مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mohamad mehdi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
44
اخه من قبل بازی کیلزون هیچ تق تقی نمی کرد تازه من لست اف اس بدون هیچ افت فریم بازی می کردم من الان دارم Ghost Recon بازی می کنم میرم جاهای پر ساختمون و ادم بازی کند میشه اگه بازی دیجیتالی استفاده کنم مشکل حل میشه ?
اگه بخام تعمیر کنم چند باید بدم
داداش اگر کنسولتون اسلیمه طبیعیه من رو دو سه تا اسلیم امتحان کردم همش همینجوره
یه لرزش خفیفی داره تصویر و کند میشه به اصطلاح لگ
بیشتر هم برای کنسول یک ترابایت این اتفاق میوفته

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان کنسول رو۱۰۸۰pصدا نداره یکمی نویزم داره ولی رو ۴۸۰pاکیه همه چی از کابلو تیوی هم نیس احتمال زیاد ازپورتhdmiکنسول باشه بنظرتون هزینه تعمییرش چقده؟

Alisan7

کاربر سایت
Sep 5, 2017
11
داداش اگر کنسولتون اسلیمه طبیعیه من رو دو سه تا اسلیم امتحان کردم همش همینجوره
یه لرزش خفیفی داره تصویر و کند میشه به اصطلاح لگ
بیشتر هم برای کنسول یک ترابایت این اتفاق میوفته
سلام نه داداش Fat واسم ممکن به CDramدستگاه اتفاقی افتاده باشه اخه وقتی بازی رو لود میکنم صدای تق تق میده من دستگام از اول صدا نمیداد اولا راحت بازی بدون افت فریم بازی میکردم مثل Uncharted4 Last Of us Gtaولی الان Ghost Recon بازی می کنم تو روز افت فریم زیادی داره
اگه من بازی دیجیتالی بریزم افت فریمش از بین میر?

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
دوستان سلام من چند روزی هست PS4 PRO گرفتم تا حالا دو بار موقع بازی Uncharted 4 یه دفعه بازی فریز کرده. الان دقیقا مشکل کنسوله یا بازی اگر کنسول مشکل داره ببرم عوضش کنم :-s
فکر کنم قبل از اپدیت یه بار برای من هم این اتفاق افتاد. هم کنسول هم بازی رو اپدیت کنید.

دوستان منps4 رو خواموش میکنم چراغش چشمک زن سفید رنگ میمونه مشکل چیه
در حالت خاموش کردن اگر در حد یکی دو دقیقه چراغ چشمک میزنه طبیعیه. در ضمن دقت کنید در حالت رست مود چراغ چشمک زن روشن میمونه و نباید در این حالت کنسول رو از برق کشید.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: M@rV3l

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,979
نام
sami
رفقا این طبیعیه؟
اره باو طبیعیه و مشکل از بازی هستش
منم موقع انجام این بازی 2 بار کنسولم که اسلیمه فریز شد
احتمالا ماله شما هم تو اون مرحله که تو زیر زمینه و اسکلتا منفجر میشن فریز شده چه مرحله مزخرفی هم هست

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
سلام
من امروز داشتم با ps4 بازی میکردم یه دفعه کنسول خاموش شد الان وقتی دکمه پاور رو میزنم چه از روی دسته چه از روی کنسول دستگاه روشن میشه بدون اینکه تصویر بده بعد از 5 ثانیه خاموش میشه
کنسول مدل 2016 اسلیم هست
اولش احتمال دادم از چند راهی باشه ولی از اون نبود بعد احتمال دادم از کابلش باشه رفتم یه کابل دیگه خریدم ولی مشکل پابرجاست
الان چی کار کنم

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سلام
من امروز داشتم با ps4 بازی میکردم یه دفعه کنسول خاموش شد الان وقتی دکمه پاور رو میزنم چه از روی دسته چه از روی کنسول دستگاه روشن میشه بدون اینکه تصویر بده بعد از 5 ثانیه خاموش میشه
کنسول مدل 2016 اسلیم هست
اولش احتمال دادم از چند راهی باشه ولی از اون نبود بعد احتمال دادم از کابلش باشه رفتم یه کابل دیگه خریدم ولی مشکل پابرجاست
الان چی کار کنم
به تعمير کار نشونش بده احتمالا مشکل سخت افزارى پيدا کرده باشه

arsalanbr

کاربر سایت
Sep 15, 2017
7
سلام
دوستان بنده 3،4 روزی میشه ps4 slim گرفتم
داشتم داخل استور گشت میزدم و دمو بازیها رو میدیدم که دستگاه هنگ کرد و در نهایت مجبور شدم که دکمه ی پاور رو نگه دارم تا دستگاه خاموش بشه و دوباره روشنش کنم
یه صفحه ای اومد که فکر کنم برای هاردش بود لود شد و دوباره ریست شد
بعد یه پیغامی اومد که وقتی دستگاه روشنه برقشو قطع نکنید در حالی که من اینکارو نکردم فقط دستگاه هنگ کرد خود به خود

میخواستم ببینم عادیه این هنگی و پیغام؟
دستگاه هم به سه راهی زدم و سه راهی هم به برق اما تا حال مشکل خاموشی خود به خودی دستگاه رو نداشتم

Alisan7

کاربر سایت
Sep 5, 2017
11
سلام دوستان من Ghoat Recon بازی می کنم کلا بازیش افت فریم داره و وقتی هوا تاریکی بعد روشن میشه لگش بیشتر میشه و ۱ثانیه هم بعضی موقع ها صداش قطع میشه و تصویرهم ثابت می مانداین مشکلات طبیعی یا سی دی و دستگاه مشکل داره خواهش می کنم هر کسی میدونه مشکل چیه سی دی هم هیچ مشکلی از لحاظ خط خش نداره

Ps4game

کاربر سایت
Apr 19, 2017
21
سلام دوستان من توی انچارتد ۴ تو قسمت بیست وقتی چند تا از سربازای دشمنو میکشم بازی ارور میده و میپره بیرون.کسی می‌دونه این ارور واسه چیه؟

Attachments

• IMG_20170915_164909.jpg
    IMG_20170915_164909.jpg
    158.8 KB · مشاهده: 28

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
دوستان بنده 3،4 روزی میشه ps4 slim گرفتم
داشتم داخل استور گشت میزدم و دمو بازیها رو میدیدم که دستگاه هنگ کرد و در نهایت مجبور شدم که دکمه ی پاور رو نگه دارم تا دستگاه خاموش بشه و دوباره روشنش کنم
یه صفحه ای اومد که فکر کنم برای هاردش بود لود شد و دوباره ریست شد
بعد یه پیغامی اومد که وقتی دستگاه روشنه برقشو قطع نکنید در حالی که من اینکارو نکردم فقط دستگاه هنگ کرد خود به خود

میخواستم ببینم عادیه این هنگی و پیغام؟
دستگاه هم به سه راهی زدم و سه راهی هم به برق اما تا حال مشکل خاموشی خود به خودی دستگاه رو نداشتم
دستگاه اينجىر مشكلات زياد داره
گاها تو منو كند ميشه يا تو جاهاي مختلف هنگ ميكته و...
قطع شدن برق هم تا وقتي كه تو جاي خاصي نباشه براي دستگاه مشكل به وجود نمياره براي شما هم مشكلي بوجود نيومده
(مثلا وقتي داخل بازي باشيد و موقعي كه بازي خودكار auto save ميكنه قطع بشه احتمالش هست مشكلات سخت افزاري هم بوجود بياد براش ولي حالت عادي مشكلي بوجود نمياد)
سلام دوستان من Ghoat Recon بازی می کنم کلا بازیش افت فریم داره و وقتی هوا تاریکی بعد روشن میشه لگش بیشتر میشه و ۱ثانیه هم بعضی موقع ها صداش قطع میشه و تصویرهم ثابت می مانداین مشکلات طبیعی یا سی دی و دستگاه مشکل داره خواهش می کنم هر کسی میدونه مشکل چیه سی دی هم هیچ مشکلی از لحاظ خط خش نداره
بازيو به اخرين نسخه اپديت كنيد مشكلاتش تا حد زيادي بهبود پيدا ميكنه ولي همچنان تو جاهاي شلوغ يا انفجار ها افت فريم فوق العاده شديد داره
سلام دوستان من توی انچارتد ۴ تو قسمت بیست وقتی چند تا از سربازای دشمنو میکشم بازی ارور میده و میپره بیرون.کسی می‌دونه این ارور واسه چیه؟
ارور مربوط به كرش كردنه
بازيو اپديت كنيد
هربار توي همونجا مشكل پيدا ميكنه؟
+توصيه ميكنم حتما موقع بازي چندتا manual save هم داشته باشيد كلا بازياي اين شركت مشكل خراب شدن سيو و كرش زياد دارن (خصوصا رو نسخه هاي بدون اپديت)

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Alisan7

کاربر سایت
Sep 5, 2017
11
سلام اگر من بازی دیجیتالی استفاده کنم بهتره یا فیزیکی منظورم از دیجیتالی این که برم جایی برام بریزند شما جایی سراغ ندارید که هم قیمت و کیفیت مناسب باشه

CWM

کاربر سایت
Sep 16, 2017
27
با سلام.من یک کنسول پلی۴ مدل ۱۱۱۶a با ۵۰۰ گیگ حافضه دارم و به علت تکون خوردن کنسول به هنگاه روشنی هارد مشکل پیدا کرد و کلا مختل شد و من روی کنسول یک هارد دست دوم ساتا۳ ۵۰۰گیگ با سرعت ۷۲۰۰ آر پی ام انداختم و کنسول به خووووبی خوب بدون یک ضره باگ یا هنگی در برنامه ها و در هر جای دیگر کار میکند اما من بازی روی کنسوب نصب میکنم اما زمان اجراع در صفحه اول بازی ارور ce-34878-0 میده و به منو میره.من یه هارد ۷۵۰ هم تست کردم اما فایده نداشته حتا بازی هم دانلود کردم ولی باز همین مشکلو داره اما توی ۲۰ تا بازی فقد یکیشونو که اونم کالاف اینفینیتی بود رو به راااحتی جواب داد اما در هنگام سیو باز هم از بازی در اومد و دوباره همین ارور را داد.کنسول به آخرین ورژن ۴.۷۳ هم آپدیت شده.لطفا کمکم کنید‌.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر