FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
قشنگ معلومه بیشتر اونایی که از مارکت سود میکردن دسترسی ندارن بهش، یه هفته عقب افتادیم از بقیه.
شیطونه میگه ایکان ادیشن رو بگیرم سه روز زودتر شروع کنم :D

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
دوستان نسخه استاندارد رو میشه از فردا دان کرد؟ تو خود سایت سونی یه جا زده دو روز قبل انتشار!!

..........
اینم تیمی که امروز بستم التیمیت

Attachments

• Screenshot_20170921-184345.png
    Screenshot_20170921-184345.png
    557.1 KB · مشاهده: 80

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
الان این موضوع قفل بودن ترانسفر مارکت برای ما یه نوع باگه یا خودشون خواستن ؟؟
به این ربط نداره که این اواخر از طریق کنسول 17 رو بازی نکردیم ؟ چون خودم 1 ماهی میشه بازی رو رد کردم ..ربطی داره ؟
خیلی مسخرس خدایی یعنی چی اخه..

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
به این ربط نداره که این اواخر از طریق کنسول 17 رو بازی نکردیم ؟ چون خودم 1 ماهی میشه بازی رو رد کردم ..ربطی داره ؟
https://help.ea.com/en-us/help/fifa/fifa-18/fut-transfer-market-access-on-web-and-companion-apps/

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

• Like
Reactions: aslirezahddd

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان نسخه استاندارد رو میشه از فردا دان کرد؟ تو خود سایت سونی یه جا زده دو روز قبل انتشار!!

..........
اینم تیمی که امروز بستم التیمیت
چجوری آخه ؟:D
برای شروع خیلی خوبه تیمت

mehrdad_1992

کاربر سایت
Jan 1, 2013
141
احتمالا شما تو وب اپ ۱۷ لاگین نکرده بودید چون من با وب اپ ۱۶ کار نکرده بودم زمانی که که وب اپ ۱۷ لاگین کردم مارکت قفل بود کماینکه الان تو

وب اپ ۱۸ مارکتم بازه.

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
تا این لحظه نمره فیفا ۱۸ (نمره افتضاح احتمالا زیر ۸۰ میاد تا چندروز دیگه)
خداکنه بیاد زیر ۸۰ که البته زیر ۷۰ هم حقشه. بلکه سازندگان یه تکونی به خودشون بدن.
البته امیدوارم لابی و رشوه نکنه EA.
اونایی که اعتقاد دارن نمیشه در این مورد رشوه داد یا لابی کرد میتونن ببینن که یه دونه نمره ۷۰ سایت Gamespot تقریبا ۵ تا نمره ۹۰ سایتای دیگه رو خنثی کرده!
ببینید ضریبش چقدر فرق داره. فقط کافیه با سه تا ضریب بالا لابی کنی تا نمره توپ بدن بهت.

الان IGN میتونه ورق رو برگردونه به نفع بازی اما چون ظاهرا با KONAMI گاوبندی کرده، این اتفاق رخ نمیده بلکه نمره پایینی هم بده مگر اینکه بخواد از دو طرف بخوره! هم از KONAMI هم از EA

آخرین ویرایش:

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,226
نام
فراز
u0sj_photo_2017-09-21_21-19-35.jpg

نقد gamespot

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
حالا اونا که فن بوی بودن بیان دفاع کنن... ضعف های فیفا تو این نسخه انقد زیاده که هیچ جای دفاعی نداره. حتی نتونستن با اون همه لایسنسو تبلیغات و جورنی و فوتبال خیابانی داخل اون، با آمبولانس و تعویض سریع حین بازی نظر ما علاقمندا که هیچ، منتقدارو هم جلب کنن... کاش به جای تعصبی که این همه مدت به خرج دادن یه سریا و حرفای بچگانه، ضعف های بازی مثه نورپردازی مزخرفشو قبول میکردن... این نمره برای یه دی الی سی که تو قالب نسخه جدید تحویل ملت دادن زیاد هم هست.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
احتمالا شما تو وب اپ ۱۷ لاگین نکرده بودید چون من با وب اپ ۱۶ کار نکرده بودم زمانی که که وب اپ ۱۷ لاگین کردم مارکت قفل بود کماینکه الان تو

وب اپ ۱۸ مارکتم بازه.
لاگین کرده بودم 17 رو

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
یه خواهشی از دوستانی که بازی رو‌پیش‌خرید کردن دارم.
ببینید عزیزان میدونم خیلی سخته ۶۰ دلار یا بعضا ۱۰۰ دلار بدی بابت یه بازی بعد از بازی کردن ببینی بازی خوبی نیست یا حداقل ارزش اون مبلغ رو نداره.

در‌ این مواقع اکثر آدما خودشونو گول میزنن و میان میگن بازی عالی شده و مشکلات دمو هم برطرف شده و باعث میشن دیگران هم گول بخورن.

یه عده‌ی خیلی خیلی خیلی کمی هم هستند که وقتی در این شرایط قرار میگیرن، میان بازی رو به فحش میکشن و میگن چقدر مضخرفه اما متاسفانه خیلی کم هستند این افراد.

از دوستانی که پیش‌خرید کردن خواهش می‌کنم وقتی بازی رو نصب کردن منصفانه، اگر بازی بده، بیان بگن بده و باعث نشن عده‌ی دیگری هم احیانا اگر بازی بد باشه کلی ضرر کنند.

ممنون

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یه خواهشی از دوستانی که بازی رو‌پیش‌خرید کردن دارم.
ببینید عزیزان میدونم خیلی سخته ۶۰ دلار یا بعضا ۱۰۰ دلار بدی بابت یه بازی بعد از بازی کردن ببینی بازی خوبی نیست یا حداقل ارزش اون مبلغ رو نداره.

در‌ این مواقع اکثر آدما خودشونو گول میزنن و میان میگن بازی عالی شده و مشکلات دمو هم برطرف شده و باعث میشن دیگران هم گول بخورن.

یه عده‌ی خیلی خیلی خیلی کمی هم هستند که وقتی در این شرایط قرار میگیرن، میان بازی رو به فحش میکشن و میگن چقدر مضخرفه اما متاسفانه خیلی کم هستند این افراد.

از دوستانی که پیش‌خرید کردن خواهش می‌کنم وقتی بازی رو نصب کردن منصفانه، اگر بازی بده، بیان بگن بده و باعث نشن عده‌ی دیگری هم احیانا اگر بازی بد باشه کلی ضرر کنند.

ممنون
ما چه بگیم خوبه چه بکیم بده شما در اخر همون میگی بده دیگه چه فرقی برات داره ؟!

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر