آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام خسته نباشيد
پسوورد اكانتمو فراموش كردم راهي هس كه برگرده يا خوده سوني يه پسه جديد بده؟
سوالتون ربطي به اين تاپيك نداره
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]
ريست پس بزنيد براتون ايميل ميفرسته
اگه به ايميلتون دسترسي نداريد احتمال اينكه بتونيد برگردونيد خيلي كمه
اگه تاييديه دو مرحله اي روش ست بوده با پشتيباني صحبت كنيد يه شانسي هست

hybird9

کاربر سایت
Sep 1, 2017
2
سوالتون ربطي به اين تاپيك نداره
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]
ريست پس بزنيد براتون ايميل ميفرسته
اگه به ايميلتون دسترسي نداريد احتمال اينكه بتونيد برگردونيد خيلي كمه
اگه تاييديه دو مرحله اي روش ست بوده با پشتيباني صحبت كنيد يه شانسي هست
شرمنده،چشم دفه بعدي تاپيكارو هم ميخونيم❤️
ممنون از راهنماييتون

Kratos93

کاربر سایت
Apr 19, 2017
43
دوستان من تو اکانتم
Batman Arkham Knight
Middle Eart Shadow of Mordor
Metro Last Light
رو دارم
اگه کسی میخواد بیاد اکانتامون رو به اشتراک بزاریم
مُردم از بس این ۳ تا بازی رو بازی کردم
پ.خ بدین

kazi69

کاربر سایت
Jan 21, 2017
101
سلام. بچه ها من میخوام فیفا 18 نسخه 99 دلاری رو با دوستم بگیرم. توو این نسخه یه سری پک و چیزای دیگه میده. سوالم اینه که دوستم هم که ظرفیت 3 هست میتونه ازین پکا استفاده کنه؟ مثلا هفته ای 2 تا پک میده. میشه یکیشو من استفاده کنم و یکی اوون؟ اگر نمیشه، آیا میشه ظرفیتامون رو عوض کنیم( من بشم ظرفیت 3) تا اوون هم استفاده کنه؟

amirhmsyb

کاربر سایت
Sep 11, 2017
1
سلام من یک اکانت ظرفیت 2 خریدم از یک کانال تلگرام برای بازی rainbow six siege
چند روز پیش خواستم وارد بازی بشم ارور داد که نسختون trial شده
بعد از رفتن به یوزر اصلی بازی و activate as primary دوباره مشکل برطرف شد ولی میخوام بدونم کی میتونه باعث بوجود اومدن همچین مشکلی شده باشه

kantona

کاربر سایت
May 1, 2007
43
نام
سید فرهاد موسوی
بچه ها سلام.من یه اکانت دارم ظرفیت 2ش رو کنسول خودمه و ظرفیت 3 ش رو کنسول پسر عمم.حالا سوال من اینجاست که چجوری میتونم ظرفیت 1 این اکانتو بفروشم چون مشتری داره.کسی اگه کامل بلده یه توضیح بده.اصلا فروش ظرفیت 1 به چه صورته اینو توضیح بدید.نمیخوام از سایت دی اکتیو ال کنم.ممنون میشم جواب بدید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
با اين روش ميشه بازيهارو pre order كرد و استفاده كرد؟
بله ولي اوني كه ظرفيت ٢ ميشه بعد از اينكه پري لود بازي شروع شد دوباره بايد وارد اكانت بشه و بازيو بذاره روي دانلود
سلام من یک اکانت ظرفیت 2 خریدم از یک کانال تلگرام برای بازی rainbow six siege
چند روز پیش خواستم وارد بازی بشم ارور داد که نسختون trial شده
بعد از رفتن به یوزر اصلی بازی و activate as primary دوباره مشکل برطرف شد ولی میخوام بدونم کی میتونه باعث بوجود اومدن همچین مشکلی شده باشه
احتمالا اوني كه طرفيت ٣ بوده افلاين شده بازياش قفل شدن ريستور لايسنس زده اينطور شده
بچه ها سلام.من یه اکانت دارم ظرفیت 2ش رو کنسول خودمه و ظرفیت 3 ش رو کنسول پسر عمم.حالا سوال من اینجاست که چجوری میتونم ظرفیت 1 این اکانتو بفروشم چون مشتری داره.کسی اگه کامل بلده یه توضیح بده.اصلا فروش ظرفیت 1 به چه صورته اینو توضیح بدید.نمیخوام از سایت دی اکتیو ال کنم.ممنون میشم جواب بدید
تا جايي كه اطلاع دارم ظرفيت ١ قانوني نيست

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان میشه توضیح جامع ای از اکانت ظرفیت 1 2 و 3 بدین؟ من تازه ps4 گرفتم هیچی نمیدونم...وقتی 2 نفر میخوان از یه بازی استفاده کنند میشه ظرفیت 2؟ هیچ محدودیتی وجود نداره که کدوم یکی بازی رو بخره؟ همه چیز یکسانه برای هر دو از لحاظ امکانات مثل آنلاین،دی ال سی و ...؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان میشه توضیح جامع ای از اکانت ظرفیت 1 2 و 3 بدین؟ من تازه ps4 گرفتم هیچی نمیدونم...وقتی 2 نفر میخوان از یه بازی استفاده کنند میشه ظرفیت 2؟ هیچ محدودیتی وجود نداره که کدوم یکی بازی رو بخره؟ همه چیز یکسانه برای هر دو از لحاظ امکانات مثل آنلاین،دی ال سی و ...؟
ظرفيت ١ تا جايي كه ميدونم قانوني نيست
ظرفيت ٢ شير ميشه و رو اكانت خودتون بازيو اجرا ميكنيد
طرفيت ٣ هم بايد داخل خود همون اكانت بازي كنيد و بازياش رو كنسول شير نميشه براي استفاده از بازيا هم هميشه بايد انلاين باشيد
اگه ميخوايد دو نفري خريد كنيد
يكي رو اكانتش بازيو ميخره و براي اون يكي شير ميكنه
مثلا شما رو اكانتتون ميخريد دوستتون رو كنسول خودش اكتيوش ميكنه اينطوري بازيا رو كنسول اون شير ميشن (ظرفيت٢) و با اكانت خودش بازي ميكنه شما هم با اكانت خودتون بازي ميكنيد و چون رو كنسول دوستتون اكتيو شده شما ميشيد طرفيت ٣
يا برعكس همين كار انجام ميشه

• Like
Reactions: johhny

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
ظرفيت ١ تا جايي كه ميدونم قانوني نيست
ظرفيت ٢ شير ميشه و رو اكانت خودتون بازيو اجرا ميكنيد
طرفيت ٣ هم بايد داخل خود همون اكانت بازي كنيد و بازياش رو كنسول شير نميشه براي استفاده از بازيا هم هميشه بايد انلاين باشيد
اگه ميخوايد دو نفري خريد كنيد
يكي رو اكانتش بازيو ميخره و براي اون يكي شير ميكنه
مثلا شما رو اكانتتون ميخريد دوستتون رو كنسول خودش اكتيوش ميكنه اينطوري بازيا رو كنسول اون شير ميشن (ظرفيت٢) و با اكانت خودش بازي ميكنه شما هم با اكانت خودتون بازي ميكنيد و چون رو كنسول دوستتون اكتيو شده شما ميشيد طرفيت ٣
يا برعكس همين كار انجام ميشه
خیلی ممنون از توضیحاتتون
پس یعنی اگه من بازی رو روی اکانت خودم بخرم و اکانت رو به دوستم بدم تا اکتیو کنه من میشم ظرفیت 3 آره؟ یعنی اون وقت من از اکانت اون استفاده میکنم و باید همیشه آنلاین باشم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر