Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
امروز انیمه ی Keijo رو دیدم (2015). بدک نبود. واسه یه بار دیدن خوب بود. :p 12 قسمت پُر از مبارزه!

vers_keijo.jpg

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
سلام بر انیمه دوستان :-bd

آیا سایتی هست که فایل صدای انگلیسی انیمه های دوبله شده رو (چه سریالی و چه سینمایی) بطور جدا برای دانلود گذاشته باشه؟!
تا حالا همچین سایتی ندیدم و اگر هم باشه، باید درش رو تخته کنن:D

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
من انیمه future diary رو تا قسمت 7 دیدم یکم خوشم اومد ازش به نظرتون ارزش داره که ادامش هم ببینم؟

یه چندتا انیمه خوب هم مثل future diary معرفی کنین که ادم رو رو صندلی بچسبونه!
درود
نه :D بهتره همنیجا رهاش کنی ( از نظر من )
هیچی!!!!!
اوایلش خیلی خوبه ولی وقتی به آخراش برسی کلا حالت از این انیمه به هم میخوره ( شایدم نخوره :D ) ولی من که اینطور بودم وقتی اخراش و دیدم و فهمیدم کلا از اول انیمش سره کاری بوده~X(
......................
پ.ن= اقا من به شدت منتظر این black clover هستم ، بالاخره یه کار نسبتا امیدوار کننده داره میاد....

Last edited by a moderator:

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Shiki قسمت آخر

این انیمه رو چند سال پیش دیده بودم و سر قسمت 15 دراپ کرده بودم (به دلیل کسل کننده بودن و شخصیت مثبتای خیلی بی عرضه )

امروز بعد این همه مدت یهو تصمیم گرفتم برم بقیشو ببینم و فهمیدم اشتباه کرده بودم, اخراش داستان خیلی خوب شد, تراژدی و خشونت شدیدا بالا رفت و کلا انیمه وارد سطح جدیدی از روایت و شخصیت پردازی شد, در کل اگه انیمه تراژدی و دارک که فضای مُرده داشته باشه با خشونت زیاد خواستید توصیه میشه

نمره 7 و نیم از 10

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
من انیمه future diary رو تا قسمت 7 دیدم یکم خوشم اومد ازش به نظرتون ارزش داره که ادامش هم ببینم؟

یه چندتا انیمه خوب هم مثل future diary معرفی کنین که ادم رو رو صندلی بچسبونه!

به صندلی چسبوندت بعد میپرسی ادامش بدم یا نه ! 8->

حتما ببین که یکی از بهترین انیمه های اکشن رومنسه, یه سری قسمت انیمه افت میکنه بی حال میشه ولی از قسمت 20 دوباره به اوج برگشت

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
درود
نه :D بهتره همنیجا رهاش کنی ( از نظر من )
هیچی!!!!!
اوایلش خیلی خوبه ولی وقتی به آخراش برسی کلا حالت از این انیمه به هم میخوره ( شایدم نخوره :D ) ولی من که اینطور بودم وقتی اخراش و دیدم و فهمیدم کلا از اول انیمش سره کاری بوده~X(
......................
پ.ن= اقا من به شدت منتظر این black clover هستم ، بالاخره یه کار نسبتا امیدوار کننده داره میاد....

بعد چندین سال بالاخره یکی دقیقا حرف من رو گفت :D

یکی از بزرگترین زباله های ساخته دست بشریته

یادمه اولین انیمه ای بود که بعد دیدنش واقعا عصبی شدم که چقدر آشغال و مسخره بود

دقیقا از نیمه انیمه به بعد هر قسمت احمقانه تر و بی منطق تر و مسخره تر جلو میره

بعد چند وقت بدبختی اینه رفتم سر Guilty Crown که دقیقا کپی پیست MN بود :(( واقعا هیچ تفاوتی نداشت حتی حدود شماره اپیزودا که چه اتفاقایی بیوفته عین هم بود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
قراره راویه بازیه گینتانا، جناب مادائو باشن! به به!:x :x خیلی وقته خبری ازش نیست:(
خوبیش اینه هم فلش بک رو پوشش میده و هم زمان حال! نیمدن لباس فلش بک ها رو DLC کنند...که بس حرکت عجیبی میباشد:-" :))

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Digimon Adventure فصل 2 - قسمت آخر

به طرز وحشتناکی از فصل 1 ضعیف تر بود ! از لحاظ داستان گرفته تا شخصیت پردازی, هیجان و ... یعنی واقعا این همه افت بی سابقه بود تو یه انیمه ( البته اگه یه سری قسمتای دراگون بال سوپرو با سری قبل خودش مقایسه نکنیم )

ارک اول از دیجیمون کایزر شروع شد که با بی رحمی تمام دیجیمون هارو شکنجه میداد و نابود میکرد بعد جالبه اخر سر گفت چون فکر میکردم دیتا بودن ! چی بگم دیگه واقعا ... بعد جالبه قشنگ چند جا هم میتونستن شکستش بدن و گیر افتاده بود ولی باز بیخیالش میشدن به طرز عجیبی دوباره فرار میکرد و هی میخواستن داستانو کش بدن فقط ... نمیدونمم چه دلیلی داشت هر تغییر فرم رو هردفعه کامل نشون بدن, ارک بعدشم که اولاش یکمی هیجانی بود که باز اونم زن عنکبوتیه به طرز عجیبی هردفعه زنده میموند و هدف بلک وارگریمونم درست معلوم نبود, اول میگفت دنبال حریف قویم بعد میخواست سازنده هاشو از بین ببره ... ارک اخرم که دیگه ضعیف ترین ارک بود اون demon که اصلا نفهمیدم چرا حتی اومد تو انیمه وقتی اینقدر سریع مهر شد و از داستان خط خورد یا اون اسکلته, هدفشم معلوم نشد, البته فک کنم برا ارکای بعد نگهشون داشتن که البته بازم میشه ضعف داستان چون به نظرم demon و دار و دستش صد برابر جذاب تر از این هیروکی و 2 دیجیمونش بودن, پایان داستانم که عین فصل اول بود دوباره همه قدرتاشونو جمع کردن و هی یکی یکی از هر بچه چیزی نشون میداد, باس داستانم که وایساده بود اینا با هم صحبت کنن جای حمله ... و یه چیز جالبم البته اینه تو دیجیمون هردفعه دیجیمونا هی تا پای مرگ میرن اینقدر موقعیتا خطرناک و استرسیه و ... ولی رو بچه ها خراشم نمیفته, بعد مثلا دایسکه چند جا میتونست راحت دیجیمونشو اوولیشن طلایی بده همون Extreme Jahad سریع مبارزه تموم شه ولی نمیداد و کلا یه بار تو داستان استفادش کرد چون همه دست به دست هم داده بودن داستان کش بیاد به نظرم این فصل میتونست تو حداکثر 25 قسمت تموم شه, اما هدف مثل ناروتو و بلیچ فقط کش بود ....

حداقل فصل 1 خیلی بهتر بود اون اخراش دارکی داستان بالا رفتن و 4 تا دیجیمون منفی خفن اومدن تو داستان که همون اربابان تاریکی بودن و داستان استرسشم بالا رفت, این فصل اصلا شخصیت پردازیام خیلی ضعیف بود مثلا این دختر موصورتیه از وندمون هم بیشتر میرفت رو اعصاب ادم با این لوس بازی مسخره بازیاش, یا شخصیت پردازی هیکاری خیلی نسبت به فصل اول افت کرده و تغییر یافته بود, تو فصل اول گفتن هیکاریه کسیه به دیگران بیشتر از خودش اهمیت میده ولی این فصل مغرور شده بود و کلا یجور دیگه ... دایسکه هم که کپی خیلی ضعیف تر همون پسره تو فصل اول بود

حالا ببینم digimon tamers که فک کنم اخر این ماه استارتشو بزنم چطور پیش میره

نمره 2 از 10

آخرین ویرایش:
  • Like

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
Digimon Adventure فصل 2 - قسمت آخر

به طرز وحشتناکی از فصل 1 ضعیف تر بود ! از لحاظ داستان گرفته تا شخصیت پردازی, هیجان و ... یعنی واقعا این همه افت بی سابقه بود تو یه انیمه ( البته اگه یه سری قسمتای دراگون بال سوپرو با سری قبل خودش مقایسه نکنیم )

ارک اول از دیجیمون کایزر شروع شد که با بی رحمی تمام دیجیمون هارو شکنجه میداد و نابود میکرد بعد جالبه اخر سر گفت چون فکر میکردم دیتا بودن ! چی بگم دیگه واقعا ... بعد جالبه قشنگ چند جا هم میتونستن شکستش بدن و گیر افتاده بود ولی باز بیخیالش میشدن به طرز عجیبی دوباره فرار میکرد و هی میخواستن داستانو کش بدن فقط ... نمیدونمم چه دلیلی داشت هر تغییر فرم رو هردفعه کامل نشون بدن, ارک بعدشم که اولاش یکمی هیجانی بود که باز اونم زن عنکبوتیه به طرز عجیبی هردفعه زنده میموند و هدف بلک وارگریمونم درست معلوم نبود, اول میگفت دنبال حریف قویم بعد میخواست سازنده هاشو از بین ببره ... ارک اخرم که دیگه ضعیف ترین ارک بود اون demon که اصلا نفهمیدم چرا حتی اومد تو انیمه وقتی اینقدر سریع مهر شد و از داستان خط خورد یا اون اسکلته, هدفشم معلوم نشد, البته فک کنم برا ارکای بعد نگهشون داشتن که البته بازم میشه ضعف داستان چون به نظرم demon و دار و دستش صد برابر جذاب تر از این هیروکی و 2 دیجیمونش بودن, پایان داستانم که عین فصل اول بود دوباره همه قدرتاشونو جمع کردن و هی یکی یکی از هر بچه چیزی نشون میداد, باس داستانم که وایساده بود اینا با هم صحبت کنن جای حمله ... و یه چیز جالبم البته اینه تو دیجیمون هردفعه دیجیمونا هی تا پای مرگ میرن اینقدر موقعیتا خطرناک و استرسیه و ... ولی رو بچه ها خراشم نمیفته, بعد مثلا دایکسه چند جا میتونست راحت دیجیمونشو اوولیشن طلایی بده همون Extreme Jahad سریع مبارزه تموم شه ولی نمیداد و کلا یه بار تو داستان استفادش کرد چون همه دست به دست هم داده بودن داستان کش بیاد به نظرم این فصل میتونست تو حداکثر 25 قسمت تموم شه, اما هدف مثل ناروتو و بلیچ فقط کش بود ....

حداقل فصل 1 خیلی بهتر بود اون اخراش دارکی داستان بالا رفتن و 4 تا دیجیمون منفی خفن اومدن تو داستان که همون اربابان تاریکی بودن و داستان استرسشم بالا رفت, این فصل اصلا شخصیت پردازیام خیلی ضعیف بود مثلا این دختر موصورتیه از وندمون هم بیشتر میرفت رو اعصاب ادم با این لوس بازی مسخره بازیاش, یا شخصیت پردازی هیکاری خیلی نسبت به فصل اول افت کرده و تغییر یافته بود, تو فصل اول گفتن هیکاریه کسیه به دیگران بیشتر از خودش اهمیت میده ولی این فصل مغرور شده بود و کلا یجور دیگه ... دایکسه هم که کپی خیلی ضعیف تر همون پسره تو فصل اول بود

حالا ببینم digimon tamers که فک کنم اخر این ماه استارتشو بزنم چطور پیش میره

نمره 2 از 10

Digimon Tamers بهترین عنوان کل سری اه #FACT

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
227
نام
ستار
دوستان میشه چندتا انیمه سینمایی قشنگ معرفی کنین...
اینا رو.دیدم
You're name
شاهزاده مومونوکه
قلعه متحرک هاول
شهر ممنوعه

لینک مستقیم یا سایت سراغ داشتین ممنون میشم برام بفرستین

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر