FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
804
نام
سپهر
فروش فیفا هم که نشون دهنده بهتر بودنه و دهن خیلی منتقدین بسته میشه
Sent from my SM-G955F using Tapatalk

این چه حرفیه :)) اگه به فروش باشه که فیلم مزخرفی مثل avatar و بازی چرتی مثل minecraft هم گاهی صدر لیست فروش بوده

هیچوقت تعصب کورکورانه نداشته باشید که شان و جایگاه شما تو ذهن بقیه خراب بشه و همه به چشم دیگه ای بهتون نگاه کنن

حقیقت اینه که فیفا حتی درحد یه آپدیت ساده هم به خودش زحمت نداده و بازی سال پیش رو داره با چهارتا بک گراند جدید عرضه میکنه . هنوزم کیفیت چمن و نورپردازی تو شب داغونه ! اصلا قابل بازی نیست... ترول بازی درنیارین که بتونیم چهارکلمه راجع به نقاط ضعف و قوت بازی صحبت کنیم

غیر از نورپردازی و چمن بقیه چیزا قابل تحمل و منکه راضیم

چی میگی واقعا فازت چیه
اخه تو که سر رشته ای نداری تو فیفا چرا باید نظر بدی
بزارین خوش باشن با توهماتشون;)

بعنوان یک بی طرف که از هردوبازی لذت میبره میگم: نقد اون کاربر کاملا منصفانه بود . نمیدونم چرا شماها آتیش گرفتین

((((((ای کاش یه عده فن بوی بچه دبیرستانی، انقدر تعصب بیجا نداشتن و مثل ما نقاط ضعف و قوت هردوبازی رو می‌دیدن و مردونه قبول میکردن)))))))

آخرین ویرایش:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
اصلا از دیروز منتظرم بیای بنویسی بخندم یکی تو یکی هم یه یوسر دیگه
چی میگی واقعا فازت چیه
حتما دیشب کلی هم فحش دادی به ea که ته هر بازی ریستارت نزاشته واست تو دمو چون که قرار بود 1 سال با دمو سر کنی..همراه بچه هایی که میان خونتون ..درسته ؟ ( اینو خودت فک کنم در جریان باشی منظورم چیه ! )

اخه تو که سر رشته ای نداری تو فیفا چرا باید نظر بدی
کسی فیفا بازه بیاد ایراد بگیره تا صبح .. اما دو نفر مثل تو که ته بازیشون یه افلاینه با دو نفر دیگه واقعا خیلی راحت میای یه چیزاییو به بازی نسبت میدی ادم مخش هنگ میکنه
اصلا نباید نقل قول میکردم تا این بحث کش پیدا کنه اما واقعا فاز تو یکی رو درک نمیکنم و اصلا نمیتونم بفهمم چی میخوای از یه گیم .. فقط خوشحالم که خوشت نیومده از این فیفا
واقعا میگم خوشحالم ..اگه خوشت میومد از فیفا شک میکردم به انتخابم
شاید باورت نشه
اینو رفیقش پارسال نورپردازی تو شب فیفا16 رو ترول میکردن و هی عکس از نورپردازی به قول خودشون فوق العاده فیفا 17 تو شب میزاشتن و شونصد تا از این کله ها(:o:fearscream:)!!!
حالا که دیدن بقیه دارن از نورپردازی بازی تو شب انتقاد میکنن 180 درجه نظرشون رو برگردوندن و همرنگ جماعت شدن!!!
تموم داستانهایی رو هم که از مدلینگ و انیمیشن و پلیرآیدی و چه و چه و چه ...میگن دقیقا مثل همین مبحث نورپردازی هیچ پایه واساسی نداره خاطرت جمع!!!
خلاصه که خیلی خودتونو درگیر نظریه پردازیهای این افراد نکنین...
مونده هنوز تا اینا رو بشناسید!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
شبش که خیلی تاریکه خدایی برید تو پیجشون انتقال بدین تو نسخه نهایی درست کنن خیلی بده انقدر تاریک بقیه مواردش من دیدم مشکلی نیست زیاد اینایی که میبینین خیلی غلیظ میان منفی میگن pes 18 دموش میگفتن فاجعه

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
بعنوان یک بی طرف که از هردوبازی لذت میبره میگم: نقد اون کاربر کاملا منصفانه بود . نمیدونم چرا شماها آتیش گرفتین

((((((ای کاش یه عده فن بوی بچه دبیرستانی، انقدر تعصب بیجا نداشتن و مثل ما نقاط ضعف و قوت هردوبازی رو می‌دیدن و مردونه قبول میکردن)))))))

باشه!

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
804
نام
سپهر
شبش که خیلی تاریکه خدایی برید تو پیجشون انتقال بدین تو نسخه نهایی درست کنن خیلی بده انقدر تاریک بقیه مواردش من دیدم مشکلی نیست زیاد
واسه نورپردازی و چمن بهشون ایمیل زدم
شما هم به هرکسی که میشناسید بگید از هر راه و روشی که بلدن این موارد رو به دولوپرای فیفا انتقال بدن که تا نسخه نهایی مشکل چمن و نورپردازی رو برطرف کنن

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

• Like
Reactions: only sony and WCW

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
بعد از تجربه دمو :
گل زدن گل خوردن خیلی اسون شده و گلرها دیگه مثل نسخه 17 عجیب غریب نیستن که یه توپ های بگیرن که خارج از واقعیت باشه واقعا شورشو دراورده بودن گلرها یه توپ های میگرفتن تو 17 که قابل هضم نبود خداروشکر اینجا این قضیه حل شده و گل ها سوپرمن نیستن اما فیزیک توپ عالی شده و این گیم پلی هم تحت تاثیر قرار داده برخورد ها به نظرم تر تمیز تر واقعی تر شده این سریع تعویض کردن هم ایده جالبیه اما یه مشکل عجیبی که من دیدم اینه که انیمیشن پا به توپ بازیکن ها مثل رونالدو هست نمیدونم قضیه چیه اما این حالا نمیدونم باگ نسخه دمو یا چی در کل این نسخه که به اسم دمو گفتن من شک ندارم نسخه اصلی خیلی خیلی بهتر از این میشه مثل پارسال که که خود بازی اصلی 17 با دمو زمین تا اسمون فرق داشت

• Like
Reactions: ehsas1 and atzoriha

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
این چه حرفیه :)) اگه به فروش باشه که فیلم مزخرفی مثل avatar و بازی چرتی مثل minecraft هم گاهی صدر لیست فروش بوده

هیچوقت تعصب کورکورانه نداشته باشید که شان و جایگاه شما تو ذهن بقیه خراب بشه و همه به چشم دیگه ای بهتون نگاه کنن

حقیقت اینه که فیفا حتی درحد یه آپدیت ساده هم به خودش زحمت نداده و بازی سال پیش رو داره با چهارتا بک گراند جدید عرضه میکنه . هنوزم کیفیت چمن و نورپردازی تو شب داغونه ! اصلا قابل بازی نیست... ترول بازی درنیارین که بتونیم چهارکلمه راجع به نقاط ضعف و قوت بازی صحبت کنیم

غیر از نورپردازی و چمن بقیه چیزا قابل تحمل و منکه راضیم

ای کاش یه عده فن بوی بچه دبیرستانی، انقدر تعصب بیجا نداشتن و مثل ما نقاط ضعف و قوت هردوبازی رو می‌دیدن و مردونه قبول میکردن
چرا فکتای چیزای دیگه رو به بازی ربط میدین؟
فیلم هزارتا فاکتور داره و اکثر مردم فقط میخوان سرگرم شن براشون داستان و اکت و ... مهم نیست.
اما شما میتونی بگی گیمر برای سرگرمی فقط فوتبال بازی میکنه؟ ادمی که تو یه سال ۱۰۰۰ بازی انلاین میزنه فوتبال زندگیشه...همه ما فنای فوتبال همینیم. پس اگه بازی فوتبالی اینقدر میفروشه و ملت ۱۰۰۰ تا یا بیشتر بازی انلاین توش میزنن واقعا گیم پلی بهتری داره.
گذشت اون دورانی که مردم چشم و گوش بسته بودن الان یوتیوب و توییتر و دمو خود بازی و کلی متن تو اینترنت هست در نتیجه مردم درست انتخاب میکنن

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
804
نام
سپهر
چرا فکتای چیزای دیگه رو به بازی ربط میدین؟
فیلم هزارتا فاکتور داره و اکثر مردم فقط میخوان سرگرم شن براشون داستان و اکت و ... مهم نیست.
اما شما میتونی بگی گیمر برای سرگرمی فقط فوتبال بازی میکنه؟ ادمی که تو یه سال ۱۰۰۰ بازی انلاین میزنه فوتبال زندگیشه...همه ما فنای فوتبال همینیم. پس اگه بازی فوتبالی اینقدر میفروشه و ملت ۱۰۰۰ تا یا بیشتر بازی انلاین توش میزنن واقعا گیم پلی بهتری داره.
گذشت اون دورانی که مردم چشم و گوش بسته بودن الان یوتیوب و توییتر و دمو خود بازی و کلی متن تو اینترنت هست در نتیجه مردم درست انتخاب میکنن

فقط خط اول پستتونو خوندم
باور بفرمایید من حتی یکذره قصد جسارت یا بی احترامی ندارم اما باید شما رو ایگنور/بلاک کنم چون به اینجور بحثای کودکانه هیچ علاقه ای ندارم
(از ماه مهر میتونید تو مدرسه/دانشگاه این بحثها رو ادامه بدید)

---

دوستان راجع به وضعیت چمن و نورپردازی بازی به ea پیام بدید
https://help.ea.com/contact-us/
امیدی هست که تا نسخه نهایی درستش کنن چون فکرنکنم براشون کار خاصی داشته باشه

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
شبش که خیلی تاریکه خدایی برید تو پیجشون انتقال بدین تو نسخه نهایی درست کنن خیلی بده انقدر تاریک بقیه مواردش من دیدم مشکلی نیست زیاد اینایی که میبینین خیلی غلیظ میان منفی میگن pes 18 دموش میگفتن فاجعه
شب منم خوشم نیومد و حتی دیشب نوشتم اینجا
روز اوکی بود تو ورزشگاه گالکسی
اما دیروز قبل اینکه دمو رو تست کنم .. یه فیلم دیدم تو یوتیوب بازی تاتنهام بود شب هم بود ..اونجا چمن کاملا رنگ خوبی داشت ..نورپردازی هم اوکی بود..حالا به نظرم تو دمو اینطوره و نسخه اصلی این مشکل نباشه

• Like
Reactions: atzoriha

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
فقط خط اول پستتونو خوندم
باور بفرمایید من حتی یکذره قصد جسارت یا بی احترامی ندارم اما باید شما رو ایگنور/بلاک کنم چون به اینجور بحثای کودکانه هیچ علاقه ای ندارم
(از ماه مهر میتونید تو مدرسه/دانشگاه این بحثها رو ادامه بدید)

---

دوستان راجع به وضعیت چمن و نورپردازی بازی به ea پیام بدید
https://help.ea.com/contact-us/
امیدی هست که تا نسخه نهایی درستش کنن چون فکرنکنم براشون کار خاصی داشته باشه
خوشحال میشم.
هرچند سن پدرتونو دارم ولی وقتی کسی با منطق مشکل داره دیگه کاری از دست من بر نمیاد .

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
شاید باورت نشه
اینو رفیقش پارسال نورپردازی تو شب فیفا16 رو ترول میکردن و هی عکس از نورپردازی به قول خودشون فوق العاده فیفا 17 تو شب میزاشتن و شونصد تا از این کله ها(:o:fearscream:)!!!
حالا که دیدن بقیه دارن از نورپردازی بازی تو شب انتقاد میکنن 180 درجه نظرشون رو برگردوندن و همرنگ جماعت شدن!!!
تموم داستانهایی رو هم که از مدلینگ و انیمیشن و پلیرآیدی و چه و چه و چه ...میگن دقیقا مثل همین مبحث نورپردازی هیچ پایه واساسی نداره خاطرت جمع!!!
خلاصه که خیلی خودتونو درگیر نظریه پردازیهای این افراد نکنین...
مونده هنوز تا اینا رو بشناسید!
اخه این ادم ادعای اینو داره خیلی حالیشه و یه جورایی نقد مینویسه انگار این همه میلیونی مردم جهان هیچی حالیشون نیس ایشون و دوستش و دو نفر دیگه خیلی حالیشونه ..اقا من سلیقه همه افراد واسم قابل احترامه اما این شخص کاملا سلایق شخصیشو میخواد واسش پیاده کنن تو بازی ...این رو اعصابه..از یه گیم انتظار معجزه داره ... وقتی یادمه یه بار گیر داده بود چرا تو دمو فیفا ریستارت نمیزارن !!! ( سرمو میخوام بشکونم بخدا وقتی این حرفش یادم میاد ) :| چون میخواست یک سال با همون دمو سر کنه..بعد وسطای فیفا 17 شنید دو نفر حرف از هندیکپ تو فیفا زدن اومده بود میگفت مشکل هندیکپ تو فیفا :)) اخه تو که هیچی نمیدونی راجب اینا چرا میای راجبشون فکت میدی
من به شخصه با پیس حال نمیکنم نمیرم رو اعصابشون تو تایپک ..این میاد اینجا چیزای خنده دار مینویسه بعد هم میگه نظرات خودمه هر کی جواب بده هیچی حالیش نیس
اینا زور داره
هر چقدر بخوای جوابشونو ندی فکر میکنن واقعا حرفشون درسته
البته واقعا اینقدر بازی لذت بخشه ادم نباید خودشو درگیر این حرفا کنه ...اما به هر حال من با انتقاد هر کسی مشکلی ندارم ..هر کسی
اما 2/3 نفرن هیچی بارشون نیس اما فقط یاد گرفتن حرفای بقیه رو مثل طوطی تکرار کنند و هر سالم این کارو ادامه میدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر