همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام.
دوستان تو فروشگاه بازیسنتر قسمت فروش پلاس زده تا 24 ساعت آینده موجود میشود..
فک نکنم موجود بشه میشه ؟ الان چند روزه نوشته تا 24 ساعت آینده موجود میشه .

و سوال بعدی اینکه با خرید یه گیفت کارت 60 دلاری و وارد کردن کد میشه از تو همون پلی استیشن استور پلاس یک ساله خرید ؟ یعنی حساب پی پال و اینا دیگه نمیخواد ؟ چون یه رایگان 14 روزه ام داره منتهی برا فعال کردنش مث که باید حساب پی پال و اینا داشته باشی.

کلا یه رهنمایی در مورد فعال کردن پلاس بفرمایید ممنون میشم
فروشگاه زياد رسيدگي نميشه خيلي وقته پلاس براي فروش نيست
ميتونيد از فروشنده هاي ديگه بخريد هر گيفت ١٠دلاري امريكا بايد بين ٣٤-٣٦ت باشه (منهاي سايتا كه قيمت بالا ميدن)
بله ميتونيد مستقيم از استور بگيريد اون پلاس ١٤ روزه نياز به اطلاعات كارت داره ولي اگه بخوايد مستقيم بخريد نيازي نيست (هرچند پلاس ٢روزه نيازي به كرديت كارت نداره)

SUB-ZERO

کاربر سایت
Mar 14, 2006
135
نام
داوود
فروشگاه زياد رسيدگي نميشه خيلي وقته پلاس براي فروش نيست
ميتونيد از فروشنده هاي ديگه بخريد هر گيفت ١٠دلاري امريكا بايد بين ٣٤-٣٦ت باشه (منهاي سايتا كه قيمت بالا ميدن)
بله ميتونيد مستقيم از استور بگيريد اون پلاس ١٤ روزه نياز به اطلاعات كارت داره ولي اگه بخوايد مستقيم بخريد نيازي نيست (هرچند پلاس ٢روزه نيازي به كرديت كارت نداره)
ممنون از پاسخ.
اوکی اون دو روزه رو گرفتم. اونجوری باشه خوبه.
بابت اطلاعات گیفت کارت ام ممنون.

ahmadleyli313

کاربر سایت
Feb 8, 2017
57
وقتی کنسولت به طور کامل خاموشه، دکمه ی پاور رو فشار بده و نگه دار، حدود ۱۰ ثانیه صبر کن تا دوبار صدای بیپ بشنوی، بعدش دکمه ی پاور رو رها کن تا کنسول در حالت safe mode بالا بیاد، اینجا ازت میخواد تا دسته رو به کنسولت با سیم وصل کنی یه سری گزینه پیش روت هست، با اولی و دومی کاری نداریم سومی اینه که کنسولت رو آپدیت کنی، چهارمی تنظیمات رو به حالت عادی بر میگردونه، پنجمی دیتابیس کنسول رو از نو می سازه ( یه کاری مثل دیفراگ کردن در پی سی) و ششمی و هفتمی یه کاری مثل هارد ریست رو کنسولت انجام میده با این تفاوت که هفتمی نرم افزار سیستمی کنسول رو هم از نو نصب میکنه و نیاز داره که یه یو اس بی درایو شامل نسخه ی کامل سیستم عامل( که فکر میکنم حجمش حدود ۸۰۰ مگابایته) به کنسولت وصل باشه، من فکر میکنم یک بار از طریق گزینه ی ۳ کنسول رو آپدیت کن با فلشی که به کنسول وصل کردی، اگر جواب نداد با گزینه ی پنج ینی بازسازی دیتابیس امتحان کن ( بسته به حجم هاردت و اینکه چقدر از فضای هاردت اشغال شده ممکنه زمان زیادی طول بکشه تا پروسه ی این گزینه تموم بشه)، خیلی از مشکلات با این گزینه حل میشن، اما اگر تمام اینا جواب نداد احتمالا به گزینه شش و بعد هفت نیاز پیدا خواهی کرد، دقت کن گزینه ی شش یا هفت باعث میشه تمام سیوها، دیتاها و بازی های هکی ات از بین برن، البته اگر قبلا پلاس داشتی و یه نسخه از سیو هات رو روی فضای ابری بک آپ گرفته باشی خب سیو ها در امانه،
من تنها راهی که به نظرم رسید رو گفتم ممکنه دوستان راه حل بهتری داشته باشن ، ضمن اینکه میتونی مشکلت رو توی فروم های خود پلی استیشن مطرح کنی ، ببینی اونجا چی میگن.

View attachment 79054
ممنون لطف کردی تست کردم اینا رو نشد و فرستادم تهران برای تعمیر میگن مشکل هارد دستگاهه

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
من جدیدا هر چند وقت یکبار اکانتم از حالت پرایمری در میاد با اینکه رمز دو مرحله ای هم فعال کردم پس نباید هک بشه ، نمیدونم علتش چیه کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
سيزن پس يا پرميوم پس تمام دي ال سي هاي پولي بازي رو براتون رايگان ميكنه بستگي به ارزش دي ال سي ها هم قيمتش متغيره
یعنی بدون season pass همه موارد آنلاین بازی قابل بازیه؟ یا سیزن پس ها ویژگی های آنلاین هم دارند؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
یعنی بدون season pass همه موارد آنلاین بازی قابل بازیه؟ یا سیزن پس ها ویژگی های آنلاین هم دارند؟
بدون سيزن پس خود بازي رو ميخريد كه كامل هست و ميتونيد از همه چيزش استفاده كنيد سيزن پس محتواي اضافي بازي رو بهتون ميده كه يا شامل دي ال سي داستاني هست يا مپ و امكانات اضافه به بخش مولتي پلير اضافه ميكنه
مثلا توي بتلفيلد ١ اگه پرميوم پس داشته باشيد نقشه و سلاح هاي اضافه به مولتي پلير اضافه ميشه

• Like
Reactions: B!G_BosS

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
دوستان یه سوالی داشتم که ی جورایی درباره ی آینده می باشد D:
الان این بازی هایی که ما به طور دیجیتالی میخریمو مثلا تو نسل های بعد مثلا زمان PS5 یا کنسول بعد از اون که بیاد .. بازم قابل دانلود و استفاده هستند ؟ منظور اینه یعنی بازم میتونیم PS4 به نت وصل و بازی ها رو از سرورهای سونی دانلود کنیم یا نه
ممنون

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان یه سوالی داشتم که ی جورایی درباره ی آینده می باشد D:
الان این بازی هایی که ما به طور دیجیتالی میخریمو مثلا تو نسل های بعد مثلا زمان PS5 یا کنسول بعد از اون که بیاد .. بازم قابل دانلود و استفاده هستند ؟ منظور اینه یعنی بازم میتونیم PS4 به نت وصل و بازی ها رو از سرورهای سونی دانلود کنیم یا نه
ممنون
قابل دانلود هستن ولي روي همون ps4
همين الانم بازياي ps3 جدا از اينكه قابل خريد و دانلود هستن (روي خود ps3) تو تخفيفات هفتگي هم هنوز عناوين ps3 تخفيف ميخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر