که H1Z1 یا Arma3 BR چندساله باهاش رو به رو هستن رو برطرف کرده. گان پلی بازی که یکی از مهمترین خصیصه های این سبک بازیاس بسیار جذاب و دلچسبِ، درکنار real بودنش؛ تقریبا بین Arma و H1Z1 هست و همین خیلی جذابش کرده.
یکی از مشکلاتی که فعلا زیاد به چشم میاد وضعیت سرورهاس که تو آپدیت اخیر خیلی بهتر شده ولی بازم گاهی لگ یا DC شدن رو داره و البته اینکه سرور اروپا بهترین وضعیت رو بین بقیه داره.
اگر به این سبک علاقه مند هستید و هنوز بازی نتونسته راضیتون کنه حتما برید سراغش. به شدت لذت بخش و اعتیاد آوره این بازی.
از دوستانی هم که توی استیم بازی میکنن و میخوان بصورت Duo یا Squad هم با بقیه بازیش کنن میخوام همینجا اعلام کنن.

Attachments

• d676753ccfd4765728d50537390ece7f80bd3593b.jpg
    d676753ccfd4765728d50537390ece7f80bd3593b.jpg
    97.5 KB · مشاهده: 2,295
  • ss_3477d04431bbcef047c1025510bb6ad794acb2d2.1920x1080.jpg
    ss_3477d04431bbcef047c1025510bb6ad794acb2d2.1920x1080.jpg
    705.4 KB · مشاهده: 64
  • ss_4b9f1a2334180a2e70576aa1defe97b3072afefe.1920x1080.jpg
    ss_4b9f1a2334180a2e70576aa1defe97b3072afefe.1920x1080.jpg
    380 KB · مشاهده: 73
  • ss_45b0f3bca3714b087f1627cf72bc448b5bf91adf.1920x1080.jpg
    ss_45b0f3bca3714b087f1627cf72bc448b5bf91adf.1920x1080.jpg
    1 MB · مشاهده: 66
  • ss_f1c0ed10225f6896f9d377067123c56afbe1e80e.1920x1080.jpg
    ss_f1c0ed10225f6896f9d377067123c56afbe1e80e.1920x1080.jpg
    664.6 KB · مشاهده: 68
Last edited by a moderator:

apcac

کاربر سایت
Jul 13, 2013
41
نام
amir
دنبال چند تا پارتنر خوب و قوی برای squad یا duo هستم - خودم همیشه با اروپایی ها بازی کردم جز 100 نفر اولم - اونایی که(+200adr یا +2kd) هستن جز 1000 نفر اولن اسم داخل بازیشونو دایرکت کنن

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
من که به شخصه معتاد این بازی شدم، یه بازی فوق العاده حرفه ای و هیجانی
میشه کلی شخصی سازی کرد، از لباس و اسلحه و حتی وسایل نقلیه. اصن مگه داریم؟ مگه میشه؟
اگه بخوام واقعا به این بازی نمره ای بدم با توجه به اینکه مرحله بتا هست و کلی تغییرات قراره صورت بگیره به شخصه بهش 80 را میدم.

براش یه کانال تو تلگرام هم زدم که دوست داشتید بیایید کلی مطلب گذاشتم که دوست داشتید بیایید.

PUBGiran@
یا
t.me/PUBGiran
شخسی سازی اسلحه و ماشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مطمعنی PUBG بازی میکنی؟ نکنه H1Z1 میزنی؟

BehzadMB

کاربر سایت
Dec 9, 2011
86
شخسی سازی اسلحه و ماشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مطمعنی PUBG بازی میکنی؟ نکنه H1Z1 میزنی؟
اره منظور من از شخصی سازی بیشتر این بود که سلاح ها و وسایل نقلیه متفاوتی تو بازی هست که میشه به راحتی ازشون استفاده کرد.

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
درسته ولی به شرط اینکه تجهیزات داشته باشی بتونی دایم اچ پی رو فول کنی !
و اینکه بهترین جا برای کمپ کردن توی دایره آبی قبل پل هست

همه میخوان از پل فرار کنن برن اونطرف سمت دایره سفید دخلشونو میاری !
خودم خیلی اینجوری مردم :))

اگه FPS خوب میده اوکیه دیگه ؟
یکی این یکی اینکه یک وسیله ی نقلیه بزاری همون اطراف و بعد کمپ کنی ... افراد برای نجات جونشون با دیدن وسیله ی نقلیه سریعا میرن سمتش و ترق ! ... میزنیم و میکشیم !

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
این بازی هم آخر به سرنوشت Ark و غیره دچار میشه :D نصف بازی درب و داغونه، یه دکمه برای پریدن از موانع هنوز اضافه نکردن تازه تو آپدیت آخر config crouch jump رو هم برداشتن، ولی با این حال بازم مپ و ماشین و فلان اضافه میکنن فقط :D

BehzadMB

کاربر سایت
Dec 9, 2011
86
دمتونم گرم تو یک روز نزدیک 400 نفر پلیر ایرانی جمع کرد کانال تلگرامی .
مرسی از بازیسنتر که بچه‌هارو دور هم جمع کرده.
ان شاءالله که بتونیم بیشتر هم ایرانی هارو پیدا کنیم تا بتونن با هم بازی کنند.

PUBGiran@
یا
t.me/PUBGiran

راستی خبرهایی هم شنیده شده که قراره "شب" هم اضافه بشه به بازی. چه شود....

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
دمتونم گرم تو یک روز نزدیک 400 نفر پلیر ایرانی جمع کرد کانال تلگرامی .
مرسی از بازیسنتر که بچه‌هارو دور هم جمع کرده.
ان شاءالله که بتونیم بیشتر هم ایرانی هارو پیدا کنیم تا بتونن با هم بازی کنند.

PUBGiran@
یا
t.me/PUBGiran

راستی خبرهایی هم شنیده شده که قراره "شب" هم اضافه بشه به بازی. چه شود....

این تز شب رو من از روز اولی که دستم به بازی رسید دادم . به دوستان هم گفتم حتی تو فرومش هم نوشتم بلاخره داره عملیاتی میشه ! >:D<:D

• Like
Reactions: BehzadMB

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
E3 کی بود؟
اونموقع قول انیمیشن های جدید رو دادن، حتی نمایش داشتن، هنوز اضافه نشده.
بیشتر تمرکزشون فعلا روی نسخه های کنسولی هست تا بهینه کردن و اضافه کردن محتوا برا PC.
حقشه که بیشتر به نسخه PC اهیمت بدن چون PC گیمرها بودن که بازیو حمایت کردن که اینها بتونن تو این مدت کم به فکر ریلیز روی کنسول ها هم بیوفتن.

• Like
Reactions: Annunaki ™

BehzadMB

کاربر سایت
Dec 9, 2011
86
خودشون ه
E3 کی بود؟
اونموقع قول انیمیشن های جدید رو دادن، حتی نمایش داشتن، هنوز اضافه نشده.
بیشتر تمرکزشون فعلا روی نسخه های کنسولی هست تا بهینه کردن و اضافه کردن محتوا برا PC.
حقشه که بیشتر به نسخه PC اهیمت بدن چون PC گیمرها بودن که بازیو حمایت کردن که اینها بتونن تو این مدت کم به فکر ریلیز روی کنسول ها هم بیوفتن.

خودشون همچین انتظاری نداشتن از بازی، برای همین یهو توقعات رفت بالا.. دارن با احتیاط برنامه را جلو میبرن.
اگه قبلا میخواستن سروتهش رو هم بیارن... ! الان میدونن که اینطوری دیگه جواب نمیگیرند.

BehzadMB

کاربر سایت
Dec 9, 2011
86
یه ویدیو آموزشی آپلود کردم در یوتیوب که کلا سبک بازی پابجی رو توضیح دادم
درباره مشاهده فریم ریت داخل بازی آموزش دادم
و یه سری راهکار گفتم برای کسانی که مشکل فریم ریت پایین دارند. که واقعا هم نتیجه گرفتن.
دارم توی آپارات هم آپلودش میکنم.
توی کانال تلگرام هم گذاشتمش، دوست داشتید سر بزنید ببینید.

PUBGiran@
یا T.me/PUBGiran

اینم لینک یوتیوب

PaPaBert

کاربر سایت
Aug 25, 2017
77
یه ویدیو آموزشی آپلود کردم در یوتیوب که کلا سبک بازی پابجی رو توضیح دادم
درباره مشاهده فریم ریت داخل بازی آموزش دادم
و یه سری راهکار گفتم برای کسانی که مشکل فریم ریت پایین دارند. که واقعا هم نتیجه گرفتن.
دارم توی آپارات هم آپلودش میکنم.
توی کانال تلگرام هم گذاشتمش، دوست داشتید سر بزنید ببینید.

PUBGiran@
یا T.me/PUBGiran

اینم لینک یوتیوب
ممنون از لینک دوست عزیز

BehzadMB

کاربر سایت
Dec 9, 2011
86
اینم یه آموزش دیگه برای بازی پابجی
استفاده از برنامه عالیه Reshade که به راحتی میتونید وضوح و کیفیت بازی را بدون هیچ هزینه ای بالا ببرید.
این برنامه به شدت توسط Reddit یی ها توصیه شده و کلی هم جواب گرفتن ازش.

V3XGoD

کاربر سایت
Oct 4, 2017
1
سلام دوستان خسته نباشید. من استریم بازی PUBG می کنم تو سایت توییچ خوشحال میشم یه سر بزنید
smile.png
مرسی اینم لینکش : www.twitch.tv/v3xg0d

برای ویرایش کلیک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر