Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
اتفاقا جدیدا بازی Top Spin 3 و 4 رو دانلود کردم. ولی از شانس بدِ من, سیستمم از دیروز مشکل خورده و برام امکانش نیست که بازی رو امتحان کنم.

ولی من چون خودِ دسته های اصلی Wii رو دارم (Wiimote و Nunuchuck), فکر نکنم تو انجام بازی مشکلی داشته باشم.

به تو هم پیشنهاد میکنم دسته های اصلی رو بخری وصل کنی به کامپیوتر, تا تو اجرای همه ی بازیها راحت باشی.
PES رو هم نصب کردم تو منو دسته راحت کار میکنه ولی کنترل بازی معلوم نیست چطوریه راهی نداره بازی رو گذاشت رو حالت کلاسیک؟

• Like
Reactions: che-jaleb

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
داداش من فقط واسه تنیس این شبیه ساز رو نصب کردم با دسته بیشتر حال میده شما هم اگه سیستمت درست شد بی زحمت با دسته هم یه تست بزن

باشه. فعلا که سیستمم دچار مشکل شده و فکر کنم تعمیرش یه چند روزی طول بکشه. اگه تا هفته ی بعد یادم رفت, یادآوری کن.

• Like
Reactions: Delux1

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
داداش من فقط واسه تنیس این شبیه ساز رو نصب کردم با دسته بیشتر حال میده شما هم اگه سیستمت درست شد بی زحمت با دسته هم یه تست بزن

خب. بالاخره فرصت شد تا با دسته ی X1 امتحان کنم بازی رو Top Spin 3 رو.

همونجوری که چند پست قبل عکسشو گذاشتم, تنظیماتو رو دسته ی X1 انجام دادم و راحت وارد بازی شد و یه چند دقیقه ای هم بازی کردم.

البته باید بگم بعضی بازیها (مخصوصا بازیهای ورزشی) مثل همین TS3 فقط با دسته ی خودِ Wii میشه درست و حسابی بازی کرد. حال, خود دانی.

• Like

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
خب. بالاخره فرصت شد تا با دسته ی X1 امتحان کنم بازی رو Top Spin 3 رو.

همونجوری که چند پست قبل عکسشو گذاشتم, تنظیماتو رو دسته ی X1 انجام دادم و راحت وارد بازی شد و یه چند دقیقه ای هم بازی کردم.

البته باید بگم بعضی بازیها (مخصوصا بازیهای ورزشی) مثل همین TS3 فقط با دسته ی خودِ Wii میشه درست و حسابی بازی کرد. حال, خود دانی.
یعنی شما وقتی ضربدر مربع دایره یا مثلث رو میزنی هرکدوم یه شوت خاص میزنه؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
یعنی شما وقتی ضربدر مربع دایره یا مثلث رو میزنی هرکدوم یه شوت خاص میزنه؟

نه. نمیزنه. آخه تو گفتی از منو رد نمیشه!
چون برای ضربه های متفاوت, از قابلیت حرکتی Wiimote استفاده میشه و اینارو نمیشه با دسته ی معمولی انجام داد.

با 200 تومن مشکلت حل میشه!

• Like

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
نه. نمیزنه. آخه تو گفتی از منو رد نمیشه!
چون برای ضربه های متفاوت, از قابلیت حرکتی Wiimote استفاده میشه و اینارو نمیشه با دسته ی معمولی انجام داد.

با 200 تومن مشکلت حل میشه!
دایی من حوصله ورجه ورجه ندارم این کارمو راه میندازه؟
فروشگاه اینترنتی آدلیکا- دسته بازی NINTENDO WII classic

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
  • Like

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوست عزیز ظاهرا با این دسته میشه فقط یه سوال شبیه ساز این دسته کلاسیک رو هم ساپورت میکنه؟

من که دسته رو ندارم, ببینم ساپورت میکنه یا نه.
ولی ظاهرا تو تاپیک زیر چند نفر گفتن که ساپورت میکنه.
(کلا اگه ویندوز دسته رو بشناسه, به Dolphin هم میشه شناسوندش)

Classic Controller

• Like

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
این دسته DS4 رو من هرچی تنظیم میکنم ،تو بازی کار نمیکنه
دسته رو تو کانفیگ میاره و دکمه هاش رو تعریف میکنم ،ولی تو بازی کار نمیکنه

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این دسته DS4 رو من هرچی تنظیم میکنم ،تو بازی کار نمیکنه
دسته رو تو کانفیگ میاره و دکمه هاش رو تعریف میکنم ،ولی تو بازی کار نمیکنه

اگه با نرم افزار InputMapper هم نشد, برو تو تنظیمات شبیه ساز و دکمه های کیبرد رو با کمک نرم افزار Xpadder رو ی DS4 پیاده کن.

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
اگه فکر میکنید سری دارک سولز بازی های سختی بودن پس حتماً باید skyward رو با شبیه ساز و دسته ps2 بازی کنید:D یاد دورانی که پورت pc بازی های DMC3 و RE4 رو با کیبورد بازی میکردیم بخیر:-<
ولی به عنوان اولین زلدایی که بازی کردم بازی خوبیه فقط توی کنترل مشکل اساسی داره:D

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام.یه سوال داشتم.من بازی رزیدنت اویل ریمیک برای گیم کیوب رو دانلود کردم.از سایت(nightlections.com)حجمش2 گیگ بود.نصبش کردم تبدیل شد به یه نرم افزار میزنی روی ایکون برنامه داخلش که میشی تنظیم میکنی صدا و دسته و گرافیک و اینا بعد میزنی رو دکمه start از برنامه خارج میشه شبیه ساز دلفین اجرا میشه(شبیه ساز برای خود برنامست و فقط میشه بازی رزیدنت اویل ریمیک رو اجرا کرد به غیر از این بازی دیگرو انتخاب کنی ارور میده میاد بیرون)هیچیش مشکل نداشت تا وقتی که دستم خورد پاک شد مجبور شدم دوباره نصبش کنم.بعد از نصب رفتم دوباره تنظیمات گرافیک و... رو انجام دادم هیچ مشکلی نداشتم تا وقتی که وارد بازی شدم اول بازی این ارور رو خود بازی بهم میده:memorycard slot A is damaged and can't be used it!!!)و دوباره همین ارور رو برای memorycard slot B میده.بعدش بدون هیچ مشکلی بازی اجرا میشه فقط دیگه هرچی میرم جلوی اون دستگاه سیو خود بازی و از جوهر مخصوص استفاده میکنم همون پیغام بالا رو میده.یه دکمه "ذخیره"و"بارگیری"هم داخل خود شبیه ساز هست ولی اونا هم کار نمیکنن.یه شبیه ساز دیگه هم دارم که بقیه بازی های دیگه گیم کیوب رو با اون اجرا میکنم.الان داخل بازی رزیدنت اویل ریمیک تو شبیه ساز اختصاصیش میرم تو بخش مموری کارت و مموری کارت رو بهش میشناسونم بازم میگه memorycard damaged حتی از مموری کارت اون یکی شبیه ساز هم استفاده کردم ولی باز فرقی نکرد.از اون شبیه سازی هم که بقیه بازی های گیم کیوب رو باهاش اجرا میکنم استفاده کردم فایل رزیدنت اویل ریمیک رو نمیخونه فقط با اون برنامه و شبیه ساز اختصاصیش میشه استفاده کرد.چیکار کنم مموری کارت درست بشه؟؟؟حتی الان هم دیگه نمیتونم مموری کارت رو بهش بشناسونم میگه stopped working و از برنامه خارج میشه.
سریعتر جواب بدید ممنون میشم:D:D:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر