آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
بستگی داره شما از بازی خوشت بیاد یا نه! وگرنه برترین سری که فقط و فقط میتونه بهترین شبیه ساز رالی باشه همین سری رالی کد مستر هست، این بازی هم بشدت شبیه ساز و سخت است، به نسبت به نسخه های 4 و 2. ((-:
آقا اینا رو گفتی دیگه مگه میشه نخرید O:-)
یک مقایسه با نسخه 4 اش میکنید ؟

چون اونم 30 درصد تخفیف خورده بود ولی بازم گرون در میومد نخریدم

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
آقا اینا رو گفتی دیگه مگه میشه نخرید O:-)
یک مقایسه با نسخه 4 اش میکنید ؟

چون اونم 30 درصد تخفیف خورده بود ولی بازم گرون در میومد نخریدم
نسخه 4 هم یکی از بهترین بازی های رالی هست، چیزی ما بین نسخه دوم و نسخه سوم، و اون نسخه ای که شما می خواهید بخری، از بن گیم پلی اش با سری اصلی فرق داره، چون سری اصلی یک چیزی ما بین هیجان لذت بخش و با شبیه سازی عالی ست در صورتی که DiRT Rally فقط یک عنوان شبیه سازی است. که اونم واقعا خارق العده برای اهلش است. ;;)

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
نسخه 4 هم یکی از بهترین بازی های رالی هست، چیزی ما بین نسخه دوم و نسخه سوم، و اون نسخه ای که شما می خواهید بخری، از بن گیم پلی اش با سری اصلی فرق داره، چون سری اصلی یک چیزی ما بین هیجان لذت بخش و با شبیه سازی عالی ست در صورتی که DiRT Rally فقط یک عنوان شبیه سازی است. که اونم واقعا خارق العده برای اهلش است. ;;)
آقا لذت میبرم توصیف هاتون رو میخونم واقعا وقتی یک اهل فن صحبت میکنه آدم ازش یاد میگیره
فقط آخرین سوال
از نظر سختی یکم نگران شدم یعنی ممکنه طوری سخت باشه که از بازی زده بشم؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
آقا لذت میبرم توصیف هاتون رو میخونم واقعا وقتی یک اهل فن صحبت میکنه آدم ازش یاد میگیره
فقط آخرین سوال
از نظر سختی یکم نگران شدم یعنی ممکنه طوری سخت باشه که از بازی زده بشم؟
این نسخه یک شبیه سازه، و تموم شبیه ساز ها سختی های خودشن رو دارن، اگر شما با شبیه سازی هیچ مشکلی نداری بخرش در غیر این صورت نسخه 4 رو بخر. در مورد سختی هم اره اگر واقعا اشنایی نداشته باشی اذیت میکنه.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
این نسخه یک شبیه سازه، و تموم شبیه ساز ها سختی های خودشن رو دارن، اگر شما با شبیه سازی هیچ مشکلی نداری بخرش در غیر این صورت نسخه 4 رو بخر. در مورد سختی هم اره اگر واقعا اشنایی نداشته باشی اذیت میکنه.
ممنون
خوب یا بد خریدمش
امیدوارم راضیم کنه

• Like
Reactions: Paradise Lost

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
دوستان عکس رو یه نگاه بندازید لطفا
میخوام ببینم این ورژن کامل بازی پلنت زامبی 2 هست؟:D
Untitled.png

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
درود
دوستان عکس رو یه نگاه بندازید لطفا
میخوام ببینم این ورژن کامل بازی پلنت زامبی 2 هست؟:D
Untitled.png
یه نسخه بالاتر هست دلوکس. ولی تا اونجایی که من میدونم چیز خاصی نداره که از دست بدی. چند تا کاستوم شخصیت و این حرفا. بازی فقط یه DLC داشته به اسم tog که اونم روی نسخه معمولی رایگان هست.

• Like
Reactions: voldmort

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
یه نسخه بالاتر هست دلوکس. ولی تا اونجایی که من میدونم چیز خاصی نداره که از دست بدی. چند تا کاستوم شخصیت و این حرفا. بازی فقط یه DLC داشته به اسم tog که اونم روی نسخه معمولی رایگان هست.

ببخشید دو تا سوال بی مورد ب تاپیک

1-این بازی حالت آفلاین هم داره یا فقط آنلاین
2-وضعیت سرورهاش تو حالت آنلاین چطوریه ؟ نیاز به پینگ چقدری داره ؟ کلا جواب میده بگیریم بازی کنیم ؟ (نت ایرانسل 4g) ....

tnx

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اره دیلوکس که نمیخوام
یادمه تو 20 دلار باندل گرفتی سه تا بازی داشت:D

2-وضعیت سرورهاش تو حالت آنلاین چطوریه ؟ نیاز به پینگ چقدری داره ؟ کلا جواب میده بگیریم بازی کنیم ؟ (نت ایرانسل 4g) ....

tnx
افلاین که نداره و باید همش انلاین باشی اما نیازی هم به پلاس نیست مثل اینکه

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد

tnx

اره دیلوکس که نمیخوام
یادمه تو 20 دلار باندل گرفتی سه تا بازی داشت:D

افلاین که نداره و باید همش انلاین باشی اما نیازی هم به پلاس نیست مثل اینکه

بازی تمام انلاینه حتی برای قسمت های داستانی. برای انلاین شدن در قسمت های داستانی پلاس نیازی نیست ولی برای مولتی پلیرش پلاس میخواد.
سرور هاش خوبه پلیر زیاده ولی بیشترشون بچه های کوچیک هستن( حرفه ای هم بازی میکنن پدر سوخته ها ) پلیر ایرانی خیلی کم هست.
من نت مخابرات دارم پینگم حدود 140 تا 170 هست و میشه بازی کرد.

داداش پلاس دارم
راجع پینگش چی ممنون میشم توضیح بدی

شماره 1ش هزار بار بازی کردم
شماره 2 واقعا نسبت به 1 پیشرفت داشته و خیلی تو مپ اصلی که خونه شماست ماموریت ها و راز ها و جاهای مخفی هست که باید کشف کنید.
در مورد پینگش هم با ایرانسل تست نکردم. ولی تست میکنم خبرش رو همینجا میدم.

• Like
Reactions: voldmort and S@nic

S@nic

کاربر سایت
Feb 27, 2006
238
بازی تمام انلاینه حتی برای قسمت های داستانی. برای انلاین شدن در قسمت های داستانی پلاس نیازی نیست ولی برای مولتی پلیرش پلاس میخواد.
سرور هاش خوبه پلیر زیاده ولی بیشترشون بچه های کوچیک هستن( حرفه ای هم بازی میکنن پدر سوخته ها ) پلیر ایرانی خیلی کم هست.
من نت مخابرات دارم پینگم حدود 140 تا 170 هست و میشه بازی کرد.

شماره 2 واقعا نسبت به 1 پیشرفت داشته و خیلی تو مپ اصلی که خونه شماست ماموریت ها و راز ها و جاهای مخفی هست که باید کشف کنید.
در مورد پینگش هم با ایرانسل تست نکردم. ولی تست میکنم خبرش رو همینجا میدم.
داداش خیلی گلی دمت گرم
عالی عالی توضیح دادی یه تست بکنی که دیگه شاهکاره دمت گرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر