هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
من داشتم bloodborne بازی می کردم که کنسول یهو هنگ کرد و هیچ کاری دیگه نمی شد کرد
دکمه پاور نگه داشتم تا کنسول خاموش شد بعد که دوباره روشن کردم یه صفحه مشکی اومد دقیق نخوندمش ولی مثه این که داشت یه چیزی رو بررسی می کرد
بعدش ریست شد وقتی دو باره روشن شد رفتم تو بازی سیو بازی پاک شده هیچ راهی نیست که بشه بر گردوند؟
بعد یه سوال دیگه این که قبلا هم یه بار این طوری شده بود می خواستم بدونم مشکلی چیزی داره یا طبیعی هست؟
کنسول هم اسلیم تقریبا 3 ماهه خریدم
بازيتون اپديت بوده؟
سعي كنيد رو كنسول هميشه بازيارو اپديت كنيد چون كنسول همينجوريش تو اينجور موارد افتضاحه كم كاري سازنده ها هم بدترش ميكنه براي من هم تو يكي دوتا بازي كه اپديتم نكرده بودم پيش اومده بازي كرش كنه و سيوش خراب بشه
راهي هم براي برگردوندنش نيست ولي ميشه شب ها سيو بازيارو توي cloud ذخيره كرد (بايد پلاس داشته باشيد) هرچند براي يه سري بازيا نميشه همچين كاري كرد بعضي از بازيا سيواشون بالاي ٥٠٠مگ حجم دارن

• Like
Reactions: m&g7

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
روي اكانتي كه بازي خريداري شده ريستور لايسنس بزنيد اگه درست نشد كه اكانتو از سايت دي اكتيو كردن رو كنسول ديگه زدن و فقط طرفيت ٣ ميتونيد بازي كنيد (احتمالا دي اكتيو كردن دادن كس ديگه چون گفتيد يك سال پيش خريديد و فاصله بين دي اكتيو كردنا ٦ماه هست)

اگه منظورتون سايته بله هست قيمت بالا ميكنن تو پاچتون
بيرون هم ميتونيد از مغازه دار ها بخريد كه دو برابر ميكنن تو پاچتون
بهترين راه اينه از بخش بازارچه همين انجمن و انجمن هاي ديگه مثل پرشين تولز استفاده كنيد اكثرا كاربرا امتياز بازارچه دارن و با خيال راحت ميتونيد ازشون خريد كنيد كه ارزونتر از همه جا درمياد
اكانت قانوني هم بسته به بازي و موارد مختلف قيمتش متغيره
ممنون ازت من دیروز گرفتم کنسول رو به جمع ps بازا پیوستیم چندتا سوال برام پیش اومده
1- بازی که بصورت فیزیکی گرفتیم توی اکانتمون اومده میشه بعدا دیتاش رو دانلود کنیم بریزیم و بازی کنیم؟ یا تا ابد نیاز به دیسک داره؟
2-ایا بازی های پلی استیشن استور تخفیف میخوره بتونیم ازش خرید کنیم؟
3- من میخواستم یکی دوتا فلش بزنم به دستگاهم ولی یکیش رو پیام داد ساپورت نمیکنیم اون یکی رو هم زدم اتفاقی نیفتاد اگر دیتا بخریم میشه از روی فلش و هارد اکسترنال ریخت توی دستگاه؟
4- من اکانت استور رو امریکا گذاشتم میخواستم ببینم امریکا ریجن چنده و ایا dlc بخوام بگیرم بعد باید حتما ریجنش یکی باشه با امریکا؟ چون که اکثرا میبینم زدن ریجن 2 ( که فک کنم مال اروپاس!!!!)
کلا نکته ای هست برای عمر بیشتر دستگاه و نگهداری ازش بهم بگی ممنون میشم مثلا یکی میگفت دسته هاشو براش روکش بگیر چون سریع کنده میشه پوسته های آنالوگش !!!

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
ممنون ازت من دیروز گرفتم کنسول رو به جمع ps بازا پیوستیم چندتا سوال برام پیش اومده
1- بازی که بصورت فیزیکی گرفتیم توی اکانتمون اومده میشه بعدا دیتاش رو دانلود کنیم بریزیم و بازی کنیم؟ یا تا ابد نیاز به دیسک داره؟
2-ایا بازی های پلی استیشن استور تخفیف میخوره بتونیم ازش خرید کنیم؟
3- من میخواستم یکی دوتا فلش بزنم به دستگاهم ولی یکیش رو پیام داد ساپورت نمیکنیم اون یکی رو هم زدم اتفاقی نیفتاد اگر دیتا بخریم میشه از روی فلش و هارد اکسترنال ریخت توی دستگاه؟
4- من اکانت استور رو امریکا گذاشتم میخواستم ببینم امریکا ریجن چنده و ایا dlc بخوام بگیرم بعد باید حتما ریجنش یکی باشه با امریکا؟ چون که اکثرا میبینم زدن ریجن 2 ( که فک کنم مال اروپاس!!!!)
کلا نکته ای هست برای عمر بیشتر دستگاه و نگهداری ازش بهم بگی ممنون میشم مثلا یکی میگفت دسته هاشو براش روکش بگیر چون سریع کنده میشه پوسته های آنالوگش !!!
۱- بازی دیسک تا ابد نیاز به دیسک داره
۲- معمولا هر هفته تخفیف داره از توی استور نگاه کن گیفت کارت بخر بعد از استور خرید کن
۳- مستقیم نمیتونی دیتای توی هارد رو بریزی تو دستگاه باید با psx download helper بریزی
۴- آمریکا ریجن ۱ئه اگه بخوای dlc بخری تو اکانتت که خودکار ریجن ۱ میخری ولی باید بازیت اگه دیسک هست ریجن آل باشه وگرنه dlc کار نمیکنه
من ۳ ساله دارم بازی میکنم دسته م هیچیش نشده برا قشنگی خوبه اگه دوست داری بنداز

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Arash555

کاربر سایت
Sep 21, 2015
43
من میخوام ظرفیت سه یه بازی ps4 رو بفروشم ، به صورت کلی چه نکاتی رو باید رعایت کنم ؟ و همچنین چه کار کنم تا طرف نتونه ازم بازی رو بدزده ؟

اگر در مورد فروش ظرفیت 2 هم بگید ممنون می شم .

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
بازيتون اپديت بوده؟
سعي كنيد رو كنسول هميشه بازيارو اپديت كنيد چون كنسول همينجوريش تو اينجور موارد افتضاحه كم كاري سازنده ها هم بدترش ميكنه براي من هم تو يكي دوتا بازي كه اپديتم نكرده بودم پيش اومده بازي كرش كنه و سيوش خراب بشه
راهي هم براي برگردوندنش نيست ولي ميشه شب ها سيو بازيارو توي cloud ذخيره كرد (بايد پلاس داشته باشيد) هرچند براي يه سري بازيا نميشه همچين كاري كرد بعضي از بازيا سيواشون بالاي ٥٠٠مگ حجم دارن

بله بازی حدود 8 گیگ آپدیت داشت که نصب کرده بودم
ولی خیلی ضد حاله اون همه بازی کنی بعد دوباره مجبور شی از اول بری

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
من میخوام ظرفیت سه یه بازی ps4 رو بفروشم ، به صورت کلی چه نکاتی رو باید رعایت کنم ؟ و همچنین چه کار کنم تا طرف نتونه ازم بازی رو بدزده ؟

اگر در مورد فروش ظرفیت 2 هم بگید ممنون می شم .
براي طرفيت ٣ يوزر پس اكانت دست طرف هست و با خود اكانت بازي ميكنه چيزي رو نميتونن بدزدن تا جايي كه ميدونم براي تغيير رمز تاييديه لازمه (فكر كنم بايد قبلش ظرفيت ٢ اكانت فروخته شده باشه وگرنه خودش شير ميشه ولي چون زياد با اين اكانتا سر و كار ندارم دقيق نميدونم)
ظرفيت دو هم از سايت دي اكتيو ميكنيد طرف روي كنسولش ميزنه همين.
سوالاتی داشتم درباره پلی استیشن 4
الان در حال حاضر دو نمونه جدید هست Slim , Pro می خواستم بدونم کدوم بهتره در حال حاضر؟
بيشتر برميگرده به خودتون پرو قيمتش بالاتره و بدرد كسي ميخوره كه تي وي 4k داشته باشه اگه نداريد بنظرم هزينه اضافي نكنيد
بين اسليم و فت هم تفاوت زيادي نيست ولي تا جايي كه شنيدم مشكلات اسليم يه مقدار بيشتره (چون سعي كردن مصرف برق و موارد ديگه رو توي كنسول كاهش بدن يه مقدار مشكلات بوجود اورده) البته دسته اسليم بهتر از فت هست ولي بطور كلي تا جايي كه شنيدم فت بهتر از اسليمه

• Like
Reactions: rezab and Arash555

Arash555

کاربر سایت
Sep 21, 2015
43
براي طرفيت ٣ يوزر پس اكانت دست طرف هست و با خود اكانت بازي ميكنه چيزي رو نميتونن بدزدن تا جايي كه ميدونم براي تغيير رمز تاييديه لازمه (فكر كنم بايد قبلش ظرفيت ٢ اكانت فروخته شده باشه وگرنه خودش شير ميشه ولي چون زياد با اين اكانتا سر و كار ندارم دقيق نميدونم)
ظرفيت دو هم از سايت دي اكتيو ميكنيد طرف روي كنسولش ميزنه همين.

بيشتر برميگرده به خودتون پرو قيمتش بالاتره و بدرد كسي ميخوره كه تي وي 4k داشته باشه اگه نداريد بنظرم هزينه اضافي نكنيد
بين اسليم و فت هم تفاوت زيادي نيست ولي تا جايي كه شنيدم مشكلات اسليم يه مقدار بيشتره (چون سعي كردن مصرف برق و موارد ديگه رو توي كنسول كاهش بدن يه مقدار مشكلات بوجود اورده) البته دسته اسليم بهتر از فت هست ولي بطور كلي تا جايي كه شنيدم فت بهتر از اسليمه

ممنون:) ، منظورتون از (( بايد قبلش ظرفيت ٢ اكانت فروخته شده باشه وگرنه خودش شير ميشه )) اینه که ممکنه طرف بره اکانت رو پرایمری کنه و کاری هم از دست ما به جز از سايت دي اكتيو کردن بر نیاد ؟

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سلام دوستان من وقتى تو منوى Setting/power saving setting/set time until ps4 turns off/general appilacations ست ميکنم رو after 20 minutes کنسول بعد 20 دقيقه بايد خاموش بشه در صورتى که ميره رو حالت rest mode !!!!!کنسول هم آپديت 4.74 هست دليلش چيه؟؟ ست ديگه اى بايد انجام بدم؟؟

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
سلام دوستان یه سوالی داشتم تا الان همچین چیزی ندیده بودم دستگام یهو فیریز کرد مجبور شدم سیم بکشم!؟ مشکلش چی بود؟؟؟

arsalanbr

کاربر سایت
Sep 15, 2017
7
سلام
دوستان بنده کنسول ps4 گرفتم
روی کارتون نوشته شده CUH - 2016A
منتها روی برچسب کارتون داخلی که سفید رنگه درج شده CUH-2116A
این تفاوت 20 و 21 برای چی هست؟
نباید یکی باشه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان من وقتى تو منوى Setting/power saving setting/set time until ps4 turns off/general appilacations ست ميکنم رو after 20 minutes کنسول بعد 20 دقيقه بايد خاموش بشه در صورتى که ميره رو حالت rest mode !!!!!کنسول هم آپديت 4.74 هست دليلش چيه؟؟ ست ديگه اى بايد انجام بدم؟؟
از اين امكان استفاده نميكنم ولي فكر كنم مربوط به تنظيمات rest mode باشه اتصال اينترنت و موارد مختلف رو از تنظبماتش غيرفعال كنيد فكر كنم بعد از اون تايم خاموش بشه
سلام دوستان یه سوالی داشتم تا الان همچین چیزی ندیده بودم دستگام یهو فیریز کرد مجبور شدم سیم بکشم!؟ مشکلش چی بود؟؟؟
از هر چيزي ميتونه باشه اينجور مشكلات براي كنسول زياد پيش مياد

• Like
Reactions: jhoobin and rezab

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
از اين امكان استفاده نميكنم ولي فكر كنم مربوط به تنظيمات rest mode باشه اتصال اينترنت و موارد مختلف رو از تنظبماتش غيرفعال كنيد فكر كنم بعد از اون تايم خاموش بشه

از هر چيزي ميتونه باشه اينجور مشكلات براي كنسول زياد پيش مياد
اين کار رو هم انجام دادم ولى باز بعد 20 دقيقه ميره رو rest mode ممکنه اشکال از فريمور 4.74 باشه؟

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
دوستان من یه دستگاه خریدم دست دوم
هنوز به نت وصلش نکردم
ولی توی error history انگار دستگاه بن شده بوده
هیچ راهی برای Unban هست
چون بدجوری رفته تو پاچم :(

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان من یه دستگاه خریدم دست دوم
هنوز به نت وصلش نکردم
ولی توی error history انگار دستگاه بن شده بوده
هیچ راهی برای Unban هست
چون بدجوری رفته تو پاچم :(
وصل كنيد به نت اگر يك بار بوده و چندين ماه ازش گذشته احتمالا از بن دراومده ولي ممكنه بن دائم هم باشه كه براي بار اول احتمالش كمه
اگه از مغازه خريديد كه ميتونيد پس بديد

• Like
Reactions: rezab and p990_judi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر