Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ممنون از توضیحتون پس باید بعد که اسکنر ست شد مجدد راه رو برگردم و برم نقطه ای که مبارزه کردم
توی این مسیر هم نقشه چیزی رو بهم نشون نمیده و علامت نمی خوره درسته ؟
بازيو زمان لانچ بازي كردم يادم نمياد نشون ميداد يا نه ولي تا جايي كه يادمه به همين شكل بود

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
این موادی که برای آپگرید سلاح ها و پاد لازم هست از کجا میشه تهیه کرد ؟( سلاح هام لول 3 و پاد لول 1 هست و قسمت اول بازی هم تموم شده ) اون مواد رو فقط روی زمین بازی رو باید بگردیم یا از جایی میشه خرید ؟

این Add-On بازی چه چیزهایی به بازی اضافه میکنه ؟

آخرین ویرایش:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
این بازی اپدیت داده ؟چند گیگه؟
برای تروفی گرفتنش مواردی داره که انجام ندی دیگه نشه انجام داد یا با خیال راحت برم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
این بازی اپدیت داده ؟چند گیگه؟
برای تروفی گرفتنش مواردی داره که انجام ندی دیگه نشه انجام داد یا با خیال راحت برم؟
روي پي سي كه اپديت زيادي ندادن روي كنسول رو نميدونم چون رو استيم خريده بودم بازيو
تروفي از دست رفتني زياد داره ولي بازي تروفي شاپ داره و ميتونيد با پول درون بازي تروفيارو بگيريد
اگه ميخوايد بدون استفاده از شاپ پلات كنيد با trophy guide پيش بريد تا تروفياي از دست رفتنيو بگيريد
اگه ميخوايد از شاپ استفاده كنيد كه فقط لازمه بازيو تموم كنيد
بعدش از سيو بك اپ ميگيريد تمام چيزايي كه داريدو ميفروشيد و تروفيارو ميخريد دوباره سيو رو اجرا ميكنيد و همينكار رو ادامه ميديد تا تمام تروفيارو بخريد

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
منم بلاخره بازی رو گرفتم البته کرایش کردم خیلی وقت بود که بازیی رو کرایه نکرده بودم
تا الان 16 ساعت بازی رو پلی کردم فکر کنم اواسط بخش سوم داستان هستم کلا هم مراحل فرعی رو نمیرم چون بنظرم خیلی زیاد میومد منم حوصلش رو ندارم همون ویچر هم کل مراحل فرعیش رو نرفتم
اینطوری هم که ما فهمیدیم بازی 26 تا پایان مختلف داره:|
البته فکر کنم 5 تای اول اصلی باشن که پنجمی هم سیو رو پاک میکنه
بازی هم که انگار از بخش سوم شروع میشه:|:D کلا تو دوتا بخش داستانیه اول ما رو چیز کردن:D
حالا یه سوال درمورد بخش سوم داستانی داشتم اگه کسی اکثریت پایان ها رو رفته ممنون میشم جواب بدید
تو بخش سوم داستانی از اول بازی باید بین A2 یا 9S یکی رو انتخاب کنی حالا سوالم اینه این انتخابا تاثیری هم داره یا نه؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
الان ابتدای مرحله سوم هستم
دوستان DLC بازی ارزش داره بخرم ؟
DLC بجز لباس چیز دیگه ای هم داره مثل مرحله یا ماموریت اضافه ؟ ( چون حجمش 3.5 گیگ هست و فقط 3 تا لباس که این حجم رو نیاز نداره !!! )

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
منم بلاخره بازی رو گرفتم البته کرایش کردم خیلی وقت بود که بازیی رو کرایه نکرده بودم
تا الان 16 ساعت بازی رو پلی کردم فکر کنم اواسط بخش سوم داستان هستم کلا هم مراحل فرعی رو نمیرم چون بنظرم خیلی زیاد میومد منم حوصلش رو ندارم همون ویچر هم کل مراحل فرعیش رو نرفتم
بازی هم که انگار از بخش سوم شروع میشه:|:D کلا تو دوتا بخش داستانیه اول ما رو چیز کردن:D
حالا یه سوال درمورد بخش سوم داستانی داشتم اگه کسی اکثریت پایان ها رو رفته ممنون میشم جواب بدید
تو بخش سوم داستانی از اول بازی باید بین A2 یا 9S یکی رو انتخاب کنی حالا سوالم اینه این انتخابا تاثیری هم داره یا نه؟
تا جايي كه ميدونم نه تفاوتي ايجاد نميكنه شما يه مقدار با يكيشون بازي ميكنيد دوباره ميتونيد انتخاب كنيد با كدومشون ادامه بديد مثلا با كاراكتر جديد تا اخر جايي كه بهتون اجازه ميده پيش بريد بعدش اجبارا بايد با 9s بازي كنيد كه مراحلش از همون قسمتي كه امكان انتخاب بين كاراكترا اضافه ميشه شروع ميشه بنابراين تغييري ايجاد نميكنه فقط اخر بازي فكر كنم يه سري امكان انتخاب داشتيد اونم سر باس فايت اخر هست بنابراين ربطي به اين موضوع نداره
الان ابتدای مرحله سوم هستم
دوستان DLC بازی ارزش داره بخرم ؟
DLC بجز لباس چیز دیگه ای هم داره مثل مرحله یا ماموریت اضافه ؟ ( چون حجمش 3.5 گیگ هست و فقط 3 تا لباس که این حجم رو نیاز نداره !!! )
فكر كنم يه سري چيزاي ديگه هم داشت ولي چيزي به داستان اضافه نميكرد و بخاطر محتواي نه چندان با ارزش باعث شد بازيو پاك كنم

• Like
Reactions: blechh

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
فكر كنم يه سري چيزاي ديگه هم داشت ولي چيزي به داستان اضافه نميكرد و بخاطر محتواي نه چندان با ارزش باعث شد بازيو پاك كنم
سلام
تو یوتیوب دیدم 3 تا مرحله اضافه داره که جنگ گلادیاتوری هست و بسیار هم جذاب و سخت و در حدود 3 ساعت گیم پلی داره ( لول ات هم 80 به بالا باید باشه ) و لول ربات های حریفت 130 هست !!!!
هر جنگ گلادیاتوری رو که روی درجه S ببری لباس و چیزای خوبی بهت میده
قسمت داستانی فوق الاده ای هم داره وچند تا پایان دیگه هم به بازی اضافه میکنه
از نظر جذابیت هم از بازی اصلی خیلی خیلی بهتره ولی بشدت سخته و همین باعث شده توی خریدش به شک بیفتم
در کل کسی عاشق بازی هست کاملا ارزش خرید داره

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
آره از 26 پایان 21 تاشون حالت جوک مانند دارن و 5 تاشون اصلین فقط:D
هیچ تاثیری، چه رو گیم پلی چه رو داستان نداره، خیالت کاملا راحت باشه:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
آره از 26 پایان 21 تاشون حالت جوک مانند دارن و 5 تاشون اصلین فقط:D
هیچ تاثیری، چه رو گیم پلی چه رو داستان نداره، خیالت کاملا راحت باشه:D
ممنون از کمکت یه سوال دیگه هم داشتم
تو پایان بخش سوم مثل این که به عنوان باس اخر باید بین A2 و 9S یکی رو انتخاب کنی که اگه A2 رو انتخاب کنی میشه پایان بخش سوم و اگه 9S انتخاب کنی میشه پایان بخش چهارم حالا میگن بعد از پایان بخش 3 بازی چپتر سلکت هم داره میشه از تو همون چپتر سلکت پایان بخش چهارم هم رفت یا باید دوباره از اول برم؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ممنون از کمکت یه سوال دیگه هم داشتم
تو پایان بخش سوم مثل این که به عنوان باس اخر باید بین A2 و 9S یکی رو انتخاب کنی که اگه A2 رو انتخاب کنی میشه پایان بخش سوم و اگه 9S انتخاب کنی میشه پایان بخش چهارم حالا میگن بعد از پایان بخش 3 بازی چپتر سلکت هم داره میشه از تو همون چپتر سلکت پایان بخش چهارم هم رفت یا باید دوباره از اول برم؟

چرا شما انقدر ترس و استرس داری؟ :D بازیه ها :D

خودت همه اینارو امتحان بکن کل بازی رو که نباید از بقیه پرسید :D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
چرا شما انقدر ترس و استرس داری؟ :D بازیه ها :D

خودت همه اینارو امتحان بکن کل بازی رو که نباید از بقیه پرسید :D
ترس و استرس چیه برادر؟:|
من حوصله این که بازی رو چندبار برم ندارم نه که لامصب یه گرافیک خفن با تنوع دشمن خفنم داره:| تازه من با گیم پلیه بازی هم حال نمیکنم یا داری همش هک میکنی یا همش دوتا کامبت رو پشت سر هم میزنی:| من دارم بازی رو فقط برا داستانش میرم
برا همین اگه از تو چپتر سلکت میشه پایان ها رو دید دیگه از سیو بکاپ نگیرم
بعدشم سوال پرسیدن من از دوستان به شما چه ربطی داره اینجا انجمنه یکی از ویژگی هاشم همینه در خونه جنابعالی رو که نزدم که به روحیاتت برمیخوره:|

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
ترس و استرس چیه برادر؟:|
من حوصله این که بازی رو چندبار برم ندارم نه که لامصب یه گرافیک خفن با تنوع دشمن خفنم داره:| تازه من با گیم پلیه بازی هم حال نمیکنم یا داری همش هک میکنی یا همش دوتا کامبت رو پشت سر هم میزنی:| من دارم بازی رو فقط برا داستانش میرم
برا همین اگه از تو چپتر سلکت میشه پایان ها رو دید دیگه از سیو بکاپ نگیرم
بعدشم سوال پرسیدن من از دوستان به شما چه ربطی داره اینجا انجمنه یکی از ویژگی هاشم همینه در خونه جنابعالی رو که نزدم که به روحیاتت برمیخوره:|
خخخخ جواب دندان شکن به این میگن ها.بخدا الان این دوستمون داره سوالات منم میپرسه که کار منم راه میندازه

• Like
Reactions: ps3_360_wii

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
اینجا برای سوال پرسیدن و نظرات هست دیگه
یک مشکلی که این تاپیک داره اینه توی این بازی فاکتورهای زیادی رو میتونید استفاده کنید که خیلی بازی رو لذت بخش میکنه ولی هیچ توضیحی اینجا داده نشده در نتیجه کسی که بازی رو شروع میکنه و زبان خوبی نداره باید 2 مرحله داستانی رو بره تا تازه بفهمه چیپ ها به چه دردی می خوره و برنامه ریزی پاد چجوریه و چجوری باید اسلحه ها و پاد ها رو مکس کنه و چجوری باید پاد سوم رو بگیره و چجوری باید بعضی مراحل فرعی رو بره و ....

اگر کسی این ها رو بدونه مثل بنده که الان 50 ساعت بازی کردم و هنوز اول بخش سوم داستانی هستم میشه و از گرفتن تمام ماموریت های فرعی لذت میبره
این بازی PRG هست و با DOOM و DOD فرق داره نباید همش دنبال تمام کردنش باشید !!! باید سعی کنید تیکه های پازل داستانی رو بهم بچسیانید
واقعا روایتی که توی داستان این بازی هست بشدت تاثیر گذار و حتی شاید آینده نگری خیلی عمیقی هم درش هست و روابط ربات ها با نسل بشر و خودشون و راه تکامل شون رو روایت میکنه

• Like
Reactions: gamer1998y

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر