راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
خب اینم از صورتیش با قیمت 1.430

j58_125.jpg

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
الترا و 11 رو دوستان دقت کنید تو زاویه تغییر رنگ میدن.

یعنی از بغل کمرنگ میشن ببینی و از روبرو پر رنگ.
در کل گوشی جالب و قدرتمند و بصرفه ای شده الان.

یادمه اوائل که اومده بودن تا 2.800 هم میفروختن!
به لطف 11 این حسابی افت کرد و به قیمت واقعیش داره فروش میره.

خدایی هیج جای دنیا تو این عوضی بازی ها ایران نمیشه.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
الترا و 11 رو دوستان دقت کنید تو زاویه تغییر رنگ میدن.

یعنی از بغل کمرنگ میشن ببینی و از روبرو پر رنگ.
در کل گوشی جالب و قدرتمند و بصرفه ای شده الان.

یادمه اوائل که اومده بودن تا 2.800 هم میفروختن!
به لطف 11 این حسابی افت کرد و به قیمت واقعیش داره فروش میره.

خدایی هیج جای دنیا تو این عوضی بازی ها ایران نمیشه.
۱۱ عالیه ۲ هفتست خریدم از همه چیش راضی ام

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوربینش چطوریاس ؟
باطری؟
سلفی ؟

Sent from my K00E using Tapatalk
هر ۳ تاش از گوشی قبلیم که 6s plus بود خیلی بهتره شارژ که بهتر نگه میداره با اینکه صبح تا شب بیرونم و دیتا روشنه رو 4G تا شب میرسه حدود ۳۰٪ و شارژ سریع هم داره که خیلی خوبه
دوربین هم به لطف 3D audio کیفیت صدای فوق العاده ای داره تو فیلمبرداری٬ تو نور کم هم بدون فلاش خیلی خوب عکس میگیره و نویز کمتری داره٬ سلفی هم زیاد اهلش نیستم ولی از 6s بهتره

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
هر ۳ تاش از گوشی قبلیم که 6s plus بود خیلی بهتره شارژ که بهتر نگه میداره با اینکه صبح تا شب بیرونم و دیتا روشنه رو 4G تا شب میرسه حدود ۳۰٪ و شارژ سریع هم داره که خیلی خوبه
دوربین هم به لطف 3D audio کیفیت صدای فوق العاده ای داره تو فیلمبرداری٬ تو نور کم هم بدون فلاش خیلی خوب عکس میگیره و نویز کمتری داره٬ سلفی هم زیاد اهلش نیستم ولی از 6s بهتره

باشه حالا فهمیدیم 6s plus داشتی :) شوخی کردم اینجوری نگاه نکن :)
سرعت عکسبرداری چطوره؟
یعنی شات رو میزنی چقدر میگیره تا بگیره؟چی گفتم؟!یعنی چقدر طول می کشه تا عکس پردازش بشه...
ممنون.
به 6s plus هم برسون. :)

• Like
Reactions: samijavid

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
باشه حالا فهمیدیم 6s plus داشتی :) شوخی کردم اینجوری نگاه نکن :)
سرعت عکسبرداری چطوره؟
یعنی شات رو میزنی چقدر میگیره تا بگیره؟چی گفتم؟!یعنی چقدر طول می کشه تا عکس پردازش بشه...
ممنون.
به 6s plus هم برسون. :)

برا مقایسه گفتم چون گوشی دیگه ای دستم نبوده مقایسه کنم
سرعت شاتر به نظرم یکم از آیفون کندتره زیاد محسوس نیست

• Like
Reactions: Vonarian

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
برا مقایسه گفتم چون گوشی دیگه ای دستم نبوده مقایسه کنم
سرعت شاتر به نظرم یکم از آیفون کندتره زیاد محسوس نیست

حتمن از گوگل استور تموم برنامه هاشو اپدیت کن.
واسه سرچ هم اینو سرچ بده.

htc corporation بعدش هر چی که نصبه بزن اپدیت شه.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
واقعا اپل هیچ طراح با استعدادی نداره تو اون قبرستونش؟!!!؟! فن ها اپل ناراحت نشینا (خودمم 6S دارم:D) ولی واقعا چه مسخره بازی ایی! سه ساله داره یه گوشی با یه طراحی میده بیرون فقط رنگاشو عوض میکنه همه هم خر کیف میشن میگن وای نگاه چی ساخته!!!:|
ایفون 8 که همون 7 فقط بجا فلز شده پشتش شده از شیشه و مثل یو11 حالت چند رنگش کردن!
توهین بزرگشون اینکه سری اس حذف کردن!!! به جرعتی همچین کاری کردن؟ یعنی 7 اینقدر بی نقض و عالی بود که رفتید یه سری دیگه زدین؟:|
ایفون X هم که فقط برا بازار گرمی خودش داده بیرون، چون میدونست همه صداشون از 8 در میاد گفته بزار حالا با این سرگرم باشان تا بعد...
دکمه هوم حذف کرده و مثل سیستم عامل بلک بری از پایین بکشید بالا میره روی صفحه اصلی:))
در کل خیلی مسخره بود حیف وقتی که برای دیدن رونماییش کردم:(

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
واقعا اپل هیچ طراح با استعدادی نداره تو اون قبرستونش؟!!!؟! فن ها اپل ناراحت نشینا (خودمم 6S دارم:D) ولی واقعا چه مسخره بازی ایی! سه ساله داره یه گوشی با یه طراحی میده بیرون فقط رنگاشو عوض میکنه همه هم خر کیف میشن میگن وای نگاه چی ساخته!!!:|
ایفون 8 که همون 7 فقط بجا فلز شده پشتش شده از شیشه و مثل یو11 حالت چند رنگش کردن!
توهین بزرگشون اینکه سری اس حذف کردن!!! به جرعتی همچین کاری کردن؟ یعنی 7 اینقدر بی نقض و عالی بود که رفتید یه سری دیگه زدین؟:|
ایفون X هم که فقط برا بازار گرمی خودش داده بیرون، چون میدونست همه صداشون از 8 در میاد گفته بزار حالا با این سرگرم باشان تا بعد...
دکمه هوم حذف کرده و مثل سیستم عامل بلک بری از پایین بکشید بالا میره روی صفحه اصلی:))
در کل خیلی مسخره بود حیف وقتی که برای دیدن رونماییش کردم:(
دقیقا شما میخاستی چی رو نمایی بشه ؟؟
خداییش خوب بود دیگه
حالا کاری به 8 ندارم ولی x ک این همه تکنولوژی داش از الان تا 2 سال دیگه باید شاهد این باشیم ک بیان از اپل هی کپی کنن
بعد ی چیز خیلی مهم دیگه تو مراسم کمپانی های دیگه مثلا سامسونگ چ چیز خفنی معرفی میشه ؟؟یا قبلا شده الان نوت 8 خیلی خفنه ؟؟ب جز اینکه حاشیش کم شده چ تغییر دیگه ای کرده
بعد کلا هم این موبایل انگار دیگه تا چن سال چیز جدیدی برای معرفی نداره تا اینده چیزای خیلی خفنی بهش اضافه بشه
درکل مراسم خوبی بود برو راضی باش :Dاون 6s رو هم اگه نمیخای بده من:D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
خداییش خوب بود دیگه
حالا کاری به 8 ندارم ولی x ک این همه تکنولوژی داش از الان تا 2 سال دیگه باید شاهد این باشیم ک بیان از اپل هی کپی کنن
بعد ی چیز خیلی مهم دیگه تو مراسم کمپانی های دیگه مثلا سامسونگ چ چیز خفنی معرفی میشه ؟؟یا قبلا شده الان نوت 8 خیلی خفنه ؟؟ب جز اینکه حاشیش کم شده چ تغییر دیگه ای کرده
بعد کلا هم این موبایل انگار دیگه تا چن سال چیز جدیدی برای معرفی نداره تا اینده چیزای خیلی خفنی بهش اضافه بشه
درکل مراسم خوبی بود برو راضی باش :Dاون 6s رو هم اگه نمیخای بده من:D
این همه تکنولوژی منظورت کدومه؟:D
الان با منطق تو ایفون های جدید کلا کپی بقیه برندها هستن:D
دقیقا چی رو کپی کنن؟شارژ سریع یا بی سیم؟:D
یا تشخیص چهره؟که همین الان وجود داره درسته این پیشرقته تر و امن تر از سیستم نوت8ولی ایفون همینو داره
نوت عنبیه و اثر انگشت هم داره.
طراحی بی حاشیه؟اینم که قبلا دیدیم حتی همین طراحی ایفون رو سامسونگ یک سال و نیم پیش پتنت کرده بود
سوایپ به بالا و پایین هم که قبلا رو بلک بری دیدیم:D
درکل چند ساله میبینیم90درصد قابلیت و امکانات جدید ایفون برا اندروید ها قدیمی شده دیگه بحث کپی کردن واقعا مسخرست:D
در کل این xگوشیه خوبیه ولی مثل بقیست و چیز خاصی نداره.نوت8هم همینطور ارزش این قیمت رو ندارن
مدیر سامسونگ گفته سال دیگه قراره گوشی تاشو معرفی کنن
شاید اون موقع یه گوشی واقعا جالب و متفاوت ببینیم:D

آخرین ویرایش:

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
خداییش خوب بود دیگه
درکل مراسم خوبی بود برو راضی باش :Dاون 6s رو هم اگه نمیخای بده من
من کلا از مراسم های اپل انتظار اینو دارم اپل برای محدودت های نرم افزاری که خودش قرار داده بیاد راه حل معرفی کنه!
خیلی مسخرس که از 7 پریده رو 8! شما تو 3 خط به من تفاوت 7 با 8 رو بگو:D طراحیش که همونه حتی زحمت نمیدن این همه بازخورد بخاطر بیرون بودن دوربینش رو درست کنه! توی بخش طراحی هم که والا اپل میتونست بجای این، از طرح های دیگه استفاده کنه.
اینکه فقط هرسال پردازنده و گرافیک قوی کنه که نمیشه گوشی جدید! اینو قبول دارم که کلا تو بحث موبایل شرکت ها از بیشتر نظر ها اشباع شدن (فعلا که ایده ها ته کشیده همه مثل هم شدن) ولی خوب الکی سری جدید معرفی نکنید، نه فقط اپل بلکه سامسونگ الجی هر شرکتی.
ایفون ایکس هم توی 2 3 سال اخیر حرکت خوبی از اپل بود ولی دکمه هوم و استفاده چند منظوره از اون امضای کار اپل بود نباید از سیستم بلک بری اسکی میرفت میتونست، کلا دکمه هوم نباید حذف میکردن باید تو این نسل حداقل به صورت لمسی وارد صفحه نمایش میکرد.
فیس ای دی رو قبول دارم چیز جالبیه ولی ممکنه در آینده مشکل ساز بشه، طراحی دوربین های پشتش جالب نیست شبیه گوشی میان رده ها چینی طراحی شده.
در کل منظورم اینکه اپل مجبور نبود وقتی نمیتونه از یه طراحی جدید استفاده کنه بره بپره رو یه سری جدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر