Forza Motorsport 7

بازی امروز در طول کنفرانس e3 شرکت مایکروسافت رونمایی شد.
این عنوان بر روی کنسول Xbox One X به صورت 4K و 60 فریم اجرا خواهد شد.
بازی دارای آب و هوای داینامیکه بوده و از بیش 700 ماشین بهره می‌برد.
اطلاعات بیشتر، به زودی.....

پ.ن: به نظر میرسه بازی مورد بی مهری دوستان قرار گرفته کلا.
پ.ن ۲: فکر کنم این شماره میتونه آخرین شماره این سری باشه. چون واقعا چیزی نمی مونه که بهش اضافه کنن.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
خب چرا توی یه بلوری 100 گیگ این کارو نکردن؟خب یکم قیمتش بالاتر میرفت اما بهتر از این بود که 50 گیگ دانلود میکردیم:|

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
خب چرا توی یه بلوری 100 گیگ این کارو نکردن؟خب یکم قیمتش بالاتر میرفت اما بهتر از این بود که 50 گیگ دانلود میکردیم:|
بلوری ۱۰۰ گیگی نداریم اون ۱۰۰ گیگا دو طرف دیسک رایت میکنن که برای بازی نمیشه همچین کاری کرد باید ساپورت دو دیسکه بودن بازی رو اضافه کنن :D

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

• Like
Reactions: amir_k2m

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
البته این بازی مثل اینکه اولین عنوانیه که از سیستم Intelligent Delivery استفاده میکنه :D
سیستمش اینجوریه که شما کل بازی رو تو ۱ قسمت دانلود نمیکنین و فقط بخش‌های مورد نیازو دانلود میکنین مثلا کاربرای Xbox One و Xbox One S لازم نیست 4K asset های بازیو دانلود کنن و موردای دیگه که از حجمی که لازمه دانلود کنن کم میکنه :D

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
اگر فرض بر این بگیریم که بازی 50 گیگ ابدیت داشته باشه و هر گیگ 3 تومن حساب کنیم باید 150 هزار تومن پول ترافیک بدیم.
تو خوش بینانه ترین حالت 200 هزار تومن پول دیسک بازی رو باید بدیم که جمعا میشه 350 هزار تومان!
بعد برا یکی مثل ما با حقوق یک و سیصدی بنظرتون کلا بیخیال گیم بشیم بهتر نیست؟
خداوکیلی بازی کردن تو این دوره زمونه خیلی خرج داره.تنها دلخوشیمون همین گیم بود که اینم دیگه داره به ارزو تبدیل میشه واسمون.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
اگر فرض بر این بگیریم که بازی 50 گیگ ابدیت داشته باشه و هر گیگ 3 تومن حساب کنیم باید 150 هزار تومن پول ترافیک بدیم.
تو خوش بینانه ترین حالت 200 هزار تومن پول دیسک بازی رو باید بدیم که جمعا میشه 350 هزار تومان!
بعد برا یکی مثل ما با حقوق یک و سیصدی بنظرتون کلا بیخیال گیم بشیم بهتر نیست؟
خداوکیلی بازی کردن تو این دوره زمونه خیلی خرج داره.تنها دلخوشیمون همین گیم بود که اینم دیگه داره به ارزو تبدیل میشه واسمون.
با یک عدد بسته شبانه همراه اول یا ایرانسل با کمترین هزینه میشه دانلودش کرد

• Like
Reactions: reach usa

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
دمو بازی منتشر شد.
حجم : 17.66 گیگابایت
لینک استور مایکروسافت

x25_screen_shot_2017-09-19_at_21.32.29.png

آخرین ویرایش:

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
با یک عدد بسته شبانه همراه اول یا ایرانسل با کمترین هزینه میشه دانلودش کرد

کدوم بسته ایرانسل میتونه 50 گیگ رو یه شبه دانلود کنه؟
بهترین بستش شبانه سه ساعت نامحدود از 2 تا 8 صبح که نهایت بشه پنج شیش گیگ دان کرد

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بهترین بستش شبانه سه ساعت نامحدود از 2 تا 8 صبح که نهایت بشه پنج شیش گیگ دان کرد
خب ادم مگه مجبوره یک شبه دانلود کنه بعدم این بسته ها سرعتش خوبه واقعا محمد فروبری همه بازی هاش این مدلی میگیره سرعتشم مناسبه در هر صورت شما بخوای کنسول جدید بگیری باید فکر اینترنتشم باشی دیگه

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

بستگی به منطقه و انتن دهیت داره که 5 6 گیگ حداقلش هست. من خودم دیشب از 2 تا 8 نزدیک 27 گیگ دانلود کردم.
حجم FM7 یقینا بالاست که از محتوای بازی میاد اما در کل جوری نیست که راه حل نداشته باشه. بازی دووم نزدیک یک سال هر دو سه هفته یکبار یک اپدیت شونزده گیگی میده اونجا پس باید چی گفت ؟ (هرچند اخرین اپدیت انگاری اخریش بوده)

برای اینکه اف تاپیک نشه لینک لانچ تریلر بازی

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
خودم با بسته همراه اول ۱ تا ۱۱ نزدیک ۸۰ گیگ دانلود میکنم بسته به محلی که هستین سرعتش فرق میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر