FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

mehdisizdah

کاربر سایت
Jun 23, 2017
38
از پاسینگ بگیر تا فینیشینگو و حتی کم تر کردن تاثیر L2 تو بازی و ...
نکنه انتظار داری هسته اصلی بازی رو کلا تغییر بدن!!
داداش نسبت به انتظاری که ازea میره و در کل حتی، تغیرات اندکن....منم انقدی آنلاین بازی کردم که حرکت بعدی رو برات پیش بینی میکنم!!!
بعدم اگه به ایما میگی تغیر میتونی بری یه سر pes رو ببینی که هر سال انگاراصلا داره یه بازیه جدید میده بیرون....
خلاصه این که>>>>>>>>> همون که گفتم....تغیرات کمه کمه....
یه چیز دیگه این که چمن 16 رو نمیدونم چرا خراب کردن...کم کم داره میشه زمین خاکی!!!!!

K0NAMI

کاربر سایت
Sep 4, 2011
85
نام
Farzad
داداش نسبت به انتظاری که ازea میره و در کل حتی، تغیرات اندکن....منم انقدی آنلاین بازی کردم که حرکت بعدی رو برات پیش بینی میکنم!!!
بعدم اگه به ایما میگی تغیر میتونی بری یه سر pes رو ببینی که هر سال انگاراصلا داره یه بازیه جدید میده بیرون....
خلاصه این که>>>>>>>>> همون که گفتم....تغیرات کمه کمه....
یه چیز دیگه این که چمن 16 رو نمیدونم چرا خراب کردن...کم کم داره میشه زمین خاکی!!!!!
داداش این که در مورد یه سری فیسا ناراضی باشیم واقعا حق میدم . ولی این که میگی تغییر کم بوده اتفاقا من از خدام بود که همینطور باشه ولی نیس .
(چون با ۱۷ خیلی راحت تر بودم حتی روز اولی که دموشو بازی کردم)
چون تغییر داشته واقعا، که خودم به شخصه حال نکردم با این تغییراتش چون گل زدن راحت تر و دفاع هم راحت جا میمونه که نیاز به تمرین داره .

Pes رو مثال زدی ، pes هر حال داره سعی میکنه بر گرده به ریشه ها : ) ) و آمار فروشش مشخصه که سیاستشون درسته یا نه!

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
آقا اگه آتیشتون خیلی تند نیست نخرید...نمیدونمeaچرا امسال اینطوری کرد!...تفاوتش با 17 خیلی کمه....حتی حجم بازیم فقط در کمال تعجب سه4 گیگ بیشتر شده(از حدودای 40 شده 44) در حالی که فیفا16 فقط 14 گیگ بود وفیفا17 شد حدود 40 گیگ!!!!
همون 17 زیر 50 تومنه اما 18 دویست تومنه!!!!
پس به صرفه همونه که 17 بازی کنید...
18 هم اگه بخرید 2 روز دیگه انقد تغیرات کمه که دلتونو میزنه انگار دارید همون 17 رو بازی میکنید!

دوست عزیز چرا شعر میگی.... :):D

17 بخاطر این حجمش زیاد شد که بخش داستانی به بازی اضاف شد... :|

اینطور که شما و بعضی دوستان انتظار تغییر تحول دارین...مصل این میمونه که مثلا فیفا 17 باید تبدیل بشه به کالاف.... :|

شما مگه هر فصل توی فوتبال واقعی چقدر تغییر میبینی.... :| حاجی فوتباله دیگه... :-t8->

والا من فعلا نتونستم پول 18 رو جور کنم و الا همین الان میخریدم....ولی همچنان 17 بازی میکنم تا پول 18 جور بشه برام... :-??8->

فیس کاسمیرو و کاراسکو درست نشده که درست نشده...میخوام درست نشه صد سال سیاه.... :|

خداوکیلی نمیدونم خیلیا چجوری بازی میکنن...این همه اتفاق تو بازی میوفته اون وسط شما چطور وسط بازی میخوای کاسمیرو رو ببینی چه شکلیه... :-??:|

بابا بازیتو بکن لذتشو ببر....اگرم لذت نمیبری خاله زنک بازی در نیارین و بزارین یکی که با بازی حال میکنه و کلی سرگرم میشه و به خیلی چیزا فکر نمیکنه راحت باشه و کیفشو ببره... :-??

مدیر یا یکی از همین دوستان عزیز و گرامی که ایراد میگیرن از بازی ناموسا یه تاپیک بزنین دوستان برن اونجا تا میتونن از بازی ایراد بگیرن ببینیم چی گیرشون میاد.... ~X(

الانم مد شده هرکی پست میزاره که یه ایرادی از فیفا گرفته برا اینکه جوابشو ندن آخرش اضاف میکنن که "الان فیفا فنا میان میریزن جواب میدن"... :|

این روزا همه از همه چیز ایراد میگیرن.... :|

توی کشوری زندگی میکنیم که وقتی توی یه لاین تصادف میشه، توی اون یکی لاین ترافیک ایجاد میشه....!! :-<

از بازی اطلاعات بزارین...مثل این دوستمون که بازی رو داره و اومده برامون میگه که چی به چیه...یا ترفندی....نکته ای ...چیزی بلدین بزارین تا یه چیزی یاد بگیریم و ....

امیدوارم به کسی بر نخورده باشه.... :)

دوستانی که فعلا 17 بازی میکنن آی دی منو اد کنن باهم بازی کنیم...زیاد قوی نیستم ولی حال میکنیم و لذت میبریم از بازی... :)

PSN id : B3hrooz4921

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
حرکت جالبی که امسال اضافه شده اینه که وقتی بازیکنی از گوشه میاد میخواد با شوت فنی بندازه گوشه دروازه میتونید RS رو بزنید تا دروازبان متمایل به گوش وایسته و در نتیجه شانس بهتری برای گرفتن توپ داره!
rs میشه همون r3 پلی؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
یه شخصی درباره اینکه گزارشگر عربی روی نسخه آیکون استور آمریکا وجود داره سوال کرده...
این جواب یکی از مسئولان
The languages that the game are available in are locked to where you buy the game. It is not possible to get Arabic commentary in the US version of the game.
کسی معنی میکنه چی گفته.
میگه این گزارش فقط برای اون ناحیه ی که خریدن قابل استفادست ( ریجن 2 خاورمیانه)
و در ریجن 1 ا (امریکا ) امکان پذیر نیست

• Like
Reactions: amirroz2012

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
طرف اول میاد روشنفکرانه از بازی انتقاد میکنه آدم میگه خب حتما یه چیزی میدونه بزارببینیم چی میگه!
بعد خیلی ناشی وار سنگ اون یکی بازی رو به سینه میزنه آدم دوزاریش میفته جریان از کجا آب میخوره!!!
درکل مرسی که هستید...:))

mehdisizdah

کاربر سایت
Jun 23, 2017
38
طرف اول میاد روشنفکرانه از بازی انتقاد میکنه آدم میگه خب حتما یه چیزی میدونه بزارببینیم چی میگه!
بعد خیلی ناشی وار سنگ اون یکی بازی رو به سینه میزنه آدم دوزاریش میفته جریان از کجا آب میخوره!!!
درکل مرسی که هستید...
منو میگی داداش ؟؟؟
میدونی چند وقته pes اصلا بازی نمیکنم...فقط فیفا تقریبا...
حالا چون اسم pes آوردم شدم فنِ فوتبال سامورایی؟

• Like
Reactions: danielo

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
من نقد گیم اسپات را مطالعه کردم و برای کسانی که نقد گیم اسپات را مطالعه نکردن چند نکته که برام جالب بود و یادم میاد رو اینجا میگم :
- بازی کند شده . از روند سرعتی نسخه های فیفا که حس خوبی رو نمیساخت ایراد گرفتو (مخصوصا فیفا 15 ) و الان از این اتفاق توی این نسخه استقبال کرد ...
حالا سرعت بازی کمتر شده و راه های ترکیبی بیشتری رو توی بازی می تونید ببینید و بسازید
- از زمین چمن بازی تعریف کرده بود که پیشرفت کرده و حالا به بلوغ توی سری دست پیدا کرده
- یه جا داشت تعریف می کرد از بازی و به اوج رسوند صحبت هاشو و گفت :
توجه داشته باشین فیفا 18 علاوه بر چیزایی که گفته شد ; لیگ های لایسنس و رسمی ، نام های تجاری اصلی (مثل اسم ورزشگاه ها ) ، گرافیک ، ترکیب ، آنونس های ورود به بازی و
ورزشگاه بهتر ، گزارشگر ها و مفسران عالی ، تیم آنالیز که توی تغییرات بازیکن طی فصل دقت دارن و با اپدیت سعی می کنن تمامی موارد دنیای واقعی رو به بازی اضافه کنند ، فرهنگ و جو استادیوم های (اشاره به ورزشگاه بوکاجونیور ... و شعار های هواداران داره) ... این موارد رو هم دارا هستش.
و گفته اگر وسواس روی تیم مورد علاقتون دارین ، این نسخه بی نظیر هستش
- EA سعی می کنه دنیای واقعی فوتبال رو توی بازی که میسازه پیاده سازی کنه

در کل نقد مثبت بود ! و در اخر منتقد گیم اسپات نوشته که بازم تجربه بازی کامل نیست و در مقایسه با گیم‌ پلی روان و رضایتبخش PES، هنوز کمی کار داره فیفا ...
و حرف کلی این بود که پیشرفت توی این نسخه وجود داشته ولی انتظار بیشتری داریم

نظر خودمم بعد از تجربه دمو : اگر باگ خاصی پیدا نکنند به نظرم نسخه جذاب تری از فیفا 17 هست ! حداقل لذت بخشه و به نظرم کسانی که از فیفا 17 لذت می بردن یا باهاش میساختن و میسوختن لذت بیشتری از بازی می برند ... همچنان منتظر تغییری مثل فیفا 12 ، مثل فیفا 14 - از نظر گرافیگ و باقی ماجرا هستیم
#نسل_بعدی

mehdisizdah

کاربر سایت
Jun 23, 2017
38
من نقد گیم اسپات را مطالعه کردم و برای کسانی که نقد گیم اسپات را مطالعه نکردن چند نکته که برام جالب بود و یادم میاد رو اینجا میگم :
- بازی کند شده . از روند سرعتی نسخه های فیفا که حس خوبی رو نمیساخت ایراد گرفتو (مخصوصا فیفا 15 ) و الان از این اتفاق توی این نسخه استقبال کرد ...
حالا سرعت بازی کمتر شده و راه های ترکیبی بیشتری رو توی بازی می تونید ببینید و بسازید
- از زمین چمن بازی تعریف کرده بود که پیشرفت کرده و حالا به بلوغ توی سری دست پیدا کرده
- یه جا داشت تعریف می کرد از بازی و به اوج رسوند صحبت هاشو و گفت :
توجه داشته باشین فیفا 18 علاوه بر چیزایی که گفته شد ; لیگ های لایسنس و رسمی ، نام های تجاری اصلی (مثل اسم ورزشگاه ها ) ، گرافیک ، ترکیب ، آنونس های ورود به بازی و
ورزشگاه بهتر ، گزارشگر ها و مفسران عالی ، تیم آنالیز که توی تغییرات بازیکن طی فصل دقت دارن و با اپدیت سعی می کنن تمامی موارد دنیای واقعی رو به بازی اضافه کنند ، فرهنگ و جو استادیوم های (اشاره به ورزشگاه بوکاجونیور ... و شعار های هواداران داره) ... این موارد رو هم دارا هستش.
و گفته اگر وسواس روی تیم مورد علاقتون دارین ، این نسخه بی نظیر هستش
- EA سعی می کنه دنیای واقعی فوتبال رو توی بازی که میسازه پیدا سازی کنه

در کل نقد مثبت بود ! و در اخر منتقد گیم اسپات نوشته که بازم تجربه بازی کامل نیست و در مقایسه با گیم‌ پلی روان و رضایتبخش PES، هنوز کمی کار داره فیفا ...
و حرف کلی این بود که پیشرفت توی این نسخه وجود داشته ولی انتظار بیشتری داریم
این طور که اینا نقد کردن آدم فک میکنه چه خبره...حالا خوبِ خودم بازیرو دیدم...تهِشَم میاد ازpes تعریف میکنه! جمع کن با این نقدت...اصلا این سایتای داخلی والا نقداشون بهتره

آخرین ویرایش:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوستان من از فیفا 14 که اکس باکس وان اومد و خریدم تا فیفا 17 رو روی وان زدم. چون پلی استیشن پرو هم دارم در کنار وان اس، میخوام امسال روی پلی استیشن بزنم تا وان اکس بیاد اونو بخرم. سوالم اینه که میشه همه لول هام و کلا ea اکانتمو ببرم روی پلی استیشن؟ توی بتلفیلد که نمیشد :(

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
این طور که اینا نقد کردن آدم فک میکنه چه خبره...حالا خوب خودم بازیرو دیدم...تهِشَم میاد ازpes تعریف میکنه! جمع کن با این نقدت...اصلا این سایتای داخلی والا نقداشون بهتره
اتفاقا جو نقد عالی بود و وقتی نقد رو می خونی اطلاعات خیلی جالبی ام بهت میده ولی قبول دارم نمره 7 با نقد هم خوانی نداره
به نظر میرسه گیم اسپات منتظر یه نسخه انقلابی عه 9.5 بده :D
سایت های ایرانی اکثرا کپی می کنن و اکثرا نمره زیر 8.5 نمی دن و سیستم نمره دهیشون کامل نیست ... موارد کمی هستش که نقد های جون داری از سایت های ایرانی می بینیم

• Like
Reactions: atzoriha

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان من از فیفا 14 که اکس باکس وان اومد و خریدم تا فیفا 17 رو روی وان زدم. چون پلی استیشن پرو هم دارم در کنار وان اس، میخوام امسال روی پلی استیشن بزنم تا وان اکس بیاد اونو بخرم. سوالم اینه که میشه همه لول هام و کلا ea اکانتمو ببرم روی پلی استیشن؟ توی بتلفیلد که نمیشد :(

من نسل قبل رو ۳۶۰ فیفا میزدم این نسل اومدم رو پلی۴ وقتی اکانت EA رو وارد کردم همه چی منتقل شد، لول و کوین و ...
اطلاعات اینجوری روی سرور ذخیره میشن و مشکلی نیستش

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من از فیفا 14 که اکس باکس وان اومد و خریدم تا فیفا 17 رو روی وان زدم. چون پلی استیشن پرو هم دارم در کنار وان اس، میخوام امسال روی پلی استیشن بزنم تا وان اکس بیاد اونو بخرم. سوالم اینه که میشه همه لول هام و کلا ea اکانتمو ببرم روی پلی استیشن؟ توی بتلفیلد که نمیشد

ميتوني من خودم اون دوماهي اومدم لايو ايدي اريجين psn مو زدم الانم level م نود و نه هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر