بایدها و نبایدهای پیرامون هک PS4

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دستت درد نکنه .خسته نباشی شیر مرد واقعا ضربه سختی به کفار امریکایی زدی.
ولی در هر صورت بابد منتظر ضربه اونها هم باشی>:):>
بعیده که از بن در بیای به نظرم تا دیر نشده برو سریع این کنسول رو بفروش به یکی تا اون بن شده حساب بشه
خب اگه ایشون اینکار را بکنه که این یعنی اوج رزلی و پستی

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
خب اگه ایشون اینکار را بکنه که این یعنی اوج رزلی و پستی
نه احتمالا اکانت یک امریکایی رو دزدیده
امریکایی ها سالهاست که ما رو به رسمیت نمیشناسن و هزار برنامه رومون اجرا کردن .حداقل یک ضربه کوچیک به یکیشون زد

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
امریکایی ها سالهاست که ما رو به رسمیت نمیشناسن و هزار برنامه رومون اجرا کردن .حداقل یک ضربه کوچیک به یکیشون زد
من واسه این طرز فکرت واقعا متاسفم این نشون میده چقدر فکرت سطحیه
مگه این اکانتی که طرف رفته ازش دزدی کرده ماله ترامب بوده؟:|
ماله یه شهروند امریکایی بوده همین ادما زمانی ترامب دستور منع ورود ایرانیان به امریکا رو داد تظاهرات و کمپین علیه این قانون راه انداختن زمانی به مثال هم دینت رفته تو کنسرتشون بمب گذاری کرده بجا تنفر از مسلمون جماعت بخاطر سطح فکر بالاشون باز به حمایت از مسلمون ها ادامه دادن درصورتی که اگه اینجا بود یک میلیارد شعار مرگ بر امریکا سر میدادن
بولشت بازایی که مسئولان هر مملکتی دارن انجام میدن هیچ ربطی به مردمشون و شهرونداشون نداره نباید گناه اونا رو بریزیم سه مردمشون

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
همین امثال شماها مملکت ما رو سال ها عقب میندازن دیگه ! واقعا متاسفم از این که با چنین ادمایی زیر یه اسمون زندگی میکنم ...
دولت امریکا و سیاست هاش چه ربطی به مردم بدبختش داره ؟ اونی که از پول اکانتش استفاده شده چه گناهی داشته این وسط ؟! این قدر مغز بنده خدا رو اکبند نذار بمونه ...

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من اصلا با این قضیه کاری ندارم .
جنابعالی پیشنهاد دادی بره دستگاهش را به یک بدبخت ایرانی بندازه بفروشه .منظورم این بود

• Like
Reactions: Bellic

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
همین امثال شماها مملکت ما رو سال ها عقب میندازن دیگه ! واقعا متاسفم از این که با چنین ادمایی زیر یه اسمون زندگی میکنم ...
دولت امریکا و سیاست هاش چه ربطی به مردم بدبختش داره ؟ اونی که از پول اکانتش استفاده شده چه گناهی داشته این وسط ؟! این قدر مغز بنده خدا رو اکبند نذار بمونه ...
دوست عزیز. الان مثلا طرف اکانت هکی ترکیبی استفاده داره میکنه./ دیگه اون صاحب اکانت نمیتونه ازش استفاده کنه ؟

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دوست عزیز. الان مثلا طرف اکانت هکی ترکیبی استفاده داره میکنه./ دیگه اون صاحب اکانت نمیتونه ازش استفاده کنه ؟
فکر کنم درست متوجه ماجرا نشدید .
کلا سوالتون به بحث هایی که شد ربطی نداشت ! یه بار دیگه بخونید این دو صفحه اخیر تاپیک رو تا بفهمید ماجرا از چه قرار بوده .

maboodi

کاربر سایت
Dec 5, 2008
82

میتونه استفاده کنه اینجا کسایی سنگ کسی هایه دیگه رو به سینه میزنند انگار از ارث باباشون خرج شده شما قصه اونار نخور شما خودت الان ویندوزت ارجیناله کل فیلم هایی که میبینی هزینشو میدی این حرفها رو نزنید .دیگه نمیخوام باهاتون بحث کنم

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
دستت درد نکنه .خسته نباشی شیر مرد واقعا ضربه سختی به کفار امریکایی زدی.
ولی در هر صورت بابد منتظر ضربه اونها هم باشی>:):>
بعیده که از بن در بیای به نظرم تا دیر نشده برو سریع این کنسول رو بفروش به یکی تا اون بن شده حساب بشه

یه جا میگی اکانت واسه یه آمریکایی بوده پس حقشه! یه جا میگی کنسول رو بنداز به یه نفر دیگه تا اون بن بشه! حتما اون بدبختی که میاد این کنسول رو میخره حقشه چون بازی های آمریکایی بازی میکرده!
این تاپیک شده آموزش دزدی و کلاهبرداری

===

سلام اقا یه اکانت هکی زدم بازی هاشو برداشتم رفتم دبدم پول هم داره ۴ تا بازی هم خرید کردم جالب اینجا بود که اکانت ریست پس هم نشد ۱۰ روز هم بازی کردم ۲ روز پیش بن شدم دفعه اول هست بن شدم چقدر طول میکشه از بن باز بشم؟

فقط نگران اون بدبختی هستم که بعدش میخوای این کنسول رو بندازی بهش. ایشالا که بن شدنت هم دائمی باشه

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
میتونه استفاده کنه اینجا کسایی سنگ کسی هایه دیگه رو به سینه میزنند انگار از ارث باباشون خرج شده شما قصه اونار نخور شما خودت الان ویندوزت ارجیناله کل فیلم هایی که میبینی هزینشو میدی این حرفها رو نزنید .دیگه نمیخوام باهاتون بحث کنم
نشد یبار این بحث صورت بگیره و پای ویندوز اورجینال نیاد وسط!
بخدا دزدی از یک شخص حقیقی با دزدی از یک کمپانی مولتی میلیاردر که فروش محصولشون تو کشور ما رو اصلا جزو درآمدشون محاسبه نمیکنند تفاوت داره. تفاوت!

• Like
Reactions: ps34 and aminxxx

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
نشد یبار این بحث صورت بگیره و پای ویندوز اورجینال نیاد وسط!
بخدا دزدی از یک شخص حقیقی با دزدی از یک کمپانی مولتی میلیاردر که فروش محصولشون تو کشور ما رو اصلا جزو درآمدشون محاسبه نمیکنند تفاوت داره. تفاوت!
والا حرف درستی زدی!
ما pc گیمر هستیم از اون روز اول هم یه پلی 4 گرفتم برا همین 4-5 تا انحصاریو بس تا انچارتد 4 هم از این اکانت ها گرفتم اما زمانی فهمیدم از یک شخص دیگری است دیکه تهیه نگردم و نمیکنم. اصلا 2020 این کنسول کپی خور شه فرض میکنم تا اون زمان این گیم ها نیومدن ولی روزی کپی شد نفر اول انجام میدم بفهمید یک شزکت که شمارو آدم حساب نمیکنه تا یک شخص خیلی تفاوت داره.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
:)))
چون شرکت شمارو آدم حساب نمیکنه دزدی ازش مشکلی نداره ؟ مگه با صاحب اکانت سلام علیک دارین ؟ دزدی دزدیه فرقی بین اینا نیست

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
عاخه چرا دوتا موضوع بی‌ربط رو با هم مقایسه می‌کنین :))
کرک‌کردن نرم‌افزارا با دزدینشون کاملا متفاوته. سیستمی مثل ویندوز اصلا واسه ایرانیا ساخته نشده و مایکروسافت اصلا ایرانیا رو جزو مارکتش حساب نمی‌کنه! بگذریم که میتونین با قیمت خیلی پایین همین ویندوز رو هم اریجینال تهیه کنید. فکر کردین واسه مایکروسافت سخته که کاری کنه تا دیگه هیچکس نتونه از ویندوز کرکی استفاده کنه؟‌خیر! چرا نمیکنه پس؟‌ چون انقد سود داره واسش ویندوز که اصن براش مهم نیست که شما کرک کنی یا نه!
حالا همه‌ی اینا به کنار میریم سراغ اکانت هکی
شما دقیقا دارین با زدن اکانت هکی از پول زحمت‌کشی یه آدم بدون اجازه‌ی خودش استفاده می‌کنین و میگین خودشم می‌تونه بازی کنه پس مشکلی نیست!‌ خود شما دوست داری بازی‌هایی که میخری رو رایگان با کسی شریک بشی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر