FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
تا 1 ساعت قبل بازی میتونی پیش خرید کنی!
پکهایی که روی بازی میده رو نسخه استاندارد نیست و فقط بابت پیش خرید رونالدو رو به عنوان 5 بازی میگیری!
ولی من یادمه سال پیش نسخه های خاص(مثل همین 100 دلاری) رو بعد بازی تو عید پاک دوباره برای فروش گذاشتن
گرفتی بازی رو فیزیکی؟ نیومده ایران فکر کنم گفتن جمعه بعید میدونم تا اوایل هفته دیگه برسه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
گرفتی بازی رو فیزیکی؟ نیومده ایران فکر کنم گفتن جمعه بعید میدونم تا اوایل هفته دیگه برسه
من که دیجیتالی رو پیش خرید کردم ایشالا 4 شنبه میتونم بازی کنم که طبق معمول اون روز ساعت 8 صبح قابل بازی کردنه و من سر کار هستم :((
بله بازی در بهترین حالت 1 شنبه ایرانه اونم مشخصه با قیمت نجومی

• Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من که دیجیتالی رو پیش خرید کردم ایشالا 4 شنبه میتونم بازی کنم که طبق معمول اون روز ساعت 8 صبح قابل بازی کردنه و من سر کار هستم :((
بله بازی در بهترین حالت 1 شنبه ایرانه اونم مشخصه با قیمت نجومی
چه نسخه ای رو پیش خرید کردی؟

Vahid-Khazayi

کاربر سایت
May 4, 2017
118
حالا ما میایم انتقاد میکنیم و واقعیت رو میگیم بعضیا جبهه میگیرن :)) فن بازی هم حدی داره :| من خودم فیفا فن هستم ولی باید قبول کنیم امسال PES هم توی گرافیک هم گیم پلی از فیفا بهتره :-h

مشکل لایسنس هم برای ما PC بازا به راحتی با پچ حل میشه :-bd

آخرین ویرایش:

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
بعد 3سال دوباره بخاطر fut18 رفتم کنسول گرفتمو منتظر ریلیز بازیم اصلا راه نداره بخواد بد باشه!:D
البته پیشرفتم نداشته باشه ما که خودمون میدونیم بازم میخریم و بازم هر روز پاشیم:D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بعد 3سال دوباره بخاطر fut18 رفتم کنسول گرفتمو منتظر ریلیز بازیم اصلا راه نداره بخواد بد باشه!:D
البته پیشرفتم نداشته باشه ما که خودمون میدونیم بازم میخریم و بازم هر روز پاشیم:D
دمت گرم از قدیمی ها هستی شماها باید بیاید داغ کنید تایپک

ALI77

کاربر سایت
Sep 20, 2017
110
بعد اینکه بازی بیادم قیمتش تو psn همین 60 دلاره یا این قیمت پیش فروشه؟هر جور حساب میکنم نسخه دیجیتالی به صرفه تره.این دیسک فروشا امسال میخوان بدجور تیغ بزنن ملتو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر