FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
یه عکس برای آلتیمت بازا.....شاید دیده باشینش ولی دیدن دوبارش خالی از لطف نیست :>:D

به نظرتون قیمتش چقدره اول بازی ؟؟ :-"
0k1l_cristiano.jpg
گرون :D. اینو ول کن بچسب به دینیو و R9 :)

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

• Like
Reactions: yonestm and 947947

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
این رونالدینیو و‌ مارادونا و رونالدو و... رو چجوری میشه باهاشون توی بازی اصلی بازی کرد؟ فقط برای آلتیمیته؟ یا یه تیم جدید مثل classic XI؟

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
این رونالدینیو و‌ مارادونا و رونالدو و... رو چجوری میشه باهاشون توی بازی اصلی بازی کرد؟ فقط برای آلتیمیته؟ یا یه تیم جدید مثل classic XI؟
احتمالا تو یه تیم جدا هم باشن، مطمئن نیستم.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

• Like
Reactions: 7Mohammad7

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
امروز دمو رو بازی کردم ... هر چی که میگم نظر شخصی مه و لازم نیست حتما جواب بدید (اگه فکر میکنید توهین به مذهب مقدس فیفا ! هست فقط این نظر رو نادیده بگیرید و رد شید) ... بقیه دوستان هم نظارتشونو معمولا تو پست های خودشون دادن
اولین چیزی که تو چشم میزنه نورپردازی وحشتناک افتضاح بازیه !! که واقعا هیچ جای دفاعی نداره و حتی از فیفا 17 هم بدتره ... دیگه نورپردازی روز هم خراب شده حتی ... شب که اصلا شبیه سالن تاتر شده !! انگار یه لامپ 200 وسط برنابئو گذاشتن و والسلام !!!
فقط یه کم اون استادیومی که غروب رو آنلاک گذاشتن قابل تحمل تره که اونم با رنگهای فوق اشباع شبیه کارتونای والت دیزنی شده !!! و باعث چشم درد میشه ... شبیه این تابلوهای جنگل عه که یه کلبه توش میکشن میزنن به دیوار !! رنگ بندیش اون شکلیه ... نه به اون رنگ های تیز و شارپ اونجا نه به رنگ های بی روح و فوق کمرنگ استادیوم ملک فهد و استادیوم بوکا ...
مدلینگ هیکل ها و شبیه سازی حرکت ها هم تقریبا هیچ پیشرفت خاصی نکرده و فقط تبلیغات همیشگی بوده ... همون فاجعۀ سابق عه ...
گیم پلی هم بدتر شده که بهتر نشده !! فقط بعضی از باگهای pes 18 هم بهش اضافه شده انگار !!! مثلا اینکه بازیکن رو بدون ضربدر از رو توپ رد میکنی پا نمیندازه برش داره !!! و فقط از رو توپ رد میشه !! (این بعضی موقعا تو pes اتفاق میفتاد که حالا تو فیفا هم اضافه شد !!!) و دریبلینگ سرعتی با جهت عوض کرن یهویی هم یکی دیگه از اون باگهاست (البته نه به شدت pes ولی خب اینجام چشم مون به جمال این مدل دریبلینگ روشن شد !!)
البته سرعت بازی یه کم کمتر شده که تنها نکته مثبت اضافه شده س ...
در کل هر چی نقطه قوت فیفا داشت با دست خودش تو این نسخه ضعیف ترش کرده ! و نقاط ضعفش رو هم یا دست نخورده گذاشته یا حتی بدتر کرده !! (مثل نورپردازی)
گیم پلی هر دو بازی بنظرم امسال افت کرده و بدتر از پارسال شده ... در مقایسه دو بازی با همدیگه شاید فیفا یه برتری جزئی 10% تو گیم پلی داشته باشه (چون افت pes شدیدتر بوده نسبت به افت فیفا!) ... ولی تو ظاهر و گرافیک انیمیشن و مدلینگ و نورپردازی واقعا فیفا هیچ حرفی برای گفتن نداره و فیفا 18 تو این موارد یه نسل کامل از pes 18 عقبه ! ... فقط تنها برتری ظاهری الان چمن شه که علیرغم افت کیفیت ! ولی هنوزم باز تکسچر های بهتری از pes داره ... بقیه چیزا فاااااجعه ...
حالا که قراره یه گیم پلی درب و داغون رو تحمل کنم میرم حداقل همون pes رو تحمل میکنم که تصویر بازی حداقل شبیه فوتباله !!

ببخشید اگه با این نظر باعث ناراحتی کسی شدم ... امیدوارم دوستانی که راضی هستن از بازی لذت ببرن.

آخرین ویرایش:

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,551
نام
پوریا
من خیلی از AI بازی خوشم اومد به خصوص اینکه دیگه هافبک دفاعیتو مدام جای مهاجمت نمیبینی و خیلی بهتر اینستراکشن هایی که بهشون میدی رو پیاده میکنن! انیمیشن های جدید بازیم خیلی عالیه به خصوص داورا. اسکیل زدنم یکمی سخت تر شده که من میپسندم! شیلد کردنم به نسبت17 طبیعی تر شده و دیگه نمیتونید با یکی مثل گریزمان واسه یکی مثل بواتنگ شیلد کنید و دفاع راحت توپتون رو میزنه. سیستم تعویض سریع هم کمک زیادی میکنه.
در مورد نکات منفیم به نظرم یکی جایگیری دروازه باناست که باعث میشه خیلی راحت شوتا تبدیل به گل بشه و یکی سانتراست که خیلی راحت به مقصد میرسه و یکی دیگه هم راحت تر شدن l1+مثلت. نورپردازیم تو شب خیلی جالب نیست!
در کل ایرادای بازی چیزیه که احتمالا با آپدیت اول برطرف میشه و خیلی نگرانشون نیستم.

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
خاک بر سرت ea خاک برست
در حد اپدیت هم نیست این لعنتی!!
همین اول بگم به من یکی انگ فن بودن و اینا رو نزنین 7 ساله دارم فیفا میزنم
همون اول هیکل سازی و مدلینگ بدجور تو ذوق میزنه...اخه لعنتی نسل هشتیم یکم فقط یکم برو nba 2k رو ببین به خودت بیا...چین اینا؟! آدمن؟؟
گرافیک فقط از نمای نزدیک فیسا و بازیکنا پیشرفت کردن واگرنه از دور دقیق همون 17 ست...
کافیه 4 تا پاس بدی تا به عمق قاجعه پی ببری! چرا اینقدر سرعت پاسا رو زیاد کردین اخه! پینگ پونگی پینگ پونگی البته درصد خطای پاسا خوبه
بازی یکم سنگین تر شده و چندتا انیمیشن جدید دیدم...
یکی نیست به اینا بفهمه بجای تعویض سریع نور پردازیتو درست کن... سانتیاگو برنابئو رسما بقول بچه ها حالت عرفانی دارک نایت داره!! یک سوال، کی موفق شدن همچین نوری رو ببینن تو واقعیت که به فکر نداشته شون بزنه که بسازنش!!! اینقدر مزخرف و تاریک نداریم...مرد حساب سانتیاگو برنابئوست ورزشگاه عضدی رشت شرف داره خدایی

اون از پیس که با وجود اون همه پیشرفت و نکات مثبت، توی گیم پلی یک سری موارد هست که قشنگ پتانسیل داره بزنه بازی رو خراب کنه اینم از فیفا که کلا به مرحله بازی کردنم نمیرسه
60 دلار بدیم به این...نمیدونم بخندم یا گریه کنم

شیرمادرت حلالت ... یعنی دقیقا زدی تو خال !
فیفا واقعا اسکل کرده همه مونو ... اون pes هم 60 تا چیزو درست میکنه ولی با چند تا مشکل ساده که درست کردنش یه ساعتم زمان نمیبره! نصف گیم پلی بازی رو به ... میده

• Like
Reactions: rowan

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
من دیشب دانلود کردم منتها حسش نبود نشستم nba2k18 رو تست کردم :D خلاصه از صب نشستم پاش ببینم چجوری شده :)
واقعا بعضی از دوستان موارد بسیار خوبی رو گفتن که ایرادات اساسی بازیه واقعا من نمی دونم اینا وقتی بازی عرضه میشه تا سال بعد چیکار می کنن میشینن کاور طراحی می کنن آیا فقط؟ چرا اخه دست نمی جنبنین والا من از فیفا 10 و 12 دیگه فیفای خوب ندیدم هر چی اومد ی باگی داشت اساسی در هر زمینه ای بدتر pes که دیگه افتضاح هر سال که اومد بدتر چی میکنین اخه همش هم که دنبال اسپانسر شیپ ای بابا بخور تو سرتون می خوام نباشه ولی ی بازی درست و درمون بدین بیرون دیگه من که هر سال می خرم جفتشو اتفاقا اشتباه می کنم خیلیم اشتباه می کنم عوضش باید برم nb2k گلد بگیرم والا چیه ...
یدونه استودیو طراحی و مدل سازی نیست واقعا اونجا به اون عظمت ؟؟؟
کلا سال بسیار بد فوتبالی رو در پیش دارین این چیزایی هم که من دیدم با اپدیت درست نمیشه اصلا دلخوش به اپدیت باشین باید یهو کلا بکوبه بیاره بالا البته خب دارن میرن به سمت ارکید بودن و رون بودن راحتی تا بیش تر بفروشن همه بیان بخرن تو سیزن تو التیمیت با هند کیپ ببرن و خوشحال باشن همه در کنار هم بخندیم و شاد و خندان باشیم ....
دلخوش به pes بودیم که گیم پلی ....و ما بقیه که همه اساتید گفتن و خوندیم ...
بگذریم در کل ....

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خب یه سری ویدئو گرفتم که به نظرم جالب بودن
اولی فیزیک خارق العاده توپ هست که بوفون توپ رو میگیره اما بخاطر چرخش زیاد توپ توپ از دستش در میره و به کرنر میره که اگه تو واقعیت دروازبانی کرده باشین این مورد رو زیاد دیدین و دیدنش تو بازی برای من عجیب بود!(تو صحنه آهسته دقت کنید)
باز هم فیزیک عالی توپ و برخورد توپ با تیرک(و صد البته صحنه آهسته جذاب بازی)
قطع کردن توپ با تکل های جدید اضافه شده به فیفا 18 ضد حمله و گل... گزارش عالی فیفا فوتبال رو جذابتر میکنه:
باز هم فیزیک خوب توپ بعد برخورد به دست دروازبان:
Ashley cole is that you?????
دقت کنید که این طرفی که شبیه به اشلی کول هست کمک مربی هست!

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
واقعیت اینه که برای من شخصا نه کیفیت چمن مهمه نه فیس بازیکن ها و نه فیس مربی ها و همینطور استایلشون حتی اگه مثل we 3 هم بودند برای من اهمیتی نداشت چون نه تصویر آهسته گل ها و حرکاتم رو می بینم نه به اینجور چیزا تو بازی اهمیت میدم نورپردازی ورزشگاه ها هم زیاد مهم نیست
اصل یه فوتبال گیم پلی هست و به نظرم فیفا 17 از نظر گیم پلی واقعا خیلی خوب بود و 18 با کم کردن سرعت بازی لذت بخش تر هم شده
تنها مشکلی که با این فیفا دارم اینه که فیفا 18 پنجمین فوتبالیه که تو نسل جدید میاد توقعی که داشتم یه انقلاب تو گیم پلی بازی مثل فیفا 12 بودکه متاسفانه این اتفاق نیوفتاد

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
گفتم که AI دیگه از امسال تو دفاع کمکتون نمیکنه و این قابلیت برای سختتر شدن دفاع حذف شد!
لنگ ول دادنی که شما میگی:D الان مثل شوت باید با دکمه شوت توپ رو بزنی! اگه زیادی پر کنی مسلمه که خیلی محکم میره توپاش و اگه دقت نکنی امکان داره خطا بشه و بیشتر برای فاصله زیاده! اگه بازیکن نزدیک بود با همون کم پر کردن میشه توپو زد!
کشیدن لباس بازیکن هم تغییری نکرده و مثل قبله ولی سال پیش هم رو cpu خیلی جواب نمیداد نمیدونم شما 2 نفره بازی کنی بازی فیزیکی بیشتر به چشم میاد
حرکت بدن هم سرجاشه!

-----------------------------------------------------------
یه نکته جالب بگم
اونایی که تیویشون HDR داره کلا مشکل شب رو ندارن و نور پردازی عالیه!
من HDR رو امروز روشن کردم (مخصوصا با رزولوشن 4کا) تو شب نورپردازی عالی بود!
تو 17 با L1 دریبلها و حرکات بدن خوبی میشد انجام داد، الان نمیشه ها! مطمئنی سر جاشه؟!!
pull& push هم مثل قبل نیستا!

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
امروز دمو رو بازی کردم ... هر چی که میگم نظر شخصی مه و لازم نیست حتما جواب بدید (اگه فکر میکنید توهین به مذهب مقدس فیفا ! هست فقط این نظر رو نادیده بگیرید و رد شید) ... بقیه دوستان هم نظارتشونو معمولا تو پست های خودشون دادن
اولین چیزی که تو چشم میزنه نورپردازی وحشتناک افتضاح بازیه !! که واقعا هیچ جای دفاعی نداره و حتی از فیفا 17 هم بدتره ... دیگه نورپردازی روز هم خراب شده حتی ... شب گه اصلا شبیه سالن تاتر شده !! انگار یه لامپ 200 وسط برنابئو گذاشتن و والسلام !!!
فقط یه کم اون استادیومی که غروب رو آنلاک گذاشتن قابل تحمل تره که اونم با رنگهای فوق اشباع شبیه کارتونای والت دیزنی شده !!! و باعث چشم درد میشه ... شبیه این تابلوهای جنگل عه که یه کلبه توش میکشن میزنن به دیوار !! رنگ بندیش اون شکلیه ... نه به اون رنگ های تیز و شارپ اونجا نه به رنگ های بی روح و فوق کمرنگ استادیوم ملک فهد و استادیوم بوکا ...
مدلینگ هیکل ها و شبیه سازی حرکت ها هم تقریبا هیچ پیشرفت خاصی نکرده و فقط تبلیغات همیشگی بوده ... همون فاجعۀ سابق عه ...
گیم پلی هم بدتر شده که بهتر نشده !! فقط بعضی از باگهای pes 18 هم بهش اضافه شده نگار !!! مثلا اینکه بازیکن رو بدون ضربدر از رو توپ رد میکنی پا نمیندازه برش داره !!! و فقط از رو توپ رد میشه !! (این بعضی موقعا تو pes اتفاق میفتاد که حالا تو فیفا هم اضافه شد !!!) و دریبلینگ سرعتی با جهت عوض کرن یهویی هم یکی دیگه از اون باگهاست (البته نه به شدت pes ولی خب اینجام چشم مون به جمال این مدل دریبلینگ روشن شد !!)
البته سرعت بازی یه کم کمتر شده که تنها نکته مثبت اضافه شده س ...
در کل هر چی نقطه قوت فیفا داشت با دست خودش تو این نسخه ضعیف ترش کرده ! و نقاط ضعفش رو هم یا دست نخورده گذاشته یا حتی بدتر کرده !! (مثل نورپردازی)
گیم پلی هر دو بازی بنظرم امسال افت کرده و بدتر از پارسال شده ... در مقایسه دو بازی با همدیگه شاید فیفا یه برتری جزئی 10% تو گیم پلی داشته باشه (چون افت pes شدیدتر بوده نسبت به افت فیفا!) ... ولی تو ظهر و گرافیک انیمیشن و مدلینگ و نورپردازی واقعا فیفا هیچ حرفی برای گفتن نداره و فیفا 18 تو این موارد یه نسل کامل از pes 18 عقبه ! ... فقط تنها برتری ظاهری الان چمن شه که علیرغم افت کیفیت ! ولی هنوزم باز تکسچر های بهتری از pes داره ... بقیه چیزا فاااااجعه ...
حالا که قراره یه گیم پلی درب و داغون رو تحمل کنم میرم حداقل همون pes رو تحمل میکنم که تصویر بازی حداقل شبیه فوتباله !!

ببخشید اگه با این نظر باعث ناراحتی کسی شدم ... امیدوارم دوستانی که راضی هستن از بازی لذت ببرن.

اصلا از دیروز منتظرم بیای بنویسی بخندم یکی تو یکی هم یه یوسر دیگه
چی میگی واقعا فازت چیه
حتما دیشب کلی هم فحش دادی به ea که ته هر بازی ریستارت نزاشته واست تو دمو چون که قرار بود 1 سال با دمو سر کنی..همراه بچه هایی که میان خونتون ..درسته ؟ ( اینو خودت فک کنم در جریان باشی منظورم چیه ! )

اخه تو که سر رشته ای نداری تو فیفا چرا باید نظر بدی
کسی فیفا بازه بیاد ایراد بگیره تا صبح .. اما دو نفر مثل تو که ته بازیشون یه افلاینه با دو نفر دیگه واقعا خیلی راحت میای یه چیزاییو به بازی نسبت میدی ادم مخش هنگ میکنه
اصلا نباید نقل قول میکردم تا این بحث کش پیدا کنه اما واقعا فاز تو یکی رو درک نمیکنم و اصلا نمیتونم بفهمم چی میخوای از یه گیم .. فقط خوشحالم که خوشت نیومده از این فیفا
واقعا میگم خوشحالم ..اگه خوشت میومد از فیفا شک میکردم به انتخابم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر