راهنمایی در امر خرید موبایل

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,979
نام
sami
به نظر من ایفون های جدید مخصوصا x فوق العادست و مطمئنن کلی هم فروش میکنه
دلیل فروش ایفون ها سیستم عامل خوب ساده و سریع در کنار سخت افزار قدرتمند و خوش ساخت بودنه خوده گوشیه
تنها ایرادی که دارن دوربین دوگانه پشتشون هست که عمودی شده و پشت گوشی رو خراب کرده...اگه مثل 7 plus به صورت افقی بودن خیلی شکیل تر بود

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
به نظر من ایفون های جدید مخصوصا x فوق العادست و مطمئنن کلی هم فروش میکنه
دلیل فروش ایفون ها سیستم عامل خوب ساده و سریع در کنار سخت افزار قدرتمند و خوش ساخت بودنه خوده گوشیه
تنها ایرادی که دارن دوربین دوگانه پشتشون هست که عمودی شده و پشت گوشی رو خراب کرده...اگه مثل 7 plus به صورت افقی بودن خیلی شکیل تر بود

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk
آیفون x خیلی جیگره الآن دیدم :)
آره دوربین دوگانه عمودی و بیرون بودنش خیلی روی اعصابه.

Sent from my K00E using Tapatalk

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دقیقا شما میخاستی چی رو نمایی بشه ؟؟
خداییش خوب بود دیگه
حالا کاری به 8 ندارم ولی x ک این همه تکنولوژی داش از الان تا 2 سال دیگه باید شاهد این باشیم ک بیان از اپل هی کپی کنن
بعد ی چیز خیلی مهم دیگه تو مراسم کمپانی های دیگه مثلا سامسونگ چ چیز خفنی معرفی میشه ؟؟یا قبلا شده الان نوت 8 خیلی خفنه ؟؟ب جز اینکه حاشیش کم شده چ تغییر دیگه ای کرده
بعد کلا هم این موبایل انگار دیگه تا چن سال چیز جدیدی برای معرفی نداره تا اینده چیزای خیلی خفنی بهش اضافه بشه
درکل مراسم خوبی بود برو راضی باش :Dاون 6s رو هم اگه نمیخای بده من:D
مطمئنی قبلا کسی دیگه نساختتش ؟
لپتاپ ideapad 500 لنوو را ببین از تکنولوژی کاملتر بکار برده برای 3 سال پیش هم هست .. همین فناوری را با 3 سنسور به صورت 3بعدی و بی نقص انجام میده در صورتی که در مراسم معرفی همین iphone X صفحه اصلی را نتونست تشخیص چهره را انجام بده و مجری گوشی گذاشت و عوض کرد ( فیلمش موجوده )
بعد حذف سنسور انگشت فقط برای سود بیشتر هست وگرنه همه زمان نمیشه از face ID استفاده کرد .. یک موقع فقط میخوای ببینی ساعت چند هست یا پیام اومده یا اینکه زمستان هست کلاه یا شال گردن استفاده کردی .. یک موقع شاید ریش بزاری بلند بشه .. اون وقت هست نبود اثر انگشت حس میکنید !

ولی شک ندارم چون اسمش ایفون هست ملت 1000 دلار بابت پول را براحتی پرداخت میکنند !

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
مطمئنی قبلا کسی دیگه نساختتش ؟
لپتاپ ideapad 500 لنوو را ببین از تکنولوژی کاملتر بکار برده برای 3 سال پیش هم هست .. همین فناوری را با 3 سنسور به صورت 3بعدی و بی نقص انجام میده در صورتی که در مراسم معرفی همین iphone X صفحه اصلی را نتونست تشخیص چهره را انجام بده و مجری گوشی گذاشت و عوض کرد ( فیلمش موجوده )
بعد حذف سنسور انگشت فقط برای سود بیشتر هست وگرنه همه زمان نمیشه از face ID استفاده کرد .. یک موقع فقط میخوای ببینی ساعت چند هست یا پیام اومده یا اینکه زمستان هست کلاه یا شال گردن استفاده کردی .. یک موقع شاید ریش بزاری بلند بشه .. اون وقت هست نبود اثر انگشت حس میکنید !

ولی شک ندارم چون اسمش ایفون هست ملت 1000 دلار بابت پول را براحتی پرداخت میکنند !
داداش تو چرا اخه
اولا ک اپل رسما توضیح داد چرا تو کنفرانس چهره طرف رو نشناخت یعنی ی مکث داش بعد رمز زد اینو کامل توضیح داده برو بخون
منم مخالف حذف سنسور اثر انگشتم هیچ جاهم نگفته خوب کاری کرده تازه ی سری موردهای دیگه هم هس ک من دوس ندارم منم به شخصه فعلا اصلا تو فکر خریدش نیستم فعلا
مورد بعدی هم اینکه فک کنم کلا کنفرانس و تبلیغات رو ندیدی چون مورد اخری ک داری ایراد میگیری توضیح داده شده وقتی ب گوشی نگاه میکنی انلاک میشه فیس ای دی کار میکنه ولی نمیره تو منو یعنی انلاکه ک اینجوری شما میتونی ببینی ساعت چنده یا پیامی داری یا نه اگرم خواستی بری با گوشیت کار کنی ی سواپ میکنی

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اپل دیگه شورشو دراورده اداپتور و کابل شارژ سریع تو جعبه نمیذاره و قیمتشم حدود85دلار:D
این شارژ بی سیم هم اینطور که به نظر میاد سرعتش در حد شارژ بی سیم اس6سه سال پیشه بعد حرف ازانقلاب در شارژ گوشی میزنه:D خوب طرفدارشو شناخته:D

نوت8هم وارد شده با قیمت 5.6تومن:D
ولی دیجیکالا پیش فروش شروع کرده با قیمت3600
باتری هم بد نیست:D
gsmarena_001.jpg
ال جی هم بالاخر خوب شد:D
gsmarena_001(1).jpg

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
امین داداش دختر باز بزرگ
Brunoutx23 بازی رایانه هستم میشناسیم همو
حرفات روم تاثیر گذاشت رفتم htc 10 گرفتم:D=))
عالیه:)>-
مبارک باشه داداش.
اپدیت سیستمی و گوگل استورش یادت نره.

• Like
Reactions: FOXP2

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,723
سلام دوستان
الان زیر یه تومن گوشی خوب که 4جی پلاس و otg داشته باشه چیا هست؟
p10 lite هواوی چطوره؟

پ.ن:از مارک asus چیزی نمی خوام معرفی نکنید.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام دوستان
p10 lite هواوی چطوره؟

پ.ن:از مارک asus چیزی نمی خوام معرفی نکنید.
دیروز honor 6x برای پسرداییم خریدم چیز خوبی بود

• Like
Reactions: cm180life

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام دوستان
p10 lite هواوی چطوره؟

الان یه امار گرفتم عزیز.
تو htc حدوده 1 فقط u play بدرد بخوره.
64 گیگش با 4 گیگ رم گزینه خوبیه و ابی رنگش هم جالبه.

حالا سایر دوستان هم نظر میدن راجب برندهای دیگه.
موفق باشی.

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
دوستان من یه mi4i براا خواهر زاده م کرفتم گوشی خوبیه و مدام هم پیام اپدیت میده.اینو اپدیتش کنه مشکلی پیش نمیاد؟دقیقا چه تفاوتی میکنه با اپدیته اندرویدش اپدیت میشه؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
دوستان من یه mi4i براا خواهر زاده م کرفتم گوشی خوبیه و مدام هم پیام اپدیت میده.اینو اپدیتش کنه مشکلی پیش نمیاد؟دقیقا چه تفاوتی میکنه با اپدیته اندرویدش اپدیت میشه؟
سلام مبارکه،اصولا شیائومی آپدیت های پشت هم ی مواقعی میده واسه بهتر شدن گوشی

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر