سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

hessam.rdm

کاربر سایت
Aug 31, 2017
1
درود ، این برنامه psx توی ویندوز 10 بعد از چند گیگ ریختن بازی همش قطع میکنه ، مجبورم ببندم دوباره باز کنم ، مشکل از ویندوزمه ؟ خیلی ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
درود ، این برنامه psx توی ویندوز 10 بعد از چند گیگ ریختن بازی همش قطع میکنه ، مجبورم ببندم دوباره باز کنم ، مشکل از ویندوزمه ؟ خیلی ممنون
موقع انتقال تو برنامه از تب لاگ به يه تب ديگه مثل تنظيمات بريد فيكس ميشه

• Like
Reactions: ho3in_devil

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
مشکلی که من ندارم با pc هست. یعنی من از طریق وایفای از طریق لبتاپ به مودم وصل میشم. وقتی برنامه را باز میکنم یک ایپی طبیعی نشون میده .
معمولا هم تو رنج 192.168.1.2 یا 1.3 یا 1.4 هست که طبیعیه.
ولی وقتی با پی سی میخوام وصل بشم. یک ایپی پرت و پلا نشون میده .مثلا 172.20.10.44
هیچ فیلتر شکنی یا چیزی هم وصل نیست روی سیستم .
دلیلش چیه ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
مشکلی که من ندارم با pc هست. یعنی من از طریق وایفای از طریق لبتاپ به مودم وصل میشم. وقتی برنامه را باز میکنم یک ایپی طبیعی نشون میده .
معمولا هم تو رنج 192.168.1.2 یا 1.3 یا 1.4 هست که طبیعیه.
ولی وقتی با پی سی میخوام وصل بشم. یک ایپی پرت و پلا نشون میده .مثلا 172.20.10.44
هیچ فیلتر شکنی یا چیزی هم وصل نیست روی سیستم .
دلیلش چیه ؟
موقعي كه برنامه اي پي ميده كنارش فلش هست اي پي ديگه اي باشه ميشه رو اون چنج كرد
اونو يه امتحان بكنيد

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
دوستان من با مودم 4g به نت وصل میشم. میخام نت رو از روی لپتاپ روی ps4 شیر کنم. چیکار کنم؟قبلا یه بار درست شد ولی الان باز وصل نمیشه. یه عکس گرفتم که اونیکه علامت زدم مودم فورجیه و وقتی شیر میکنمش بازم رو پی اس فور نت ندارم!

27m0_1.jpg

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
با سلام
من يه مشكلي پيدا كردم كه واقعا اعصابمو خورد كرده. تا چند روز پيش راحت از psx استفاده ميكردم و مشكلي نداشت ولي الان optaining ip، failed ميشه. اگر كسي از دوستان كمك كنن ممنون ميشم

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان واسه اپدیت بازیها جدیدا کسی به مشکل نخورده؟؟؟انگار از ورژن 1 بازی میخواهد ببره تا ورژن نهایی همه آپدیتهارو باید بگیری!!!
علت چیه که دوباره از ورژن 1.0.0 بازی شروع میشه آپدیتها؟؟؟

H.e.r.M.e.s

عضو جدید
Nov 24, 2011
149
نام
...ALI...
با سلام
من يه مشكلي پيدا كردم كه واقعا اعصابمو خورد كرده. تا چند روز پيش راحت از psx استفاده ميكردم و مشكلي نداشت ولي الان optaining ip، failed ميشه. اگر كسي از دوستان كمك كنن ممنون ميشم
اینطور مشکلاتی رو معمولا میتونی با یکم دستکاری کردن adaptor نتوورک ویندوزت درست کنی.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان یه سوال
من از روش لپ تاپ، کابل شبکه،مودم وای فا
میریزم دیتا رو
فقط چیزی که هست وقتی برنامه رو باز میکنی یه پیغام میده مربوط به allow access که تابید میکنی و درست کار ميکنه
ولی دفعه بعد که میخوای بریزی دیگه خراب میشه
و کلا تست کانکشن همون مرحله اولش failed میده
برا همون من با هر لپ تاپ یه بار میتونم بریزم
یه پیغام هم توی خود psx میده که میگه ارتباط به درستی برقرار نیست
کسی میدونه مشکل چیه
ممنون

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان کسی از این روش استفاده کرده ؟؟

برای من از 10 20 مگ بیشتر نمیشه سرعتش البته بعضی اوقات تا 50 60 مگ هم میره ولی اکثر اوقات رو 10 20 هست کسی میدونه مشکلش چیه ؟؟ آنتی ویروس و فایروال هم خاموشه .

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
ببین داداش اینکارو انجام بده ایشالا که حل میشه مشکلت

- اول اینکه فایروال و آنتی ویروست رو حتما چک کن خاموش باشن، یه آنتی ویروس روی ویندوز 10 به صورت دیفالت هست اونو جک کن حتما
- لپتاپ از طرق وای فای با اینترنت متصل کن
- کابل لن مستقیم از کنسول وصل کن به لپتاپ
- توی تنظیمات IPV4(کانکش کابل یا همون لن) این آی ی رو به صورت دستی بهش بده با DNS که خود ویندوز میده 192.168.137.1
- روی کانکشن وای فای کلیک کن و از سربرگ Shared برو و کانکش رو از طریق کابل شیر کن (بعدش یه نوشته Shared کنار کنکشن میاد)
- برنامه PSX رو باز کن و ببین این آی پی 192.168.137.1 رو داده بهت یا نه
- امتحان کن ببین مشکل هست یا نه

اگه مشکل هنوز پابرا بود :
- کانکشن Wifi رو از شیر در بیار
- تنظیمات IPV4 کانکشن لن رو روی Auto قرار بده
- کانکشن Wifi رو دوباره شیر کن
- اینبار یه پیغام میاد مبنی بر اینکه خود ویندوز به صورت اوماتیک IP انتخاب میکنه
- برنامه PSX باز کن، اینبار باید یه IP به صورت 192.168 بهت داده باشه

جک کن خبر بده بهم

مرسی داداش.وصل شد با LAN. ولی سرعت در حد WIFI بود.حتی زیر 3 مگ انتقال می داد

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
مرسی داداش.وصل شد با LAN. ولی سرعت در حد WIFI بود.حتی زیر 3 مگ انتقال می داد

اگه داره با سرعت پایین انتقال میده یعنی داره از نت استفاده میکنه، احتمالا آخرین آپدیت بازی رو نداشتی که داشته از نت میگرفته

به آخرین لینکی که برنامه میده دقت کن ببین اون پارت رو داری یا نه

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان واسه اپدیت بازیها جدیدا کسی به مشکل نخورده؟؟؟انگار از ورژن 1 بازی میخواهد ببره تا ورژن نهایی همه آپدیتهارو باید بگیری!!!
علت چیه که دوباره از ورژن 1.0.0 بازی شروع میشه آپدیتها؟؟؟
منم این مشکل رو سر بازیای یوبی سافت دارم !‌۱۰۰مگ آپدیت میده رینبو ۲۲گیگ دانلود کردم :|

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
نه از نت دانلود نمی کنه.چون سرعت نزدیک 1MB/s یا ی کم بیشتره.نت من نهایت دانلودش 133 KB هست. اخرین اپدیتم هست. با LAN قبلا تو وین 7 حد اقل سرعت انتقل 20-30 مگ بود.این الان از خود وای فای هم کمتره. راسنی هم تنظیمات IPV 4 رو اتومات گذاشتم هم اون IP ای که گفتید.فرقی نکرد.همون 1مگ می ریزه. یعنی با LAN می ریزه.ولی سرعت پایین.قبلا اصلا با LAN نمی ریخت و failed می داد تو وین 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر