همه چیز درباره Windows 10

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
سلام
دوستان این آپدیت خودکار ویندوز 10 رو چطوری میشه کلا از بیخ غیر فعال کرد؟
من از توی Control Panel > Administrative > Services > Windows Update رو هم Disable هم Stop زدم ولی با برنامه میزان مصرف انترنت دیدم که میزنه Host Process for Windows Service همین طوری داره دانلود میکنه!
از پنجشنبه اینجوری شد تا الانم فکر کنم چیزی حدود 8 9 گیگی هم دانلود کرده:|
چیکارش کنم اینو دیوونم کرده!!

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
سلام
من از توی Control Panel > Administrative > Services > Windows Update رو هم Disable هم Stop زدم ولی با برنامه میزان مصرف انترنت دیدم که میزنه Host Process for Windows Service همین طوری داره دانلود میکنه!
توی آخرین بیلد تا یه مدتی طولانی pause میشه کرد. من از همون راه رفتم, بازم بعد یه مدت دیدم بیلد جدیدی دانلود کرده و ویندوز به فنا رفت :|

• Like
Reactions: *Black Roze*

connor79

کاربر سایت
May 2, 2014
104
نام
محمدرضا
سلام
پنجره Run رو باز کن و gpedit.msc رو بزن.
بعد تو پنجره ای که باز میشه برو به مسیر Computer Configuration\Administrative Templates\Windows Components\Windows Update
تو منوی سمت راست Configure Automatic Updates رو انتخاب کن ، رو Disabled کلیک کن و OK رو بزن.

DareDevilboy

کاربر سایت
Aug 21, 2017
0
نام
ماهان
بعد تو پنجره ای که باز میشه برو به مسیر Computer Configuration\Administrative Templates\Windows Components\Windows Update
تو منوی سمت راست Configure Automatic Updates رو انتخاب کن ، رو Disabled کلیک کن و OK رو بزن.
با این روش دیگه فکر نکنم عملی بشه چون من اینکار رو انجام داده بودم ولی باز هم اپدیت میکرد

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
برا من جواب داد. البته خیلی وقته چک نکردم شاید مخفیانه آپدیت میکنه.
ممکنه حتی چند ماه بگذره و آپدیت نکنه اما آخرش زهرش رو میپاشه.
البته ویندوز 10 داخل قسمت setting و بعدش internet مربوط به کانکشن فعلی یه چیزی داره به اسم metered connection, شاید اون بتونه کمک کنه.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
این یه زمانی جواب میداد ولی دیگه جواب نمیده، بازم بعد چند روز برید چک کنید میبینید رفته رو حالت Manule و استارت خورده.
-----------------------
حالا یه سوال دیگه از دوستان دارم دلیل اینکه آپدیت ها نصب نمیشن چیه؟ و اگه بخوام دوباره سعی کنه برای نصب باید چیکار کنم؟

منونم از همه ی دوستان

• Like
Reactions: connor79

Mostoul

کاربر سایت
Jan 6, 2012
3
سلام وقت بخیر. یه سوال داشتم. یه مشکلی دارم با ویندوز ۱۰ که واقعا خیلی عجیبه. بعضی وقتا یه برنامه ای که نصب‌میکنم. ریبوت که میکنم سیستم رو برنامه های استور و خود استور از ویندوز‌ پاک میشن. دلیلش چی میتونه باشه ؟ تنها راه درست کردنش هم ریستور کردن به قبل از نصب برنامس.

Sent from my Xperia Z5 using Tapatalk

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
این نسخه ای که p30download گذاشته مگه 25 مهر نمیاد؟پس چه جوری زودتر گذاشتن واس دانلود؟
Windows 10 v1709 Build 16299.15 Redstone 3
دانلودش کنم ؟

میگن نسخه کامله که زودتر در اختیار این شرکت ها و اینا میره ولی از اونجایی که ممکنه باگ احتمالی توش وجود داشته باشه این 4 روز هم صبر کن که ISO خود مایکروسافت بیاد :D

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
سلام من بعد اپدیت ویندوز تو اجرا بعضی برنامه ها مث ارجین ارور 0xc00007b میگیرم فایل های c++ رو هم کامل نصب کردم ولی درس نشد راهی نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر