FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
باز دلواپسان ریخته شدن این تاپیک!
کنتراست بازی رو راحت میشه تو تیوی زیاد کرد مسئله مهمی نیست! مهم گیم پلی و گرافیکه که فوق العادس!
چی میگی دلواپس چیه خودی ان بچه ها دارن میگن هر چی میگیم میگی اینجوریش کنید درست شه لامپ مهتابی روشن کردن تو شب دیگه چشم بصیرت نمیخواد بجای انکار کردن اعتراص کن بلکه تو نسخه نهایی تغییراتی بدن

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
بابا چرا غر میزنین. 60$ قراره پول بازی بدین یا پری اوردر کردین دادین، یه 5/6 میلیون دیگه هم بذارین ی Tv 4k hdr بخرید فقط برای اینکه بتونین ی بازی که پر از مشکل نور پردازیه رو بازی کنین یکم خرج کنین چیزی نیست که خریدن ی تلویزیون دیگه. این که مشکل نیست راه حل داره. تازه اگه ps4 پرو ندارین یا اکس باکس وان معمولی دارین مشکل خودتونه برین ی وان اس یا پلی ۴ پرو بخرین.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
805
نام
سپهر
یک صحبت با ناظرای عزیز در بخش بازی های فوتبالی دارم :
داریم راجع به تنها گیم موردعلاقه مون صحبت میکنیم دیگه چرا بدون اطلاع بعضی از پستهارو که حرفهای مهمی گفته بودیم حذف کردید !
چرا پست اون فن بوی هایی که با ترول بازی تاپیک رو به حاشیه میبرن حذف نمیکنید تا بقیه راحت بدون بحث و دعوا باهم صحبت کنن ؟

الان تنها مشکل تاپیکهای فوتبال، اون دسته از بچه سال های متعصبی هستن که تحمل شنیدن انتقادات رو ندارن و نمیخوان نقاط ضعف رو ببینن و با کل کل های ابلهانه و کودکانه الکی جو رو متشنج میکنن

قبول کنید حقیقتو گفتم

• Like
Reactions: HOSSEIN405

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
من روی پرو و ال ای دی 4k hdr بازی میکنم ولی متاسفانه داخل شب اصلا جالب نیست فقط استادیوم LA GALAXY که غروب هست قابل قبوله
مشکل من با این بازی فقط همین نورش هست
بعضی از دوستان میگن دمو فاجعست و پیشرفتی نداشته ولی نمیدونم این دوستان برخوردهای بازیکنها رو ندیدن و فیزیک توپ رو
درسته داخل بعضی موارد هنوز ایراد داره ولی فاجعه نیست
از روی تعصب نظر ندید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m3rdak and ehsas1

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
من روی پرو و ال ای دی 4k hdr بازی میکنم ولی متاسفانه داخل شب اصلا جالب نیست فقط استادیوم LA GALAXY که غروب هست قابل قبوله
مشکل من با این بازی فقط همین نورش هست
بعضی از دوستان میگن دمو فاجعست و پیشرفتی نداشته ولی نمیدونم این دوستان برخوردهای بازیکنها رو ندیدن و فیزیک توپ رو
درسته داخل بعضی موارد هنوز ایراد داره ولی فاجعه نیست
از روی تعصب نظر ندید
احتمال زیاد تو نسخه اصلی درست بشه. ینی امیدوارم. رنگ پیرهنا انگار مشماست ی بازتاب خیلی بدی داره براقه. سفیدک داره. توی روز مخصوصا. رنگ بندی چمن هم شباهتی به سبز چمن استادیوم های واقعی نداره. فراست بایته دیگه

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
به نظر من هم نورپردازی خوبه و مورد نداره . ورزشگاه پاریس. کنسول پرو . js8980 tv hdr.

بازی به نظر من خوبه و راضی هستم . نسبت به 17 بهتر شده و باگها کمتر شده . سرعت بازی هم بهتر شده و گل زدن راحت تر شده . دو تا مشکل که من دیدم یکی ضعیف بودن cpu هست که رو درجه سختی بالا راحت گل میزدم یکی هم دفاع سوراخ که راحت باز میشد

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
این عکست برا فیفا17 هست؟چون تو دموی 18 که ورزشگاه پاریس نداریم.میتونی یه اسکرین شات با کنسول بگیری بذاری؟

ببینید موقعی که ویدئو رو سیو میکنه خود کنسول میگه قابلیت HDR بر روی ویدئو قابل مشاهده نخواهد بود! اینکه نور بهتره بخاطر رزولوشنشه که 4K رندر شده و به 1080 دان اسکیل شده
حالا اگه میشد با HDR شما ببینیش نور از اینم بیشتر بود
خب پس شما پرو داری ولی واقعا اینطوری داره ظلم میشه در حق ما که کنسولمون معمولیه و تی وی 4کی با hdr نداریم.با بازی واقعا لذت میبرم ولی سر بحث نور اصلا توجیه نمیشم از بس افتضاحه.ینی فکر اینجاشو نکردن که همه پرو و تی وی 4کی ندارن؟
مثل اینکه بازم باید یه سال این نور داغون رو تحمل کنیم
میشه شما یه زحمتی بکشی با دوربین گوشیت یه عکس بگیری بذاری که داخل تی ویتم ببینیم چطوریه؟ممنون
این دمو به بتا نزدیک تره تا نسخه نهایی!
درنتیجه
به نظر من نسخه نهایی در زمینه گیم پلی با دمو تفاوت چندانی نخواهد داشت ولی در زمینه گرافیک،نورپردازی،فیس ها،تور و چمن قطعا تغییراتی خواهد کرد...
اصلا تابلوعه بتاست.کلی اشکال تو بازی هست.پارسالم سر دموی 17 همین وضع بود و تو نسخه نهایی واقعا درست شد(بغیر از نورپردازی)
بهترین دمو رو برای 16 دادن.هم تقریبا بدون اشکال بود هم سخت بود هم فوت درفت داشت خیلی جذاب بود
خلاصه من رو دمو خیلی حساب نمیکنم.چون توپ هنوز سبکه یه مقدار

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بابا دارید دمو بازی میکنید! این نسخه ناقص بازیه فهمیدنش چندان کار سخت نیست
بعضی دوستان که بازی مورد علاقشون امسال گند زده الان ریختن بگن فیفا هم بده! مهم نیست گیم پلیش بهتره مهم نیست گرافیک بهتری داره مهم نیست گزارشگر درست حسابی داره مهم نیست اهمیت میده و لایسنس میخره مهم نیست بازی اینقدر به واقعیت نزدیکه مهم نیست کَریر درست حسابی داره کلی مُد داره و... مهم اینه کنتراست تو شب ( تو دمو) کمه! خب میدونی که نصف مردم فلجن نمیتونن کنترل تلویزیون رو بردارن کنتراست رو تغییر بدن .

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
بعضی دوستان که بازی مورد علاقشون امسال گند زده الان ریختن بگن فیفا هم بده! مهم نیست گیم پلیش بهتره مهم نیست گرافیک بهتری داره مهم نیست گزارشگر درست حسابی داره مهم نیست اهمیت میده و لایسنس میخره مهم نیست بازی اینقدر به واقعیت نزدیکه مهم نیست کَریر درست حسابی داره کلی مُد داره و... مهم اینه کنتراست تو شب ( تو دمو) کمه! خب میدونی که نصف مردم فلجن نمیتونن کنترل تلویزیون رو بردارن کنتراست رو تغییر بدن .

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
البته دوست عزیز اینو در نظر داشته باش که اگه مشکل نورپردازی حل نشه، به خصوص موقع آنلاین باز کردن که دائم شرایط ورزشگاه و زمانش عوض میشه، شما باید یه دستت به دسته باشه یه دست به کنترل تلویزیون و خیلی عذاب آور میشه. چون مثلا تنظیمات کنتراست غروب روی شب جواب نمیده یا روز برای غروب جواب نمیده.
بهتره صورت مسئله رو پاک نکنیم.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
البته دوست عزیز اینو در نظر داشته باش که اگه مشکل نورپردازی حل نشه، به خصوص موقع آنلاین باز کردن که دائم شرایط ورزشگاه و زمانش عوض میشه، شما باید یه دستت به دسته باشه یه دست به کنترل تلویزیون و خیلی عذاب آور میشه. چون مثلا تنظیمات کنتراست غروب روی شب جواب نمیده یا روز برای غروب جواب نمیده.
بهتره صورت مسئله رو پاک نکنیم.
دمویی که 7 گیگه به نظر شما باید بی عیب و نقص باشه؟! بهتره یه جوری اظهار نظر نکنید که وقتی بازی عرضه شد برید تو افق محو بشید

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
دمویی که 7 گیگه به نظر شما باید بی عیب و نقص باشه؟! بهتره یه جوری اظهار نظر نکنید که وقتی بازی عرضه شد برید تو افق محو بشید
من نگفتم بی عیب و نقص باید باشه.
گفتم: اگه مشکل نورپردازی حل نشه، باعث اذیت میشه.

منطق هم خوب چیزیه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
عزیزجان مشکلی بازیو باید بگیم دیگه.در این یه مورد اتفاق نظر وجود داره
حالا دوست عزیزمون @Hodor تی ویش 4کی و کنسولش پرو هست، بقیه چی؟نباید به فکر همه باشن؟این یه بازی برای همست نه فقط 4کی دارها
من درمورد چیزای دیگه بحث نمیکنم چون میدونم این نسخه دمو، 90درصد بتاست و نسخه نهایی بهتر از اینی که هست میشه
این قضیه نورپردازی بنظر نمیاد رو نسخه نهایی فیکس بشه.چون پارسالم سر دمو همین وضع بود و تو نسخه نهاییم بود.فکر نمیکنم نورپردازی با کار یه ماهه بتونه فیکس بشه
البته اگه بتونن تو نسخه نهایی درستش کنن بدمون که نمیاد خب خوشحالم میشیم.با این یه قلم اشکال که تصمیمون برای خرید بازی عوض نمیشه
دوستمون @7Mohammad7 خان هم پر بیراه نمیگه.عکسی که تو صفحه قبل گذاشتم رو خودم گرفتم که زمین تاریکه.کلی هم تنظیمات رنگو دستکاری کردم اما بازم درست نشد.خب همچین چیزی عذاب اوره

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
نمی‌‌دونم به من اسپشال ادیشن داده بودن یا دسته خراب رو دادن دست شما ها ولی به نظرم بازی خیلی خوب شده! به هر حال سعی می‌کنم نکاتی رو بگم که بقیه نگفتن شاید براتون جالب باشه.
جالب اینجاس که هی بزرگواران می‌گن تو این مدت کم چجوری می‌خوان درست کنن :D استادان گران قدر، بازی مال نمایشگاه گیمزکام ـه و الان خیلی از اون زمان می‌گذره. اگر می‌خواستید دقت کنید قطعا متوجه می‌شدید که رناتو سانچز هنوز تو بایرن مونیخ ـه و امباپه توی پاریس نیست. البته دنبال این چیزا نیستید، دنبال اینید بگید اه اه این چیه من خودم از 1200BC تا الان شونصد ساعت فیفا زدم این خیلی تاریکه و فرق نکرده و پسرفت کرده و آی فلان و بیسار!
راحع به تاریک شدن نظری ندارم. من تلویزیون 4K دارم و کنسول معمولی PS4 و مشکل خاصی تو نورپردازی ندیدم که هیچ، به نظرم رنگ‌های بازی خیلی شفاف و زنده شده و جلوه بصری بازی خیلی بهتر شده!
سیستم استپ کردن کلا عوض شده و بازیکن در جهتی که می‌خواد حرکت کنه استپ می‌کنه و می‌چرخه. سر توپ زدن هم سرعتی تر شده و مثل قبل بازیکن تو نیم متر مکان واسه خودش دلقک بازی در نمیاره :D
راجع به اسکیل‌ها من تغییر خاصی ندیدم چون قبلا هم زیاد استفاده می‌کردم و همیشه هم جواب می‌گیرم :D به موقع بدونید چه حرکتی بزنید همیشه جواب می‌ده! البته شاید منظورتون برای هوش مصنوعی بود که خب من همش آنلاین بازی می‌کنم.
بدن اومدن که با L1 بود شده R1 و حالا خیلی از اون حالت Useless فاصله گرفته. حرکتی که تو فیفا 17 تقریبا هیچ وقت جواب نمی‌داد حالا با تغییر جهت سرعتی همراه شده و خیلی جواب می‌ده. با مسی قشنگ می‌شه تو بازی اصلی از این حرکات زد و دهن سرویس کرد :D :x
البته همه نکات مثبت نیست! شوت‌ها خیلی خوب شده ولی جاگیری دروازه بان‌ها روی یک سری از شوت‌های پشت 18 خیلی بده. به طور کلی عکس العمل GK هم بهتر شده ولی جاگیریشون رو یه سری توپ‌ها واقعا جالب نیست. سیستم پنالتی هم خدا رو شکر از اون مسخره بازی فیفا 17 درومد و حالا می‌شه سرعت حرکت بازیکن سمت توپ برای ضربه زدن هم مشخص کنی که آروم آروم بره یا بدوئه!
انیمیشن‌های جدید هم جالب ولی تکراری هستند. برای تعویض تا جایی که من دیدم همیشه یه حرکت رو انجام می‌ده کسی که اومده تو :D
هوش مصنوعی خیلی ضعیفه! خیلی راحت رو لجندری هم می‌شه ترکوندشون :D البته به تیم خودتون هم بستگی داره ولی تو اولین دست با رئال 7-2 تونستم یوونتوس رو بزنم :|

HOSSEIN405

کاربر سایت
Sep 7, 2017
49
عزیزجان مشکلی بازیو باید بگیم دیگه.در این یه مورد اتفاق نظر وجود داره
حالا دوست عزیزمون @Hodor تی ویش 4کی و کنسولش پرو هست، بقیه چی؟نباید به فکر همه باشن؟این یه بازی برای همست نه فقط 4کی دارها
من درمورد چیزای دیگه بحث نمیکنم چون میدونم این نسخه دمو، 90درصد بتاست و نسخه نهایی بهتر از اینی که هست میشه
این قضیه نورپردازی بنظر نمیاد رو نسخه نهایی فیکس بشه.چون پارسالم سر دمو همین وضع بود و تو نسخه نهاییم بود.فکر نمیکنم نورپردازی با کار یه ماهه بتونه فیکس بشه
البته اگه بتونن تو نسخه نهایی درستش کنن بدمون که نمیاد خب خوشحالم میشیم.با این یه قلم اشکال که تصمیمون برای خرید بازی عوض نمیشه
دوستمون @7Mohammad7 خان هم پر بیراه نمیگه.عکسی که تو صفحه قبل گذاشتم رو خودم گرفتم که زمین تاریکه.کلی هم تنظیمات رنگو دستکاری کردم اما بازم درست نشد.خب همچین چیزی عذاب اوره
البته تی وی منم 4k هست اما کنسولم معمولیه

منم به شدت مشکل نور رو حس میکنم مخصوصا دیشب که اون بخش داستانی رو شروع کردم و بازی اول چلسی و منچستر نور انقدر بد بود اشک تو چشمم جمع میشد همش . لعنتی ها یعنی تست هم نکردن خودشون که ببینم میشه بازی کرد یا نه ! ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر