FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
804
نام
سپهر
من به شخصه با كمال احترام اصلا توجه نميكنم به حرفهاي دوستان مهم اينه كه من از بازي لذت ببرم كه ميبرم امسال جفت بازي ها عالين pes كه خريدم فيفا هم ميگيرم ❤️❤️

آره دقیقا منم همینطوریم . شما کار بسیار خوبی انجام میدین

حرف یه عده ترول & فن بوی & بچه دبیرستانی متعصب رو نادیده بگیرید و از هردو فوتبال pes و fifa لذت ببرید ❤️

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
منم دانلود کردم.
تنها تغییرش نسبت به فیفا ۱۷ اینه که موقع شروع بازی، توپ رو باید به عقب پاس بدی طبق قانون جدید فیفا. و اینکه میتونی وسط بازی تعویض سربع کنی. من که تغییر دیگه‌ای نسبت به فیفا ۱۷ ندیدم.
اما با همین وجود از pes 2018 حداقل پنج سال جلوتره چه از نظر گرافیک چه گیم پلی
جک باحالی بود 5 سال جلوتر شما که حرف منطقی سرت نمیشه ولی با چشم راحت میشه فهمید که گرافیک و گیم پلی پی اس بهتره به نظر من ولی شما کلان از این دسته هستی که خودت نمیدونی با خودتت چند چندی

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
خب یکم بیشتر بازی کردیم، دوستان دفاع رو انگار خیلی ضعیف کردن، خوب لنگ ول نمیدن مثل نسخه ی قبل، البته اگه دکمه رو نگه دارید لنگ ول میدنا:D ولی pull & push مثل نسخه ی قبل تاثیر نداره رو بازیکن حریف.
و اینکه اون دریبلها یا حرکات بدنی که تو نسخه قبل با l1 میزدیم الان چی شده؟

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,819
نام
پدرام
خاک بر سرت ea خاک برست
در حد اپدیت هم نیست این لعنتی!!
همین اول بگم به من یکی انگ فن بودن و اینا رو نزنین 7 ساله دارم فیفا میزنم
همون اول هیکل سازی و مدلینگ بدجور تو ذوق میزنه...اخه لعنتی نسل هشتیم یکم فقط یکم برو nba 2k رو ببین به خودت بیا...چین اینا؟! آدمن؟؟
گرافیک فقط از نمای نزدیک فیسا و بازیکنا پیشرفت کردن واگرنه از دور دقیق همون 17 ست...
کافیه 4 تا پاس بدی تا به عمق قاجعه پی ببری! چرا اینقدر سرعت پاسا رو زیاد کردین اخه! پینگ پونگی پینگ پونگی البته درصد خطای پاسا خوبه
بازی یکم سنگین تر شده و چندتا انیمیشن جدید دیدم...
یکی نیست به اینا بفهمه بجای تعویض سریع نور پردازیتو درست کن... سانتیاگو برنابئو رسما بقول بچه ها حالت عرفانی دارک نایت داره!! یک سوال، کی موفق شدن همچین نوری رو ببینن تو واقعیت که به فکر نداشته شون بزنه که بسازنش!!! اینقدر مزخرف و تاریک نداریم...مرد حساب سانتیاگو برنابئوست ورزشگاه عضدی رشت شرف داره خدایی

اون از پیس که با وجود اون همه پیشرفت و نکات مثبت، توی گیم پلی یک سری موارد هست که قشنگ پتانسیل داره بزنه بازی رو خراب کنه اینم از فیفا که کلا به مرحله بازی کردنم نمیرسه
60 دلار بدیم به این...نمیدونم بخندم یا گریه کنم
الان میان به شما هم میگن پس فن
توی بازیسنتر یه جو افتضاحی راه افتاده بین طرفدارای این دوتا بازی، بیای نظرت رو هم بگی، اگر مخالف اصول دین شون باشه، نابودت میکنن (البته در خیال خودشون،وگرنه از کوزه همان برون تراود که در اوست)
EA بیاد یه بلوری خام هم بده دست این جماعت فیفا فن، میگن راه در جهان یکی است و آن راه فیفاست

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
با چند دست بازی:
نورپردازی بهتر از 17 ولی بازم داغون.تو ورزشگاه کینگ فهد سفیدی زیادی تو بازی بود و تو شب سانتیاگو هم تاریکی
دروازبانها واقعا ضعیفن.خیلی توپهای ساده رو گل میخورن.اصلا برام قابل قبول نیست که گلرهای فیفا اینقد ضعیف باشن
وان مشکلی تیکه تیکه شدن چمنم من ندیدم تو بازی.فقط رنگش بده که بنظرم بازم برمیگرده به نورپردازی بد
توپم بنظرم اوکی بود ولی راه داره بهتر بشه
هیکل بازیکنام بد نمی اومد و در کل خوب بود
تور دروازه یکم بد شده.تور 17 بهتر بود
هنوز انیمیشن داوری رو خوب دقت نکردم که ببینم چطوریه.قضاوتش تو این چند دست خوب بود
وقتی با هدست بازی میکنی جو ورزشگاه ها فوق العادست.تا الان همچین چیزی ندیده بودم تو این 2تا بازی
در کل من راضیم ار بازی هرچند مطمئنم تو نسخه اصلی بازی خیلی بهتره.پارسال سر دمو اینقد ناامید شدم اما تو نسخه اصلی واقعا بهتر شده بود
دوستان حال کنین با دمو >:D<

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
804
نام
سپهر
خاک بر سرت ea خاک برست
در حد اپدیت هم نیست این لعنتی!!
همین اول بگم به من یکی انگ فن بودن و اینا رو نزنین 7 ساله دارم فیفا میزنم
همون اول هیکل سازی و مدلینگ بدجور تو ذوق میزنه...اخه لعنتی نسل هشتیم یکم فقط یکم برو nba 2k رو ببین به خودت بیا...چین اینا؟! آدمن؟؟
گرافیک فقط از نمای نزدیک فیسا و بازیکنا پیشرفت کردن واگرنه از دور دقیق همون 17 ست...
کافیه 4 تا پاس بدی تا به عمق قاجعه پی ببری! چرا اینقدر سرعت پاسا رو زیاد کردین اخه! پینگ پونگی پینگ پونگی البته درصد خطای پاسا خوبه
بازی یکم سنگین تر شده و چندتا انیمیشن جدید دیدم...
یکی نیست به اینا بفهمه بجای تعویض سریع نور پردازیتو درست کن... سانتیاگو برنابئو رسما بقول بچه ها حالت عرفانی دارک نایت داره!! یک سوال، کی موفق شدن همچین نوری رو ببینن تو واقعیت که به فکر نداشته شون بزنه که بسازنش!!! اینقدر مزخرف و تاریک نداریم...مرد حساب سانتیاگو برنابئوست ورزشگاه عضدی رشت شرف داره خدایی

اون از پیس که با وجود اون همه پیشرفت و نکات مثبت، توی گیم پلی یک سری موارد هست که قشنگ پتانسیل داره بزنه بازی رو خراب کنه اینم از فیفا که کلا به مرحله بازی کردنم نمیرسه
60 دلار بدیم به این...نمیدونم بخندم یا گریه کنم

حقیقتو گفتید

خجالت آوره عکس العمل یک سری بچه 10 ساله تو این تاپیک که تا یکی میاد میگه بازی این ایراد رو داره پاچه گیری میکنن ! بسته بابا ! خجالت بکشید ! شرم آوره این بچه بازیا

بقول یکی از دوستان :

""الان یه عده بچه سال متعصب میان به شما هم میگن پس فن
توی بازیسنتر یه جو افتضاحی راه افتاده بین طرفدارای این دوتا بازی، بیای نظرت رو هم بگی، اگر مخالف اصول دین شون باشه، نابودت میکنن (البته در خیال خودشون،وگرنه از کوزه همان برون تراود که در اوست)
EA بیاد یه بلوری خام هم بده دست این جماعت فیفا فن، میگن راه در جهان یکی است و آن راه فیفاست""

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
الان میان به شما هم میگن پس فن
EA بیاد یه بلوری خام هم بده دست این جماعت فیفا فن، میگن راه در جهان یکی است و آن راه فیفاست
آقا من از بازی خوشم میاد با همین وضعیتش چی کار کنم؟ حتما چیزی حالیم نیست که خوشم میاد؟ شما اصلا از کامیونیتی فیفا خبر داری؟ اصلا حرفای دو تا از پرو گیمر ها و یوتیوبر هاشو شنیدی؟ دو تا ویدیو و استریم دیدید که این حرفا رو می‌زنید؟ مثلا همین کاسترو که تو ۹۰ درصد تبلیغات ea هست، همون که با رئالی ها بازی می‌کرد بتا رو، تو فیفا ۱۷ دو تا دسته شکوند سر گیم پلی و کلی هم فحش و بد و بیراه گفت بهشون. نکته اینجاست که بازی جذابیت هاش برای ما بیشتر از مشکلاتشه این دیگه تقصیر منه خوشم میاد؟ اصلا گیم پلی آشغال، گرافیک داغون، مدلینگ افتضاح، انیمیشن تعطیل، خوشم میاد آقا چیکار کنم؟ بکشم خودمو؟ همین پیشرفت هایی هم که می‌بینی سر همین اعتراض های طرفدار ها و همین یوتیوبر هاست. هدف از بازی چیه؟ لذت بردن و سرگرمی که فیفا برای من جورش می‌کنه همین. وگرنه ۹۹ درصد فیفا باز ها از ea متنفرن، اونم چه تنفری ولی بازی جذابه .
بقیه دوستان هم چرا می‌خواید بقیه رو راضی کنید فیفا خوبه و بیان فیفا بخرن؟ توهین نباشه ولی همینجوری مگه کم اعصاب خورد کنی با ایرانی ها تو سیزن و التیمیت داریم که دارید بقیه رو هم قانع میکنید؟ بیخیال شید تورو خدا. نخرید آقا نخرید که بازی کلی مشکل داره. ( جدی)

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
804
نام
سپهر
غیر از نورپردازی افتضاح که شدیدا تو ذوق میزنه
و
چمن دو بعدی که از دیدنش حالت تهوع میگیرین
دیگه همه چیز عالیه

(اگه کسی عکس با سایز اصلی یا فیلم خواست بگه)
d18a1e0b100e8366478a58d1d27eb9d5.jpg

(حجمشو کم کردم که نتتون بیش از حد مصرف نشه)

تصحیح میکنم :

در حالت روز، اوضاع بهتره

69f84f32ef234fba553f09e88a668fa0.jpg

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
نور پردازی شب در حد بازی Metro 2033 هست. یعنی هرلحظه‌ احتمال میدم یه زامبی‌از وسط زمین بیاد بیرون:D
به نظرم به خاطر ضعف موتور فراسبایته‌ وگرنه مرض که ندارن اینجوری بسازنش. هرچقدر نورپردازی غروب عالیه،‌ نورپردازی شب آشغاله. کلا به نظرم موتور فراسبایت برای فوتبال ساختن مناسب نیست. بیشتر به درد بازیای اکشن میخوره.

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
نور پردازی شب در حد بازی Metro 2033 هست:D
به نظرم به خاطر ضعف موتور فراسبایته‌ وگرنه مرض که ندارن اینجوری بسازنش. هرچقدر نورپردازی غروب عالیه،‌ نورپردازی شب آشغاله.
لامصب رنگ چمن هم مزید بر علت شده :D

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
دوستان من مشکلات بازیو گفتم ولی اگر نورپردازی تو نسخه نهایی حل بشه و فیسای مهمم بندازن تو بازی بازی خوبی میشه. این ویژگی تعویض هم خیلی خوبه من تو کریر نصف تلنتامو سر بازی ندادن از دست میدم امسال دیگه اینطور نمیشه و یه چیز دیگه که خیلی هایپم کرد سلبریشنایی بود که با تماشاچی ها انجام میدادن که عالی بود مخصوصا فکرشو بکنین تو فینالا.اگر مشکلاتی که گفتم حل بشه میمونه مشکل استایل و مدلینگ که من خودم میتونم تحملش کنم ولی بعضیا نمیتونن. راستی جرنی هم باز ی کردم بنظرم خوبه برعکس پارسال. فقط نمیدونم تورو چرا زدن خرابش کردن امیدوارم درست شه از سنگم سفت تره لامصب.یه نکته عالی هم بگم همونجوری که رو اتمسفر مانور دادن عالی درش آوردن فک میکنی خودت تو سانتیاگویی:D

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,819
نام
پدرام
آقا من از بازی خوشم میاد با همین وضعیتش چی کار کنم؟ حتما چیزی حالیم نیست که خوشم میاد؟ شما اصلا از کامیونیتی فیفا خبر داری؟ اصلا حرفای دو تا از پرو گیمر ها و یوتیوبر هاشو شنیدی؟ دو تا ویدیو و استریم دیدید که این حرفا رو می‌زنید؟ مثلا همین کاسترو که تو ۹۰ درصد تبلیغات ea هست، همون که با رئالی ها بازی می‌کرد بتا رو، تو فیفا ۱۷ دو تا دسته شکوند سر گیم پلی و کلی هم فحش و بد و بیراه گفت بهشون. نکته اینجاست که بازی جذابیت هاش برای ما بیشتر از مشکلاتشه این دیگه تقصیر منه خوشم میاد؟ اصلا گیم پلی آشغال، گرافیک داغون، مدلینگ افتضاح، انیمیشن تعطیل، خوشم میاد آقا چیکار کنم؟ بکشم خودمو؟ همین پیشرفت هایی هم که می‌بینی سر همین اعتراض های طرفدار ها و همین یوتیوبر هاست. هدف از بازی چیه؟ لذت بردن و سرگرمی که فیفا برای من جورش می‌کنه همین. وگرنه ۹۹ درصد فیفا باز ها از ea متنفرن، اونم چه تنفری ولی بازی جذابه همین.
بقیه دوستان هم چرا می‌خواید بقیه رو راضی کنید فیفا خوبه و بیان فیفا بخرن؟ توهین نباشه ولی همینجوری مگه کم اعصاب خورد کنی با ایرانی ها تو سیزن و التیمیت داریم که دارید بقیه رو هم قانع میکنید؟ بیخیال شید تورو خدا.

قربون شکل ماهت، بخدا من نمیگم فیفا بده برید پس بخرید یا بلعکس
من میگم این بچه بازیا رو، متعصبین محترم بذارن کنار، تا یکی میاد انتقاد میکنه، هودور سینه سپر میکنه ، انگار منتقدین لشگر نایت کینگ هستن و ایشون باید جلوشون قد علم کنه،همیشه هم از تیکه بسیار با نمک «پچ فلان اومده برید.....» استفاده میکنن
منم مثل خیلیا هر سال دوتا بازی رو میخرم، چون واقعا نمیتونم یکسال رو فقط با یکی از اینا سر کنم، هر جفت اینا کلی ایراد دارن از نظر من و کلی نکات مثبت.
حالا شما و هر عزیز دیگه ای حال میکنه با فیفا و عیبی نمیبینه ، خوشا بحالش،200تومن تو جیبشه، ولی دیگه عین بچه نق نقو بیای از همه ایراد بگیری،میشه این وضعیتی که داریم

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان نگران تور نباشن پارسال هم داخل دمو تور سفت بود ولی داخل نسخه اصلی خوب شد
ی مورد که داخل 18 پیشرفت داشته برخوردهای بازیکنها هست:
اینجا توپ جدا شدن از پای راموس و تلاشش برای کرنر نشدن جالبه ولی خداییش مدلینگ راموس اینجوری باید باشه

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
804
نام
سپهر
بخدا من نمیگم فیفا بده برید پس بخرید یا بلعکس

میگم این بچه بازیا رو، متعصبین محترم بذارن کنار، تا یکی میاد انتقاد میکنه، هودور سینه سپر میکنه ، انگار منتقدین لشگر نایت کینگ هستن و ایشون باید جلوشون قد علم کنه،همیشه هم از تیکه بسیار با نمک «پچ فلان اومده برید..» استفاده میکنن

حالا شما و هر عزیز دیگه ای حال میکنه با فیفا و عیبی نمیبینه ، خوشا بحالش،200تومن تو جیبشه، ولی دیگه عین بچه نق نقو بیای از همه ایراد بگیری،میشه این وضعیتی که داریم

حرفای شما رو باید با آب طلا بنویسن

دقیقا منم هر سال دوتا بازی رو تجربه میکنم، بقول شما اصلا نمیشه یکسال رو فقط با یکی از اینا سر کنیم...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m3rdak

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,275
نام
Amin
+ سرعت گیم پلی خیلی خوبه روی حالت نرمال بازیکنانی مثل ماتیچ و لوکوکا قشنگ وزنشون حس میشه و اینکه کند هستن
+ ارور پاس ها و ال ۱ مثلث و سرعت بازیکنان سرعتی وضعیت خوبی داره و میگ میگ نیست
+ پرزنتیشن پیشرفت کرده و صداگزاری و جزئیات که قبلا هم خوب بود
+ استایل بازیکنا کمی بهتر از قبل شده و انیمیشنهاشون از دوربین گیم پلی میشه تفاوتشون و تشخیص داد بعضیا صاف راه میرن بعضیا قوز میکنن که این خوبه و امیدوارم سالهای بعد هم بیشتر پیشرفت کنه .
+ انیمیشنی که موقع شیلد کردن صورت میگیره خیلی بهتر از پارسال شده و چندتا انیمیشن پاس و شوت و ضربات سر طبق روال به بازی اضافه شده.
+ خطا ها وضعیت خوبی دارن که بیشترش بخاطر تاکتیکال دیفندینگ هست که خطاهای خیلی طبیعی رخ میده و لازم نیست حتما شما تکل بزنی ، سی پی یو هم خطا میکنه و کارت میگیره و ....
+ سیستم تعویض سریع بد نیست و من استقبال میکنم ازش ، برای مواقعی که حوصله نداری خوبه اونایی که استامیناشون کم هست پیشنهاد بشه و شما راحت تعویض میکنی ، برای التیمیت تیم خوبه.
+ نسخه دموی فیفا آپدیت تر از نسخه نهایی pes هست :D

و اما منفی ها :

- این چه نور پردازی هست ؟ چه رنگ بندی اییه ؟ خیلی بد شده و کارتونی تر از قبل شده ! انعکاس نور از پیراهن باریکنا انگار کیسه پلاستیک تنشونه ! شورت بازیکنا هم خیلی اغراق آمیز تکون میخوره .
- قبل از انتشار دمو و دیدن گیم پلی بازی حدس میزدم عملکرد دروازبانا بدتر شده الان واقعا میشه اینو دید ، فکر میکنم باگ زاویه بسته به بازی برگشته ، دروازبان دستشو کامل نمیکشه و انیمیشن ناقصه !
- برای کسایی که آفلاین بازی میکنن درجه سختی بازی چالش برانگیز نیست و سی پی یو نمیتونه زیاد گل بزنه همچنین عملکرد دفاع در مقابل بازیکنان تکنیکی و سرعتی خوب نیست و در بعضی موارد خوب مارک نمیکنن و جلو باز میشه و شما به راحتی به دروازه نزدیک میشه ، نمیدونم میشه این موارد رو تو اسلایدر ها درست کرد یا نه وگرنه اصلا آفلاین فکر نکنم حال بده ..
- موقع زدن ضربات خطا اواسط زمین دوربین جا میمونه و ضربه زننده رو نشدن نمیده که احتمالا تو نسخه نهایی درست بشه
- چهره بعضی بازیکنایی که انتظارش میرفت هنوز درست نشده بعضیا هم هنوز بعد از سالیان سال آپدیت نشده مثل وراتی که چهرش مال ۵۰۰ سال پیشه ، حداقل ea اینا رو درست کنه حالا که نمیخواد زیاد بخودش زحمت بده.
- تور دروازه و واکنشی که نسبت به توپ نشون میده رو شخصا نمیپسندم ، نمیدونم الان واقعی شده ؟ باید یه ویدئو از بازی واقعی ببینیم که چقدر تفاوت دارن ولی قبلا جذاب تر بود.

و اما امیدواریها :
* دست به سرعت بازی و وزن بازیکنا و توپ توی مدهای آنلاین مثل سیزن و التیمیت تیم نزنن که خیلی خوب میشه.
* یه فکری بحال نور پردازی بکنن همون تنظیمات فیفا ۱۷ رو اعمال کنن پیشرفت نخواستیم !
* عملکرد دروازبان مثل سابق بشه.
* سی پی یو تو درجه لجندری چالش برانگیز تر باشه و بتونه بیشتر گل بزنه.

و در آخر یک سوال :
آیا این بود نسل ۸ ؟!؟! من که احتمالا همین فیفا رو میگیرم و در طول سال با سیزن و التیمیت سرگرم میشم ولی هر دو شرکت مدعی اصلا در حد انتظار ظاهر نشدن تو این نسل.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر