FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
من بعید میدونم این نورپردازی رو تغییر بدن توی نسخه اصلی‌.
چون حتی یه کور هم میتونه تشخیص بده مشکل داره ولی اینا تغییرش نمیدن الان مگه نورپردازی شب فیفا ۱۷ درست کردن که اینو درست کنن؟
حتی توی عکسای تبلیغاتیشون هم نور در همین حده.

توی هوای ابری، بازی سیاه و سفید میشه.
توی غروب، بازی رنگی غلیظه به شدت.
توی شب هم که اصلا زیر ۱۸ سال بازی کنه خودشو خیس میکنه:D آدم یاد سریال walking dead میفته.
کلا EA ع.ن نور پردازی رو‌ درآورده اینقدر افراط و تفریط توی نورپردازی کرده.

مشکل از موتور فراسبایته. البته مشکل از اونیه که از این موتور برای نورپردازی بازی فوتبال استفاده میکنه وگرنه توی بازیای اکشن خیلی هم خوبه.

من که به همینم راضیم.
حداقل دروازه بان داره، دفاع داره، سرعت بازی نرماله، دکمه‌های کنترل بازی درست و حسابی تنظیم شده و از همه مهمتر تیم داره!
بازی ای که توش یووه و رئال نباشن ولی استقلال خوزستان باشه که دیگه بازی نیست!

اونیکی بازی اصلا دفاع و دروازه بانش تعطیله. احساس میکنی بازیش صحنه آهستس. آدم یاد فوتبال‌های لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم عربی میفته اینقدر سرعت بازی کمه. حتی تیمی که منصوریان امسال درست کرده سرعتش از بارسای اون بازی بیشتره!

آخرین ویرایش:

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
اخه این ادم ادعای اینو داره خیلی حالیشه و یه جورایی نقد مینویسه انگار این همه میلیونی مردم جهان هیچی حالیشون نیس ایشون و دوستش و دو نفر دیگه خیلی حالیشونه ..اقا من سلیقه همه افراد واسم قابل احترامه اما این شخص کاملا سلایق شخصیشو میخواد واسش پیاده کنن تو بازی ...این رو اعصابه..از یه گیم انتظار معجزه داره ... وقتی یادمه یه بار گیر داده بود چرا تو دمو فیفا ریستارت نمیزارن !!! ( سرمو میخوام بشکونم بخدا وقتی این حرفش یادم میاد ) :| چون میخواست یک سال با همون دمو سر کنه..بعد وسطای فیفا 17 شنید دو نفر حرف از هندیکپ تو فیفا زدن اومده بود میگفت مشکل هندیکپ تو فیفا :)) اخه تو که هیچی نمیدونی راجب اینا چرا میای راجبشون فکت میدی
من به شخصه با پیس حال نمیکنم نمیرم رو اعصابشون تو تایپک ..این میاد اینجا چیزای خنده دار مینویسه بعد هم میگه نظرات خودمه هر کی جواب بده هیچی حالیش نیس
اینا زور داره
هر چقدر بخوای جوابشونو ندی فکر میکنن واقعا حرفشون درسته
البته واقعا اینقدر بازی لذت بخشه ادم نباید خودشو درگیر این حرفا کنه ...اما به هر حال من با انتقاد هر کسی مشکلی ندارم ..هر کسی
اما 2/3 نفرن هیچی بارشون نیس اما فقط یاد گرفتن حرفای بقیه رو مثل طوطی تکرار کنند و هر سالم این کارو ادامه میدن
علیرضا جان شما و آتزوری رو خیلی میپسندم میدونم که عین خودم عاشق فوتبالین اگه هم نظرات دوستانو نقد میکنین با تخریب و تمسخر فرق داره حرفتونو همیشه قبول دارم واقعا و به عنوان کسی که 27 سال سن دارم و از 10 سالگی تو کلوپا بودم و یادش بخیر بازیای شرطی تا به الان که متاهلم ولی ذره ای از علاقم به بازی فوتبال کم نشده... مدلینگ و انیمیشن تو فیفا در حد فاجعه نیست والا قابل قبوله ولی با ایده آل فاصله داره اگه مثلا مدلینگ همه یکی بود پس چرا من وقتی پوگبا رو وسط زمین باهاش بازی میکنم(فیفا17) متوجه میشم این پوگباست چون حرکات بدن و سبک بازیش عین واقعیتشه یا والنسیا که دیگه تهشه بس که مدلینگ بدنش مث خودش دراوردن.. اره با ایده آل فاصله هستش (و همینجور pes اره بهتر کار میکنه تو این زمینه منکرش نمیشیم) ولی کی میخوان بفهمن گیم پلی چالشی چیزیه که فیفا یه سر و گردن بالاتره... بعضیا میگن دفاع باگ شده آسون شده اتفاقا محض اطلاعتون همون چیزی میخوام الان اتفاق افتاده دیگه دفاع (البته دمو رو بازی نکردم با برداشت از حرف دوستان میگم) کاملا همه چیش دست کاربره یه جورایی اگه قبلا دفاع پیش فرض مثلا بین semiو assist"بود الان شده بین manual و semiچیزی که عزیزان در بازی pes خواب همچین سیستم دفاعی رو نمیبینن فعلا... خلاصه اینکه اگه فیفا نمیخواست به سمت شبیه ساز بره این کارا رو نمیکرد... دست بازیکن بازه هر مدلی میخوای میتونی بازی کنی... من البته یه نقد دارم رو این skill moveبه نظرم باید skill زدن به شدت سخت کنن دو حالت داره یا با بازیکنای خیلی تاپ دنیا ففط بشه زد مث نیمار پوگبا اینا که خوراکشون این کاراست یا هم بیان ترکیب دکمه ها رو به شدت سختتر کنن چون واقعا بعضی پلیرا رو مخن و گیم پلی بازی رو با اسکیل زیادی زدن خراب میکنن،...،
نظر نهایی من اینه بیایم به هم و سلیقه هم احترام بزاریم مطمعن باشن طرفدارای pes فیفا باز ها از همون اوایل که بیشتریا pes میزدن (سال های 2006تا 2011)اگه کسی عاشق فیفا بود برای سختی بازیش بود که دیگه فیفا 12 به اوج خودش تو شبیه سازی رسید و شاید بشه گفت برای من بهترین فوتبال در زمان خودش بود از نظر شبیه سازی... پس فیفا باز شبیه ساز پسنده اینو دوست داران محترم pes امیدوارم بدونن

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
یه نکته هم یگم که شیدر های پوست بی نظیر شده ادم کیف میکنه چهره ها رو میبینه جزییات دیوانه کنندس
درسته خوب شده ولی برای بازیکنایی که امسال ساختنشون یا ترمیمشون کردن مث راموس و مارکینیوش و رونالدو ولی یه سری بازیکنارو به جان خودم از فیفا12 دست نزدن باو به قرآن موهای خدیرا سه ساله کوتاهه:Dیا مثلا کاوانی خیلی فیسش بده

• Like
Reactions: 7Mohammad7

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
این چه حرفیه :)) اگه به فروش باشه که فیلم مزخرفی مثل avatar و بازی چرتی مثل minecraft هم گاهی صدر لیست فروش بوده

دوست عزیز شما اصلا فیلم آواتار رو دیدی که در موردش صحبت میکنی ؟؟ :-t

برو بشین فیلم آواتار رو ببین تا بفهمی چیه و چه شاهکاریه....واقعا آدم میمونه بعضی مثال ها رو میبینه... :o

دوستان یه صلوات بفرستین بحث این نورپردازی و این چیزا رو تمامش کنین بره پی کارش.... %-(

فیفا مشکل داره برین pes بازی کنین....اگه اونم مشکل داره برین nba2k فوتبال بازی کنین.... %-(

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
علیرضا جان شما و آتزوری رو خیلی میپسندم میدونم که عین خودم عاشق فوتبالین اگه هم نظرات دوستانو نقد میکنین با تخریب و تمسخر فرق داره حرفتونو همیشه قبول دارم واقعا و به عنوان کسی که 27 سال سن دارم و از 10 سالگی تو کلوپا بودم و یادش بخیر بازیای شرطی تا به الان که متاهلم ولی ذره ای از علاقم به بازی فوتبال کم نشده... مدلینگ و انیمیشن تو فیفا در حد فاجعه نیست والا قابل قبوله ولی با ایده آل فاصله داره اگه مثلا مدلینگ همه یکی بود پس چرا من وقتی پوگبا رو وسط زمین باهاش بازی میکنم(فیفا17) متوجه میشم این پوگباست چون حرکات بدن و سبک بازیش عین واقعیتشه یا والنسیا که دیگه تهشه بس که مدلینگ بدنش مث خودش دراوردن.. اره با ایده آل فاصله هستش (و همینجور pes اره بهتر کار میکنه تو این زمینه منکرش نمیشیم) ولی کی میخوان بفهمن گیم پلی چالشی چیزیه که فیفا یه سر و گردن بالاتره... بعضیا میگن دفاع باگ شده آسون شده اتفاقا محض اطلاعتون همون چیزی میخوام الان اتفاق افتاده دیگه دفاع (البته دمو رو بازی نکردم با برداشت از حرف دوستان میگم) کاملا همه چیش دست کاربره یه جورایی اگه قبلا دفاع پیش فرض مثلا بین semiو assist"بود الان شده بین manual و semiچیزی که عزیزان در بازی pes خواب همچین سیستم دفاعی رو نمیبینن فعلا... خلاصه اینکه اگه فیفا نمیخواست به سمت شبیه ساز بره این کارا رو نمیکرد... دست بازیکن بازه هر مدلی میخوای میتونی بازی کنی... من البته یه نقد دارم رو این skill moveبه نظرم باید skill زدن به شدت سخت کنن دو حالت داره یا با بازیکنای خیلی تاپ دنیا ففط بشه زد مث نیمار پوگبا اینا که خوراکشون این کاراست یا هم بیان ترکیب دکمه ها رو به شدت سختتر کنن چون واقعا بعضی پلیرا رو مخن و گیم پلی بازی رو با اسکیل زیادی زدن خراب میکنن،...،
نظر نهایی من اینه بیایم به هم و سلیقه هم احترام بزاریم مطمعن باشن طرفدارای pes فیفا باز ها از همون اوایل که بیشتریا pes میزدن (سال های 2006تا 2011)اگه کسی عاشق فیفا بود برای سختی بازیش بود که دیگه فیفا 12 به اوج خودش تو شبیه سازی رسید و شاید بشه گفت برای من بهترین فوتبال در زمان خودش بود از نظر شبیه سازی... پس فیفا باز شبیه ساز پسنده اینو دوست داران محترم pes امیدوارم بدونن
شما لطف داری عزیز
ما اینجا واقعا بچه ها بیشترشون بالای 25 سن دارن اما چون که به بازیشون علاقه دارن و واقعیتو میگن و این به یه سری بر میخوره و حرفاییو میزنن که عجیبه...دوستمون به من و هودور میگه که فن بوی دبیرستانی !! اما ایشون باید بدونه از من 6 سال کوچیکتره با توجه به سنی که داخل پروفایلش زده و هودور هم از ایشون بزرگتره اما واسشون عجیب و غیر عادیه یه سریا تو تایپک راجب فیفا اینقدر تعریف میکنن هر سال ! و اینو به فن دبیرستانیو بچه بودن ربط میدن !

باور کنین فیفا دیگه پاشو فراتر از یه بازی گذاشته...اگه اشتباه نکنم این المپیک که در راهه نه المپیک بعدی ( بازم تاریخش دقیق تو ذهنم نیس ) فیفا جز یکی از رشته هاس..پس نشون میده این گیم خیلی خیلی هدفای بزرگتری رو داره

هیچ چیزی بدون ایراد نیس ..اینکه بگیم این فیفا 18 کامله کامله واقعا این حرف درست نیس..اما واقعا لذت بخش بوده تا اینجاش..من بخاطر یه سری درگیری ها که دارم این روزا نتونستم بیشتر از 30/40 دست بازی کنم ! بازم اینقدر بازی کردم..اما واقعا cpu حسو به شخص خودم نمیرسونه.. و نمیشه زیاد محک زد ..باز انلاین باازی کنیم خیلی راحت تر میشه راجب بازی نظر داد

اما بازم با همین دمو بازی که مطمعنن تغییرات زیادی داره تو نسخه اصلی و بازی خیلی کامل تر میشه میان بازیو میکوبن
البته مشکلی نیس..همشون میتونن نظر بدن..من فقط میخواستم جواب یکیشونو بدم که دادم وگرنه میتونن هر چقدر میخوان انتقاد کنن ..مهم اینو فیفا 18 واقعا عالی بوده تا همینجاش با همین دموی نصفه و نیمه و واقعا از همه لحاظ دمشون گرم که تونستن اینقدر خوب کامل کنن این
نسخه 18 رو

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان آلتیمیت باز یه سری کارت مربیا رو دیدم که آیتم داشتن... 8->

مثل همین بازیکنا که سرعت و شوت و این چیزا دارن اونا هم داشتن....

اینطور که معلومه به نظرم انتخاب مربی هم توی نحوه بازی تیم تاثیر داره.... اگه اینجوری باشه خیلی عالی میشه.... :o

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
اما شما میتونی بگی گیمر برای سرگرمی فقط فوتبال بازی میکنه؟ ادمی که تو یه سال ۱۰۰۰ بازی انلاین میزنه فوتبال زندگیشه...همه ما فنای فوتبال همینیم. پس اگه بازی فوتبالی اینقدر میفروشه و ملت ۱۰۰۰ تا یا بیشتر بازی انلاین توش میزنن واقعا گیم پلی بهتری داره.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

بابا من تو سه ماه 1000 تا فقط توی آلتیمت قسمت سیزن بازی کردم..... :-" نمیدونم چجوری ولی بازیش کردم.... :-??

حالا آنلاین فرندلی و فوت چمپیون و پرو کلاب و سیزن معمولی و ....بماند... :-??

ولی خداوکیلی فوت چمپیونز عجب چیزی بود یَــــک استرسی میگرفت مارو... :-t:-SS آدمو به خاک و خون میکشید...:D سر کنکور اینقدر استرس نداشتم.... :)):D

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
یه نکته جالب بگم
اونایی که تیویشون HDR داره کلا مشکل شب رو ندارن و نور پردازی عالیه!
من HDR رو امروز روشن کردم (مخصوصا با رزولوشن 4کا) تو شب نورپردازی عالی بود!
این ویدیوهایی که شما گذاشتی مشخصه تو سانتیاگو هستش ونورش عالیه.اما برام جالبه که شما hdr تی وی رو روشن کردی و با کنسول رکورد کردی چرا نورت خوبه و برای ما تاریکه؟!کنسولت hdr داره؟
متوجه منظورم شدی؟
خب یه سری ویدئو گرفتم که به نظرم جالب بودن
اولی فیزیک خارق العاده توپ هست که بوفون توپ رو میگیره اما بخاطر چرخش زیاد توپ توپ از دستش در میره و به کرنر میره که اگه تو واقعیت دروازبانی کرده باشین این مورد رو زیاد دیدین و دیدنش تو بازی برای من عجیب بود!(تو صحنه آهسته دقت کنید)
باز هم فیزیک عالی توپ و برخورد توپ با تیرک(و صد البته صحنه آهسته جذاب بازی)
قطع کردن توپ با تکل های جدید اضافه شده به فیفا 18 ضد حمله و گل... گزارش عالی فیفا فوتبال رو جذابتر میکنه:
باز هم فیزیک خوب توپ بعد برخورد به دست دروازبان:
Ashley cole is that you?????
دقت کنید که این طرفی که شبیه به اشلی کول هست کمک مربی هست!
واقعا نور اینجا عالیه.شاید همینو متر قرار دادن و به فکر بقیه مردم نیسن.حالا ما تی وی 4کی نداریم چیکار کنیم؟!!
وقتی یادمه یه بار گیر داده بود چرا تو دمو فیفا ریستارت نمیزارن !!! ( سرمو میخوام بشکونم بخدا وقتی این حرفش یادم میاد ) :| چون میخواست یک سال با همون دمو سر کنه
دموی ما از نسخه نهایی اونا بهتره میان یه چیزایی میگن دیگه.شما خودتو ناراحت نکن.فکرشو بکن تو دموشون یه فرمیشن ست کردن نداره بعد انتظار دارن دموی فیفا ریستارت داشته باشه.عقل سلیم میگه فرمیشن واجب تر از ریستارت بازیه ولی از نظر اینا برعکسه
اینجا از دمو 90 درصد راضین اما اونجا 90 درصد ناراضین بعد بازم میگن بازی ما بهتره

ragbar12

کاربر سایت
Nov 20, 2008
26
به یک بچه کتاب دیوان حافظو بدی اونو پس میزنه ولی اگه یه دفترچه بی محتوا که توش چند تاعکس خوش رنگو لعابه رو بهش بدی استقبال میکنه و با دوق همشو ورق میزنه.
هر کسی مناسب سنش با موارد مختلف برخورد میکنه.
فیفا بیشتر دنبال ایجاد روح فوتبال وشبیه سازی فضای اون برای کاربره
ولی سازندگان pes با رنگو لعاب سر یه سری رو گرم میکنن.
طرف رفته برای فلان بازی چیزی بالغ بر دویستو سی چهل تمن جیرینگی پرداخته! الان متوجه شده چه اشتباهی کرده تصمیم گرفته برای تسکین روح روان بازی فیفا رو به خاطر یه دموی ساده بکوبه.
این برداشت ساده من از اتفاقات ایجاد شده در این روزا بود.شاد باشید

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
به یک بچه کتاب دیوان حافظو بدی اونو پس میزنه ولی اگه یه دفترچه بی محتوا که توش چند تاعکس خوش رنگو لعابه رو بهش بدی استقبال میکنه و با دوق همشو ورق میزنه.
طرف رفته برای فلان بازی چیزی بالغ بر دویستو سی چهل تمن جیرینگی پرداخته! الان متوجه شده چه اشتباهی کرده تصمیم گرفته برای تسکین روح روان بازی فیفا رو به خاطر یه دموی ساده بکوبه.
اقای رگبار عزیز اولا همه رو بایه تفکر نگاه نگن اره بچه رو درست میگی ولی ما بچه نیستیم اینو هم بدون بنده مفسر فوتبال هستم و حداقل از فوتبال سر درمیارم ولی به نظر من پی ای اس تو زمینه گیم پلی بهتره حالا چون ما خوشمون اومده بچه ایم به نظر شما

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
این برداشت ساده من از اتفاقات ایجاد شده در این روزا بود.شاد باشید[/QUOTE
حوصله نقد نوشتن ندارم وقت هم ندارم ایشالله اگه اومدم تهران برای کلاسا تو این ماه با یکی از بچه های عزیز این تایپیک قرار میزارم و کامل یه سری ایرادات رو با شکل نشون میدم هم فیفا و هم پی ای اس تا بدونیم چقدر با فوتبال واقعی فاصله داریم

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
حوصله نقد نوشتن ندارم وقت هم ندارم ایشالله اگه اومدم تهران برای کلاسا تو این ماه با یکی از بچه های عزیز این تایپیک قرار میزارم و کامل یه سری ایرادات رو با تصویر نشون میدم هم فیفا و هم پی ای اس تا بدونیم چقدر با فوتبال واقعی فاصله داریم

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
این ویدیوهایی که شما گذاشتی مشخصه تو سانتیاگو هستش ونورش عالیه.اما برام جالبه که شما hdr تی وی رو روشن کردی و با کنسول رکورد کردی چرا نورت خوبه و برای ما تاریکه؟!کنسولت hdr داره؟
متوجه منظورم شدی؟

واقعا نور اینجا عالیه.شاید همینو متر قرار دادن و به فکر بقیه مردم نیسن.حالا ما تی وی 4کی نداریم چیکار کنیم؟!!

دموی ما از نسخه نهایی اونا بهتره میان یه چیزایی میگن دیگه.شما خودتو ناراحت نکن.فکرشو بکن تو دموشون یه فرمیشن ست کردن نداره بعد انتظار دارن دموی فیفا ریستارت داشته باشه.عقل سلیم میگه فرمیشن واجب تر از ریستارت بازیه ولی از نظر اینا برعکسه
اینجا از دمو 90 درصد راضین اما اونجا 90 درصد ناراضین بعد بازم میگن بازی ما بهتره
به نظر من هم نورپردازی خوبه و مورد نداره . ورزشگاه پاریس. کنسول پرو . js8980 tv hdr.

بازی به نظر من خوبه و راضی هستم . نسبت به 17 بهتر شده و باگها کمتر شده . سرعت بازی هم بهتر شده و گل زدن راحت تر شده . دو تا مشکل که من دیدم یکی ضعیف بودن cpu هست که رو درجه سختی بالا راحت گل میزدم یکی هم دفاع سوراخ که راحت باز میشد

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsas1 and Hodor

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
بعنوان یک بی طرف که از هردوبازی لذت میبره میگم: نقد اون کاربر کاملا منصفانه بود . نمیدونم چرا شماها آتیش گرفتین

((((((ای کاش یه عده فن بوی بچه دبیرستانی، انقدر تعصب بیجا نداشتن و مثل ما نقاط ضعف و قوت هردوبازی رو می‌دیدن و مردونه قبول میکردن)))))))

ممنون دوست عزیز ... البته من چند تا از کاربر ها رو روی ایگنور گذاشتم و نظرات شون رو اصلا نمیدیدم
ریپلای شما رو دیدم کنجکاو شدم برم ببینم اصل پست چی بوده محتوای اینور رو باز کردم ... جالبه که یکی شون به گفته این همه مدت منتظر بوده ببینه من چی میخوام بگم !! =))
ای کاش وقتی کسی رو بلاک میکنیم اونم نتونه پست های ما رو ببینه ... از مسئولان سایت تقاضا دارم این مورد رو لحاظ کنن، چون وقتی کسی بلاک میشه قاعدتا نباید هیچکدوم از دو طرف همو ببینن ... منم یه کم اعصاب بچه مچه ندارم ! ممنون میشم این قانون بلاک کردن درست انجام بشه ... چون گویا اینا هم پست های بنده براشون ناخوشآینده ... اونا هم نبینن بهتره ... اعصاب دو طرف راحت می مونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر