Multi Platform Need For Speed PayBack

h3jn_need-for-speed-trailer-release-date-and-screenshots-revealed-ahead-of-ea-s-e3-2017-news-619117.jpg

Developer:
ghost Games
Publisher: EA Games
Genre: Arcade Racing
Release Date: November 10, 2017
Platforms: Xbox One, PS4 , PC

خُـب به سلامتی بازی معرفی شد. تاپیک با اخبار و اطلاعات به زودی آپـدیت میشود. (آخرین آپدیت: 15 خرداد)

اطلاعاتی از بازی :

- شخصیت اصلی بازی Tyler Morgan هست که پس از خیانت گروهش تبعید میشه و حالا باید با جمع کردن گروه جدید و انجام مسابقات و ... با دار و دسته "The House" در بیفته. The House یک کارتل مافیایی هست با قدرت کنترل و سلطه بر تمام خلافکاران ،کازینو ها و برخی قدرت های دیگر شهر مثل پلیس ها!
- گروه Tyler شامل خودش به عنوان Racer و Mac به عنوان Showman و Jess در قالب Wheelman میشه. هر سه شخصیت قابل بازی هستند.
- بازی در شهر خیالی Fortune Valley (الهام گرفته شده از Las Vegas) جریان داره که شامل مناطق شهری ، بیابانی ، مرتفع و کوهستانی است.
- چرخه کامل شب و روز
- ماشین های بازی در 5 کلاس Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner قرار می گیرن.
- Customize ظاهر و باطن!
- مثل Barn Find در Forza Horizon ، ماشین هایی در شهر هستند که قابلیت بازسازی دارن
- تعیب و گریز شدید تر شده و پلیس ها هلیکوپتر و Rhino در اختیار دارن!
- سیستم Autolog جدید طراحی شده.

تشکر ویژه از میلاد عزیز (@.DcoY.) بابت بروزرسانی و اخبار تاپیک

آخرین ویرایش:

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
تویوتا تو "کلی بازی ریسینگ تو راه" هم وجود نداره عزیزم.
کاری به این قضیه تویوتا ندارم،شخصا دوس دارم تو هر nfs ای m3 e46 و supra با توجه به فضای خاص بازیش وجود داشته باشن اگه نباشن حالم گرفته میشه.حالا اگه شما از کامنت بنده ناراحت شدین معذرت میخوام.عزیزم.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
چند تا خبر کوتاه در مورد بازی:
-----------------------------------
- هیچ خودرویی از Toyota در این بازی وجود ندارد.
- BMW M5 2018 در بازی حضور دارد.
- بازی از رزولوشن 4K و 60fps پشتیبانی میکند.
- Payback شباهت بسیاری با سری فیلم های Fast & Furious دارد.

2fe89b82-a55e-4f20-9e60-85d5552a9f40.png

694275_scr3_a.png

need_for_speed_payback_Action-Mustang-1024x576.jpg

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
Minimum Requirements for 720p30 at low settings

• CPU: Intel i3 6300 @ 3.8GHz or AMD FX 8150 @ 3.6GHz with 4 hardware threads
  • RAM: 6GB
  • DISC DRIVE: DVD ROM drive required for installation only
  • HARD DRIVE: 30GB
  • VIDEO: NVIDIA GeForce® GTX 750 Ti or AMD Radeon™ HD 7850 or equivalent DX11 compatible GPU with 2GB of memory
  • DirectX: 11 Compatible video card or equivalent
  • INPUT: Dual analog controller
  • ONLINE CONNECTION REQUIREMENTS: 192 KBPS or faster Internet connection
Recommended Requirements for 1080p60 at high settings

• CPU: Intel i5 4690K @ 3.5GHz or AMD FX 8350 @ 4.0GHz with 4 hardware threads
  • RAM: 8GB
  • DISC DRIVE: DVD ROM drive required for installation only
  • HARD DRIVE: 30GB
  • VIDEO: AMD Radeon™ RX 480 4GB, NVIDIA GeForce® GTX 1060 6GB or equivalent DX11 compatible GPU with 4GB of memory
  • DirectX: 11 Compatible video card or equivalent
  • INPUT: Dual analog controller
  • ONLINE CONNECTION REQUIREMENTS: 512 KBPS or faster Internet connection

• Like
Reactions: WTF? and raya2

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
مگه نگفتن افلاینه؟
پس چرا نت میخواد؟

https://media.contentapi.ea.com/con...ed/images/2017/05/nfspbpc2dpftfront-us-ca.png

تصور میکنم, همونطور که تو کاور نوشته, اینترنت فقط برای فعالسازی (Denuvo) باشه و بازی آنلاین.

مطمئن باش که تا الان تایید شده که برای قسمت تکنفره, احتیاجی به آنلاین بودن نیست. مگر اینکه بعدا نظرشونو عوض کنن!

• Like
Reactions: WTF? and hitman68

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
خوشم میاد اون کسی که میاد از بازی تریلر میده ذره ای بلد نیست ریسنگ بازی کنه یا همش تو گاردریل بود یا همش تو ماشینا میزد:|
قشنگ تابلوعه یارو حال و حوصله نداره :| میخواد یه تریلری چیزی بده و بره!

• Like
Reactions: blechh

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
خوشم میاد اون کسی که میاد از بازی تریلر میده ذره ای بلد نیست ریسینگ بازی کنه یا همش تو گاردریل بود یا همش تو ماشینا میزد:|
حسین جان توی بازی امکان پلیس بودن هم هست یا هنوز چیزی نگفتن؟؟؟من تنها نسخه ای که بازی کردم هات پرسیوت و ریوالز بوده اونم به خاطر هیجان پلیسیش وگرنه اصلا ریسینگ باز نیستم

• Like
Reactions: blechh

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
حسین جان توی بازی امکان پلیس بودن هم هست یا هنوز چیزی نگفتن؟؟؟من تنها نسخه ای که بازی کردم هات پرسیوت و ریوالز بوده اونم به خاطر هیجان پلیسیش وگرنه اصلا ریسینگ باز نیستم
اینم مثل نسخه قبلیه نمیتونی بجا پلیس بازی کنی فقط چندتا ماشین پلیس مدل اسپورت یا سوپر اسپورت اضافه شده(تو یکی از تریلرها نشون دادن) تا بازی هیجانش بیشتر بشه
کلا بازی تمرکزش رو محوریت سه شخصیت بازی هست
ولی من که خیلی به بازی امید دارم برا همین با این که دیگه تصمیم گرفتم خرج بازی نکنم و تا جایی که میتونم برم دیسک بگیرم و بعدش فروش یا کرایه کنم ولی اینو حتما دیجیتالی همون روز لانچ میگیرم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: voldmort and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
اینم مثل نسخه قبلیه نمیتونی بجا پلیس بازی کنی فقط چندتا ماشین پلیس مدل اسپورت یا سوپر اسپورت اضافه شده(تو یکی از تریلرها نشون دادن) تا بازی هیجانش بیشتر بشه
کلا بازی تمرکزش رو محوریت سه شخصیت بازی هست
ولی من که خیلی به بازی امید دارم برا همین با این که دیگه تصمیم گرفتم خرج بازی نکنم و تا جایی که میتونم برم دیسک بگیرم و بعدش فروش یا کرایه کنم ولی اینو حتما دیجیتالی همون روز لانچ میگیرم
حیف شد خیلی دوس داشتم پلیس شیم چون اگر نشیم من تجربش نخواهم کرد همونجور که نسخه قبلی رو نکردم و هیچ علاقه ای ندارم به ریسینگ اما تریلرهاشو دیدم مشخصه خیلی داستان خوبی داره و صحنه های هیجانی نابی گذاشتن روش.
کار درستی میکنی.من خودم تنها عناوین آنلاین محور که 24 ساعت پاشونمو دیجیتالی میخرم مثل بتل1 و رینبوسیکس و الان کال اف ww2 رو پری اوردر کردم.بقیه بازی ها رو همه دیسک میخرم.راستی حسین اونسری گفتمت از evil within بدم میاد ولی 10 روز پیش چند ساعت نشستم پاش کاری بهم کرد که دوبار تمومش کردم که هیچ 3تا dlc شم خریدم و رفتم بس که داستانش عالی بود و اینقدر جو گرفتم اینم میخوام نسخه دومشه دیجیتالی بگیرم.کاش زودتر به حرفت گوش میکردم واسه تجربش :D

• Like
Reactions: voldmort and blechh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر