Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
از نظر روایی باید با سبک و سیاق یوکو تارو آشنا باشی ولی به نظرم همه پسندترین کارشه (البته همه پسند در مقایسه با کارای قبلی)
از نظر گیم پلی مثل Metal Gear Risingه ولی RPG و نیمه جهان باز.
کلاً دو گروه چشم انتظار بازی بودن یکی طرفدارای تارو و یکی هم طرفدارای پلاتینوم گیمز. بعید میدونم اگه نزدیکی‌ای به این دو گروه نداشته باشی از بازی خوشت بیاد.
درسته من بازی های این استدیو رو مثل متال و بایونتا و ونکوئیش و ... بازی کردم .ولی این چون جهان بازه شاید بعضی قسمتهاش تکراری باشه .

• Like
Reactions: Armin.jrpg

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
بعد از یک بار تموم کردن بازی میتونید از اون دختره توی Resistance Camp تروفی های بازی رو خریداری کنید، البته با قیمت های بالا....تروفی های داستانی رو فقط نمیشه از این طریق گرفت

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
بازی رو صبح برای بار سوم شروع کردم . این سری کلا همه چی عوض شده ! انگار بازی تازه شروع شده بعد دو بار تموم کردن !

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
بازی تو این دور تازه شروع میشه کلا یه حال دیگه ای داره . اگه دقت کنی تیتراژ آغازین رو برای شروع دور سوم گذاشتن اصن! :D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
دوستان رفتن تمام پایان های بازی چند ساعت وقت میبره بعدش پایان چندم مثل نسخه قبل سیوتو پاک میکرد تا ما یه کپی از سیو بگیریم:D
بعدش مثل این که بازی بیش از 10 ساعت مراحل فرعی داره این مراحل فرعی چطورن کیفتشون بالا هست بریمشون جذاب هستن؟ یا صرفا فقط وقت پر کنن؟
میخوام بازی رو برم کرایه کنم برا همین میگم ببینم چه مدت باید کرایش کنم:D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان رفتن تمام پایان های بازی چند ساعت وقت میبره بعدش پایان چندم مثل نسخه قبل سیوتو پاک میکرد تا ما یه کپی از سیو بگیریم:D
بعدش مثل این که بازی بیش از 10 ساعت مراحل فرعی داره این مراحل فرعی چطورن کیفتشون بالا هست بریمشون جذاب هستن؟ یا صرفا فقط وقت پر کنن؟
میخوام بازی رو برم کرایه کنم برا همین میگم ببینم چه مدت باید کرایش کنم:D
با تايمي كه استيم براي من گرفته بود ٤٠-٥٠ساعت تموم كردنش برام طول كشيد
مراحل فرعيو زياد يادم نمياد چون همون زمان لانچ بازيو شروع كردم ولي تا جايي كه يادمه سرگرم كننده بودن
بازي باس مخفي هم داره
اون پايان ٤ بازي هست كه سيو رو پاك ميكنه قبل از اون بك اپ بگيريد البته قبلش يه سري سوال ميپرسه فك كنم جواب منفي بديد پاك نكنه من جوگير شدم جواب مثبت دادم پاك كرد :D
اگه تو مدتي كه ميخوايد بازيو بگيريد بازي خاصي نيست كه بخوايد زياد بازي كنيد فكر كنم يك يا دو هفته براش كافيه

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
من قسمت سوم بازیو تموم کردم الان چپتر سلکت هم تو منو هست
بازم داستان ادامه داره عایا؟ قسمت چهارم یا چیز دیگه ای هم هست؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
درود
من قسمت سوم بازیو تموم کردم الان چپتر سلکت هم تو منو هست
بازم داستان ادامه داره عایا؟ قسمت چهارم یا چیز دیگه ای هم هست؟
دو بار بازي تموم ميشه و درواقع سه بار بازي ميكنيد
آخر بازي هم يه كات سين داره تقريبا پايان مخفي يا همچين چيزي محسوب ميشه اونو ديديد يا نه؟ اگه نديديد دوباره مرحله اخرو بريد بعد از اتمامش صفحه credit رو تا اخر ببينيد بينش يه ميني گيم هم هست كه بايد اسمارو بزنيد بعدش كات سين نمايش داده ميشه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
سلام دوستان
یک لطفی میکنی توضیح بدید چجوری ماموریت های اصلی رو از فرعی میشه تشخیص داد ؟
من کلی ماموریت فرعی گرفتم . بیشتر محیط نقشه بازی شده دایره های زرد چشمک زن . ولی حوصله ی اینکه تک تک مراحل فرعی رو برم ندارم چون اونجوری باید خیلی وقت بزارم یا ممکنه کلا بی خیالش بشم مخصوصا با وجود ربات های تکراری و یک شکل ( مثلا الان رسیدم به یک ربات بزرگ لول 50 که 2 ساعت زدم آخرم نمرد و تونست من رو بزنه !!! )
ممنون راهنمایی کنید

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام دوستان
یک لطفی میکنی توضیح بدید چجوری ماموریت های اصلی رو از فرعی میشه تشخیص داد ؟
من کلی ماموریت فرعی گرفتم . بیشتر محیط نقشه بازی شده دایره های زرد چشمک زن . ولی حوصله ی اینکه تک تک مراحل فرعی رو برم ندارم چون اونجوری باید خیلی وقت بزارم یا ممکنه کلا بی خیالش بشم مخصوصا با وجود ربات های تکراری و یک شکل ( مثلا الان رسیدم به یک ربات بزرگ لول 50 که 2 ساعت زدم آخرم نمرد و تونست من رو بزنه !!! )
ممنون راهنمایی کنید
تو مپ ماموریت اصلی با لوزی بزرگتر مشخص شده با بقیه فرق داره فکر میکنم روش نوشته current objective
74472-1.png

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
توی قسمت اول بازی جایی که اون ربات غول آسا رو توی چند مرحله باهاش مبارزه میکنی و بعد موشک بهش شلیک میشه و از بین میره اون پسره رو گم میکنی و میگه باید یک چیپ ست رو روی اسکنر سوار کنی تا بتونی باز پیداش کنی
اما بعد اینکه به کمپ رفتم و چیپ رو گرفتم دیگه هیچ جایی روی نقشه علامت گذاری نشده که برم
اینجا باید چیکار کنم ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
توی قسمت اول بازی جایی که اون ربات غول آسا رو توی چند مرحله باهاش مبارزه میکنی و بعد موشک بهش شلیک میشه و از بین میره اون پسره رو گم میکنی و میگه باید یک چیپ ست رو روی اسکنر سوار کنی تا بتونی باز پیداش کنی
اما بعد اینکه به کمپ رفتم و چیپ رو گرفتم دیگه هیچ جایی روی نقشه علامت گذاری نشده که برم
اینجا باید چیکار کنم ؟
كنار همون دوقلو ها كه چيپ رو بهتون ميدن يه نفر هست كه ايتم پاد ميفروشه اونجا رو پاد ستش كنيد بعد ميتونيد با پاد اسكن كنيد بريد همونجا كه مبارزه بود بقيش رو خودتون متوجه ميشيد
چند نفرو اسكن ميكنيد و بهتون ميگن چكار كنيد

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
كنار همون دوقلو ها كه چيپ رو بهتون ميدن يه نفر هست كه ايتم پاد ميفروشه اونجا رو پاد ستش كنيد بعد ميتونيد با پاد اسكن كنيد بريد همونجا كه مبارزه بود بقيش رو خودتون متوجه ميشيد
چند نفرو اسكن ميكنيد و بهتون ميگن چكار كنيد
من پاد ها رو روی اسکن قرار دادم ولی چیزی پیدانکرد پیش اون دو نفر هم رفتم . چجوری باید روی پاد ست اش کنم ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
من پاد ها رو روی اسکن قرار دادم ولی چیزی پیدانکرد پیش اون دو نفر هم رفتم . چجوری باید روی پاد ست اش کنم ؟
تا جايي كه يادمه دوقلو ها اسكنر رو ميدادن سمت راستشون يه نفر بود اونجا ميتونستيد ست كنيدبعد با پاد اسكن كنيد
اسكن هم بايد تو همون محلي كه با ربات مبارزه كرديد انجام بديد چندتا اندرويد هستن كه بعد از اسكن چندتاشون يكيشون بهتون ميگه كجا بريد

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
تا جايي كه يادمه دوقلو ها اسكنر رو ميدادن سمت راستشون يه نفر بود اونجا ميتونستيد ست كنيدبعد با پاد اسكن كنيد
اسكن هم بايد تو همون محلي كه با ربات مبارزه كرديد انجام بديد چندتا اندرويد هستن كه بعد از اسكن چندتاشون يكيشون بهتون ميگه كجا بريد
ممنون از توضیحتون پس باید بعد که اسکنر ست شد مجدد راه رو برگردم و برم نقطه ای که مبارزه کردم
توی این مسیر هم نقشه چیزی رو بهم نشون نمیده و علامت نمی خوره درسته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر