لینک های استخراج شده توسط برنامه Bay Life: Revolt برای شبکه Xbox Live

برای کار با برنامه Bay Life: Revolt میتونید از تاپیک آموزش برنامه که توسط دوست خوبمون Donger تهیه شده استفاده کنید.

لینک آموزش برنامه

باتوجه به این که بر خلاف فایل های دانلودی PSN فایل های XBL به صورت یک فایل تکی می باشد و دیگر امکان بروز رسانی تنها از طریق خود کنسول یا دریافت فایل جدید امکان پذیر است به همین دلیل ذکر چند نکته ضروری به نظر می رسد :

• بازی های جدید رو سعی کنین به این صورت دانلود نکنبن چون در صورت آمدن آپدیت جدید امکان از دست وقت و حجم دانلودتون وجود داره.
  • بازی هایی که به نظرتون پر باگ هستش رو از این طریق دانلود نکنید.
  • پیشنهاد بنده این هست که اگه بازی ای رو میخوایید از این روش بگیرید بعد از عرضه آپدیت جدید بازی بگیرید.
  • پیشنهاد دومم هم این هست که فایل اصلی بازی رو بگیرید و بعدش از طریق خود کنسول اقدام به دریافت آپدیت ها بکنید چون دریافت آپدیت های 2 تا 3 گیگی به شدت راحت تر از دریافت یک بازی کامل 50 گیگی هستش.
  • بازی های قدیمی تر رو راحت تر میشه از این طریق گرفت و خارج از هارد دستگاه نگه داری کردش.

در ادامه هم لینک های بازی در اسپویلر قرار داره میشه و لذت ببرین.
برای دانلود فایل ها روی عکس ها کلیک کنین.

81Bs6uUXqoL_SL1500_.jpg
rise_of_the_tomb_raider_cover_1000.jpg

====

در انتها هم از شما دوستان گرامی میخوام که در بهبود هر چه بیشتر این تاپیک همکاری کنین و با قرار دادن لینک های بازی ها در کامنت یا ارسال پیام خصوصی باعث بهبود هر چه بیشتر این قسمت بشین.
تمامی فایل های ارسال شده در پست اول قرار خواهد گرفت و پست اول در روز های کاری آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
با سلام و عرض خسته نباشید من نمیدونستم سوالمو از کجا بپرسم مجبورن اینجا می پرسم
سوالم اینه که forza 5برای یک ماه برای کاربرای گلد رایگان شده اگه این گیمو دانلود کنم فقط میتونم تو این یک ماه بازی کنم یا برای همیشه میتونم بازی کنم

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
با سلام و عرض خسته نباشید من نمیدونستم سوالمو از کجا بپرسم مجبورن اینجا می پرسم
سوالم اینه که forza 5برای یک ماه برای کاربرای گلد رایگان شده اگه این گیمو دانلود کنم فقط میتونم تو این یک ماه بازی کنم یا برای همیشه میتونم بازی کنم
سلام
جای سوال شما اینجا نیست
ولی بنده پاسخ میدهم
بله تا زمانی که اشتراک گلد روی اکانت داشته باشید قابل استفاده هستش
ولی همیشه در کتابخانه بازی شما وجود خواهد داشت و در صورت اتمام حساب گلد شما و شارژ مجدد بازی مجدد قابل استفاده میشه

• Like
Reactions: mirsina1979

DeWitt

کاربر سایت
Dec 15, 2016
79
لینک بازی Gears of War 4
تاریخ اخذ لینک 09/09/2017

gears4_large_opt-7b31920efee146258aa0b4e06f6b3632.jpg

سلام

اول اینکه ممنون که لینک بازیارو میذارید ...دوم اینکه وقتی بازی رو دانلود میکنی برای انتقالش به ایکس باکس باید نامش تغییر داده باشه(مثلا EF0E-DEA....) ... این اسماشون از کجا پیدا کنیم ؟

با تشکر

• Like
Reactions: nimaprince

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام

اول اینکه ممنون که لینک بازیارو میذارید ...دوم اینکه وقتی بازی رو دانلود میکنی برای انتقالش به ایکس باکس باید نامش تغییر داده باشه(مثلا EF0E-DEA....) ... این اسماشون از کجا پیدا کنیم ؟

با تشکر
خواهش میکنم
مدتی هستش خیلی گرفتارم و نمیرسم زیاد کنسول هامو رو روشن کنم
ببنید سوال شما 1 مشکل کوچیک توش هست، اونم اینه که با چه روشی میخواهید منتقلش کنید ؟
اگر با روش شبکه یا همون Bay Life Revolt هستش نه نباید اسمش رو تغییر بدید
البته در صورتی که لینک جدید باشه و آپدیت جدید تری نیامده باشه
اگر با هارد بخواهید منتقلش کنید بله نیاز هست
و در اون صورت نوشته شده که روی یه هارد خالی سعی کنید کار کنید که اسمش راحت پیدا بشه یا ازطریق حجم بازی فایل قابل شناسایی هستش

ولی پیشنهاد خود من این هستش که اگر لینک هنوز آپدیت جدید براش نیامده از روش شبه Bay Life Revolt منتقل کنید که اگر قسمتی از فایل مشکل داشته در حین دانلود مشخص بشه و بعداً از ارورر دادن جلوگیری بشه.
موفق باشید

• Like
Reactions: DeWitt

DeWitt

کاربر سایت
Dec 15, 2016
79
خواهش میکنم
مدتی هستش خیلی گرفتارم و نمیرسم زیاد کنسول هامو رو روشن کنم
ببنید سوال شما 1 مشکل کوچیک توش هست، اونم اینه که با چه روشی میخواهید منتقلش کنید ؟
اگر با روش شبکه یا همون Bay Life Revolt هستش نه نباید اسمش رو تغییر بدید
البته در صورتی که لینک جدید باشه و آپدیت جدید تری نیامده باشه
اگر با هارد بخواهید منتقلش کنید بله نیاز هست
و در اون صورت نوشته شده که روی یه هارد خالی سعی کنید کار کنید که اسمش راحت پیدا بشه یا ازطریق حجم بازی فایل قابل شناسایی هستش

ولی پیشنهاد خود من این هستش که اگر لینک هنوز آپدیت جدید براش نیامده از روش شبه Bay Life Revolt منتقل کنید که اگر قسمتی از فایل مشکل داشته در حین دانلود مشخص بشه و بعداً از ارورر دادن جلوگیری بشه.
موفق باشید

من با هارد منتقل میکنم بازیارو.... وقتی خودم لینک رو میگیریم چند فایل در هارد ذخیره میشه که به اسم خود بازی(اسمی که کنسول بشناسه) هست و راحت از اونجا برمیدارم... حالا الان مشکل اینه فایلی که از اینجا دانلود کنم اسم(بصورت کد و قابل شناسایی برای کنسول) رو از کحا پیداش کنم

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من با هارد منتقل میکنم بازیارو.... وقتی خودم لینک رو میگیریم چند فایل در هارد ذخیره میشه که به اسم خود بازی(اسمی که کنسول بشناسه) هست و راحت از اونجا برمیدارم... حالا الان مشکل اینه فایلی که از اینجا دانلود کنم اسم(بصورت کد و قابل شناسایی برای کنسول) رو از کحا پیداش کنم
حالا شد
بله نامشون با هم فرق داره
شما برای این کار باید یکبار توی هارد اکسترنال اون فایل رو روی کنسولتون ایجاد کنید (مثلا یه چند مگی دانلود بشه) بعد که به PC وصل میکنی با توجه به حجمی از بازی که توی کنسول دیدیش اینجا میتونی تشخیصش بدی
اسمش همون اسم فایل حجمی هستش که توی کنسول ایجاد شده
توی آموزشش دوستان دیدم نوشته بودند
البته هنوزم پیشنهادم انتقال فایل آپدیت شده با شبکه و Bay Life Revolt هستش که فایل چک بشه

• Like
Reactions: DeWitt

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
http://dlassets.xboxlive.com/public...d/ACUUS771E1BF7_1.5.0.1018_x64__b6krnev7r9sf8
link bazi assanssin creed unity
دیتایی که تو سایت اسیا دی ال وشاتل لند بود مشکلی داشت توی 26درصد گیر میرد نصب نمی شد
http://assets1.xboxlive.com/6/f25ff...91a3cd3806/TUN_1.0.51.8751_x64__zwks512sysnyr
اینم از اخرین اپدیت بازی battelfeild 1
http://assets1.xboxlive.com/13/1a81...cd785250e77/GOW4_1.0.5.139_x64__n8p1nce9y4t28
اخرین اپدیت gears of war4

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر