راهنمایی در امر خرید موبایل

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام...دوستان قیمت note 8 کِی به زیر 3 تومن میرسه؟
الان note FE توی بازار پیدا میشه؟قیمتش چنده؟
یا یک سال صبر کنی نسخه جدیدش بیاد یا دلار پایین بیاد
چون قیمت پایه شروعش 930 دلار هست که دلار امروز نزدیک به 3900 هست یعنی قیمت گوشی از 3600 تازه شروع میشه
اگر پولش داری و برات مهم نیست که میخری ولی شخصاتوصیه میکنم اگر پولت برای تو مهم هست اینقدر پول را بابت گوشی نده الان مثلا دوستمون صفحه قبل U ultra خریده با اسنپ 821 که پرچمدارهای نسل قبل ازش استفاده میکردند ( و حتی همین الان lg g6) فقط 1400 !
حالا میگیم گوشی را 3500 میخری قشنگ بعد از یک سال سقوط ازاد قیمت را میبنی و اگر خواستی بفروشیش چنان ضرری میکنی که حد نداشته باشه
مثلا خودم -4-5سال قبل گوشی پرچمدار که اسنپ 600 بود را 1600 خریدم ( اون زمان دلار و قیمت گوشی ها خیلی ارزونتر از الان بود ) .. 3 تا گوشی بعد از اون دیزایر 826 خریدم 740 تومان که اسنپ 615 داره و قوی تر هم هست ( درسته سال به سال گوشی ها قویتر و امکاناتشون بیشتر میشه ) .. 900 تومان اختلاف و براحتی جواب گوی کارکردم هم هست
این را میخوام بگم گوشی چیزی هست اکثرا بعد از 2-3 سال به طور میانگین عوض میکنیم اگر برای بدست اوردن پولمون ارزش قادل باشیم الکی دورش نمیریزیم
دیگه هم داشتن گوشی های پرچمدار از جمله ایفون کلاس نداره و دست هر بچه ای هست ! .. نمونش پسرخاله من تا هر مدل میاد درجا باباش براش میخره و الان کلسکیون گوشی راه انداخته :|

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
بچها بهترین برندها از لحاظ ساپورت نرم افزاری چیا هستن ؟؟هم رام های رسمی ک خود شرکت اصلی میده هم از لحاظ کاستوم رام
برندهای چینی تو این زمینه ها به چ ترتیب هستن
بچهایی ک گوشی های شیائومی رو داشتن بیان یکم از تجربیاتشون بگن از این گوشی جدیدش می نوت3 خوشم اومده
ی سوال دیگه هم داشتم این دستبنهای شیائومی دقیقا به چ دردی میخورن و کارکردشون چیه و برای کسی ورزش میکنه چقد میتونه مفید باشه

• Like
Reactions: alisantori

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بچها بهترین برندها از لحاظ ساپورت نرم افزاری چیا هستن ؟؟هم رام های رسمی ک خود شرکت اصلی میده هم از لحاظ کاستوم رام
بچهایی ک گوشی های شیائومی رو داشتن بیان یکم از تجربیاتشون بگن از این گوشی جدیدش می نوت3 خوشم اومده
ی سوال دیگه هم داشتم این دستبنهای شیائومی دقیقا به چ دردی میخورن و کارکردشون چیه و برای کسی ورزش میکنه چقد میتونه مفید باشه
از لحاظ ساپورت رسمی که شیائومی عالیه،الان MIUI 9 تقریباً برای اولین گوشیاشم میاد،کلا برندی که ی بار تست کنی احتمال اینکه عاشقش باشی خیلیه،اون دستبندام ویژگی های خاصی دارن،قدم شمار،ضربان قلب،آلارم برای بیدار کردن (ویبره)...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
پاسخ به سوال اول :تجربه میگه ایسوس.
برای مدل های قدیمیش (پرچمدار هم نیستن تازه) هنوز داره آپدیت میده.
موفق باشید.

Sent from my K00E using Tapatalk

• Like
Reactions: alisantori

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
تو ایمالز بگرد چندتا سایت حتی زیر1400قیمت زدن
10هم 1250:D
مشکلم سر معتبر بودن این سایت هاست:D خودم قبلا از این سایت های در پیت گوشی خریده بودم اما خب گوشی ارزون قیمت بوده و ازونجایی که معمولا htc مدل تقلبی یا بیلد چین زیاد داره میترسم ازشون بخرم:-":D

• Like
Reactions: Vonarian

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
مشکلم سر معتبر بودن این سایت هاست:D خودم قبلا از این سایت های در پیت گوشی خریده بودم اما خب گوشی ارزون قیمت بوده و ازونجایی که معمولا htc مدل تقلبی یا بیلد چین زیاد داره میترسم ازشون بخرم:-":D
یک گوشی دیگه را کپی میکنند و به اسم همون مدل میفروشند یا ساخت چینش کیفیتش پایین ـه؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یک گوشی دیگه را کپی میکنند و به اسم همون مدل میفروشند یا ساخت چینش کیفیتش پایین ـه؟
گوشی نه کیفیتش پایینه نه کپیه!!
ولی یه بیلد نامبر خاص داره که مخصوص چینه و معمولا اپدیت هم دریافت نمیکنه و رام گلوبال نداره.تو مدل m8 زیاد دیدم. موقع فروش ادم مشکل پیدا می کنه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
سلام دوستان یه گوشی میخوام بگیرم فقط و فقط دوتا چیز برام مهمه :
LTE داشته باشه
باتریش خوب کار کنه
دیگه قدرت سخت افزار ، امکانات و... هیچی مهم نیس فقط بیرون میرم اینترنت داشته باشم ، قیمت هم خیلی فشار بدم چارصد اینا :D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
والا من به هیچکدوم اعتماد ندارم.
همین دیجی که1900میده و مثلا معتبرترینه به خیلی ها گوشی refurbished داده:D
گوشی BlackBerry Aurora برا خرید چطوره؟
ارزش داره؟
این بخرم یا سری ها قبلی بلک بری که سیستم خاص خودشونو دارن مثل پاسپورت
اگه عشق بلک برای هستی و فقط بلک برای میخوای خب گوشی بدی نیست ولی پردازنده و دوربین ضعیفی داره
ولی اگه برند برات مهم نیست اصلا ارزش خرید نداره
LTE داشته باشه
باتریش خوب کار کنه
دیگه قدرت سخت افزار ، امکانات و... هیچی مهم نیس فقط بیرون میرم اینترنت داشته باشم ، قیمت هم خیلی فشار بدم چارصد اینا
ردمی4a
Mi4iقدیمی تر و باتری ضعیف تر مموری هم نمیخوره

mephist33

کاربر سایت
Nov 21, 2016
79
LTE داشته باشه
باتریش خوب کار کنه
دیگه قدرت سخت افزار ، امکانات و... هیچی مهم نیس فقط بیرون میرم اینترنت داشته باشم ، قیمت هم خیلی فشار بدم چارصد اینا :D
نمیدونم چقد میخای هزینه کنی ولی.

میت 8 هواوی دقیقا همینه که میخای. از لحاظ باتری، یه مرد میخاد تمومش کنه و قابلیت سوپر شارژ موقعی که صفحه روشنه عالی ترین امکانات باتری هست.

تنها نقطه ضعف این گوشی که مهم هم هست. قدرت پردازش گرافیکی هست، که در بازی های سنگین کم میاره و افت فریم داره.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر