Bruce Starley استودیوی Naughty Dog رو ترک کرد.

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
320
سلام
دقایقی پیش Bruce Starley یکی از کارگردانان استودیوی موفق Naughty Dog که در کارنامه ی خودش آثاری همچون Uncharted 2 و The Last of us رو داره در صفحه ی توییتر رسمی خود اعلام کرد که استدیوی Naughty Dog رو ترک کرده.
پیش از این اعلام شده بود که او روی ادامه ی عنوان The Last of Us سمتی نخواهد داشت.

Capture.jpg

cg6TuF

منبع : توییر Bruce Starley

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اوه:o:( Didn't see that coming...
NDاز بزرگترین مهره هاشو از دست داد :(( امیدوارم هرجا که باشه موفق باشه :)

پ.ن. حالا که بحثش شد چندی پیش ابعاد جدیدی از بحث امی هنینگ و جداییش از ND منتشر شده بود توسط مقاله ای... نمیدونم چرا تو سایت نزدن خبرشو!

• Like
Reactions: AMIN-1399F

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من دیروز ناراحت بودم کاز تقلبی داره میره و گفتم جزو بدترین خبرهای 2017هه...حالا امروز...تازه فهمیدم خبر بد یعنی چی:(( :((

چقدر منتظر بودم IP جدید ND رو با دست پخت بروس ببینیم! :( زهی خیال باطل:(

براش آرزوی موفقت میکنم...اما احساس میکنم مثل اونایی که رفتن و چپتر جدید زندگیشون رو شروع کنند تو افق محو میشه!:( امیدوارم اینجوری نشه:(

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خیلی ناراحت شدم :(( کارهای قبلیشم برای ما خاطره ساز بود مثل ctr و gex و جک دکستر حیف شد امیدوارم هرجا میره زیر دست شرکتایی مثل یوبی نره کارنامه خودش خراب میکنه:))

• Like

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اصلا پر كردن جاش داخل استديو nd كار راحتي نيست، كاش واقعا بخاطر استراحت و ريلكس كردن رفته باشه، ولي اگه بخاطر مشكل مالي بوده باشه(كه خيلي بعيد ميدونم) واقعا سوني مهره بزرگي رو از دست داده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اصلا پر كردن جاش داخل استديو nd كار راحتي نيست، كاش واقعا بخاطر استراحت و ريلكس كردن رفته باشه، ولي اگه بخاطر مشكل مالي بوده باشه(كه خيلي بعيد ميدونم) واقعا سوني مهره بزرگي رو از دست داده
گویا به خاطر همون استراحت و ایناست، مثل اینکه فشار ساخت U4 و کوچ مستقیم از TLOU به اون، خیلی زیاد بوده!
و اینجور که به نظر میاد بعیده دوباره سراغ پروژه های بزرگی بره...اگر بمونه تو دنیای گیم اصلا:(

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
گویا به خاطر همون استراحت و ایناست، مثل اینکه فشار ساخت U4 و کوچ مستقیم از TLOU به اون، خیلی زیاد بوده!
و اینجور که به نظر میاد بعیده دوباره سراغ پروژه های بزرگی بره...اگر بمونه تو دنیای گیم اصلا:(
با رفتنش جفا بزرگي به صنعت گيم ميكنه

• Like
Reactions: AMIN-1399F and WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
فکر کنم سر ip به مشکل خورده با سونی احتمالا اینا گفتن تمرکزمون کلا رو The Last of us هست ۲ هست و احتمالا تا ۲۰۱۹ مشغولن اینم کنار رفته الان فرصت خوبیه که ماکرو سریع بروس بقاپه یک استودیو بده بهش یا اگه میخواد بره امیدوارم جای بره که موفقیت ها تدوام داشته باشه

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
واقعا ماجرای غریبیست این جدا شدن افراد سرشناس و نخبه ، از استودیوهایی که داخلشون رشد کردن و شکوفا شدن، و من بعد از اینهمه سال نتونستم بفهمم چرا این اتفاق میفته؟؟؟؟ در حالی که در اکثر مواقع افرادی با این شرایط وقتی از اون موقعیت خارج میشن هرگز نمیتونن به اندازه قبلشون هم موفق باشن، حداقل به لحاظ اقبال عمومی از کاراشون شدیدا دچار ریزش مخاطب میشن/ نمونه هاش به وفور الان خاطرمه:
از دهه 90 و جدایی جان رومرو ار ایدسافتور و ناکامی شدیدش بعد از جدایی ( محو شد تقریبا) یادم هست تا جدایی میکامی از کپکام، کلیف بلزینسکی از اپیک، وست و زمپلا از اکتیویژن، کوجیما از کونامی، کارمک از ایدسافتور، کولانتونیو از آرکین و امی هنینگ از ناتی داگ و.........
متاسفانه اگر دقت کنین در اکثر موارد هیچکدومشون در پوزیشن جدیدی که قرار گرفتن به اندازه گذشته درخشان نبودن( حداقال از لحاظ میزان شهرت و مقبولیت در عموم نسبت به گذشته، آثارشون هم در اکثر موارد افت کرده ولی خب بین این ها کسانی بودن و هستن که کمتر دچار افت کیفی شده باشن ولی خب کم هستن) و این داستان ادامه داره و ما جامعه گیمرها بعد از هر شهرت و محبوبیتی انگار باید منتظر یه همچین اخبار قریب الوقوعی باشم متاسفانه...
خیلی خیلی ناراخت شدم...

The Philosophers

کاربر سایت
Mar 15, 2006
162
نام
H O S S E I N
از دهه 90 و جدایی جان رومرو ار id software و ناکامی شدیدش بعد از جدایی ( محو شد تقریبا) یادم هست تا جدایی میکامی از کپکام، کلیف بلزینسکی از اپیک، وست و زمپلا از اکتیویژن، کوجیما از کونامی، کارمک از ایدسافتور، کولانتونیو از آرکین و امی هنینگ از ناتی داگ و.........
به نظرم بخشی از اسامی رو پیش پیش قضاوت کردی. مثل کوجیما و آیندش.

سینما موسیقی گیم و... دنیای پر از محتواست. اینکه تو این ترافیک محتوا دیده بشی و به شکوفایی برسی برای خیلی از فعالینش به معنی سقف افتخاره... طرف همیشه می تونه به این بنازه که تو کارنامش عنوانی مثل انچارتد نقش بسته. خوب همه ما دونبال ارامشیم. و خوب بعد این سقف افتخار به آرامش رسیدن لذت بردن از تجربه ها حکم بهشت رو داره.

البته که این وسط ناتی داگ هم چالش خواهد داشت.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
به نظرم بخشی از اسامی رو پیش پیش قضاوت کردی. مثل کوجیما و آیندش.

سینما موسیقی گیم و... دنیای پر از محتواست. اینکه تو این ترافیک محتوا دیده بشی و به شکوفایی برسی برای خیلی از فعالینش به معنی سقف افتخاره... طرف همیشه می تونه به این بنازه که تو کارنامش عنوانی مثل انچارتد نقش بسته. خوب همه ما دونبال ارامشیم. و خوب بعد این سقف افتخار به آرامش رسیدن لذت بردن از تجربه ها حکم بهشت رو داره.

البته که این وسط ناتی داگ هم چالش خواهد داشت.
بله دقیقا، این جا به جایی ها و تغییرها برای استودیوها و جامعه گیمرها سخت و هضم نشدنیه وگرنه شکی در این نیست که اون طرف اثری رو که باید میزاشته گذاشته و از این بابت برای تمام عمر از خودش و عملکرد خودش توی حیطه ای که فعالیت میکرده راضی باشه و احساس غرور کنه.
راجب اون اسامی هم عرض کردم که در اکثر موارد، و خب امیدوارم کوجیما این رشته رو پاره کنه و از لحاظ اقبال عمومی هم موفق باشه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر