Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
اینجا برای سوال پرسیدن و نظرات هست دیگه
یک مشکلی که این تاپیک داره اینه توی این بازی فاکتورهای زیادی رو میتونید استفاده کنید که خیلی بازی رو لذت بخش میکنه ولی هیچ توضیحی اینجا داده نشده در نتیجه کسی که بازی رو شروع میکنه و زبان خوبی نداره باید 2 مرحله داستانی رو بره تا تازه بفهمه چیپ ها به چه دردی می خوره و برنامه ریزی پاد چجوریه و چجوری باید اسلحه ها و پاد ها رو مکس کنه و چجوری باید پاد سوم رو بگیره و چجوری باید بعضی مراحل فرعی رو بره و ....

اگر کسی این ها رو بدونه مثل بنده که الان 50 ساعت بازی کردم و هنوز اول بخش سوم داستانی هستم میشه و از گرفتن تمام ماموریت های فرعی لذت میبره
این بازی PRG هست و با DOOM و DOD فرق داره نباید همش دنبال تمام کردنش باشید !!! باید سعی کنید تیکه های پازل داستانی رو بهم بچسیانید
واقعا روایتی که توی داستان این بازی هست بشدت تاثیر گذار و حتی شاید آینده نگری خیلی عمیقی هم درش هست و روابط ربات ها با نسل بشر و خودشون و راه تکامل شون رو روایت میکنه

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
اونایی که مث من اعصاب پلات کردن ندارن
برای پلات کردن سعی کنید پولاتون رو الکی خرج نکنید تا بتونید تروفی ها رو بخرید.یا حداقل سعی کنید چیزهایی که دارید رو نفروشید تا آخر بازی
این مدلی آخر بازی به راحتی میتونید پلات کنید بازی رو :D
راه دیگه هم اینکه قبل از غول آخر بازی ، یه سیو رو اسلات دیگه بزنید (نیو سیو درست کنید) و با اون برید تا آخر بازی بعدش برید همه پولاتون رو خرج تروفی کنید و اگر کم اومد برید از همون سیو قبل از غول دوباره تا ته برید و دوباره تروفی بخرید . ( این برای اینه که وقتی شما تروفی بخرید بازی در جا اوتو سیو میشه یهو :-w:D ) پس نیاز به دو سیو میشه...

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
اونایی که مث من اعصاب پلات کردن ندارن
برای پلات کردن سعی کنید پولاتون رو الکی خرج نکنید تا بتونید تروفی ها رو بخرید.یا حداقل سعی کنید چیزهایی که دارید رو نفروشید تا آخر بازی
این مدلی آخر بازی به راحتی میتونید پلات کنید بازی رو :D
راه دیگه هم اینکه قبل از غول آخر بازی ، یه سیو رو اسلات دیگه بزنید (نیو سیو درست کنید) و با اون برید تا آخر بازی بعدش برید همه پولاتون رو خرج تروفی کنید و اگر کم اومد برید از همون سیو قبل از غول دوباره تا ته برید و دوباره تروفی بخرید . ( این برای اینه که وقتی شما تروفی بخرید بازی در جا اوتو سیو میشه یهو :-w:D ) پس نیاز به دو سیو میشه...
آقا میگی پولاتون رو خرج نکنید دو تا ماموریت فرعی داره که بیچاره میکنه
یکیش که یک زنه میگه 50 هزار تا پول بهم بده یکی دیگم که همون سرمایه گذاریه هست که فکر کنم روی هم این دو تا 350 هزار تا پول میگیرن
در ضمن 6 تا سلاح بخوای بخری و مکس کنی هم حساب کن چقدر خرج داره !!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خب بازی بعد از 20 ساعت و رفتن 5 پایان اصلی برام تموم شد فکر میکردم بخش داستانی تایمش بیشتر باشه ولی خب خوش به حال ما بازی 4 روز نشده تموم شد اینطوری پول کمتری هم برا کرایش میدیم:D
تازه بازی رو پلاتم کردم:)):D فقط این جریان تروفی خریدن بازی به اندازه کل بازی به من حال داد:))
در مورد رفتن 5 پایان هم بگم که برا رفتن 5 پایان نیازی به کپی از سیو نیست بعد از اتمام بخش سوم داستانی بازی چپتر سلکت داره که با انتخاب دوباره چپتر اخر میتونید 2 پایان اصلیه دیگه هم برید در مورد پاک شدن سیو تو بخش 5 داستانی هم لازم نیست این کار رو انجام بدید حالا جریانشم براتون میگم,جریانش اینجاش که شما بعد از اتمام بخش چهارم داستانی باید credits ها رو بزنید که یه جور مینی گیم هست که پایان پنجم رو ببینید خب اواسط این بخش از مینی گیم بازی بی نهایت سخت میشه برا همین باید انلاین باشید تا از بقیه کمک بگیرید بعد از اتمام این بخش هم از شما میپرسه که می خواید همون طور که بقیه بهتون کمک کردن شما هم بهشون کمک کنید اگه قبول کنید سیوتون پاک میشه و در حقیقت چه کمک کنید چه نکنید فرقی تو داستان بازی نمکینه:D
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد بازی هم که باید بگم داستانش پیچیده ولی شاهکار بود و یه خورده فهمش سخته اگه بخواید تمامی جزئیات رو بدونید
شخصیت پردازیه بازی روانی کننده بود حتی کوچکترین چیزها درموردشون صحبت شده و بیخیالش نشدن
موسیقی شاهکاااار من درموردش صحبتی نمیکنم این ژاپنی ها بلدن چطوری چطوری با موسیقشون ما رو نابود کنند:D
گرافیکم که نابود:| گیم پلی بازی هم که عالی بود ولی کشش سه بار از اول بازی رو بری رو اصلا نداشت یعنی این گیم پلی اوجش بتونه شما رو سرگرم کنه و کشش داشته باشه فقط 8 ساعت اول بخش داستانی هست که تموم میشه بعدش میشه رو اعصاب حقیقتا گیم پلی بایونیتا یه سر و گردن از این بازی بالاتر بود اونم فکر کنم دلیلش این کش ندادن الکیه مدت زمان داستان بازی نسبت به این بازی بود
باس های بازی هم که عالی بود واقعا پر از چالش و تنوع بود این بخش
در کل که تجربه جالبی بود:D
پ.ن: حقیقتا این بازی خیلی بیشتر از فاینال فانتزی xv به من چسبید چه از لحاظ داستان چه از لحاظ گیم پلی اون موقع 60 دلار رفت تو پاچم برا xv با اون بخش داستانیه ناقصسش:| برا همین دیگه ریسک نمیکنم کرایه کنم بهتره:D

آخرین ویرایش:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
میشه وسط بازی دیفالتو عوض کرد؟
به روند بازی که تاثیر نداره؟
---------
این تروفیا کدوم مقازه میفروشه من پیدا نکردم هنوز:D

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
میشه وسط بازی دیفالتو عوض کرد؟
به روند بازی که تاثیر نداره؟
---------
این تروفیا کدوم مقازه میفروشه من پیدا نکردم هنوز:D
فکر کردی به همین راحتی میری اول بازی همه تروفیارو میخری؟ :))

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
قیمتش رو هم میگید تقریبا چقدر برای خرید تورفی ها کنار بزارم ؟
مراحل فرعی رو شاید 80 درصدش رو رفتم شایدم 90 درصد
منم مثل شما تقریبا بیشتر مراحل فرعی رو رفتم آیتم هم برا فروش زیاد داشتم. 3 بارو که تموم کردم رفتم دنبال خرید تروفیا همه آیتم هامو فروختم تازه یه چیزی هم اضافی موند. جای نگرانی نیست قبلا فروختن همه آیتم ها و اقدام به خرید تروفی ها از سیوتون بک آپ بگیرید

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
بعد از ۴۰ ساعت ۵تا پایان :D
A-B-C-G-Y
موهای A2چرا بلند بود ؟ چرا پاد b2 از کاز افتاده بود اینکه به a2 کمک میکرد نکنه همش از اول یه رویای اندرویدی بوده؟
اون ۲۰ تای دیگه چجوری باید دید؟

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,744
بعد از ۴۰ ساعت ۵تا پایان :D
A-B-C-G-Y
موهای A2چرا بلند بود ؟ چرا پاد b2 از کاز افتاده بود اینکه به a2 کمک میکرد نکنه همش از اول یه رویای اندرویدی بوده؟
اون ۲۰ تای دیگه چجوری باید دید؟
5 پایان اصلی بازی A B C D E هستن بقیه پایان ها فرعی ن ،اگه سرچ کنی و بدونی چجوری هر پایان رو میشه بدست آورد بجز پایان Y بقیه شون رو خیلی سریع می تونی بگیری مثلا پایان W اینجوریه که دقیقا تو شروع بازی که تو هوا همه افراد بجز خودت کشته میشن بذاری خودت هم منفجر کنن.
ولی پایان Y فرایند طولانی داره و تنها پایانی هست که اگه فرصت گرفتن ش رو از دست بدی دیگه نمی تونی ببینی ش مگر که برگردی از سیو قبل تر.
پایان Y مربوط به یکی از باس فایت های مخفی بازی هست که برا آزاد کردن ش باید تمام سلاح های بازی گیرت بیاد و همشون رو کامل آپگرید کرده باشی،یکی ازین سلاح ها خودش یه باس فایت مخفی دیگه داره برا بدست آوردن ش.
در کل خواستم بگم که اشتباهی نوشتی پایان Y رو دیدی :D
اینی که نوشتی پایان E هست
نه رویا نبوده اون پاده که میگی،به یه درجه از آگاهی میرسه که باعث میشه بخواد به اندروید هایی که باهاشون بوده کمک کنه و با بازیابی مموری و قطعات دوباره 2B A2 9S رو میسازن.
چون فرآیند سختی بوده اینکار و شما باید با تمام سازنده های بازی مبارزه میکردی تا به نتیجه برسی پاده فکر میکرده در حین این فرآیند از بین میره در نهایت طوری ش نشده بود فقط بی جون بود واسه همین نمی تونست خودش تکون بخوره
یه کلیپ دکلمه گذاشته بودم تاپیک pc در مورد اتفاقات بعد از پایان E
سلاح هات رو که آپگرید کنی یه تیکه از داستانشون باز میشه توی داستان سلاح Emil's Head هم یه اشاراتی به اتفاقات بعد پایان E داشت
j9og_emhed.jpg

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
5 پایان اصلی بازی A B C D E هستن بقیه پایان ها فرعی ن ،اگه سرچ کنی و بدونی چجوری هر پایان رو میشه بدست آورد بجز پایان Y بقیه شون رو خیلی سریع می تونی بگیری مثلا پایان W اینجوریه که دقیقا تو شروع بازی که تو هوا همه افراد بجز خودت کشته میشن بذاری خودت هم منفجر کنن.
ولی پایان Y فرایند طولانی داره و تنها پایانی هست که اگه فرصت گرفتن ش رو از دست بدی دیگه نمی تونی ببینی ش مگر که برگردی از سیو قبل تر.
پایان Y مربوط به یکی از باس فایت های مخفی بازی هست که برا آزاد کردن ش باید تمام سلاح های بازی گیرت بیاد و همشون رو کامل آپگرید کرده باشی،یکی ازین سلاح ها خودش یه باس فایت مخفی دیگه داره برا بدست آوردن ش.
در کل خواستم بگم که اشتباهی نوشتی پایان Y رو دیدی :D
اینی که نوشتی پایان E هست
نه رویا نبوده اون پاده که میگی،به یه درجه از آگاهی میرسه که باعث میشه بخواد به اندروید هایی که باهاشون بوده کمک کنه و با بازیابی مموری و قطعات دوباره 2B A2 9S رو میسازن.
چون فرآیند سختی بوده اینکار و شما باید با تمام سازنده های بازی مبارزه میکردی تا به نتیجه برسی پاده فکر میکرده در حین این فرآیند از بین میره در نهایت طوری ش نشده بود فقط بی جون بود واسه همین نمی تونست خودش تکون بخوره
یه کلیپ دکلمه گذاشته بودم تاپیک pc در مورد اتفاقات بعد از پایان E
سلاح هات رو که آپگرید کنی یه تیکه از داستانشون باز میشه توی داستان سلاح Emil's Head هم یه اشاراتی به اتفاقات بعد پایان E داشت
اره الان تو سیو دیدم Eبود نه Y :D
اینا قبول موهای A2چی مگه این سکانس بعد از ریزش تاور نیست خو تا اینجا که موهاش کوتاه بود فرتی بلند شد:D
و نکته دیگه اینکه چرا تاکید بر انقراض انسانها میکردنن تو دیالوگا -پس این ادما رو زمین کی بودن
انتقراض یعنی زمانی که هیچ اثر و نشانی از اون چیز نباشه اینا که یه کمپ بودن حداقل تو این منطقه حتما جاهای دیگه هم هستن :D

لینکی هم که گفتین بدین

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اره الان تو سیو دیدم Eبود نه Y :D
اینا قبول موهای A2چی مگه این سکانس بعد از ریزش تاور نیست خو تا اینجا که موهاش کوتاه بود فرتی بلند شد:D
و نکته دیگه اینکه چرا تاکید بر انقراض انسانها میکردنن تو دیالوگا -پس این ادما رو زمین کی بودن
انتقراض یعنی زمانی که هیچ اثر و نشانی از اون چیز نباشه اینا که یه کمپ بودن حداقل تو این منطقه حتما جاهای دیگه هم هستن :D

لینکی هم که گفتین بدین
کلا هر چیز شبیه به انسانی که می بینید Androidـه و انسان ها خیلی وقته منقرض شدن. منتها فرق افراد YorHa با بقیه اندروید هایی که می بینید توی بازی اینه که کل YorHa هدفش نابود شدن و وقوع اتفاقات اول Route Cـه و چون از نظر اندروید ها غیر اخلاقیه که اندرویدی باشه که هدفش نابود شدن باشه، YorHa رو به صورت ماشین اندروید نما(!) ساختن که صرفا با ماشین ها بجنگن و دیتا جمع آوری کنن و وقتی اونقدری اطلاعات مبارزه جمع آوری کردن که بتونن نسخه بهترشون رو بسازن با راه دادن یه ویروس از طرف ماشین ها (همه اینکارا رو اندروید ها انجام دادن تا الان) نابودشون کنن و اول Route C اتفاق بیفته.

در مورد مو هم هیچی یادم نمیاد غیر از اینکه از اول بلند بود و کوتاشون کرد اول Route C:|

• Like
Reactions: GameMasterr

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر