بایدها و نبایدهای پیرامون هک PS4

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
سلام اقا یه اکانت هکی زدم بازی هاشو برداشتم رفتم دبدم پول هم داره ۴ تا بازی هم خرید کردم جالب اینجا بود که اکانت ریست پس هم نشد ۱۰ روز هم بازی کردم ۲ روز پیش بن شدم دفعه اول هست بن شدم چقدر طول میکشه از بن باز بشم؟
باید از ساپورت بپرسی ولی با توجه به کاری که کردی احتمالا بن دائم میشی

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

• Like
Reactions: James Sunderland

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
سلام اقا یه اکانت هکی زدم بازی هاشو برداشتم رفتم دبدم پول هم داره ۴ تا بازی هم خرید کردم جالب اینجا بود که اکانت ریست پس هم نشد ۱۰ روز هم بازی کردم ۲ روز پیش بن شدم دفعه اول هست بن شدم چقدر طول میکشه از بن باز بشم؟
دستت درد نکنه .خسته نباشی شیر مرد واقعا ضربه سختی به کفار امریکایی زدی.
ولی در هر صورت بابد منتظر ضربه اونها هم باشی>:):>
بعیده که از بن در بیای به نظرم تا دیر نشده برو سریع این کنسول رو بفروش به یکی تا اون بن شده حساب بشه

آخرین ویرایش:

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
من فقط یه چیز رو میدونم، یه کنسول تا وقتی که تو بورس هست و رو دستش چیزی نیومده کپی خور نمیشه (اگرم بشه درست درمون و سالم نمیشه) حتی اگه ساختارش بسیار ساده و روتین باشه. حتی اگه هکرا راه هک کردنش رو بلد باشن روش هک کردن رو دست هیچکس نمیدن تا زمانی که اون کنسول از دور خارج بشه چون هم خود کمپانی بشدت از این قضیه مراقبت میکنه هم خود هکرا جرعت نمیکنن چنین کاری بکنن. خلاصه کنم حرفمو، به این امید نباشید که کنسول نسل هشت ساختارش X86 هست پس زود کرک میشه یا زود شبیه سازش میاد. از همون سال 2013 که این کنسولها اومدن همین زمزمه ها بود. اگه دنبال کنسول کرکی هستین، schedule رو بزارید برای 6 سال بعد از تاریخ ریلیز. اگه هم دنبال یه شبیه ساز کامل و درست درمون هستین، برنامه زمان بندیتون رو بزارین برای 17 سال بعد از تاریخ ریلیز.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
من فقط یه چیز رو میدونم، یه کنسول تا وقتی که تو بورس هست و رو دستش چیزی نیومده کپی خور نمیشه (اگرم بشه درست درمون و سالم نمیشه) حتی اگه ساختارش بسیار ساده و روتین باشه. حتی اگه هکرا راه هک کردنش رو بلد باشن روش هک کردن رو دست هیچکس نمیدن تا زمانی که اون کنسول از دور خارج بشه چون هم خود کمپانی بشدت از این قضیه مراقبت میکنه هم خود هکرا جرعت نمیکنن چنین کاری بکنن. خلاصه کنم حرفمو، به این امید نباشید که کنسول نسل هشت ساختارش X86 هست پس زود کرک میشه یا زود شبیه سازش میاد. از همون سال 2013 که این کنسولها اومدن همین زمزمه ها بود. اگه دنبال کنسول کرکی هستین، schedule رو بزارید برای 6 سال بعد از تاریخ ریلیز. اگه هم دنبال یه شبیه ساز کامل و درست درمون هستین، برنامه زمان بندیتون رو بزارین برای 17 سال بعد از تاریخ ریلیز.
xbox 360
xbox
ps1
ps2
ps3
dreamcast
super nintendo
nintendo 64
sega mega drive
اینا همه مثال نقض برای حرف شما هستن

• Like
Reactions: qwerty2

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان
مومن دیگه چیکار پول بدبخت داشتی اخه؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من رفتم خدمت و تموم کردم اومدم ، پیر شدیم
اما هنوز خبری نشد... خداوکیلی هنوز رو ورزن 4 موندم آپدیت نکردم
دلم لک زده برای مولتی من ps3
دادا اخراي 2019 كنسول نسل بعدي سوني مياد برو تو كارش

• Like
Reactions: farsham

maboodi

کاربر سایت
Dec 5, 2008
82
خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان
مومن دیگه چیکار پول بدبخت داشتی اخه؟

بازی هاشو دارم هنوز با قبلی ها هیچ کدوم قفل نشدن فکر کنم چون بن هستم قفل نیستند چند بفروشم پرو هستش ولی میگم ۱ماه صبر کنم اگه باز نشد میرم میفروشمش

ولی دلم لک زده برای انلاین اه

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
بازی هاشو دارم هنوز با قبلی ها هیچ کدوم قفل نشدن فکر کنم چون بن هستم قفل نیستند چند بفروشم پرو هستش ولی میگم ۱ماه صبر کنم اگه باز نشد میرم میفروشمش

ولی دلم لک زده برای انلاین اه
حالا یکم صبرکن شاید بن دائم نشده باشی
خطایی که میده بهت چیه دقیقا؟
شات بگیر بذار

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
بجایی رسیدیم که ایرانیان سرزمین ما علاوه بر استفاده غیرقانونی از اکانت یه شخص دیگه میرن پولا تو حسابشم استفاده میکنن:|
بعدشم که کنسولشون بن شد میرن قالبش میکنند به یه ادم بدبخته دیگه:| یعنی دزدی پشت دزدی:|
زمانی که مردم خودمون که هیچ درجه و مقامی ندارن میان از یکی بدبختر از خودشون دزدی میکنند ما دیگه انتظار داریم مسئولامون دزدی نکنند؟:|
دیگه حتی تاسفم براتون کافی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر