PlayerUnknown's BATTLEGROUNDS | PC

______

Title: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Genre: Violent, Action, Adventure, Massively Multiplayer, Early Access
.Developer: Bluehole, Inc
.Publisher: Bluehole, Inc
Release Date: 23 Mar, 2017
______

PUBG عنوانی که شما را به تجربه یک Battleroyale مهیج و سرگرم کننده دعوت میکند؛ یک عنوان خوش ساخت از سازنده های ماد معروف BR روی Arma2. بعد از دو مرحله آلفا و یک مرحله بتا در سال گذشته این بازی بالاخره در استیم به صورت Early Access عرضه شد درحالی که Bluehole وعده عرضه ورژن کامل بازی رو در 6ماه بعد از تاریخ عرضه بازی دراستیم داده است.
از همان اولین آلفا بازی طرفداران بسیاری بدست اورد و با این که کدها محدود عرضه میشدن بازی وارد Twitch top5 شد و در بتا استریم ها و بازدیدهاش چند برابر هم شدن. طبیعتا همچین شروعی انتظارات گیمرها رو خیلی بالا برد؛ بازی با ورودش به استیم و عرضه رسمیش به نظر میاد تونسته این توقعات رو براورده کنه و حتی با قدرت زیادی نسبت به رقباش وارد عرصه بشه.

ویژگی های بازی:

• استفاده از آنتی چیت Battleeye
  • ماد های solo(تک نفره) ، duo(دو نفره) ، Squad(چهار نفره) و War(در آینده اضافه خواهد شد)
  • قابلیت Spectate بعد از مرگ درحالت تیمی
  • تنوع اسلحه های بالا در کلاس های مختلف
  • فیزیک و انیمیشن های بسیار خوب و فراتر از یک بازی EA !
  • شخصی سازی کرکتر و سلاح ها

برخی از ویژگی هایی که حتما در آینده به بازی اضافه خواهند شد:
  • سلاح های جدید
  • آیتم های Cosmetic جدید
  • پشتیبانی از مادها
  • اضافه شدن Game Reply
  • map جدید
  • ماد هاردکور(فقط اول شخص)
  • انتخاب اندازه FOV در حالات مختلف

اطلاعات کلی از بازی درحال حاضر:

شخصی سازی کرکتر
b12b3b794ca8a9390277840a6f43990e.jpg
ساختن شخصیت بازی با تنظیمات ساده و چهره های ازپیش طراحی شده انجام میشه. این بخش رو سازنده هایی ساختن که همین قسمت رو توی APB:R درست کرده بودن. لباس اولیه همه شخصیت ها یکسان هست و بعدا با آنلاک کردن یا خریدن لباس های جدید میتونید تغییرشون بدید. همچنین با پرداخت 3000 کردیت بازی(که از بازی کردن بدست میاد) میتونید شخصیتتون رو دوباره سازی کنید.

Pioneer Crates
download (2).jpg
این جعبه ها هم با بدست اوردن کردیت بازی قابل خرید هستن و با هربار خریدن قیمتشون بصورت پلکانی زیاد میشه به این صورت که شما اولین جعبه رو با قیمت 700تا خریداری میکنید،جعبه بعدی 1400 و الی آخر... و البته با هربار بیشتر شدن قیمت جعبه آیتم های کمیاب تری هم میده. محتویات این جعبه ها فقط آیتم های Cosmetic هست و هیچ تاثیری توی گیم پلی نخواهد داشت. همچنین آیتم ها قابل فروش در مارکت استیم هم هستند.
این هم درنظر بگیرید که همه ی آیتم های داخل این جعبه ها توی مپ بازی پراکنده هستن و میتونید هر راند هرکدوم رو پیدا کردید بپوشید ولی همیشه توی اینونتوری شما نمیمونن.

MAP کنونی بازی
Map.jpg

نام این مپ Erangel است و جالب است بدانید که این نام دختر جناب Playerunknown است!
Lootspawn Locations- به طور کلی این نقشه شامل چند military base ، چندین شهر و دهکده و تعدادی ساختمان نام‌دار دیگر است. شانس وجود لوت نظامی مانند اسلحه های پیشرفته یا backpack،vestوhelmet لول بالا دراین مکان ها بسیار بالاست. درشهر ها آیتم های غیرنظامی بیشتر است اما بازهم شانس پیدا کردن AR ها وجود داره. در بعضی ساختمان ها مثل مدرسه ای خرابه یا محوطه ی Gun Range هم همیشه آیتم های خوبی پیدا میشه.
ماشین ها به طور معمول در کنار جاده ها یا داخل پارکینگ یک خانه درشهر اسپان میشوند، قایق ها هم کنار اسکه ها یا ساحل زیر پل ها.

سلاح های کنونی بازی
photo_2017-04-04_09-58-45.jpg

سلاح های کمری،شاتگان ها،Crossbow و دو SMG (بجز تامسون) تقریبا هرجایی احتمال اسپان دارند. ARها در military base ها و با احتمال کمی در شهرها. ازبین sniper rifle ها M24 بسیار کمیاب هست ولی SKS و Kar98 در military base ها پیدا میشوند. AWM و M249 فقط از Airdrop امکان بدست اوردنشون هست.
Health و Stamina
20170403031948_1.jpg

Health bar کرکتر پایین صفحه زیر نوار اسلحه وجود داره. وقتی این بار قرمز باشه(کمتر از 75) با Medkit،Bandage و First aid kit میشه کرکتر رو هیل کرد. بغیر از Medkit که صددرصد جون رو زیاد میکنه دوتای دیگه تا 75 بیشتر پر نمیکنن و هیچ کدومشون وقتی نوار سفید هست قابل استفاده نیستن. برای پر کردن بار از 75 تا 100 باید از Painkiller یا Energy Drink استفاده بشه.

اطلاعات بالا با تغییرات آینده توی آپدیت ها بروز میشوند.

گیم پلی از بازی

آپدیت های بازی
به گفته سازنده های بازی هر هفته با یه آپدیت مشکلات و باگ هاش فیکس میشن، هرماه با یه آپدیت چیزهای جدید اضافه میشه و سرور ها روزانه درحال بهتر شدن و رفع مشکلات هستن تا همونجور که وعده دادن تا 6 ماه آینده بازی از EarlyAccess خارج بشه.

وضعیت کنونی بازی
درکل این بازی با ورود محکم خودش ثابت کرده که یکی از بهترین های این سبک هست و در همین هفته اول عرضش بسیاری از مشکلاتی که H1Z1 یا Arma3 BR چندساله باهاش رو به رو هستن رو برطرف کرده. گان پلی بازی که یکی از مهمترین خصیصه های این سبک بازیاس بسیار جذاب و دلچسبِ، درکنار real بودنش؛ تقریبا بین Arma و H1Z1 هست و همین خیلی جذابش کرده.
یکی از مشکلاتی که فعلا زیاد به چشم میاد وضعیت سرورهاس که تو آپدیت اخیر خیلی بهتر شده ولی بازم گاهی لگ یا DC شدن رو داره و البته اینکه سرور اروپا بهترین وضعیت رو بین بقیه داره.
اگر به این سبک علاقه مند هستید و هنوز بازی نتونسته راضیتون کنه حتما برید سراغش. به شدت لذت بخش و اعتیاد آوره این بازی.
از دوستانی هم که توی استیم بازی میکنن و میخوان بصورت Duo یا Squad هم با بقیه بازیش کنن میخوام همینجا اعلام کنن.

Attachments

• d676753ccfd4765728d50537390ece7f80bd3593b.jpg
    d676753ccfd4765728d50537390ece7f80bd3593b.jpg
    97.5 KB · مشاهده: 2,295
  • ss_3477d04431bbcef047c1025510bb6ad794acb2d2.1920x1080.jpg
    ss_3477d04431bbcef047c1025510bb6ad794acb2d2.1920x1080.jpg
    705.4 KB · مشاهده: 64
  • ss_4b9f1a2334180a2e70576aa1defe97b3072afefe.1920x1080.jpg
    ss_4b9f1a2334180a2e70576aa1defe97b3072afefe.1920x1080.jpg
    380 KB · مشاهده: 73
  • ss_45b0f3bca3714b087f1627cf72bc448b5bf91adf.1920x1080.jpg
    ss_45b0f3bca3714b087f1627cf72bc448b5bf91adf.1920x1080.jpg
    1 MB · مشاهده: 66
  • ss_f1c0ed10225f6896f9d377067123c56afbe1e80e.1920x1080.jpg
    ss_f1c0ed10225f6896f9d377067123c56afbe1e80e.1920x1080.jpg
    664.6 KB · مشاهده: 68
Last edited by a moderator:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
در کل به نظر من اگر جو گیر نشن و مغرور بازی واقعا بازی خوبی هست و خیلی بهتر میشه ! ... انیمیشن های جدید هم ایشالا داخلش میگنجونن ... مثلا همینکه سوال ماشین شدن انیمیشن نداره به نظرم خیلی بده !
متاسفانه بازی مشکل شدید سرور داره. همین دیروز با دوست عزیزم @Annunaki ™ بازی میکردم. دقیقا 10 تا تیر به یارو زدم و طرف نمیمرد. بعد از چند ثانیه که بیخیال شدم و برگشتم توی کاور، یه دفعه تمامی گلوله هام رجیستر شدن. در مورد انیمیشن ماشین هم خدا نکنه که بیارن. تا بخواد انیمیشن سوار شدن یا پیاده شدن از ماشین تموم بشه، فاتحه ات خونده است.:))
آقا این DR Disrespect خیلی خوبه . :)))))
اگه ندیدین استریماشو ببینید.
همیشه میبینمش. استودیو H1z1 رو که با خاک یکسان کرد.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
متاسفانه بازی مشکل شدید سرور داره. همین دیروز با دوست عزیزم @Annunaki ™ بازی میکردم. دقیقا 10 تا تیر به یارو زدم و طرف نمیمرد. بعد از چند ثانیه که بیخیال شدم و برگشتم توی کاور، یه دفعه تمامی گلوله هام رجیستر شدن. در مورد انیمیشن ماشین هم خدا نکنه که بیارن. تا بخواد انیمیشن سوار شدن یا پیاده شدن از ماشین تموم بشه، فاتحه ات خونده است.:))

همیشه میبینمش. استودیو H1z1 رو که با خاک یکسان کرد.

همون موقع من رو حالت SPECTATOR رو پلیرت بودم نفر آخر بود طرف از پشت سنگ بهت تیر میزد اما تو فقط متمایل به سمت چپ رو هوا لیز میخوردی ! بعد یهو بازی تموم شد اسکوادِ ما برنده شد !

اینجاست که باید گفت " کله پدرت PLAYER UNKNOWN با این بازی ساختنت "

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: -Poormaz-

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
من که تا الان ۲۰۰ ساعت بازی کردم مشکل رجیستر تیر این باگایی که میگین داشت سر میخورد و اینا رو ندارم :|
اتفاقا بنظرم سرورای بازی خیلیم خوبه! احتمالا مشکل از نت خودتونه:|

• Like
Reactions: Deadmau5

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
من که تا الان ۲۰۰ ساعت بازی کردم مشکل رجیستر تیر این باگایی که میگین داشت سر میخورد و اینا رو ندارم :|
اتفاقا بنظرم سرورای بازی خیلیم خوبه! احتمالا مشکل از نت خودتونه:|
اگه من بعد از 400 ساعت گیم پلی ندونم مشکل از سرور بازیِ یا نت خودم که دیگه باید برم Sims بازی کنم. از شانس شما بازی رو ضبط کردم. جالبه که نت دوستای من هم همون لحظه مشکل پیدا کرد و یکیشون نمیتونست از First Aid استفاده کنه. اسلحه من هم ریلود نمیشد. البته تیر های اون گروه هم رجیستر شدن، چون یهو جون من از 100 درصد به 10 درصد کم شد. مشکل اینه که همه ی تیرها یهو رجیستر شدن.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا، چرا هیچ‌کس نمی‌گه که سرور بازی فیلتر هست و حتما باید با فیلتر شکن وصل شیم. من آسیاتک دارم. تاسف باره. فقط خوبه خوبه می‌کنین

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
اگه من بعد از 400 ساعت گیم پلی ندونم مشکل از سرور بازیِ یا نت خودم که دیگه باید برم Sims بازی کنم. از شانس شما بازی رو ضبط کردم. جالبه که نت دوستای من هم همون لحظه مشکل پیدا کرد و یکیشون نمیتونست از First Aid استفاده کنه. اسلحه من هم ریلود نمیشد. البته تیر های اون گروه هم رجیستر شدن، چون یهو جون من از 100 درصد به 10 درصد کم شد. مشکل اینه که همه ی تیرها یهو رجیستر شدن.

من همین مشکل شما رو بشدت دارم! جالبه همین مشکل رو برای صدا گزاری بازی یعنی صدا های تیر ها و راه رفتن و غیره هم دیر ریجیستر میشه! تو این فروم هم دیگه باب شده تا هر کی مشکلی براش پیش اومد همه میگن مشکل از نت خودته |: همچین مشکلاتی رو من هم با For honor داشتم که بعضی ها هم همین اش و کاسه رو پختن واسه من.

• Like
Reactions: -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
من همین مشکل شما رو بشدت دارم! جالبه همین مشکل رو برای صدا گزاری بازی یعنی صدا های تیر ها و راه رفتن و غیره هم دیر ریجیستر میشه! تو این فروم هم دیگه باب شده تا هر کی مشکلی براش پیش اومد همه میگن مشکل از نت خودته |: همچین مشکلاتی رو من هم با For honor داشتم که بعضی ها هم همین اش و کاسه رو پختن واسه من.
دقیقا. audio lag که خیلی بدتره. اصلا نمیدونی طرف داره از کجا میزنتت. مثلا شده صدا از 1 کیلومتری میومد ولی یارو روبروم بود یا ماشین داره از کدوم طرف سمتت میاد. این مشکل رو خیلی توی استریم دیدم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Paradise Lost

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
آقا، چرا هیچ‌کس نمی‌گه که سرور بازی فیلتر هست و حتما باید با فیلتر شکن وصل شیم. من آسیاتک دارم. تاسف باره. فقط خوبه خوبه می‌کنین
منم آسیاتک هستم و بدون مشکل به سرورها وصل میشم و بازی میکنم ... فقط امروز وصل نشدم و تست نزدم !

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
عجیبه !!
فک کنم منو دوستام تو یه سرورای دیگه داریم بازی میکنیم پس!

jimrakotest

کاربر سایت
Sep 12, 2017
71
h

امروز درست شد. دیروز فقط با فیلتر شکن وصل می‌شد. البته واقعا لگ شدیده
مطمئن باش مشکل از اینترنت خودتون هست ! ... توی خونه کسی از وایفای و یا اینترنت شما استفاده نمیکنه ؟! ...تست پینگ با 4.2.2.4 بگیر و ببین تایم اوت داری و اینکه پینگت رو چنده ؟... راستی گیفت روسی خریدین ؟! ... نکنه مشکل از گیفت روسی هست ؟ ... منم امروز دارن برام یه گیفت روسی مربوط به بازی رو فعال سازی میکنن. نکنه بازی منم با گیفت روسی سرورهاش داغون باشه ؟ اصلا ربطی داره ؟!... من تا همین الان با کانت آنلاین اشتراکی دوستان میزدم و الان گیفت روسی خریدم و برای خودم قراره فعال سازی کنن . خدا کنه مشکلی نباشه با این گیفت روسی جدید !

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
درضمن؛ گفتم چندتا نکته رو روشن کنم:
۱- ما با کسی پدرکشتگی نداریم که الکی بگیم یه بازی خوبه، چون خریدن یا نخریدن این بازی توسط شما برای ما اندک ارزشی نداره. اینجا محلیه واسه بحث و تبادل نظر، افراد بازیو به شما پیشنهاد میکنن، کسی زورتون نکرده برید بخرید! اگرم مشکل داشت واستون میتونید ریفاند کنید!
۲- بازی برای کسی که با پینگ ۲۰۰ بازی میکنه تضمین نداده بهینه باشه!
من خودم با پینگ ۹۰ از ۴.۲.۲.۴ دویست ساعت بازی کردم و هیچکدوم از مشکلایی که شما میگین نه برای من پیش اومده نه برای دوستام!
۳- سیستم صوتی شما تو این بازی خیلی تاثیر داره، کسی که از هدست یا هندزفری ۵۰ تومنی استفاده میکنه نباید انتظار داشته باشه که صدا هارو بتونه در حد عالی تشخیص بده! شمارو نمیگم کلی گفتم که خیلی به هدست بستگی داره.
۴- واقعا عجیبه که درباره این مشکلی که شما میگید (مشکل رجیستر شدن صدا!) نه تو فروم خود پاب‌جی نه تو دیسکاشن های استیم کسی حرف نزده و شکایت نکرده!! پس بنظر نمیاد مشکل همگانی باشه چون اگه میبود مشکل جدی ای به حساب میومد و سریعا براش یه فکری میکردن چون ۷۰درصد بازی برپایه تشخیص صدا هست.
..
.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر