FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
خوب منم یه چند دستی بازی کردم اومدم نظرمو بگم
بازی یه سری تغییرات ریز مثبت تو گیم پلی داشته، فیزیک توپ به نظر من بهتر شده. تو دمو بازی خیلی آسونه ولی احتمالا تو نسخه ی اصلی درست میشه
گرافیک بازی همونه فقط یه ذره فیسا بهتر شدن تو بحث نحوه ی دویدن بازیکنا و فیزیک و استایل فک کنم فقط رونالدو مثل خودشه :D
در کل به نظرم امسال هردو بازی رو باید خرید افسوس که 2تا کمپانی حروم خور با سیاست های مسخرشون کاری کردن که حالا حالا ها باید افسوس یه فوتبال کامل رو بخوریم :D

• Like
Reactions: اروند 2520

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
جالبه یکی میاد میگه خوبه یکی میاد میگه بده
دقیقا هر سال موقع اومدن این دوتا فوتبال همین بحثها هست و هست و هست... رجوع به تایپیکهای فیفا و پی اس ها قبلی
یعنی به نوعی میخواهیم بگیم امسال خرابتر از پارسال!!!!!
ولی به نظر من اینها نظر شخصیه یکی راضی از بازی یکی ناراضی هیچ وقت همه افراد از این امر رضایت کامل را ندارند
من نظر خودم رو میگم همه بیاند بگند فیفا گیم پلی افتضاح و............. برای من راضی کننده است و لذت بخش پس من تجربه اش میکنم
به نظر من زیاد به این مسائل توجه نکنید اگر اهل بازی فیفا هستید بخرید و لذت ببرید و اگرهم اهل بازی پی اس اونرو تجربه کنید و بازهم لذت ببرید

• Like
Reactions: B!G_BosS and db07

omid.2016

کاربر سایت
Feb 10, 2017
76
سلام اقا من هرکاری میکنم این دریبل نمی کنه اینم تنظیمات دستم
d1d_untitled.png

ali770

کاربر سایت
Aug 27, 2017
115
خب منم یه چندستی بازی کردم
اول بگم که من هیچ تعصبی رو این دو فوتبال ندارم و قطعا هر کدوم بهتر باشه همونو میگیرم
نکات مثبت
سنگینی توپ
کندتر شدن بازی
جو بازی

نکات منفی
نورپردازی افتضاح، که از نسخه 17 هم بدتر شده، یعنی شب کلا چمن تیره هست، روز بعضی مواقع نور سفید زیاد میشه، کلا پسرفت کرده
فیزیک بازیکنا بد شده، هیکلا درشت شده

اگر این دوتا نکات منفی درست بشه تو نسخه اصلی، قطعا یه فوتبال خیلی خوب امسال برا من میشه، و صددرصد اینو میخرم

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
دوستان همونجوری که مستحضرید من هیتر پس یا فیفا نیستم ولی منم یه دو دست بازی کردم
اگر پس بازی کرده باشی بری تو فیفا واقعا ناامید میشی استایل افتضاح تور دروازه که انگار آهنیه و دوباره میبینی همون فیسایی که نساخته بودنو بهش دست نزدن من نسخه 17 رو بازی کرده بودم مطمئنا اگر به من میگفتین این بازی دمو 17 هست نمیفهمیدم چون همه چی مثل 17 باو لعنتی درسته بازیت فروش داره ولی دیگ نه اینکه دست بهش نزنی کلا تغییرات سیستم لباسها بود و تعویض ها گیم پلی همون نورپردازی همون نورپردازی افتضاح گلر ها خیلی بد نیستن ولی به پس نمیرسن در کل اون دوست ایرادگیرمون که میگه 60دلار ارزش نداره راست میگه چون همه ی تفییرات در حد یه آپدیت بود ولی حداقلش خوبه که بازی سخته انصافا

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
سلام اقا من هرکاری میکنم این دریبل نمی کنه اینم تنظیمات دستم
d1d_untitled.png
داداش مدل کنترلت چیه؟ رو پی سی اگه بازی میکنی و کنترلرت فیکه جوی استیک راست کار نمیکرده از فیفا یازده که من رو پی سی میزدم همین بوده. برای بازی اصلی ی سری پچ میومد کنترلرای فیکو جای اصلی قالب میکرد میتونستی اسکیل بزنی. یادمه لاجیتک و کنترلر اکس باکسو ساپورت میکرد فقط
توی نت بگرد شاید برای دمو هم بتونی پیدا کنی
Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
یه عنوان کسی که فقط کریر بازی میکنه خیلی خوشم اومد از دمو و کاملا راضیم، فقط یه مشکلی که هست اینکه وقتی توپ گل میشه اصن متوجه نمیشه تا قبل خوشحالی بازیکنا مخصوصا توی سانتیاگو، تور دروازه یه جوریه :D
ما که راضی بودیم حالا واسه اونایی که عشق آنلاین فیفا هستن هم مناسب باشه یا نه نمیدونم :D
فقط امیدوارم فیس این کواچیچ و آسنسیو رو درست کنن گناه دارن :D

موفق باشیم

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوستان همونجوری که مستحضرید من هیتر پس یا فیفا نیستم ولی منم یه دو دست بازی کردم
اگر پس بازی کرده باشی بری تو فیفا واقعا ناامید میشی استایل افتضاح تور دروازه که انگار آهنیه و دوباره میبینی همون فیسایی که نساخته بودنو بهش دست نزدن من نسخه 17 رو بازی کرده بودم مطمئنا اگر به من میگفتین این بازی دمو 17 هست نمیفهمیدم چون همه چی مثل 17 باو لعنتی درسته بازیت فروش داره ولی دیگ نه اینکه دست بهش نزنی کلا تغییرات سیستم لباسها بود و تعویض ها گیم پلی همون نورپردازی همون نورپردازی افتضاح گلر ها خیلی بد نیستن ولی به پس نمیرسن در کل اون دوست ایرادگیرمون که میگه 60دلار ارزش نداره راست میگه چون همه ی تفییرات در حد یه آپدیت بود ولی حداقلش خوبه که بازی سخته انصافا
من نمیدونم همه میگن وزن توپ خوب شده پاسکاری طبیعی، خداییش ب خودمو چشام شک کردم. توپ رو پاس عادی میدی در حدی موشکیه که انگار R1و پاسو باهم گرفتی، خیلی فیزیک توپ بد شده. پاس دادم بازیکنم ب توپ نرسید خورد به تبلیغ کنار زمین تا وسط زمین توپ برگشت اخه کجای واقعیت همچین فیزیک افتضاحی داره. میگن بازی کند شده خداییش این کجاش کنده خیلیییی سرعتیه بازی. با مودریچ من استارت میزنم نصف زمینو تو کسری از ثانیه طی میکنه اصن ازین سر زمین ب اون سر بازی تو یکی دو ثانیه طی میشه. فیزیک بازیکنا و انیمیشنا همون مزخرفات از فیفا 14 تا الان. انیمیشن صورت بازیکنا حال ادمو بهم میزنه. من عاشق فیفام ولی خسته شدم دیگه هرسال میگم درست میشه درست میشه ای تو روحشون. اون یکی فوتبال یجور کارش میلنگه این یجور. منم هرسال باید جفتشو بخرم چون مجبورم و با یکیش ب تنهایی ارضا نمیشم از بس مشکلات دارن ک مشکلات فیفا که امسال خیلیییی زیاد شده. من پارسالم گفتم موتور فراسبایت مناسب فوتبال نیست تم تاریک داره نمیتونه نورپردازی مناسب فوتبالو ارائه بده. انگار رفتی چمن مصنوعی سر کوچتون که یدونه پرژکتور داغون داره نور درون حد تاریکه. چمن هم از بالا انگار هی داره لود میشه پیکسل پیکسله تازه من روی پلی ۴ پرو بازی میکنم ی چمنو پردازش نمیتونه کنه. هفده چمنش خوب بود ولی این... قب قب دی ماریارو میبینم از خنده میمیرم بابا دیماریا لاغرررره لاغره و دراز اسمش نباشه عمرا بفهمی این ک توپ دستشه دیماریاست. انقد که فیزیک بازیکنا افتضاحه... متاسفم ک هرسال با بزک کردن ی دی ال سی رو 60$ میکنن با هایپ تو پاچه ملت امسال منم بخاطر سرورا و دوستایی که فیفا بازن و لایسنس مجبورم فیفا هم بخریم

آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
بال رول خیلی خوبه، واقعا تاثیر گذاره.
کسی تونسته scope turn بزنه؟ نمیشه!
فیس آپ دریبل هم خوب و روونه.
گریزمن خیلی خوبه، همینطور اتلتیکو. آقا من اورپاور بودن تو سانتر ندیدم شما دیدید؟
کیک اف بوست هم همینطور، حس نکردم.
سیستم سانتر هم عوض شده حتما از تو ستینگ قسمت کنترلز بخونید.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hesearoom and Hodor

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
بنازم به خیزه ! رزمندگان جبه های حق علیه باطل !

دوستان بیخیال اینجا به نکات منفی بازی اشاره کنید مییان تو پ.خ تون فحش خاویار مادر میدن! بنازم ب ادب و رفتار یکعده میانگین سنی شون نهایتا16ست ) مییان اینجا نظر هم میدن از فیفا و گیم پلی ش تعریف میکنن بعد تهدیدت میکنن که پستتو پاک کنی :)):)):)):)) اینجا کجاست! تاپیک تاریخ ساز بی سی !

اودین خودت طلوع کن .....

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
داداشا کسی این حرکاتی که تو تریلرا نشون میداد اضافه شده بلد بزنه به ما هم یاد بده ؟ ( مثل همون دریبل دور طرفه ها گریزمان و ... )

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من نمیدونم همه میگن وزن توپ خوب شده پاسکاری طبیعی، خداییش ب خودمو چشام شک کردم. توپ رو پاس عادی میدی در حدی موشکیه که انگار R1و پاسو باهم گرفتی، خیلی فیزیک توپ بد شده. پاس دادم بازیکنم ب توپ نرسید خورد به تبلیغ کنار زمین تا وسط زمین توپ برگشت اخه کجای واقعیت همچین فیزیک افتضاحی داره. میگن بازی کند شده خداییش این کجاش کنده خیلیییی سرعتیه بازی. با مودریچ من استارت میزنم نصف زمینو تو کسری از ثانیه طی میکنه اصن ازین سر زمین ب اون سر بازی تو یکی دو ثانیه طی میشه. فیزیک بازیکنا و انیمیشنا همون مزخرفات از فیفا 14 تا الان. انیمیشن صورت بازیکنا حال ادمو بهم میزنه. من عاشق فیفام ولی خسته شدم دیگه هرسال میگم درست میشه درست میشه ای تو روحشون. اون یکی فوتبال یجور کارش میلنگه این یجور. منم هرسال باید جفتشو بخرم چون مجبورم و با یکیش ب تنهایی ارضا نمیشم از بس مشکلات دارن ک مشکلات فیفا که امسال خیلیییی زیاد شده. من پارسالم گفتم موتور فراسبایت مناسب فوتبال نیست تم تاریک داره نمیتونه نورپردازی مناسب فوتبالو ارائه بده. انگار رفتی چمن مصنوعی سر کوچتون که یدونه پرژکتور داغون داره نور درون حد تاریکه. چمن هم از بالا انگار هی داره لود میشه پیکسل پیکسله تازه من روی پلی ۴ پرو بازی میکنم ی چمنو پردازش نمیتونه کنه. هفده چمنش خوب بود ولی این... قب قب دی ماریارو میبینم از خنده میمیرم بابا دیماریا لاغرررره لاغره و دراز اسمش نباشه عمرا بفهمی این ک توپ دستشه دیماریاست. انقد که فیزیک بازیکنا افتضاحه... متاسفم ک هرسال به بزک کردن ی دی ال سی رو 60$ میکنن با هایپ تو پاچه ملت منو امسال منم بخاطر سرورا و دوستایی که فیفا بازن و لایسنس مجبورم فیفا هم بخریم

خدایی این حرص و پستای تابلوی شما پس فنارو ادم میخونه مطمین میشه فیفا داره راه درست رو میره!
از حرفای شما میشه برداشت کرد فیزیک توپ عالی شده چون یه سری پس فن متعصب هستن برعکس حرف میزنن.
خداروشکر

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
خاک بر سرت ea خاک برست
در حد اپدیت هم نیست این لعنتی!!
همین اول بگم به من یکی انگ فن بودن و اینا رو نزنین 7 ساله دارم فیفا میزنم
همون اول هیکل سازی و مدلینگ بدجور تو ذوق میزنه...اخه لعنتی نسل هشتیم یکم فقط یکم برو nba 2k رو ببین به خودت بیا...چین اینا؟! آدمن؟؟
گرافیک فقط از نمای نزدیک فیسا و بازیکنا پیشرفت کردن واگرنه از دور دقیق همون 17 ست...
کافیه 4 تا پاس بدی تا به عمق قاجعه پی ببری! چرا اینقدر سرعت پاسا رو زیاد کردین اخه! پینگ پونگی پینگ پونگی البته درصد خطای پاسا خوبه
بازی یکم سنگین تر شده و چندتا انیمیشن جدید دیدم...
یکی نیست به اینا بفهمه بجای تعویض سریع نور پردازیتو درست کن... سانتیاگو برنابئو رسما بقول بچه ها حالت عرفانی دارک نایت داره!! یک سوال، کی موفق شدن همچین نوری رو ببینن تو واقعیت که به فکر نداشته شون بزنه که بسازنش!!! اینقدر مزخرف و تاریک نداریم...مرد حساب سانتیاگو برنابئوست ورزشگاه عضدی رشت شرف داره خدایی

اون از پیس که با وجود اون همه پیشرفت و نکات مثبت، توی گیم پلی یک سری موارد هست که قشنگ پتانسیل داره بزنه بازی رو خراب کنه اینم از فیفا که کلا به مرحله بازی کردنم نمیرسه
60 دلار بدیم به این...نمیدونم بخندم یا گریه کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر