بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
اره doom که هم عالیه هم طولانی ولی در صورتی که ولفنشتاین رو بازی نکرده باشی چون به نظرم ولف بینظیرترین شوتر ممکنه !
بعد خواستی doom رو بخری قیمت خوب بخر چون بازارسنتر خودمون با پایین ترین قیمت های ممکن بازم بچه ها نتونستن بفروشنش چون اکثر تا الان بازیش کردن
واقعا ممنونم از توضیحاتت
من ولف رو یکیشون بازی کردم
یکیم بود که انگار dlc ماننده که همش مخفی کاریه بازی نکردم
جز doom بازیه دیگه ای نیست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
واقعا ممنونم از توضیحاتت
من ولف رو یکیشون بازی کردم
یکیم بود که انگار dlc ماننده که همش مخفی کاریه بازی نکردم
جز doom بازیه دیگه ای نیست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
خواهش میکنم.اره ولف در حال حاظر دو نسخه ازش موجوده برای نسل8 که اصلی و dlc هستن و نسخه بعدی هم حدود 20 مهر میاد که قطعا میترکونه.
به جز doom هم شوتر تمیز نه توی ذهنم نیست.عناوینی مثل هوم فرونت یا اسنایپر گوست واریور3 که شکست خوردن بهت پیشنهاد نمیکنم.بازی های قدیمی ریمستر شده مثل کالکشن بایوشاک یا مترو 1و2 هم اگر تا الان بازیش نکردی قطعا ارزشش رو داره بخری.هیتمن هم بد نیست ولی اولویت آخرت باشه.بازی که زیاد هست بستگی داره خودت چی میخوای.

• Like
Reactions: sorrowful and all4u

alex_pk

کاربر سایت
Jul 19, 2007
60
سلام دوستان
من یه مدتی هست پی اس فور خریدم و یه سری بازی فیزیکی هم خود کنسول داشت و چنتا هم خودم خریدم و بازیشون کردم ولی خوب مدت هاست سمت کنسول نرفتم
(last of us و uncharted 4 و batman AK و Assassins Cread Syndicate )

یجورایی من از قدرت پی اس فور هنوز نتونستم استفاده کنم و لذت کافی رو ببرم
چه بازی هایی الان تو بازار هست که من حتما باید بخرم
خودم اینا تو ذهنمه

horizon zero dawn
Bloodborne: The Old Hunters Review
Resident Evil 7
until dawn

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
خواهش میکنم.اره ولف در حال حاظر دو نسخه ازش موجوده برای نسل8 که اصلی و dlc هستن و نسخه بعدی هم حدود 20 مهر میاد که قطعا میترکونه.
به جز doom هم شوتر تمیز نه توی ذهنم نیست.عناوینی مثل هوم فرونت یا اسنایپر گوست واریور3 که شکست خوردن بهت پیشنهاد نمیکنم.بازی های قدیمی ریمستر شده مثل کالکشن بایوشاک یا مترو 1و2 هم اگر تا الان بازیش نکردی قطعا ارزشش رو داره بخری.هیتمن هم بد نیست ولی اولویت آخرت باشه.بازی که زیاد هست بستگی داره خودت چی میخوای.
بلی ممنون
نه من مسخه ای که ۲ تا بازیش به هم بود رو بازی نکردم همون old blood بود فکر کنم اونو تموم کردم
بایوشاک رو قبلا رو ۳۶۰ تموم کردم
متاسفانه دمو قسمت ۱ بت من رو بازی کردم حالم بد شد!!!شده اپیزودیک و اشغال
پس همون دوم رو میگیرم

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
بلی ممنون
نه من مسخه ای که ۲ تا بازیش به هم بود رو بازی نکردم همون old blood بود فکر کنم اونو تموم کردم
اگر ولفنشتاین رو بازی نکردید و فقطdlc یعنی old blood رو رفتید پس به نظرم نسخه اصلی رو بگیرید چون از doom خیلی بهتره !

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام دوستان
من یه مدتی هست پی اس فور خریدم و یه سری بازی فیزیکی هم خود کنسول داشت و چنتا هم خودم خریدم و بازیشون کردم ولی خوب مدت هاست سمت کنسول نرفتم

خودم اینا تو ذهنمه

horizon zero dawn
Resident Evil 7
until dawn
سلام از نظر من bloodborne و witcher3 رو حتما تهیه کن و حتما نسخه کامل باشه همراه با دی ال سی هاشون.
توی لیست شما اونای دیگه رو بازی نکردم
البته سبک مورد علاقه تون رو بگی دوستان راهنمایی خوبی میکنن

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like
Reactions: alex_pk and ps34

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
سلام دوستان
درود
خودم اینا تو ذهنمه

horizon zero dawn
Resident Evil 7
until dawn
درود
لذت که درون خود گیم هست ربط خاصی به کنسول نداره :D
کاری که من به شما پیشنهاد می کنم انجام بدید این که بشینید فکر کنید با کدوم سبک و دسته از بازی ها بهتر و راحت تر کنار میاید و کدوم گیمپلی بهتون بیشترین لذت رو داده ، و برید طبق سلیقه ی خودتون بازی بخرید. مثلا اگه RPG دوست دارید دارک سولز و ویچر رو از دست ندید. البته تا بازی هارو تجربه نکنید سلیقه ی خودتون رو نمی فهمید و این موضوع مانع لذتتون از بازی کردن میشه:D و خب این خوب نیست. اینکه بازی بخرید که صرفا خریده باشید اون لذت بالا رو بهتون نمیده

alex_pk

کاربر سایت
Jul 19, 2007
60
درود
لذت که درون خود گیم هست ربط خاصی به کنسول نداره :D
کاری که من به شما پیشنهاد می کنم انجام بدید این که بشینید فکر کنید با کدوم سبک و دسته از بازی ها بهتر و راحت تر کنار میاید و کدوم گیمپلی بهتون بیشترین لذت رو داده ، و برید طبق سلیقه ی خودتون بازی بخرید. مثلا اگه RPG دوست دارید دارک سولز و ویچر رو از دست ندید. البته تا بازی هارو تجربه نکنید سلیقه ی خودتون رو نمی فهمید و این موضوع مانع لذتتون از بازی کردن میشه:D و خب این خوب نیست. اینکه بازی بخرید که صرفا خریده باشید اون لذت بالا رو بهتون نمیده

درود بر شما
ممنونم از توضیحاتتون

من بازی هایی که توشون اکشن زیاد داشته باشه رو دوست دارم
در کنارش اگر معمایی هم باشه بد نیست
سخت هم باشه بازی خوبه.

مثلا من last of us انچارتد و زرزیدنت اویل خیلی خیلی دوست دارم
و البته از بازی هایی که اپن ورلد باشن مثل جی تی ای خوشم میاد
از ار پی جی هایی که اکشن نداشته باشن به تمام معنا متنفرم!

مثلا یادمه دراگون ایجز اوریچین رو نزدیک 2 ساعت بازی کرده بودم رو پی سی ولی اصلا نتونستم ارتباط برقرار کنم.تازه اون اکشن هم داشت خخخخ
یا نمیدونم مث افکت بود چی بود ، که همش مبتنی بر حرف بود و اکشن خیلی کمی داشت دقیق یادم نمیاد چی بود ولی یادمه اون زمان کلا از اون فرانچایز متنفر شدم.
یه سری بازی هایی بود که خیلی سروصدا کرد و همه خوششون میومد و منتظر بازیش بودن ، ومن خوشم نیومد اصلا از بازیش.
در عوض مثلا یه بازی مثل دد اسپیس رو دوست داشتم چون همش اکشن بود و هیجان.

بتمن و سیندیکیت رو هم بازی کردم رو پی اس فور و چون فن این دوتا سری علی الخصوص کلا فن بتمن هستن همه جوره ازشون لذت میبرم.

البته همه اینها که گفتم قابلیت تغییرهم داره چون نظر قدیمم اینطوری بوده!
مثلا یه ار پی جی رو میبینم که حتی اکشنش کمه ولی خیلی خوش ساخته این میتونه یه بازی محبوب بشه برای من.
داستان هم برای من خیلی خیلی مهمه از گرافیک و...خیلی مهمتره برام.

کلا هر نوع بازی ای باشه که اسم و رسم دار باشه رو من بازی میکنم.
و ته توش رو هم در میارم (یعنی صرفا فقط داستان اصلی رو نمیرم)

الانم چنتا رو سفارش دادم احتمالا فردا برسه دستم مثل order , gow3

اینجا هم اگه کسی بازی داره برای فروش یه پی ام بهم بده.
مرسی از توجهتون.

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام
دوستان در مورد بازی the division توضیح میدین؟ بازی کمپین داره؟ به چه سرعت اینترنتی برای اجرا نیاز داره؟ میشه روان و بدون لگ بازی کرد؟ تعداد بازیبازهاش الان زیادن یا کم؟ نسخه معمولی ارزش خرید داره؟

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
دوستان ميشه چند تا بازي با قابليت لوكال بهم معرفي كنين.اگه جديد هست بگين قديمي هم هست بگين

Overcooked
Rocket League
Lovers in a Dangerous Spacetime
Alienation
Rayman Legends
Borderlands: The Handsome Collection
Lara Croft: The Temple of Osiris
BroForce
Nex Machina
Lego Marvel Super Heroes
Resogun
Neon Chrome
Awesomenauts Assemble

اینها بازی های جالبی هستن و همشون local co-op دارن.

• Like
Reactions: beatbox and Sony+

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
درود بر شما
ممنونم از توضیحاتتون

من بازی هایی که توشون اکشن زیاد داشته باشه رو دوست دارم
در کنارش اگر معمایی هم باشه بد نیست
سخت هم باشه بازی خوبه.

مثلا من last of us انچارتد و زرزیدنت اویل خیلی خیلی دوست دارم
و البته از بازی هایی که اپن ورلد باشن مثل جی تی ای خوشم میاد
از ار پی جی هایی که اکشن نداشته باشن به تمام معنا متنفرم!

مثلا یادمه دراگون ایجز اوریچین رو نزدیک 2 ساعت بازی کرده بودم رو پی سی ولی اصلا نتونستم ارتباط برقرار کنم.تازه اون اکشن هم داشت خخخخ
یا نمیدونم مث افکت بود چی بود ، که همش مبتنی بر حرف بود و اکشن خیلی کمی داشت دقیق یادم نمیاد چی بود ولی یادمه اون زمان کلا از اون فرانچایز متنفر شدم.
یه سری بازی هایی بود که خیلی سروصدا کرد و همه خوششون میومد و منتظر بازیش بودن ، ومن خوشم نیومد اصلا از بازیش.
در عوض مثلا یه بازی مثل دد اسپیس رو دوست داشتم چون همش اکشن بود و هیجان.

بتمن و سیندیکیت رو هم بازی کردم رو پی اس فور و چون فن این دوتا سری علی الخصوص کلا فن بتمن هستن همه جوره ازشون لذت میبرم.

البته همه اینها که گفتم قابلیت تغییرهم داره چون نظر قدیمم اینطوری بوده!
مثلا یه ار پی جی رو میبینم که حتی اکشنش کمه ولی خیلی خوش ساخته این میتونه یه بازی محبوب بشه برای من.
داستان هم برای من خیلی خیلی مهمه از گرافیک و...خیلی مهمتره برام.

کلا هر نوع بازی ای باشه که اسم و رسم دار باشه رو من بازی میکنم.
و ته توش رو هم در میارم (یعنی صرفا فقط داستان اصلی رو نمیرم)

الانم چنتا رو سفارش دادم احتمالا فردا برسه دستم مثل order , gow3

اینجا هم اگه کسی بازی داره برای فروش یه پی ام بهم بده.
مرسی از توجهتون.

خدای جنگ 3 رو از دست نده عالی هستش.کلا خدای جنگ امضای PS هستش
Order هم انحصاری برای یکبار رفتن بد نیست ولی چون مبتنی بر داستان هستش برای چند بار بازی کردن کشش نداره ولی horizon zero dawn رو حتما بازی بکن البته اولش باید یکم حوصله بکنی بعد اکشنش بیشتر از داستان میشه یکم معما هم داره...

• Like
Reactions: alex_pk and Sony+

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
درود
متال گیرهای قبلیو بازی نکردم بنظرتون متال گیرهایی که این نسل اومده بگیرم؟!

دوروبر 100 تومن 20 تومن کمتر یا بیشتر!
Metal gear ground zeroes كه پيش درامد بود و ارزش خريد نداره ولي phantom pain صد در صد ارزش خريد داره چون دو نسخه اي كه بالا گفتم براي پي سي هم منتشر شده سعي كردن زياد پيچيده نكنن تا كسايي كه نسخه هاي قبليو بازي نكردن هم از بازي لذت ببرن
دركل حتما بگيريد قيمتش هم دوروبر ٧٠ بايد باشه البته دست دوم

• Like
Reactions: nihilnigritude

Hashem.32

کاربر سایت
Sep 25, 2017
10
سلام دوستان
من تازه عضو شدم و‌ تازگی پلی استیشین ۴ خریدم
ولی شناختی از بازیا ندارم و چند جا پرسیدم مثلا بازیای خوب کدوما هستن که چند تا بازی بهم نشون میدن که‌حالت تخیلی و غیر واقعی دارن
هر چقدرم که بازی قشنگ باشه ولی تخیلی باشه من خوشم نمیاد و نمیتونم بازی کنم مثلا ویچر یا هوریزون زیرو یا‌ حتی لست آف آس و ...
دوس دارم‌ بازی مثل جی تی ای . آنچارتد . اساسین و اینجور بازیا واقعیت باشه نه که مثلا با موجودات تخیلی بجنگم
خودم تو ذهنم هستش که اساسین سندیکیت رو بگیرم و همینطور یکی دو تا کال آف دیوتی که البته اونا هم واقعی باشن نه که جنگ آینده رو نشون بده
اگر ممکنه کال اف دیوتی قشنگ که جنگ واقعی و تفنگ واقعی هستش رو معرفی کنید
و بازیایی که واقعی هستن و قشنگن مثل اساسین
و‌همینطور بازیایی مثل هیتمن فکری و پلیسی باشن که ماموریت انجام بدم
مخصوصا اگر ماموریتای حرفه ای بدن بهم خیلی بهتره مثلا یواشکی برم ی جایی ی ماموریتی انجام بدم با ی کلت و صدا خفه کن و‌کت شلوار و عینک دودی و کراوات . با بازی اونجوری خیلی حال میکنم
کلا تو فکرم هیتمن و اساسین و کال آف دیوتی هستش و شاید for honor هم گرفتم
کاش ویچر تخیلی نبود . بازیه فوق العاده ای درمیومد اگر تو همون فضا و گرافیک مثلا ی شوالیه قدیمی و قوی بود که باید مثلا با دشمنای واقعی کشورش میجنگید
کلا چند تا بازی قشنگ معرفی کنید بی زحمت که تخیلی نباشن
ضمنا بازیه گاد آف وار چجوریه ؟ جوری هست سرگرم کنه و حوصله سربر نباشه ؟
مثلا من حتی آنچارتد ۴ هم بازی کردم بعضی جاها حوصلم سرمیرفت خصوصا اونجایی که همش باید از دیوارا بالا میرفتم همش تکراری میشد برام
بازی باید مراحلش متنوع باشه نه که‌ همش از دیوار بری بالا
ضمنا خودم جی تی ای و فیفا دارم و دو سه تا بازیم گرفتم مثل آنچارتد و نید فور اسپید و اینا ولی بردم پس دادم
راستی اگر ممکنه حتما حتما ی بازی ماشینی که مثلا ی جاده انتخاب کنی و با ۸ نفر مسابقه بدی معرفی کنید . مثل نید فور اسپید جدید نباشه که باید تو شهر بگردی دنبال رقیب مثل جی تی ای مسخره بازی بسازن . بری تو بازی ی جاده انتخاب کنی و تنظیمات درست کنی و با مثلا ۸ نفر یا ۱۰ نفر مسابقه بدی تو اون جاده . مثل درایو کلوب تقریبا . البته درایو کلوب رو گرفتم زیاد حال نکردم با گرافیک و جاده هاش . جاده هاش پیستن بیشتر و همش باید بچرخی و بپیچی . ی جاده قشنگ طبیعی مثلا ی جاده تو بیابون باشه یا ی جاده تو دشت باشه نه تو پیست . اگر نید فور اسپیدای قدیم مثل need for speed hot porsuits رو بازی کرده باشید متوجه صحبتم میشید چی میگم . ضمنا حالت رالی نباشه که فقط باید دستی بکشی و گرد و خاک بلند کنی . ماشیناش شبیه نید فور اسپید باشن پورشه و فورد و بنز و ...
خیلی ممنون

سلام دوستان
من تازه عضو شدم و‌ تازگی پلی استیشین ۴ خریدم
ولی شناختی از بازیا ندارم و چند جا پرسیدم مثلا بازیای خوب کدوما هستن که چند تا بازی بهم نشون میدن که‌حالت تخیلی و غیر واقعی دارن
هر چقدرم که بازی قشنگ باشه ولی تخیلی باشه من خوشم نمیاد و نمیتونم بازی کنم مثلا ویچر یا هوریزون زیرو یا‌ حتی لست آف آس و ...
دوس دارم‌ بازی مثل جی تی ای . آنچارتد . اساسین و اینجور بازیا واقعیت باشه نه که مثلا با موجودات تخیلی بجنگم
خودم تو ذهنم هستش که اساسین سندیکیت رو بگیرم و همینطور یکی دو تا کال آف دیوتی که البته اونا هم واقعی باشن نه که جنگ آینده رو نشون بده
اگر ممکنه کال اف دیوتی قشنگ که جنگ واقعی و تفنگ واقعی هستش رو معرفی کنید
و بازیایی که واقعی هستن و قشنگن مثل اساسین
و‌همینطور بازیایی مثل هیتمن فکری و پلیسی باشن که ماموریت انجام بدم
مخصوصا اگر ماموریتای حرفه ای بدن بهم خیلی بهتره مثلا یواشکی برم ی جایی ی ماموریتی انجام بدم با ی کلت و صدا خفه کن و‌کت شلوار و عینک دودی و کراوات . با بازی اونجوری خیلی حال میکنم
کلا تو فکرم هیتمن و اساسین و کال آف دیوتی هستش و شاید for honor هم گرفتم
کاش ویچر تخیلی نبود . بازیه فوق العاده ای درمیومد اگر تو همون فضا و گرافیک مثلا ی شوالیه قدیمی و قوی بود که باید مثلا با دشمنای واقعی کشورش میجنگید
کلا چند تا بازی قشنگ معرفی کنید بی زحمت که تخیلی نباشن
ضمنا بازیه گاد آف وار چجوریه ؟ جوری هست سرگرم کنه و حوصله سربر نباشه ؟
مثلا من حتی آنچارتد ۴ هم بازی کردم بعضی جاها حوصلم سرمیرفت خصوصا اونجایی که همش باید از دیوارا بالا میرفتم همش تکراری میشد برام
بازی باید مراحلش متنوع باشه نه که‌ همش از دیوار بری بالا
ضمنا خودم جی تی ای و فیفا دارم و دو سه تا بازیم گرفتم مثل آنچارتد و نید فور اسپید و اینا ولی بردم پس دادم
راستی اگر ممکنه حتما حتما ی بازی ماشینی که مثلا ی جاده انتخاب کنی و با ۸ نفر مسابقه بدی معرفی کنید . مثل نید فور اسپید جدید نباشه که باید تو شهر بگردی دنبال رقیب مثل جی تی ای مسخره بازی بسازن . بری تو بازی ی جاده انتخاب کنی و تنظیمات درست کنی و با مثلا ۸ نفر یا ۱۰ نفر مسابقه بدی تو اون جاده . مثل درایو کلوب تقریبا . البته درایو کلوب رو گرفتم زیاد حال نکردم با گرافیک و جاده هاش . جاده هاش پیستن بیشتر و همش باید بچرخی و بپیچی . ی جاده قشنگ طبیعی مثلا ی جاده تو بیابون باشه یا ی جاده تو دشت باشه نه تو پیست . اگر نید فور اسپیدای قدیم مثل need for speed hot porsuits رو بازی کرده باشید متوجه صحبتم میشید چی میگم . ضمنا حالت رالی نباشه که فقط باید دستی بکشی و گرد و خاک بلند کنی . ماشیناش شبیه نید فور اسپید باشن پورشه و فورد و بنز و ...
خیلی ممنون
آهان راستی red death قشنگه ؟
شرکت راک استار ساختتش و شبیه جی تی ای هستش سبک بازیش ولی وسترنه
مثل کال آف خوارزه تقریبا ولی سبک بازیش شبیه جی تی ایه
میرزه بگیرم ؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر