بایدها و نبایدهای پیرامون هک PS4

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
حالا چون در گذشته دزدی میکردیم باید تا اخر عمر همینجوری دزدی کنیم؟
قانون کپی رایت وجود نداره چون خودمون نمیخوایم وجود داشته باشه. تا وقتی که طرز فکرمون اینطور باشه همینجا میمونیم.
اگر سطح حقوقتون اجازه نمیده هر ماه 4 تا بخرید خب نخرید.. یکی بخرید. هر سه ماه یه بار یه بازی بخرید.
مگه اسلحه گذاشتن رو سرتون هر چی بازی تو دنیا هست بازی کنید هر اهنگی رو گوش بدید و هر فیلمی رو ببینید؟
داداش مشکل اینجا اینه که درآمد به ریاله خرجی به دلار
اون شرکت بالاسر هم اگه مشکل داره با غیر قانونی خریدن ما میتونه بیاد نمایندگی رسمی بزنه ما از خودش بگیریم وقتی نیستش مجبور بریم پیش صد تا دلال
من خودم صد جا دیدم تلویزیون قاچاق میارن من مال خودمو رفتم از نمایندگی سونی خریدم
حمایت باید دو طرفه باشه اگه اون کمپانی به ما نمیرسه که حتی یک استور با ریجن ایران نداریم ما هم مجبور میشیم دست به دامن روش های دیگه بشیم

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
داداش مشکل اینجا اینه که درآمد به ریاله خرجی به دلار
اون شرکت بالاسر هم اگه مشکل داره با غیر قانونی خریدن ما میتونه بیاد نمایندگی رسمی بزنه ما از خودش بگیریم وقتی نیستش مجبور بریم پیش صد تا دلال
من خودم صد جا دیدم تلویزیون قاچاق میارن من مال خودمو رفتم از نمایندگی سونی خریدم
حمایت باید دو طرفه باشه اگه اون کمپانی به ما نمیرسه که حتی یک استور با ریجن ایران نداریم ما هم مجبور میشیم دست به دامن روش های دیگه بشیم
افرین. درسته. کاملا موافقم. مشکل اینه که تحریمیم.. تحریم
هیچ راه حلی هم نداره. برای من همینکه میتونم برم سر خیابون بازی بخرم برام کافیه که همه بازی هامو بخرم.
اگه فیلمم میشد برم سر خیابون برم بخرم همینکارو میکردم. حتی میخواستم دیجیتالی از طریق xbox بخرم ولی چون نمیزاره دانلود کنی بعدا ببینی بیخیال شدم

• Like
Reactions: underal

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
هر موقع شرکت های سازنده و خود سونی اومدن قیمت بازیهاشون رو طبق ارزش پولی ایران و ریال تو کشور برقرار کردن اونموقع از بازی اورجینال حمایت کنید اونطرف بازی 60 دلاره پول چارتا همبرگره اینجا من طرف میشناسم حقوق یه ماهش 200 تا300 تومنه یا حتی یه کارمند معمولی پول یه بازی تقریبا یک ششم حقوق یه ماهشه
ضمنن یعنی چی دیگه هرکی پول نداشت ماهی یه بازی شیش ماه یه بازی هرکی پول داشت بزنه آرشیو جمع کنه عکس بزاره اینستا. شما هرموقع اومدید این قانون کپی رایت رو واسه فیلم و سریال و اهنگایی که گوش میدید هم اجرا کردید اونموقع حرف بزنید.
عدم پشتیبانی رسمی سونی و دیگر شرکت ها از ایران همش به دلیل کپی رایت نیست خودتونم دلایلشو خوب میدونید نیاز به بحث نیست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
هر موقع شرکت های سازنده و خود سونی اومدن قیمت بازیهاشون رو طبق ارزش پولی ایران و ریال تو کشور برقرار کردن اونموقع از بازی اورجینال حمایت کنید اونطرف بازی 60 دلاره پول چارتا همبرگره اینجا من طرف میشناسم حقوق یه ماهش 200 تا300 تومنه یا حتی یه کارمند معمولی پول یه بازی تقریبا یک ششم حقوق یه ماهشه
ضمنن یعنی چی دیگه هرکی پول نداشت ماهی یه بازی شیش ماه یه بازی هرکی پول داشت بزنه آرشیو جمع کنه عکس بزاره اینستا. شما هرموقع اومدید این قانون کپی رایت رو واسه فیلم و سریال و اهنگایی که گوش میدید هم اجرا کردید اونموقع حرف بزنید.
عدم پشتیبانی رسمی سونی و دیگر شرکت ها از ایران همش به دلیل کپی رایت نیست خودتونم دلایلشو خوب میدونید نیاز به بحث نیست

برای باز 1000000000 این مشکل از طرف سونی و مایکرو هر شرکت دیگه نیست ! هیچ کمپانی نیست که دلش کار تو همچین بازاری رو نخواد ! مشکل منو تو ایم که اینها نمیتونن بیان این چیزایی که شما میخوای فراهم کنن برات

• Like
Reactions: shahriyar_pc

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
برای باز 1000000000 این مشکل از طرف سونی و مایکرو هر شرکت دیگه نیست ! هیچ کمپانی نیست که دلش کار تو همچین بازاری رو نخواد ! مشکل منو تو ایم که اینها نمیتونن بیان این چیزایی که شما میخوای فراهم کنن برات
مسکل چیه دقیقا میشه بگی؟
الان که طیف وسیعی چه نسل قبل و PS3 چه الان دارن گیم اورجینال استفاده میکنن
یعنی کشورایی که این شرکتا توش بازار دارن هیچکس بازی کپی و کرکی استفاده نمیکنه و فقط اینجاست؟
بنده هم نسل قبل و هم این نسل بازی ها مو اکثرا به صورت اورجینال تهیه کردم و خواهم کرد اما بحثم با اونایی هستش که 250 تومان پول یه بازی میدن و احساس شاخ بودن و حمایت از صنعت ویدیوگیم بهشون میده

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
مسکل چیه دقیقا میشه بگی؟
الان که طیف وسیعی چه نسل قبل و PS3 چه الان دارن گیم اورجینال استفاده میکنن
یعنی کشورایی که این شرکتا توش بازار دارن هیچکس بازی کپی و کرکی استفاده نمیکنه و فقط اینجاست؟
بنده هم نسل قبل و هم این نسل بازی ها مو اکثرا به صورت اورجینال تهیه کردم و خواهم کرد اما بحثم با اونایی هستش که 250 تومان پول یه بازی میدن و احساس شاخ بودن و حمایت از صنعت ویدیوگیم بهشون میده
مشکل اصلی نبود بازی های اصل تو ایران حتی اگه تحریم هم نبودیم قوانین ایرانه. ۸۰ درصد بازی ها حتی از روی اینترنت هم به دستور فیل×ترینگ حذف میشن. وقتی تو توپخونه هم میری واسه خرید، همین بازیای قاچاق توسط فروشنده ها مثل مواد مخدر تو لباسشون جابجا میشن چون اجازه فروش ندارن. همین شرکت Thq Nordic چند وقت پیش اومد تو نمایشگاه گیم ایران کلی واسش حاشیه درست شد. حتی اگه شرکتای خارجی و سونی هم بخان تو ایران کار کنن اجازه بهشون داده نمیشه پس شکمتونو صابون نزنید.

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
مشکل اصلی نبود بازی های اصل تو ایران حتی اگه تحریم هم نبودیم قوانین ایرانه. ۸۰ درصد بازی ها حتی از روی اینترنت هم به دستور فیل×ترینگ حذف میشن. وقتی تو توپخونه هم میری واسه خرید، همین بازیای قاچاق توسط فروشنده ها مثل مواد مخدر تو لباسشون جابجا میشن چون اجازه فروش ندارن. همین شرکت Thq Nordic چند وقت پیش اومد تو نمایشگاه گیم ایران کلی واسش حاشیه درست شد. حتی اگه شرکتای خارجی و سونی هم بخان تو ایران کار کنن اجازه بهشون داده نمیشه پس شکمتونو صابون نزنید.
منم همینو میگم دیگه اگه کل گیمرای ایرانم بازی اورجینال بخرن بازهم هیچ اتفاقی مثبتی نمیفته

sherlock1854

R3ZA
کاربر سایت
Aug 18, 2010
526
نام
sherlock1854
حالا چون در گذشته دزدی میکردیم باید تا اخر عمر همینجوری دزدی کنیم؟
قانون کپی رایت وجود نداره چون خودمون نمیخوایم وجود داشته باشه. تا وقتی که طرز فکرمون اینطور باشه همینجا میمونیم.
اگر سطح حقوقتون اجازه نمیده هر ماه 4 تا بخرید خب نخرید.. یکی بخرید. هر سه ماه یه بار یه بازی بخرید.
مگه اسلحه گذاشتن رو سرتون هر چی بازی تو دنیا هست بازی کنید هر اهنگی رو گوش بدید و هر فیلمی رو ببینید؟
من اصلا بازی نمی کنم به اون صورت. وقت بازی ندارم. درگیر کار و زندگی ام. مشکل می دونی چیه. مشکل اینه حقوقمون اونقدری نیس که بتونیم خرج زندگی بدیم هم خرج بازی . در ضمن من الان شاغلم. اونایی که دانشجو و دانش اموزن چی؟ اونا از کجا بیارن بازی اوریج بگیرن مث شما که درآمد خوبی داری؟ در ضمن به اون بخش نوشته ات هم اشاره کنم که گفتی همینجا می مونیم و با این طرز فکر پیشرفت نمی کنیم! عمو مگه با یه بازی کردن من و شما ایران جهان سومی میاد جهان اولی میشه؟ نه داداش . هر وقت قانونش اومد یعنی درک و فرهنگ ملت به این سطح رسیده اما تا وقتی نیست شما نمی تونی به بقیه بگی برن اوریج بخرن و هر سه ماه ی دونه بازی انجام بدن! داداچ تحرریمیم تا دنیا دنیاس همینه و هیچ کور سوی نوری هم من نمی بینیم که بخوام امیدوار بشم بتونم روزی بازی دونه ای 60 دلار رو بخرم

دقیقا همینه که دوستمون گفت. اونجا وقتی دارن به یه قهوه 5 الی 10 دلار پول می دن براشون بازی اورجینال 60 دلاری ( که گاهی تخفیف هم می خوره و نصف قیمت میشه ) چیزی نیست اما ما که درآمد 6 روزمون رو باید بدیم یک بازی اورجینال خیلیه برامون

Last edited by a moderator:

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
kayam.jpg

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
ببین این مساله فرق میکنه
اینی که شما میگی حق النفسه
اینجا داریم راجع به حق الناس صحبت میکنیم که خیلی گناه بدتری هست ولی در مورد حق النفس با این شعر موافقم
مثل این میمونه یکی بیاد یک نفرو بکشه یا بره بانک بزنه بگه به شما جه من هرکاری دلم میخواد میکنم
با اینکه خودم موافق هم شدن هستم دلیلش رو هم بالا گفتم هم قانونش تو کشور ما نیست هم تحریم و حمایت کم باعث این کار ها میشه

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
این که کمپانی ها ما رو آدم حساب نمی‌کنند(حالا به هر دلیلی ) و امکانات مناسب در اختیار ما نمیزارن چه ربطی به اون بنده خدایی داره که رفته با حاصل زحمتش بازی خریده؟ که ما بریم اکانتش رو بدزدیم و از بازیهاش استفاده کنیم؟
هر وقت PS4 هک شد، برید انواع و اقسام بازی ها رو بریزید و تا جای ممکن مشت به دهان کمپانی ها بکوبید.(همون‌جوری که الان داریم با ویندوز و نرم افزار های کرکی این کار رو انجام می‌دیم)

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
من رفتم خدمت و تموم کردم اومدم ، پیر شدیم :-s
اما هنوز خبری نشد... خداوکیلی هنوز رو ورزن 4 موندم آپدیت نکردم[-x
دلم لک زده برای مولتی من ps3[-([-(

maboodi

کاربر سایت
Dec 5, 2008
82
سلام اقا یه اکانت هکی زدم بازی هاشو برداشتم رفتم دبدم پول هم داره ۴ تا بازی هم خرید کردم جالب اینجا بود که اکانت ریست پس هم نشد ۱۰ روز هم بازی کردم ۲ روز پیش بن شدم دفعه اول هست بن شدم چقدر طول میکشه از بن باز بشم؟

• Like
Reactions: soltanmasoud

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر