پرسش و پاسخ Xbox One

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
وقتی به
این آپدیت جدید چقدر حجم داره من نمی تونم آنلاین شم بخاطر اینکه میترسم این بازی Halo بیچارم کنه
ضمنا یک هفته س کنسول رو گرفتم تا حالا آپدیت نکردم زیاد با Xbox آشنایی ندارم
تویه این مدتی که باهاش کار کردم بزرگترین مشکلش اینه که در حین آپدیت اجازه آفلاین بازی کردن هم نمیده و این خیلی مزخرفه
تویه ps4 معمولا درحین آپدیت میشه آفلاین بازی کرد ولی این نمیشه
و یکی از بدترین مشکلاتش هم اینه که تا الان من سه تا بازی فیزیکی خریدم و هرکدوم رو 4 ساعت بازی کردم یه دونه اچیومنت هم نگرفتم صفر !! در حالی که در ps4 در حالت آفلاین ترافی بهت میده
وقتی به نت وصله و داره اپدیت میکنه چجوری میخوای افلاین بازی کنید؟ منظورت سینگل پلیر هست؟
شما که دیسک اورجینال داری بزار دستگاهت به مودم وصل باشه که اچیونت هارم نشون بده.
برای اپدیت هم با طرح شبانه بگیر خوبه
قیمت اکانت لایو چقدره؟ و این قضیه بازی رایگان هرماهه همیشگی هست؟

• Like
Reactions: tpouria

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من هنوز بتون‌ نپیوستم در حال تحقیق و توسعه هستم.بزودی میخرم. دوستان‌راهنماییت میکنن

منم شنیدم هیلو و گرز اپدیت زیاد دادن اپدیتهاش روهم حدود ۳۰۰گیگ‌میشه! ولی رو ۳۶۰ وقتی انلاین وارد بازی میشدی اگه اپدیتی اومده بود باید انجام میدادی
حالا اهمیت نداره بخوای مولتی بزنی یا سینگل

• Like
Reactions: tpouria

miladfire

کاربر سایت
Aug 28, 2017
1
سلام
دوستان من وقتی میخوام اکانت جدیدی بسازم و یا بازی رو از طریق کد دانلود کنم بعد از چند دقیقه لودینگ یه اروری میده که با اون شماره ارور

0x80a40019
یعنی اینترنت وصل نیست
در حالیکه من با راحت آنلاین میشم و همچنین وارد اکانت میشم
حتی به ea وصل میشم برای بازی های اون اکانتم
تو نت هم گشتم زده مشکل نت هستش
در صورتی که من با 3 مدل اینترنت مختلف تست کردم و همون ایراد بود
کسی میدونه راه حلش چیه؟
مرسی

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
سلام
دوستان من وقتی میخوام اکانت جدیدی بسازم و یا بازی رو از طریق کد دانلود کنم بعد از چند دقیقه لودینگ یه اروری میده که با اون شماره ارور

0x80a40019
یعنی اینترنت وصل نیست
در حالیکه من با راحت آنلاین میشم و همچنین وارد اکانت میشم
حتی به ea وصل میشم برای بازی های اون اکانتم
تو نت هم گشتم زده مشکل نت هستش
در صورتی که من با 3 مدل اینترنت مختلف تست کردم و همون ایراد بود
کسی میدونه راه حلش چیه؟
مرسی
مشکل من با اینترنت همراه اول حل شد ایشالا مشکل شمام حل میشه
با اینترنت td-lte ایرانسل و adslشاتل ارور میداد

Arash555

کاربر سایت
Sep 21, 2015
43
من اگه بخوام ظرفیت هوم یا غیر هوم یه بازی xbox one رو بفروشم ، به صورت کلی چه نکاتی رو باید رعایت کنم ؟ و همچنین چه کار کنم تا طرف نتونه ازم بازی رو بدزده ؟

ممنون

mrhmix

کاربر سایت
Dec 11, 2007
94
نام
میثم
با سلام. وب سایت ایرانی دیدم که ایک باکس وان با ادعای کپی خور می فروشه و نوشته مثلا اکس باکس وان 1 ترابایت (قابلیت نصب 20 بازی) و میگه هر بازی که بخواییم رو باید بگیم روش نصب کنن و راحت اجرا می شه اما لایو نمیشه رفت. خواستم بدونم این ادعا چقدر صحت داره. تشکر.

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
با سلام. وب سایت ایرانی دیدم که ایک باکس وان با ادعای کپی خور می فروشه و نوشته مثلا اکس باکس وان 1 ترابایت (قابلیت نصب 20 بازی) و میگه هر بازی که بخواییم رو باید بگیم روش نصب کنن و راحت اجرا می شه اما لایو نمیشه رفت. خواستم بدونم این ادعا چقدر صحت داره. تشکر.
بازی هاش سرقتیه.اگر بری لایو بن میشه کنسولت

• Like
Reactions: mrhmix and Arash555

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
بازی های مجانی ماه بعد رو کی اعلام میکنن؟
واینکه چه طوری بازی ها رو فقط به اکانتم اضافه کنم بدون اینکه کامل دانلودشون کنم ،یعنی گزینه ای مثل add to library برای ps4 توی وان نیست؟ مثلا من زدم رو فورتزا 5همچین گزینه ای نبود مجبور شدم چهل گیگ دانلود کنم
سوال اخرم اینه که چه طوری بازی هایی رو که از لایو دانلود کردم حذفشون کنم تا حافظه کنسول خالی شه بدون اینکه از اکانتم حذف شن و چه طوری دیتاشونو بریزم روی هاردم که نخاد دوباره دانلود کنم؟؟

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
بازی های مجانی ماه بعد رو کی اعلام میکنن؟
واینکه چه طوری بازی ها رو فقط به اکانتم اضافه کنم بدون اینکه کامل دانلودشون کنم ،یعنی گزینه ای مثل add to library برای ps4 توی وان نیست؟ مثلا من زدم رو فورتزا 5همچین گزینه ای نبود مجبور شدم چهل گیگ دانلود کنم
سوال اخرم اینه که چه طوری بازی هایی رو که از لایو دانلود کردم حذفشون کنم تا حافظه کنسول خالی شه بدون اینکه از اکانتم حذف شن و چه طوری دیتاشونو بریزم روی هاردم که نخاد دوباره دانلود کنم؟؟
معمولا یه هفته مونده به ماه جدید
اگه از طریق کامپیونر بازی ها رو بخرید و کنسول رو حالت instant on نباشه بازی میره توی لیست ready to install. یا اینکه دانلود بازی شروع میشه و شما میتونید بلافاصله کنسلش کنید و برمیگرده توی ready to install. با خود کنسول هم که دانلود رو میتونید کنسل کنید مشکلی نداره
بازی ها هیچوقت از اکانت حذف نمیشن. از توی منوی installed روی هر بازی برید و دکمه menu رو بزنید و uninstall کنید. بازی های دیجیتالی برمیگردن توی لیست ready to install. بازی دیسکی هم که دوباره دیسکو میزارید و شروع میکنه به نصب
دیتای بازی رو نمیشه همینجوری ریخت روی هارد. تنها راهش اینه که اول یه هارد رو به عنوان هارد بازی به دستگاه وصل کنید و فرمت کنید (کل داده هاش پاک میشه)‌ و بعد میتونید دیتا بازی رو کپی کنید توش.
یه نرم افزار هست که فرمت هارد رو تغییر میده که دوباره بتونید توی کامپیوتر از اون هارد استفاده کنید. اسمشو نمیدونم تو همین انجمن هست. از اون طریق فکر کنم بتونید دیتا رو بکشید بیرون. ولی مطمئن نیستم و خودم با اون نرم افزار کار نکردم تاحالا

• Like
Reactions: Ostad fariborz

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
دوستان یه هشدار بهتون میدم که ماکروسافت هنوز دست از سیاست های کثیفش برنداشته
یک گیرز اف وارز خریدم حدود ۴۳گیگ از روی دیسک داره نصب میکنه ،۵۰ گیگم دانلود
چه خبره کسی راهی براش داره؟؟

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016