هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام من دستگاهو به اینترنت وصل کردم بعد بن شدم

playstation network access from this ps4 banned or temporarily suspended (ws-37338-4)

اینو میگه چند وقت بن میمونم؟
سلام
مدت زمان بن رو باید با پشتیبان های سونی صحبت کنید.

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

hmgameover

کاربر سایت
Sep 13, 2017
3
سلام
مدت زمان بن رو باید با پشتیبان های سونی صحبت کنید.

اگه صحبت نکنم مشکلی نیست خودکار از بن خارج میشه؟ یا حتما باید صحبت کنم میرم تو سایت شماره سریال پی اس-و که میزنم سایت میگه اشتباس

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
اگه صحبت نکنم مشکلی نیست خودکار از بن خارج میشه؟ یا حتما باید صحبت کنم میرم تو سایت شماره سریال پی اس-و که میزنم سایت میگه اشتباس
تا حالا به این مشکل نخوردم دوستان راهنمایی میکنن حتما
ولی لزوما بن مدت دار نیست در بعضی موارد دائمی هم هست.

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
سلام...لطفا راهنمایی کنید
من ۳۰ دلار سیزن پس رینبو سال دوم رو خریدم از استور...بازی رو بالا اوردم اما اوپراتور ها باز نشده ...الانم که دوباره رفتم تو استور تو همون صفحه
میگه not available ....الان چیکار باید بکنم؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
ممنون از پاسختون بابت جواب دوم اگر فقط یکی از بازی هارو از اکانتم دانلود کنه و بقیه رو نه باز هم باید واسه همه بازیهام دائم آن باشم؟حتی واسه اونایی هم که دانلود نکرده باید آنلاین باشم؟
ربطی نداره. کلا برای لوگین کردن داخل اکانتتون باید انلاین باشید. حتی اگر اون شخص فقط پرایمری کنه و هیچ بازی رو هم دانلود نکنه. ولی اون شخص به تمام بازی ها دسترسی داره.
مگر اینکه براتون مهم نباشه که اون طرف به بازی ها دسترسی داشته باشه و اینکه همیشه به نت دسترسی داشته باشین.
به نظر من این روش اشتراکی بیشتر به درد کسی میخوره که به تروفی اهمیت نده و روی یه اکانت کاملا جدا بازی رو شریکی بخرن که فقط یک نفر بتونه تروفی ها رو روی اکانت خودش بگیره. مگر اینکه کاملا همدیگه رو بشناسین که از بابت اطلاعات حسابتون مطمئن باشین.

• Like
Reactions: rezab and amirm5759

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ممنون از پاسختون بابت جواب دوم اگر فقط یکی از بازی هارو از اکانتم دانلود کنه و بقیه رو نه باز هم باید واسه همه بازیهام دائم آن باشم؟حتی واسه اونایی هم که دانلود نکرده باید آنلاین باشم؟
بله در هرصورت براي شما ظرفيت ٣ ميشه و بايد انلاين باشيد
یعنی اگه بازی پلاسش add libary کنه بعدآ من نمیتونم دانلود کنم و اجرا؟ (مثه بازی شیری ها)
روي اكانت دوستتون add library ميزنه بعد شما از داخل همون اكانت ميزنيد رو دانلود براي بازياي هر ماه هم بايد وارد اكانت بشيد چون همونطور كه گفتم پلاس شيرينگ امكانات پلاس كامل نداره
سلام دوست عزیز
منبعی هست که بشه برای هر باری مطمئن شد
چون یسری بازی کردم میخوام پلاتشون کنم

فكر نكنم ولي
اگه بازيا غربي هستن هيچ تفاوتي ندارن تروفياي همشون يكيه
اگه شرقي هستن هم فقط ريجن ٣ شون متفاوته با بقيه ريجنا (اونم خواستيد چك كنيد ليست تروفياش رو ببينيد اگه انگليسي نبود يعني متفاوته)

اگه کسی درباره اون اروری که گفتم چیزی میدونه لطفا راهنمایی کنه
احتمالا مثل بقيه اكانت هكي زديد بن شده راهنمايي خاصي هم نداره يا صبر كنيد اگه مدت دار بود خودش ازاد ميشه يا به پشتيباني پيام بديد بپرسيد دائمه يا موقت و زمانش رو بهتون بگه
اگه دائم بود ميتونيد كنسولو از پنجره پرت كنيد بيرون.
سلام...لطفا راهنمایی کنید
من ۳۰ دلار سیزن پس رینبو سال دوم رو خریدم از استور...بازی رو بالا اوردم اما اوپراتور ها باز نشده ...الانم که دوباره رفتم تو استور تو همون صفحه
میگه not available ....الان چیکار باید بکنم؟
ريجن بازي و سيزن پس يكي بوده؟
دوستان واسه gift card جايي ميشناسيد قيمت منصفانه بده و قابل اعتمادم باشه؟
از سايت نخريد دوبله ميكنن تو پاچتون
فروشنده پيدا كنيد
١٠دلار بالاي ٣٤ت يعني دارن ميكنن تو پاچتون

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
بچه ها واقعا نیاز به کمکتون دارم
دوستم هارد اکسترنالشو اشتباهی توی ps4 فرمت کرده و الان نمیتونه ریکاوری هم بکنه چون کامپیوتر نمیشناسه اصلا و حدود ۱ ترابایت فایل مهم روی این هارد بوده.
راهی برای ریکاوری هست؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
بچه ها واقعا نیاز به کمکتون دارم
دوستم هارد اکسترنالشو اشتباهی توی ps4 فرمت کرده و الان نمیتونه ریکاوری هم بکنه چون کامپیوتر نمیشناسه اصلا و حدود ۱ ترابایت فایل مهم روی این هارد بوده.
راهی برای ریکاوری هست؟
با نرم افزار mini tools partition قسمت پارتیشن ریکاوری تست کن اگه اطلاعاتی کپی نشده باشه باید جواب بده و کل پارتیشن با اطلاعات برگرده.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
آقا چندتا سوال
1-اگه یکی پلاس بخره ما بعد ما از روش دی اکتیو شیم پلاس ما که ظرفیت 2 بودیم و دی اکتیو شدیم پلاسمون میپره؟
2- hdr رو ps4 معمولی هست؟
عمل میکنه یا باید پرو بگیریم؟

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
سلام
من داشتم bloodborne بازی می کردم که کنسول یهو هنگ کرد و هیچ کاری دیگه نمی شد کرد
دکمه پاور نگه داشتم تا کنسول خاموش شد بعد که دوباره روشن کردم یه صفحه مشکی اومد دقیق نخوندمش ولی مثه این که داشت یه چیزی رو بررسی می کرد
بعدش ریست شد وقتی دو باره روشن شد رفتم تو بازی سیو بازی پاک شده هیچ راهی نیست که بشه بر گردوند؟
بعد یه سوال دیگه این که قبلا هم یه بار این طوری شده بود می خواستم بدونم مشکلی چیزی داره یا طبیعی هست؟
کنسول هم اسلیم تقریبا 3 ماهه خریدم

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
آقا چندتا سوال
1-اگه یکی پلاس بخره ما بعد ما از روش دی اکتیو شیم پلاس ما که ظرفیت 2 بودیم و دی اکتیو شدیم پلاسمون میپره؟
2- hdr رو ps4 معمولی هست؟
عمل میکنه یا باید پرو بگیریم؟

1میپره (البته باز میتونید اکتیو شید رو اکانت دوم )

2- نیست

PS4: How to get HDR

راهی برای ریکاوری هست؟

خیر

• Like
Reactions: .::PUИK::.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر