Escape From Tarkov | PC

https___forum.bazicenter.com_attachments_1617108872395-png.200145_.jpg

عنوان Escape from Tarkov یک بازی FPS-MMO می باشد که داستان محور است و دارای المان های Hardcore نیز می باشد که بر خلاف بسیاری از بازی های امروزی کار را برای پلیر ها راحت نمی کند.

داستان بازی از آن جایی شروع می شود که ماموران حکومتی شهر Tarkov روسیه را بنا به دلایلی قرنطینه می کنند و حالا این شهر به میدان جنگی میان ارتش های خصوصی و مزدوران شده است.
بازی المان های شوتر و RPG را با هم ادغام کرده و از سیستم Loot و Inventory بسیار جذابی بهره می برد.

تا به حال اطلاعات چندانی از بازی در دسترس نیست، اما 3 تریلر از بازی منتشر شده که در زیر قرار گرفته اند. همچنین بتا بازی در زمان نا معلومی از 2016 شروع می شود که می توانید از سایت اصلی بازی برای آن ثبت نام کنید.

Escape From Tarkov

Last edited by a moderator:

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان چن تا سوال داشتم در مورد این بازی:
1-نسخه کامل بازی عرضه شده؟
2-بازی تماما آنلاین هست؟ قسمت آفلاین نداره؟
3-فقط برای PC هست این بازی یا نسخه کنسولی هم داره؟

Hashtak

کاربر سایت
Dec 14, 2015
30
مشگل desync از سمت سرورِ ، دست من و شما نیست ،
دوست عزیز همه مشکل از طرف سرور نیست و من خودم مشکل desync رو داشتم تا این که فهمیدم از چیه و درستش کردم حالا تو هر 10 تا بازی شاید یه بازی اون هم نه همش در حد 2 ثانیه یه جای desync داشته باشه و گر نه در کل دیگه مشکلی برای لوت کردن و کشتن پلیر ها ندارم همه پلیر ها رو به موقع میبینم و با اولین هدشات همه میمیرن.

Hashtak

کاربر سایت
Dec 14, 2015
30
دوستان چن تا سوال داشتم در مورد این بازی:
1-نسخه کامل بازی عرضه شده؟
2-بازی تماما آنلاین هست؟ قسمت آفلاین نداره؟
3-فقط برای PC هست این بازی یا نسخه کنسولی هم داره؟
1- خیر در حال حاظر بازی Beta هست
2- خیر قسمت افلاین هم داره که شما میتونی بری بازی کنی ولی لوت ها بدست امده قابل ذخیره کردن نیستن و این که برای افلاین هم نیاز به وصل شدن به اینترنت دارید.
3- بله بازی فقط برای pc هست. ولی مشخص نیست که در اینده این بازی برای کنسول ها هم ارائه بشه یا خیر.

• Like
Reactions: johhny

amirxbk2

کاربر سایت
Oct 8, 2016
24
1- خیر در حال حاظر بازی Beta هست
2- خیر قسمت افلاین هم داره که شما میتونی بری بازی کنی ولی لوت ها بدست امده قابل ذخیره کردن نیستن و این که برای افلاین هم نیاز به وصل شدن به اینترنت دارید.
3- بله بازی فقط برای pc هست. ولی مشخص نیست که در اینده این بازی برای کنسول ها هم ارائه بشه یا خیر.
خوب دوست عزیز همین جا بگو چطوری حلش کردین یا بهرمند بشیم و بقیه هم نظر بدن

Hashtak

کاربر سایت
Dec 14, 2015
30
دوستان که مشکل desync دارن به isp خودتون زنگ بزنید و درخواست بدید که اپلود خط شما رو به 1مگابیت یا بالا تر افزایش بدن با این کار مشکل desync حل میشه.
دلیلش هم این هست که بازی نزدیک به 90 کیلوبایت در ثانیه اپلود داره. و اگه اپلود کمتر باشه به خاطر تاخیر در ارسال اطلاعات desync میشه.
امتحانش مجانی هست و 100% هم جواب میده.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
کسی پایه هست واسه فارم ؟؟؟ فردا یکم میخوام فاکتوری بازی کنم.

فکر نکنم کسی پایه باشه یا کلا بازی رو تهیه کرده باشه
منم خیلی وقته بهش سر نزدم و فقط pve زدم ! مشکل اصلی بازی اینه که برای pve بخش coop نداره !

Hashtak

کاربر سایت
Dec 14, 2015
30
فکر نکنم کسی پایه باشه یا کلا بازی رو تهیه کرده باشه
منم خیلی وقته بهش سر نزدم و فقط pve زدم ! مشکل اصلی بازی اینه که برای pve بخش coop نداره !
بازی داستانی نیست که coop داشته باشه بخش pve هم افلاین هست چون سازنده فکر این رو کرده که خیلی ها فارم میکنن تا ازش پول در بیارن و اگه این اتفاق تو این بازی بیفته خیلی زود از بین میره.
ارزش بازی به ریسک کردن هست دوست عزیز وگر نه کسی که pve دوست داره بازی های بهتر برای این کار زیاد هست.
بازی خیلی ارزش داره. در ضمن پچ جدید در راه هست تو همین چند روز wipe نداره این پچ.

Hashtak

کاربر سایت
Dec 14, 2015
30
بعد هز پچ همه چی wipe میشه طبق روال معمول !
در کل من پایه ام یوزرم رو برات پ.خ می کنم . وقت شد با هم چند دست بزنیم .
نه این پچ wipe نداره تو خود وب سایت زده که این پچ wipe نداره و پچ بعدی که اخر ماه میلادی اون ها میاد اون پچ داره.
باشه پیغام خصوصی میدم بهت.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
سلام

اینا چه بلایی سر گرافیک بازی اوردند؟ دلیلی داشته؟

چه بلایی سرش اومده ؟

گرافیک بازی که کلا دانگرید شده و اون نمایش اولیه که ما دیدیم اسکریپت شده بود .
این دقیقا تو فروم خود بازی توسط کاربرا تایید شده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر