بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

bdsafa

کاربر سایت
Dec 10, 2009
36
نام
بابک
طرح غیر حجمی مخابرات چطوری هست دوستان ؟
اون مقدار حجمی که زده تموم بشه چی میشه ؟
کلا خوب هست ؟
من که راضیم ... هزینه هر گیگ اضافه هم 1500 هستش ... اولشم هر چقدر حجم بگیری 25% افزایش میده ... من 4 مگ 34 گیگ میگیرم از مخابرات تبریز (غیرحجمی) حدود 42 گیگ حجم میده بهم. سرعتش هم خوبه ... پینگ رو هم که خودت میدونی دیگه.

• Like
Reactions: mortal10

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
مثل اینکه اینترنت آسیاتک سروریس گیمینگش عملا چیز خاصی نیست ! ... فقط همون روز اول پینگ 100 و 90 اینا داشتم ! ... از اون روز به بعد یک بار هم به اون حالت بر نگشته و همش پینگم 140 تا 170 و یا حتی 200 در گردش هست ! .... انگار همون اول برای دلخوشی کم میکنن و بعدش باز تغییراتی میدن !

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
مثل اینکه اینترنت آسیاتک سروریس گیمینگش عملا چیز خاصی نیست ! ... فقط همون روز اول پینگ 100 و 90 اینا داشتم ! ... از اون روز به بعد یک بار هم به اون حالت بر نگشته و همش پینگم 140 تا 170 و یا حتی 200 در گردش هست ! .... انگار همون اول برای دلخوشی کم میکنن و بعدش باز تغییراتی میدن !
من با پارس آنلاین هم این مشکل رو داشتم که هفته های اول بعد 2 روز دوباره پینگ میرفت بالا و متوجه میشدم که دیگه رو حالت گیمینگ نیستم ، گاهی اوقات لازمه که دوباره زنگ بزنید و بگید دوباره ببرن رو حالت گیم.

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
من با پارس آنلاین هم این مشکل رو داشتم که هفته های اول بعد 2 روز دوباره پینگ میرفت بالا و متوجه میشدم که دیگه رو حالت گیمینگ نیستم ، گاهی اوقات لازمه که دوباره زنگ بزنید و بگید دوباره ببرن رو حالت گیم.
زنگ زدم پشتیبانی و همه چیر رو هم گفتم و بهم گفتن روی حالت گیمینگ هستین و پینگ تا 200 طبیعی هست و مشکلی نیست ! ... هنوز داشت یه چیزایی رو چک میکرد که شارژم تموم شد ... الان شارژ میکنم و زنگ میزنم !

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
دوستان اینطور که دیدم پینگ در مناطق مختلف فرق داره ... اینجا کسی هست که از سیرجان و یا اطراف کرمان شاتل گرفته باشه و سرویس گیمش هم فعال باشه و تست زده باشه ؟

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
دوستان اینطور که دیدم پینگ در مناطق مختلف فرق داره ... اینجا کسی هست که از سیرجان و یا اطراف کرمان شاتل گرفته باشه و سرویس گیمش هم فعال باشه و تست زده باشه ؟
فعلا شاتل نگیرید پشیمون میشید
برید سراغ پیشگامان
فعلا تا یه سالی از بقیه بهتره
شک نکنید

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
فعلا شاتل نگیرید پشیمون میشید
برید سراغ پیشگامان
فعلا تا یه سالی از بقیه بهتره
شک نکنید
خب بحث من بیشتر روی پینگ هست ... پیشگامان از نظر پینگ چطوره ؟ ... سروریس گیمینگ داره ؟ ... باز زنگ زدم به آسیاتک و با عصبانیت گفتم که یا پینگ من رو خوب کنید مثل روز اولی که سرویس گیمینگ رو فعال کردید یا کلا نقل مکان میکنم به شاتل و خدمات دهنده های مشابه ! ... خدا رو شکر الان پینگ من توی مثلا بازی اورواچ 108 هست !

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
خب بحث من بیشتر روی پینگ هست ... پیشگامان از نظر پینگ چطوره ؟ ... سروریس گیمینگ داره ؟ ... باز زنگ زدم به آسیاتک و با عصبانیت گفتم که یا پینگ من رو خوب کنید مثل روز اولی که سرویس گیمینگ رو فعال کردید یا کلا نقل مکان میکنم به شاتل و خدمات دهنده های مشابه ! ... خدا رو شکر الان پینگ من توی مثلا بازی اورواچ 108 هست !
پیشگامان رفقا گرفتن راضی نبودن تهران!!
پینگت خوبه اگه بد شد برو شاتل یا ..

• Like
Reactions: jimrakotest

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
مخابرات پهنای باند رو تو کل کشور بالا برده و اینجا که 16 مگابیت شده،ولی نمیدونن که این کابل ها قدیمی نمیتونن این پهنای باند رو تحمل کنن و نت هی قطع و وصل میشه و تایم اوت میده،تا ده مگ میاوردن بالا خوب بود

• Like

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
من شاتل داشتم تو همین هفته اومدم پیشگامان
اینم پینگش پیوست شد
حالت گیم هم داره
در حالت معمولی پینگش از حالت گیم شاتل بهتره

Attachments

• ping.jpg
    ping.jpg
    112.1 KB · مشاهده: 41
  • ping2.jpg
    ping2.jpg
    303.1 KB · مشاهده: 40
آخرین ویرایش:
  • Like

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
من شاتل داشتم تو همین هفته اومدم پیشگامان
اینم پینگش پیوست شد
حالت گیم هم داره
در حالت معمولی پینگش از حالت گیم شاتل بهتره
خب اینی که من میبینم خوبه ولی پایداری آی اس پی به نظرم خیلی مهمه ... مثلا پیشگامان سیاستش در بالا بردن کاربرهاش اگر بد باشه باز بشه همون آش و کاسه
یه سایت بهت میدم برو اونجا و روی دکمه ی پینگ کلیک کن و نتیجه رو یک عکس بگیر و اینجا بفرست ... سرورهای بازی pubg رو پینگ میگیره و میخوام با مال خودم مقایسه بکنم
این سایت :
PUBG Servers Ping

آخرین ویرایش:

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
خب اینی که من میبینم خوبه ولی پایداری آی اس پی به نظرم خیلی مهمه ... مثلا پیشگامان سیاستش در بالا بردن کاربرهاش اگر بد باشه باز بشه همون آش و کاسه
یه سایت بهت میدم برو اونجا و روی دکمه ی پینگ کلیک کن و نتیجه رو یک عکس بگیر و اینجا بفرست ... سرورهای بازی pubg رو پینگ میگیره و میخوام با مال خودم مقایسه بکنم
این سایت :
PUBG Servers Ping
نتیجه اش

Attachments

• ping4.png
    ping4.png
    28.8 KB · مشاهده: 29

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
نتیجه اش
این مال من :
http://uupload.ir/files/6g09_pingpubg.jpg
همونطور که میبینین شما با یکجاهایی پینگتون بهتره و منم با یک جاهای دیگه ! مثلا من پینگم با فرانکفورت واقعا خوبه و توی بیشتر بازی ها از طریق مسیر فرانکفورت بازی میکنم با استفاده از برنامه های پایین آوردن پینگ ... این پینگ هایی که مییبنین بدون هیچ برنامه ای هست و دقیقا مال خوده اینترنتم هست ... بیشتر ماها هم بازیهامون رو توی سرورهای اروپا بازی میکنیم و در کل مشابه هم هست اینترنتمون !
GLwriAI.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر