Wolfenstein II: The New Colossus

xygnxiv9h5mhcuw8wza9f.jpg

در مورد داستان بازی:

آمریکا، ۱۹۶۱
قتل ژنرال نازی‌ها Deathshead پیروزی کوتاهی برای شما به همراه داشته است. با وجود این شکست ها نازی‌ها همچنان در جهان حکومت میکنند. شما در نقش BJ Blazkowic هستید که ملقب به 'Terror-Billy' بوده و عضو مقاومت و آخرین امید بشریت برای آزادی هستید. تنها شما جرئت آن را دارید که اسلحه به دست تمام نازی ها را بکشید و انقلاب دوم آمریکا را ایجاد کنید.

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
اسکرین‌شات‌های جدید از Gamescom رسید که بیشتر به شخصیت‌های بازی مربوط میشه <:-P:
ROW_Wolfenstein_II_Team_Meeting_1503395626.jpg ROW_Wolfenstein_II_Grace_1503395624.jpg ROW_Wolfenstein_II_Weird_Shit_1503395627.jpg ROW_Wolfenstein_II_Password_Please_1503395625.jpg ROW_Wolfenstein_II_Aliens_Man_1503395621.jpg

بازی توی نسخه‌ی قبل اینهمه شخصیت جالب و روانی داشت، حالا یه عده دیگه هم بهشون اضافه شدن...:D چه شود! <:-P

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
اسکرین‌شات‌های جدید از Gamescom رسید که بیشتر به شخصیت‌های بازی مربوط میشه <:-P:
View attachment 78636 View attachment 78635 View attachment 78637 View attachment 78638 View attachment 78639

بازی توی نسخه‌ی قبل اینهمه شخصیت جالب و روانی داشت، حالا یه عده دیگه هم بهشون اضافه شدن...:D چه شود! <:-P
بازی تقریبا بهترین گان پلی رو میشه گفت داره توی این ژانر، یدونه ویدئو ی گیم پلی دیدم شوتینگ و مکانیسم های مبارزات بازی وحشتناکه اصلا، قشنگ انگار خودت اسلحه برداشتی داری شلیک میکنی.
گرافیک بازی هم واقعا عالیه، شخصیت ها و زوایت داستان هم اگز مثل نسخه قبلی باشه جدا میشه گفت بهترین شوتری هست که ساخته شده.
ای کاش farcry 5 هم امسال میومد تا یه رقابت فوق خفن بین دوتا غول شوتر داشته باشیم، چون فارکرای 5 هم وحشتناک عالیه به نظرم.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
بهترین شوتر این نسل بود نسخه ی قبلی، این با توجه به چیزایی که تاحالا ازش نشون دادن میتونه کاندید بهترین شوتر تاریخ هم باشه . لامصب همه چیو با هم داره ، گان پلی ، لول دیزاین ، داستان ، گرافیک ...

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
DJh29hUXUAEbSd8.jpg

اگه نمیدونستید: Frau Engel شخصیت منفی اصلی توی این نسخه هستش و نقش بزرگی رو داره...بعد از اینکه BJ توی نسخه‌ی قبلی دهنشو سرویس کرد (به معنای واقعی کلمه :D) هدفش توی این نسخه انتقامه...
توی این مقاله خیلی بیشتر در موردش توضیح داده...جالبه. بخونید! Bethesda.net

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
یه خبر دور از انتظار! :D

2017-09-14_035052.jpg

Wolf II و DOOM برای Nintendo Switch هم عرضه میشن :D<:-P
اولش خیلی تعجب کردم ولی بعدش یه لحظه بازیا رو روی کنسول دستی تصور کردم =P~ مخصوصا DOOM که سرعت خیلی بالایی داره <:-P امیدوارم پورتشون مناسب باشه و خیلی مجبور نشن بازیها رو دانگرید کنن...
پ.ن: بتزدا مثل اینکه شدیدا با نینتندو روابطش خوب شده...Skyrim هم که قبلا واسه سوییچ تایید شده بود...احتمالا در آینده Fallout 4 رو هم روی سوییچ بببینیم.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
یه تیزر کوتاه 20 ثانیه‌ای و بسیار هایپ‌زا از بازی منتشر شده که به دومین تریلر رسمی گیم‌پلی مربوط میشه:

Wolfenstein-II-TNC_09-18-17.jpg
Youtube
تریلر گیم‌پلی کامل فردا منتشر میشه و با این تیکه‌هایی که ازش دیدیم مثل اینکه قرار بشدت خفن باشه :D
دیگه من چیزی نمی‌گم، فقط اون موسیقی Mick Gordon رو دریابید<:-P
اگه طاقت ندارید، تیزر رو نبینید و فردا منتظر تریلر کامل باشید چون خطر هایپ‌زدگی بشدت بالاست :D

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
یه تیزر کوتاه 20 ثانیه‌ای و بسیار هایپ‌زا از بازی منتشر شده که به دومین تریلر رسمی گیم‌پلی مربوط میشه:

View attachment 79506
Youtube
تریلر گیم‌پلی کامل فردا منتشر میشه و با این تیکه‌هایی که ازش دیدیم مثل اینکه قرار بشدت خفن باشه :D
دیگه من چیزی نمی‌گم، فقط اون موسیقی Mick Gordon رو دریابید<:-P
اگه طاقت ندارید، تیزر رو نبینید و فردا منتظر تریلر کامل باشید چون خطر هایپ‌زدگی بشدت بالاست :D

اون Handgunی که ثانیه ی 10 تو دست Blazkowiczه عجب چیز خفنیه، نایس :D

• Like
Reactions: uriel and FUTURE

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
تریلر منتشر شد : Youtube @-)
تا قبل از این تریلر درجه‌ی هایپ رو کنترل کرده بودم ولی دیگه از کنترل خارج شد و عمرا دیگه به حالت عادی برنمی‌گردم:D
راستش قبل از معرفی بازی هم می‌دونستم که یه نسخه‌ی دیگه‌ای منتشر میشه که در سطح New Order خفن باشه (یعنی بسیار زیاد :D) ولی اصلا فکرشو نمی‌کردم توی این دور و زمونه شاهد همچین سطحی از خفنیت توی یه بازی سینگل‌پلیر باشم...
بازی توی تریلرا اصلا چیزی رو که باید باشه رو پنهان نمی‌کنه...همون اکشن فوق‌العاده و دشمن‌های چالش‌زا + شوخی‌های رک و دیالوگ‌های جذاب + شخصیت‌‌های روانی و پرداخته شده + سطح موسیقی هم که توی این نسخه سر به فلک کشیده <:-P حالا خودتون ببینید متوجه می‌شید :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
تریلر منتشر شد : Youtube @-)
تا قبل از این تریلر درجه‌ی هایپ رو کنترل کرده بودم ولی دیگه از کنترل خارج شد و عمرا دیگه به حالت عادی برنمی‌گردم:D
راستش قبل از معرفی بازی هم می‌دونستم که یه نسخه‌ی دیگه‌ای منتشر میشه که در سطح New Order خفن باشه (یعنی بسیار زیاد :D) ولی اصلا فکرشو نمی‌کردم توی این دور و زمونه شاهد همچین سطحی از خفنیت توی یه بازی سینگل‌پلیر باشم...
بازی توی تریلرا اصلا چیزی رو که باید باشه رو پنهان نمی‌کنه...همون اکشن فوق‌العاده و دشمن‌های چالش‌زا + شوخی‌های رک و دیالوگ‌های جذاب + شخصیت‌‌های روانی و پرداخته شده + سطح موسیقی هم که توی این نسخه سر به فلک کشیده <:-P حالا خودتون ببینید متوجه می‌شید :D
تشکر بابت پوشش اخبار خوب و کاملت.
بتسدا اکتر و نوامبر امسال با evil whitin2 و ولفتشتاین قطعا پادشاهی میکنه

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
شاهکاره شاهکار. فقط خودتون نگاه کنید، دیوانه وار شده بازی، موریک هاشم یه پدیده دیگه از مایک گوردون هست که احتمال زیاد مثل Doom میترکونه. فقط تریلر رو نگاه کنید تا کرک و پرتون بریزه:D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر