بازیهای موجود در بازار برای PC

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
یه بازی میخواستم پیشنهاد کنید که خوش ساخت باشه و قشنگ ، استراتژیک تو سبک بازی هایی مثل Age of Empire یا stronghold ، اگه جدید باشه که گرافیک مطلوب تری هم داشته باشه خیلی خوبه. (فضایی و تخیلی نباشن تمدن هاشون ، همچنین غیر از بازی Civilization)

• Like
Reactions: ROONEY190

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
یه بازی میخواستم پیشنهاد کنید که خوش ساخت باشه و قشنگ ، استراتژیک تو سبک بازی هایی مثل Age of Empire یا stronghold ، اگه جدید باشه که گرافیک مطلوب تری هم داشته باشه خیلی خوبه. (فضایی و تخیلی نباشن تمدن هاشون ، همچنین غیر از بازی Civilization)
نمیدونم Rise of Nations بازی کردی یا نه، ولی اگه نکردی نزدیکترین گزینه به اینهاست. بازی فوق العاده ای هم هستو من شاید بالای 1000 ساعت تو این 10-12 سال بازیش کردم

• Like
Reactions: Vahid67 and A-L-I

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
SteamWorld Dig 2

از سری steamworld تا به حال 3 عنوان ساخته شده
steamworld tower defense برای نینتندو دی اس
steamworld heist که یک عنوان پلتفرمر همراه با مبارزه های تاکتیکی هست و
steamworld dig که شماره اول سال 2013 اومد و حالا یعنی 2017 هم شماره دومش....

سبک بازی پلتفرمر متروید وانیایی هست با این تفاوت که نقشه عموما بالا به پایین هست
و سکوها و مسیر رو باید خودتون بسازید یعنی با کلنگ بکنید تا ساخته بشه
اینبار در نقش یک ربات خانم به نام Dorothy قرار دارید که به دنبال قهرمان شماره قبل (Rusty) می گرده و
برای پی بردن علت زلزله هایی که اطراف شهر رخ داده وارد معدن میشه.....

همونطور که گفتم برای پیشروی (پایین روی) در مراحل باید با کلنگ مسیر رو باز کنید
(فکر برگشتن بالا هم باشید و همینطور گود برداری غیر اصولی...) و جواهرات استخراج کنید ..
با سوسک ها و موجودات خاکی بجنگیدlevel up شوید....به شهر برگردید....
کلنگ و فانوس و کوله پشتی و سایرتجهیزات رو آپگرید کنید دوباره برید پایین تر و همچنان
dig dig dig ...dig...dig..........dig ....

گرافیک بازی و همینطور وسعت معدن ها و راه های مخفی و آپگرید ها و تجهیزات
خیلی زیباتر و گسترده تر از شماره قبل شده حجم بازی هم حدود 300MB هست
گول حجم کم رو نخورید بازی بسیار بسیار زیبا و طولانی کار شده ...یادتون باشه اول ایمنی بعد کار

تریلر بازی : SteamWorld Dig 2 on Steam

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
کسی RUINER رو بازی کرده؟؟ چجوریاس؟؟
بازی جالب بنظر میاد
من بازی کردم ....گیمپلی شبیه hotline Miami هست و قرمز ...منظورم اینه که انتظار رمبو بازی نداشته باشید ...اگه با یک نفر رو به بشید دو حالت پیش میاد یا به موقع و در راستای درست شلیک می کنید یا کشته می شوید به همین سادگی...بنابراین بازی سخته و قرمز...البته با پیشرفت در بازی و لول آپ شدن قدرت هایی مثل آهسته کردن زمان و سپر و ....رو میتونید خریداری کنید که بازی رو زیباتر و آسون تر میکنه....ولی همچنان قرمزه....
داستان هم بر این پایه استواره که آدم بد های از خدا بی خبر یک کلاه چپوندن روی کله شما بعدش هکش کردن ..داداشتون رو هم گروگان گرفتند تا هر کاری می خواهند انجام بدید ...بعد یک خانم مهربان این وسط دست به روشنگری میزنه و به کمک شما میاد و .......در هر صورت اگر از اکشن ایزومتریک که باید تاکتیک هم چاشنیش کنید خوشتون میاد بازی خیلی زیباست ...فقط موقع بازی حس بودن در تاریک خونه عکاسی بهتون دست میده از بس نور قرمز استفاده شده ...چشم های من که ترکید شما مواظب باشید...

• Like
Reactions: msf

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان یه چند تا بازی معرفی کنید که گیم پلی طولانی داشته باشه و تا صدها ساعت آدمو سرگرم کنه
یه چی مثل ویچر یا اسکایرم
با همراه اول تو این طرح پاییزی ،هر چی بازی به ذهنم میرسیده دانلود کردم ،دیگه چیزی یادم نمیاد !! :D
کلا یه چند تا بازی عالی معرفی کنید بیشتر تو سبک RPG

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستان یه چند تا بازی معرفی کنید که گیم پلی طولانی داشته باشه و تا صدها ساعت آدمو سرگرم کنه
یه چی مثل ویچر یا اسکایرم
با همراه اول تو این طرح پاییزی ،هر چی بازی به ذهنم میرسیده دانلود کردم ،دیگه چیزی یادم نمیاد !! :D
کلا یه چند تا بازی عالی معرفی کنید بیشتر تو سبک RPG
divinity original sin 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر